Фільтр:

В наявності:

Производитель

Ціна

528 грн - 616 грн

Захист ланцюга Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 товарів
 • HEBIE Chainguard 342
  528 грн
  HEBIE Chainguard 342
  (54268)

  Артикул: 0342 E1 HEBIE Chainguard 342 – захист для ланцюга велосипеда. До 38 зубів. Класична модель для планетарних втулок без перемикання передач і передніх зірочок до 38 зубів. Міцний пластик. Довжина приблизно 40 см. Отвір діаметром близько 120 мм. Made in Germany.

  528 грн
 • HEBIE Chainguard 330
  616 грн
  HEBIE Chainguard 330
  (54269)

  Артикул: 0330 E15 HEBIE Chainguard 330 – захист для ланцюга велосипеда. До 38 зубів. Класична модель із змінною довжиною для планетарних втулок без перемикання передач і передніх зірочок до 38 зубів. Міцний пластик - довжина, що змінюється, в межах 32-44 см. Отвір діаметром близько 120 мм. Made in Germany.

  616 грн
Показані 1 - 2 із 2 товарів
Захист ланцюга

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють захист ланцюга для велосипедів, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите захист ланцюга з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основни...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють захист ланцюга для велосипедів, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите захист ланцюга з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо каталог, що регулярно наповнюється, найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ‘Оплата частинами’.

Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам найкращі велозахист ланцюга для велосипедів,серед яких Ви знайдете необхідні велоланцюг захист для різних велосипедів. У цьому розділі Ви знайдете захист ланцюга різних розмірів та стилів. Ми поважаємо Ваш та власний час, тому в нашому магазині можна купити захист ланцюга для велосипедів тільки з гарної та найвищої якості.

Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати Вам найкращі захист ланцюга для велосипедів. Також у розділі Ви зможете самостійно вибрати та купити велосипедний захист ланцюга для велосипедів необхідної форми та характеристик. Бажаємо Вам приємних та вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше