Для ноутбука Товарів у наявності: 141

на сторінку
Показані 1 - 20 із 141 пунктів
Показані 1 - 20 із 141 пунктів
Для ноутбука

Сумки для ноутбука, стали такою ж частиною офісної культури як кулер або офісна кава, особливо часто компанії комплектують ноутбуки для своїх співробітників сумками для ноутбуків. В англійській мові сумка для ноутбука має більш точну відповідність "briefcase" - це наплічна сумка, яка в першу чергу призначена для ноутбука і документів. Сумка для ...

Сумки для ноутбука, стали такою ж частиною офісної культури як кулер або офісна кава, особливо часто компанії комплектують ноутбуки для своїх співробітників сумками для ноутбуків. В англійській мові сумка для ноутбука має більш точну відповідність "briefcase" - це наплічна сумка, яка в першу чергу призначена для ноутбука і документів. Сумка для ноутбука в Україні, часто плутають з месенджером або крос-боді сумкою і це в корені неправильно. За кордоном сумка для ноутбука або briefcase це стандартний аксесуар для офісного співробітника, так як дозволяє взяти на роботу ноутбук і документи.

Сумка для ноутбука або бріфкейс (briefcase) як зрозуміло з назви зроблені спеціально для зберігання і перенесення ноутбука в міських умовах. Формат сумки передбачає горизонтальне розташування ноутбука в альбомному форматі. Як правило сумки для ноутбука не мають розширених відділень, а кількість кишень мінімально, проте функціонал такий сумки визначає ціну за якою ви зможете купити сумку для ноутбука.

Купити сумку для ноутбука окремо вибравши відповідно по діагоналі ноутбука - стало просто разом з магазином ProBag. Сумки для ноутбука випускають 2E, Case Logic, Crumpler, Incase, Pacsafe,Thule, Tucano, Urbanocases і всі вони мають належну якість, і відповідають всім сучасним вимогам, як то наявність плечового ременя, захисні накладки, непромокаючий конструкція і тд. Магазин ProBag є офіційним представником 2E, Case Logic, Crumpler, Incase, Pacsafe,Thule, Tucano, Urbanocases це дозволяє запропонувати найширший асортимент і низьку ціну, в яку вже включена доставка і гарантія. Основні матеріали для пошиття нейлон різної щільності і поліестер, а ось що стосується брендів то тут безліч кількість як брендів одноденок так і компаній з десятирічною історією. На підсумкову ціну впливає як якість фурнітури, якість матеріалів, так і такі неабиякі речі як товщина захисного шару і ще багато дрібниць. Важливою деталлю при покупці сумки для ноутбука є можливість купити сумку для ноутбука в розстрочку, особливо по таких популярних програм як Оплата частинами і Миттєва розстрочка. Магазин ProBag представляє можливість купити сумку для ноутбука не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому.

Детальнiше