Для мами Товарів у наявності: 17

Показані 1 - 17 із 17 пунктів
 • Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose)
  1 340 грн
  Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose)

  Артикул: skip-hop-200609 Поясна сумка Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose) - дозволяє тримати все необхідне під рукою, при цьому руки залишаються завжди вільними. Як би ви не носили цю сумку, на поясі, через плече або в руці весь вміст для Вас знаходиться у вільному доступі.

  1 340 грн
 • Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black)
  1 340 грн
  Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black)

  Артикул: skip-hop-205450 Поясна сумка Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black) - дозволяє тримати все необхідне під рукою, при цьому руки залишаються завжди вільними. Як би ви не носили цю сумку, на поясі, через плече або в руці весь вміст для Вас знаходиться у вільному доступі.

  1 340 грн
 • Skip Hop Duo Signature (Triangle)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Triangle)

  Артикул: skip-hop-200313 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Triangle) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv)

  Артикул: skip-hop-200605 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак на...

  3 999 грн
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose)

  Артикул: skip-hop-200600 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак...

  3 999 грн
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke)
  4 150 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke)

  Артикул: skip-hop-200602 Сумка Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke) підходить не тільки для мам, це стильна модель з екошкіри підійде на кожен день. Про те що це сумка для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті. У всьому іншому це відмінна сумка на кожен день з необхідною кількістю кишень і належним...

  4 150 грн
 • Skip Hop Duo Signature (Hearts)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Hearts)

  Артикул: skip-hop-200315 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Hearts) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Prizm)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Prizm)
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-200320 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Prizm) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Cubes)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Cubes)
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-200318 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Cubes) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Grey Feather)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Grey Feather)

  Артикул: skip-hop-200319 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Grey Feather) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Duo Signature (Onyx)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Onyx)
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-200305 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Onyx) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop MainFrame (Black)
  2 690 грн
  Skip Hop MainFrame (Black)

  Артикул: skip-hop-200150 Рюкзак-сумка для мами Skip Hop MainFrame (Black) полегшує доступ до підгузків, іграшок, пелюшок, тощо, завдяки широкому доступу на жорсткій основі. Основне відділення з конструкцією, на жорсткій рамі, дозволяє залишатися сумці відкритою коли ви дістаєте щось або навпаки необхідно швидко заховати.

  2 690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop MainFrame (Cement)
  2 690 грн
  Skip Hop MainFrame (Cement)

  Артикул: skip-hop-200151 Рюкзак-сумка для мами Skip Hop MainFrame (Cement) полегшує доступ до підгузків, іграшок, пелюшок, тощо, завдяки широкому доступу на жорсткій основі. Основне відділення з конструкцією, на жорсткій рамі, дозволяє залишатися сумці відкритою коли ви дістаєте щось або навпаки необхідно швидко заховати.

  2 690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Forma (Jet Black)
  2 999 грн
  Skip Hop Forma (Jet Black)

  Артикул: skip-hop-203100 Рюкзак для мами Skip Hop Forma (Jet Black) комплектується м'якою підкладкою для сповивання і 2 органайзерами, один з яких з термошаром, для збереження температури. Цей рюкзак підійде для поїздок з дитиною на великі відстані, так як в змозі вмістити дуже багато, або для прогулянок з 2 дітьми, коли потрібно всього в 2 рази більше.

  2 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Forma (Grey)
  2 999 грн
  Skip Hop Forma (Grey)

  Артикул: skip-hop-203107 Рюкзак для мами Skip Hop Forma (Grey) комплектується м'якою підкладкою для сповивання і 2 органайзерами, один з яких з термошаром, для збереження температури. Цей рюкзак підійде для поїздок з дитиною на великі відстані, так як в змозі вмістити дуже багато, або для прогулянок з 2 дітьми, коли потрібно всього в 2 рази більш

  2 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Smoke)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Smoke)

  Артикул: skip-hop-200604 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Smoke) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак на...

  3 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Black)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Black)

  Артикул: skip-hop-200251 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Black) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак на...

  3 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 17 із 17 пунктів
Для мами

Сумки та рюкзаки для мами