OGIO Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
 • 1 560 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: 111122.773 OGIO Lewis Pack Lockdown це компактний, але при цьому досить місткий рюкзак. Він обладнаний спеціальним відділом для ноутбука, а також ущільненою кишенею для цінних речей на блискавці. Зовнішня передня і бічна кишені на вертикальній блискавці забезпечують швидкий доступ до вмісту, дозволяючи завжди тримати необхідні аксесуари і документи поблизу.

  1 560 грн
 • 2 790 грн

  Артикул: 111072.03 Справжній чоловічий рюкзак OGIO Gambit Pack Black має високу практичність. Він обладнаний окремим відсіком для ноутбука (15 дюймів), безліч кишень, зручними плечовими ременями і монолітну спинку. Його брутальність перегукується зі стилем справжніх чоловічих речей.

  2 790 грн
 • 2 920 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: 111074.03 Універсальний урбан-рюкзак OGIO Bandit Black - раціональний вибір для різноманітних задач в місті. У рюкзаку передбачена окрема кишеню-відсік для ноутбука на 17 дюймів, ергономічні лямки з подвійним наповненням, а також безліч кишень і відсіків для всілякого EDC.

  2 920 грн
 • 3 490 грн

  Артикул: 111074.323 Універсальний урбан-рюкзак OGIO Bandit Blizzard - раціональний вибір для різноманітних задач в місті. У рюкзаку передбачена окрема кишеню-відсік для ноутбука на 17 дюймів, ергономічні лямки з подвійним наповненням, а також безліч кишень і відсіків для всілякого EDC.

  3 490 грн
 • 4 390 грн

  Артикул: 111059.03 Рюкзак OGIO Renegade RSS Black - молодший брат топового OGIO Renegade 17, виконаний з тих же преміальних матеріалів, має класичний і сучасний стиль. Увібрав все краще від старшої моделі, він відрізняється тільки розміром. Рюкзак оснащений величезною кількістю кишень, а також має окремий підвісний відсік для ноутбука 13-15 дюймів. Зручна спинка і комфортні...

  4 390 грн
 • 4 680 грн

  Артикул: 111073.03 Рюкзак OGIO Squadron Black входить в серію високотехнологічних рюкзаків, з неповторним дизайном і головне з високою стійкістю матеріалів. Як і всю серію, цей рюкзак виділяє «броня» - спеціальний посилений верхній шар - панцир.Для кріплення дощок на фронтальній частині рюкзака є дві шлейки, зі спеціального посиленого матеріалу. У рюкзаку є кишеня для...

  4 680 грн
 • 5 845 грн

  Артикул: 111071.317 Рюкзак OGIO Renegade RSS 17 Black Pindot - флагманська модель рюкзака з кращих матеріалів, в топовому виконанні, в класичному і функціональному стилі, з величезною кількістю кишень, окремий відсік для ноутбука до 17 дюймів. Зручна спинка і комфортні плечові ремені роблять його відмінним супутником.

  5 845 грн
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
OGIO

Рюкзаки та сумки OGIO заворожують і підкуповують своєю витонченістю, різноманітністю моделей, стилів і кольорів. Модельний ряд OGIO представляє собою унікальне поєднання якості, ергономіки, дизайну і звичайно ж функціональності. Рюкзаки та сумки призначені як для професійного спортсмена, так і для звичайного школяра або бізнесмена. Будь то X Gam...

Рюкзаки та сумки OGIO заворожують і підкуповують своєю витонченістю, різноманітністю моделей, стилів і кольорів. Модельний ряд OGIO представляє собою унікальне поєднання якості, ергономіки, дизайну і звичайно ж функціональності. Рюкзаки та сумки призначені як для професійного спортсмена, так і для звичайного школяра або бізнесмена. Будь то X Games або звичайна середноїшколи, рюкзаки OGIO завжди будуть помітні з натовпу.

Компанія OGIO був створена в 1987 році Майклом Праттом (Michael Pratt), який завжди рухався вперед, шукав гострих відчуттів і за покликанням був новатором і винахідником. Його ідеї так і просилися втілення. Першою інновацією була спортивна сумка яка за формою і функціоналом нагадувала шафу. Це була проста концепція, але вона була абсолютно нова для ринку.
OGIO широко відома на території США, і в Європі, а за останніх кілька років набула популярності і в країнах СНД. Спочатку компанія називалася Action Sports і спеціалізувалася на виробництві дорожніх сумок.

Основним поштовхом до появи і розвитку бренду OGIO стала компанія Nordstrom, власники якої розглянули в Майклові потенціал. По суті з цього моменту і народився бренд OGIO, а Пратт розширив свій асортимент до рюкзаків, спортивних сумок та одягу. Бренд істотно додав у розвитку, коли засновник і його нова команда дизайнерів почали активно розробляти стафф для нових категорій споживачів, включаючи мотокрос, сноуборд, гольф, велосипедний спорт і серф.

OGIO почала спонсорувати кращих райдерів. Так як кращі представники спорту, це впізнаваність і повагу бренду. Професійні спортсмени живуть, що б розширять межі екстремального спорту, встановлювати нові звершення.Протягом двох років сумки і рюкзаки OGIO утримують лідерські позиції в спортивному сегменті. І це логічний фінал для провідних розробок та інновацій починаючи з 1987 року.

Детальнiше