Epic Товарів у наявності: 23

на сторінку
Показані 1 - 20 із 23 пунктів
 • 2 202 грн

  Артикул: sv-926915 Сумка-рюкзак Epic Dynamik Gearbag 60 (Black) - має дизайн який запалює, сучасний і міцний матеріал, легка трансформація моделей, створених для Вашого максимального комфорту і зручності в спорті, подорожах і прогулянках по місту.

  2 202 грн
 • 2 574 грн

  Артикул: sv-926914 Валіза Epic Discovery Ultra 42 S (Wizzard Burgundy) - це легкість, практичність і надійність валіз з класичним дизайном від компанії EPIC®. Тканинні валізи Epic Discovery Ultra порадують власників маленькою вагою, сучасним міцним матеріалом, розширювальним клапаном у всіх розмірах і як і раніше невисокою ціною.

  2 574 грн
 • 2 574 грн

  Артикул: sv-926913 Валіза Epic Discovery Ultra 42 S (Wizzard Black) - це легкість, практичність і надійність валіз з класичним дизайном від компанії EPIC®. Тканинні валізи Epic Discovery Ultra порадують власників маленькою вагою, сучасним міцним матеріалом, розширювальним клапаном у всіх розмірах і як і раніше невисокою ціною.

  2 574 грн
 • 2 898 грн

  Артикул: sv-926924 Сумка-рюкзак на колесах Epic Explorer 34 Slim (Black) - це адаптивність і універсальність, оскільки сьогоднішній стиль і темп життя помітно відрізняється від того, до чого люди звикли раніше. Сучасний багаж, відповідний актуальним вимогам, є невід'ємною частиною успішної поїздки або подорожі.

  2 898 грн
 • 3 348 грн

  Артикул: sv-925596 Валіза Epic POP 4X IV (M) Aurora (Red) - четверта генерація багажу EPIC як і раніше валізи з визнаним класичним дизайном, потужними лініями корпусу, виготовлені з надійного і довговічного матеріалу, які в оновленому вигляді отримали фірмові колеса AIRSPEED® і більш елегантну опрацювання екстер'єру.

  3 348 грн
 • 3 648 грн

  Артикул: sv-925597 Валіза Epic POP 4X IV (L) Aurora (Red) - четверта генерація багажу EPIC як і раніше валізи з визнаним класичним дизайном, потужними лініями корпусу, виготовлені з надійного і довговічного матеріалу, які в оновленому вигляді отримали фірмові колеса AIRSPEED® і більш елегантну опрацювання екстер'єру.

  3 648 грн
 • 4 098 грн

  Артикул: sv-926903 Валіза Epic Crate EX Wildlife S (Oasis) створена для тих самих моментів в житті, коли хочеться повністю відволіктися і віддалитися від мегаполісів і цифр, відчувши білосніжний теплий пісок під ногами, і повне єднання з природою. Адже кожне таке подорож допоможе відволіктися і відкритися для пізнання інших культур, відчуття нових смаків, отримання свіжих...

  4 098 грн
 • 4 098 грн

  Артикул: sv-926899 Валіза Epic Crate EX Wildlife S (Mirage) - лімітована колекція, створена для тих самих моментів в житті, коли хочеться повністю відволіктися і віддалитися від мегаполісів і цифр, відчувши білосніжний теплий пісок під ногами, і повне єднання з природою. Адже кожне таке подорож допоможе відволіктися і відкритися для пізнання інших культур, відчуття нових...

  4 098 грн
 • 4 650 грн

  Артикул: sv-926904 Валіза Epic Crate EX Wildlife M (Oasis) створена для тих самих моментів в житті, коли хочеться повністю відволіктися і віддалитися від мегаполісів і цифр, відчувши білосніжний теплий пісок під ногами, і повне єднання з природою. Адже кожне таке подорож допоможе відволіктися і відкритися для пізнання інших культур, відчуття нових смаків, отримання свіжих...

  4 650 грн
 • 4 650 грн

  Артикул: sv-926900 Валіза Epic Crate EX Wildlife M (Mirage) - це лімітована колекція, створена для тих самих моментів в житті, коли хочеться повністю відволіктися і віддалитися від мегаполісів і цифр, відчувши білосніжний теплий пісок під ногами, і повне єднання з природою. Адже кожне таке подорож допоможе відволіктися і відкритися для пізнання інших культур, відчуття нових...

  4 650 грн
 • 4 674 грн

  Артикул: sv-926896 Валіза Epic Clip M (Mars Red) розроблена в скандинавському стилі і в непідвладних часу класичні кольорах, обраних дизайнерами компанії EPIC®, щоб підкреслити Ваш імідж. Ви яскрава і впевнена в собі особистість, яка любить стримані, але стильні та інноваційні аксесуари, тоді дана колекція валіз для Вас.

  4 674 грн
 • 4 878 грн

  Артикул: sv-926907 Валіза Epic Crate Reflex S (Amethyst Purple) - складно пройти мимо, не зупинивши погляд на валізі, він має блискучий дизайн і це не метафора. Досить світла торкнутися поверхні валізи, і вона заіскриться, немов зірки або діаманти в ночі.

  4 878 грн
 • 4 974 грн

  Артикул: sv-926895 Валіза Epic Clip L (Mars Red) розроблена в скандинавському стилі і в непідвладних часу класичні кольорах, обраних дизайнерами компанії EPIC®, щоб підкреслити Ваш імідж. Ви яскрава і впевнена в собі особистість, яка любить стримані, але стильні та інноваційні аксесуари, тоді дана колекція валіз для Вас.

  4 974 грн
 • 5 178 грн

  Артикул: sv-926905 Валіза Epic Crate EX Wildlife L (Oasis) створена для тих самих моментів в житті, коли хочеться повністю відволіктися і віддалитися від мегаполісів і цифр, відчувши білосніжний теплий пісок під ногами, і повне єднання з природою. Адже кожне таке подорож допоможе відволіктися і відкритися для пізнання інших культур, відчуття нових смаків, отримання свіжих...

  5 178 грн
 • 5 178 грн

  Артикул: sv-926901 Валіза Epic Crate EX Wildlife L (Mirage) - це лімітована колекція, створена для тих самих моментів в житті, коли хочеться повністю відволіктися і віддалитися від мегаполісів і цифр, відчувши білосніжний теплий пісок під ногами, і повне єднання з природою. Адже кожне таке подорож допоможе відволіктися і відкритися для пізнання інших культур, відчуття нових...

  5 178 грн
 • 5 502 грн

  Артикул: sv-926928 Валіза Epic GTO 4.0 L (Forest Green) - це бездоганне виконання, неперевершена функціональність, а також ідея руху, втілена в дизайні. Безпомилково впізнаваний дизайн четвертої генерації валіз Epic GTO 4.0 L демонструє правильний підхід компанії до вдосконалення модельного ряду. Ще більше обсягу при ще меншій вазі валізи. Тепер дійсно легко взяти додаткові...

  5 502 грн
 • 6 102 грн

  Артикул: sv-926908 Валіза Epic Crate Reflex M (Amethyst Purple) - складно пройти мимо, не зупинивши погляд на валізі, він має блискучий дизайн і це не метафора. Досить світла торкнутися поверхні валізи, і вона заіскриться, немов зірки або діаманти в ночі.

  6 102 грн
 • 6 174 грн

  Артикул: sv-926911 Валіза Epic Phantom BIO Fastback S (Coffee Brown) - перші валізи в світі, створені з біокомпозіти. Можливо це самі елегантні валізи, які Вам доводилося зустрічати. Секрет їх привабливості і невагомості форм криється в тому, що вони дійсно легше. Валіза Epic Phantom BIO Fastback S (Coffee Brown) призначена спеціально для розміщення ноутбука і планшета, що...

  6 174 грн
 • 6 798 грн

  Артикул: sv-926909 Чемодан Epic Crate Reflex L (Amethyst Purple) - сложно пройти мимо, не остановив взгляд на чемодане, он имеет блестящий дизайн и это не метафора. Достаточно свету коснуться поверхности чемодана, и она заискрится, словно звезды или бриллианты в ночи.

  6 798 грн
 • 2 832 грн

  Артикул: sv-926912 Валіза Epic Discovery Ultra Slim Max 55 S (Burgundy) - це відповідь компанії EPIC® вимогливим власникам, які віддають перевагу недорогим, але як і раніше бездоганно виконаним, легким і функціональним валізах для щоденного використання.

  2 832 грн
Показані 1 - 20 із 23 пунктів
Epic

Валізи і сумки Epic створені з акцентом на чудовий дизайн і інноваційне мислення. Бренд Epic (Scandinavian Travel Innovation AB) завжди використовує найкращі матеріали, доступні на ринку, і застосовує новітні технології, щоб сумки, рюкзаки та валізи відповідали очікуванням покупців. Довговічність і якість Epic - це вибір, який допомагає зберегти...

Валізи і сумки Epic створені з акцентом на чудовий дизайн і інноваційне мислення. Бренд Epic (Scandinavian Travel Innovation AB) завжди використовує найкращі матеріали, доступні на ринку, і застосовує новітні технології, щоб сумки, рюкзаки та валізи відповідали очікуванням покупців. Довговічність і якість Epic - це вибір, який допомагає зберегти і насолоджуватися навколишнім середовищем на довгі роки.

Історія Epic (Scandinavian Travel Innovation AB) почалося в 2004 році в Гетеборзі, Швеція. Коли компанія Scandinavian Travel Innovation AB (юридична назва, власник бренду Epic) була виділена зі складу своєї материнської компанії Libro Group. Валізи і сумки Epic орієнтовані на концепцію і дизайн з креативним підходом, і художня пристрасть в поєднанні з технічним ноу-хау, дозволяє робити чудові дорожні валізи. В основі всього, що робить шведська компанія, знаходиться запити покупців.

Epic - це справжня філософія подорожей, що об'єднала інноваційні ідеї з споконвічно шведським підходом до створення сучасного багажу, властивим скандинавським дизайном, функціональністю і якістю. Epic - це стильні і презентабельні валізи і сумки для тих, хто жадає нових подорожей, хто не втомлюється дивуватися і радіти життю, для тих, у кого дух пригод в крові. Всі сумки і валізи Epic відрізняється високою надійністю і довговічністю, відповідає регламенту REACH, а значить, не містить шкідливих хімічних речовин. Піклуючись про навколишнє середовище, компанія націлена виключно на виробництво товарів з максимальним терміном експлуатації. Адже не так важливо робота це або відпочино, багаж не повинен відволікати від основної мети, так як будь-яка поїздка або подорож - це нові емоції, нові можливості познайомитися з навколишнім світом і людьми навколо нас. Epic (Швеція) створює саме такий, безпроблемний багаж. Кожен власник Epic впевнений в своїй валізі і сумці і в тому, що вона коштує кожної витраченої гривні.

Важливою деталлю при покупці валізи, сумки або рюкзака Epic, є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таким популярним програм як Оплата частинами і Миттєва розстрочка. Магазин ProBag представляє можливість купити валізу, рюкзак або сумку Epic, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше