Ortlieb Rack Three (Black)

F78103

Ortlieb Rack Three (Black) - велобагажник, з 2 рівнями кріплень. Велобагажник Ortlieb Rack Three вірний вибір куди б ви не поїхали на роботу, в продуктовий магазин або по всьому світу. Прекрасно доповнює сумки Ortlieb, здатний витримати 30 кг навантаження.

Детальніше

2 800 грн

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Ortlieb Rack Three (Black) - велобагажник, з 2 рівнями кріплень. Велобагажник Ortlieb Rack Three вірний вибір куди б ви не поїхали на роботу, в продуктовий магазин або по всьому світу. Прекрасно доповнює сумки Ortlieb, здатний витримати 30 кг навантаження.

Велобагажник Ortlieb Rack Three (Black) особливості:
- 1 розмір для колеса розміром 26 "або 28".
- Подвійний рівень розвантаження з можливістю використання натяжних ременів поперек або уздовж напрявляючих.
- Сумісний з усіма системами кріплення від Ortlieb: QL1, QL 2, QL 2,1, QL 3 або QL 3.1.
- На багажнику вже встановлені по 3 монтажні елементи системи кріплення QL3 / QL3.1 з кожного боку.
- Підходить для прямого монтажу сумок з системами кріплення QL3 / QL3.1 (Back-Roller Urban, Single-Bag, Office-Bag, Downtown Two, Vario, City-Biker, Commuter-Bag).
- Головки замків QL3 / QL3.1 легко знімаються для фіксації сумок / кофров з системою QL1, QL2 або QL2.1 (заглушки для отворів в комплекті).
- Другий рівень кріплення для одночасного використання сумок з боків і кошиків або багажника зверху.
- Кріплення для додаткового заднього ліхтаря (ліхтар не входить в комплект).
- Максимальна вантажопідйомність 30 кг.

Велосипедний багажник Ortlieb Rack Three був розроблений на замовлення фірми Ortlieb спеціально для кріплення гермосумок і гермобаулів цієї компанії. Однією з унікальних переваг цього універсального велобагажник є його сумісність з усіма системами кріплення Ortlieb. Обладнений зручними монтажними елементами для систем QL3 і QL3.1, Rack Three дозволяє прикріплювати всі сумки Ortlieb безпосередньо до велосипеда без будь-яких інших модифікацій. Якщо ви хочете використовувати Ortlieb Rack Three виключно для ваших сумок QL1, QL 2, QL 2,1, ви можете легко зняти елементи кріплення для QL3.1 / QL3 і тим самим створити ще більше місця для ваших сумок і баулів. Конструкція багажника Rack Three з двома напрямними дозволяє прикріпити всі велосипедні сумки з системою QL2.1, QL2 або QL1 до верхнього або нижнього рівня. Вибір нижнього рівня дає можливість одночасно прикріпити гермосумки для велосипедів і багажну сумку до верхньої частини велобагажника і збільшити загальний простір для зберігання. Велобагажник Ortlieb Rack Three дозволяє кріпити до нього сумки будь-якого іншого виробника. Підходить для велосипедів з розмірами коліс 26 "і 28".

Багажник на велосипед Ortlieb Rack Three (Black) характеристики:
Матеріал: алюміній.
Вага: 0,7 кг
Максимальне навантаження: 30 кг.
Діаметр труби: 10/12 мм.
Ширина платформи: 120 мм.
Ширина стійок: до 160 мм.

Характеристики

Тип: Велобагажник

Ortlieb: історія компанії

Ortlieb як бренд відомий всім велосипедистам. Тих, хто не знає, не бачив або жодного разу не чув назву Ortlieb, значно менше, ніж тих, хто прославляє цю компанію з моменту, коли він купив сумку або рюкзак Ortlieb. Сумки Ortlieb - еталон там, де необхідна герметичність, надійність на довгі роки, якість в найдрібніших деталях. І взагалі там, де інші вже промокли, порвалися або будуть доставляти дискомфорт. Спочатку може здатися що «Ortlieb» звучить як німецький термін для визначення чогось дуже технічного. Насправді ж, це прізвище звичайного юнака, невдала вело подорож якого подарувало нам перші непромокаючі багажні аксесуари в світі.


З чогось же все почалося?
Весна 1981, Південна Англія. Нескінченний дощ поливає бурхливі зеленню пагорби - звичайна погода для цих місць. На узбіччі, поруч зі своїм навантаженим велосипедом, стоїть молодий шукач пригод з Німеччини. Погода, схоже, діє йому на нерви. Не так він уявляв собі ці довгоочікувані канікули! Вода тече по його одягу, сумках, волоссю, струмки стікають з кінчика носа. Велосипедист з нетерпінням чекає можливості продовжити подорож. Перспектива провести ще одну ніч у мокрому спальному мішку, у вологому одязі починає трясти. Юнак із заздрістю дивиться на проїжджаючу повз вантажівка - потоки зливи розбиваються об його тент, і вантаж залишається сухим і чистим. «На відміну від мене і моїх речей» - роздратовано подумав Хартмут Ортліб (Hartmut Ortlieb). Розчарування хлопця запускає в його голові креативний процес, який ось-ось приведе до створення першої в світі велосипедної герметичній сумки, яка врятує не одну довгоочікувану подорож!

Ortlieb


Після повернення додому Хартмут, не відкладаючи, починає готуватися до наступного подорожі. На швейній машинці своєї матері він експериментує з тентом від фури, і яскраво-червоним шматком ПВХ, за допомогою пари лямок і строп, а також купленим в господарському магазині гачкам, перетворюється в першу непромокаючу в непогоду велосумку. Недарма кажуть, що їзда на велосипеді тримає в тонусі не тільки тіло, а й розум. Хартмут черпав ідеї для вдосконалення свого винаходу в будь-яких побутових дрібницях. Так, дивлячись як коні перевозять вантажі по різним сторонам, Хартмут доукомплектував конструкцію другою сумкою.

Хартмут якраз закінчує школу і розсікає по рідному місту на велосипеді, не усвідомлюючи що сам рекламує свій винахід. Все більше і більше друзів і знайомих виявляють інтерес до незвичайних сумок, невибагливий дизайн яких компенсувала виняткова функціональність. Все частіше Хартмут чує «Ей, зробиш мені пару таких сумок? Упевнений, в моєму магазинчику швидко знайдуться покупці». Розповсюджувачі знайшлись швидко, і швейна машинка мами Ортліб переїжджає в гараж. Те, що почалося так просто, скоро перетвориться на історію успіху ...

Харольд Рінгсдорф, провідний розробник компанії Jack Wolfskin, розповідає про зустрічі з Хартмутом Ортліб:

«У 1982 році я мріяв зробити кар'єру в outdoor-індустрії. На виставку у Франкфуртському університеті я привіз геніальні, як мені тоді здавалося, водонепроникні сумки. Я зшив їх на бабусиній швейній машинці з дуже щільної тканини на шкіряній підкладці, а герметичність забезпечували вшиті всередину пакети для сміття. Поруч зі мною сидів ще один винахідник, з розпатланим довгим волоссям в вовняному светрі. У нього теж були велосипедні сумки, зшиті з тенту від вантажівки. Я зрозумів, що значить «геніально», і передумав презентувати свій проект. »

Ortlieb

Винахід задньої вело сумки супроводжується появою сумки з кріпленням на кермі. Незабаром попит зріс настільки, що в 1982 році Хармуту довелося об'єднати родичів і друзів, офіційно заснувавши компанію Ortlieb. Перша рекламна брошура нової компанії являє скромну лінійку всього з трьох продуктів: задні і передні сумки, і сумки з кріпленням на кермо.

Ortlieb

Наступний пункт «маркетингового плану» - перша виставка новоспеченої компанії. Ortlieb представляє свої перші унікальні продукти на розкладному столику в темному кутку під ескалаторами. Скромні витрати на рекламну кампанію і не саме вдале розташування стенду не завадили привернути увагу відвідувачів виставки. Успіх був приголомшливим!

Ortlieb

Перше рекламне оголошення Хартмута: «Дорогі друзі-велосипедисти! Це Хартмут. Хартмут - велоексперт. Ми, невігласи, називали його фетишистом - він не міг знайти Велосумки, яка була б гідна його. Тому він просто створив власний варіант сумки з тенту від фури з запаяними вручну швами, з фастексами і іншими цікавими деталями. Ці сумки дуже живучі, повністю водонепроникні, дуже функціональні і відмінно виглядають. І оскільки він зробив (і не може зупинитися) більше сумок, ніж може використовувати за все життя, ми можемо продати і Вам парочку »

Ortlieb

Але неприємні спогади про вологий спальний мішоу все так само свіжі в пам'яті Хармута, і він прагне вдосконалювати свій винахід. Для того, щоб виготовити дійсно герметичну сумку, мало просто зшити воєдино елементи з водонепроникного матеріалу і забезпечити її надійною системою закривання (як це і зараз робить більшість виробників). Але зшиті елементи залишаються слабкою ланкою в такому продукті, так як в проколи від швейної голки просочується вода. Для вирішення цієї проблеми в 1984 в компанії Ortlieb вперше застосували метод високочастотного зварювання швів. Високочастотні промені гарантують міцність швів без проколів, залишаючи матеріал цілим. Ці шви, як мінімум, такі ж міцні і водонепроникні, як і сам матеріал.

Застосування високочастотного зварювання для створення герметичних швів є одним з основних конкурентних переваг компанії Ortlieb, що забезпечують дійсно 100% герметичність її сумок. Про важливість цієї технології для фірми красномовно говорить той факт, що тільки вузьке коло співробітників має доступ в цех, де розташоване відповідне обладнання. Тепер велосумки Ortlieb 100% водонепроникні! Наступний крок - застосування методу скатки горловини. Це простий, але ефективний принцип забезпечив абсолютну герметичність навіть якщо сумка впаде в воду і попливе!

Ortlieb


Кріпильні гачки з господарського магазину здаються Хармут застарілими, і винахідник-самоучка патентує перше самоблокуєме кріплення, яке дозволяє зняти сумку з велосипеда одним рухом руки - Quick-Lock 1.

«З тих пір, як я встановив на свій велосипед першу пару сумок Ortlieb, я полюбив дощ: будь то безперервна злива Південної Англії або типова для Шотландії мряка, він не здатний зіпсувати моє подорож, більш того, дощ навіть надає йому шарму. Незалежно від того, наскільки мокрим був шлях, ввечері Ви відкриваєте сумку Ortlieb, відвертає горловину і дістаєте сухиц, пухнастий рушник, витираєтесь, одягаєте свіжий, гарантовано сухий одяг і думаєте: «Відмінна була поїздка!». На сьогоднішній день, в моєму уявленні, я не купив і не продав жодної сумки Ortlieb - немає - я бачу це скоріше як покупку набору для сухості і комфорту».
Хартмут Ортліб

Тим часом, компанія росте, і штат розширюється до 20 співробітників, що працюють під керівництвом мами-Ортліб, адміністратора і секретаря.

Незалежні експерти та міжнародні спеціалізовані ЗМІ з ентузіазмом підтримували розвиток бренду Ortlieb з самого початку і до сих пір. В середньому, кожен місяць продукту Ortlieb присуджується «Best Buy» або «Recommendation». І це постійно стимулює 220 співробітників компанії підтримувати високу якість товарів Ortlieb.

«У 1981 році ми почали виробництво якісного спорядження для outdoor - сектора, для людей, які трохи ексцентричні, для яких першорядне значення має можливість звільнитися від повсякденних турбот і провести час в єдності з природою ... Головні потреби цієї цільової групи і формують основу для розробки нового продукту».
Хартмут Ортліб

Протягом більше 30 років Ortlieb встановлює стандарти в області високо функціонального спорядження для подорожей. Кожна сумка Ortlieb виготовляється виключно в головному офісі компанії в Хайльсбронне - «Made in Germany» - це питання честі. Саме тому компанія пропонує 5-річну гарантію на всі велосипедні сумки, кур'єрські сумки і похідні рюкзаки. У Ortlieb впевнені, що їхні продукти ніколи не залишать Вас в біді!

Численні прихильники бренду зробили Ortlieb синонімом стовідсоткової герметичності, ергономічності, надійності і надзвичайної живучості. Легендарна модель Back-Roller внесла вирішальний внесок у розвиток такої репутації. Сотні тисяч Back-Roller стали вірними супутниками і подорожують по всьому світу.

Міські вело рюкзаки в стилі кур'єрської сумки також вносять значний вклад - їх яскравий оригінальний дизайн сьогодні - невід'ємна частина будь-якого мегаполісу. Будь то прогулянка по місту або кругосвітню велоподорож, сумки і рюкзаки Ortlieb ідеально підходять для тих, хто хоче активно проводити час на природі, незалежно від погоди. З Ortlieb Вам буде сухо і комфортно в будь-якому куточку світу!

Відгуки

Поки немає відгуків !

Новини, статті та огляди рюкзаків, сумок, та валіз Ortlieb

Сумки Ortlieb вибирають блискавки Tizip - чому? 2020-11-24 23:46:57

Сумки Ortlieb вибирають блискавки Tizip - чому?

Ні для кого не секрет, що єдині блискавки яким довіряє Ortlieb

Читати докладніше
Ortlieb сумки і система кріплення Ortlieb Top-Lock 2020-11-03 22:46:53

Ortlieb сумки і система кріплення Ortlieb Top-Lock

Сумки Ortlieb і система кріплення Ortlieb Top-Lock

Читати докладніше
Сумки Ortlieb і система кріплення Ortlieb QLS 2020-10-04 21:49:11

Сумки Ortlieb і система кріплення Ortlieb QLS

Сумки Ortlieb і система кріплення Ortlieb QLS

Читати докладніше
Велосумки Ortlieb і система кріплень Ortlieb QL2.1 2020-10-01 23:26:14

Велосумки Ortlieb і система кріплень Ortlieb QL2.1

Ми вже писали сумки Ortlieb з кріпленнями Ortlieb QL1 (Quick-Lock1 System) і Ortlieb

Читати докладніше
Сумки Ortlieb: екологічні матеріали 2020-10-01 21:32:30

Сумки Ortlieb: екологічні матеріали

Німецька компанія Ortlieb до останнього бігунка (все що використовується

Читати докладніше
Сумки Ortlieb и система крепления Ortlieb QL2 2020-09-14 21:55:55

Сумки Ortlieb и система крепления Ortlieb QL2

Сумки Ortlieb і система кріплення Ortlieb QL2

Читати докладніше
Сумки і рюкзаки Ortlieb - непромокаюча історія 2020-07-06 00:15:58

Сумки і рюкзаки Ortlieb - непромокаюча історія

Ortlieb як бренд відомий всім велосипедистам. Тих, хто не знає,

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше