Фільтр

В наявності

Вартість

203 грн - 18209 грн

Об`єм, л:

5 - 52

Вага, кг

0 - 7200

Мілітарі Товарів у наявності: 48

на сторінку
Показані 1 - 20 із 48 пунктів
 • Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Olive)
  204 грн
  Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Olive)

  Артикул: TT 7862.331 Підсумок Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Olive), можна використовувати в якості додаткової передньої кишені для кріплення під передньою панеллю Tasmanian Tiger Plate Carrier LC. Може бути закріплений за допомогою липучки і не може бути прикріплений за допомогою MOLLE.

  204 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag MKII (Black)
  227 грн
  Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag MKII (Black)

  Артикул: TT 7113.040 Підсумок Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag MKII (Black) - для одного магазину (обойми) для пістолетів HK, Glock, SIG, Beretta M9 та інших.

  227 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Khaki)
  260 грн
  Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Khaki)

  Артикул: TT 7913.343 Підсумок Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Khaki) - для одного магазину (обойми) для пістолетів HK, Glock, SIG, Beretta M9 та інших.

  260 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL HK417 MKII (Coyote Brown)
  286 грн
  Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL HK417 MKII (Coyote Brown)

  Артикул: TT 7121.346 Підсумок Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL HK417 MKII (Coyote Brown) універсальна модель. Підходить для одного магазину (обойми) HK417, G3 або SIG716, з фіксацією шнуром.

  286 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL HK417 MKII (Olive)
  286 грн
  Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL HK417 MKII (Olive)
  1 Рейтинг

  Артикул: TT 7121.331 Підсумок Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL HK417 MKII (Olive) універсальна модель. Підходить для одного магазину (обойми) HK417, G3 або SIG716, з фіксацією шнуром.

  286 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Olive)
  288 грн
  Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Olive)

  Артикул: TT 7913.331 Підсумок Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Olive) - для одного магазину (обойми) для пістолетів HK, Glock, SIG, Beretta M9 та інших.

  288 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Multicam)
  351 грн
  Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Multicam)

  Артикул: TT 7914.394 Підсумок Tasmanian Tiger SGL Pistol Mag (Multicam) - для одного магазину (обойми) для пістолетів HK, Glock, SIG, Beretta M9 та інших.

  351 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL PI Mag Pouch MCL (Coyote Brown)
  357 грн
  Tasmanian Tiger SGL PI Mag Pouch MCL (Coyote Brown)

  Артикул: TT 7956.346 Підсумок Tasmanian Tiger SGL PI Mag Pouch MCL (Coyote Brown) для всіх стандартних дворядних магазинів (обойм). Надзвичайно вузька форма, ледь виступає за розміри обойми.

  357 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL PI Mag Pouch MCL (Olive)
  357 грн
  Tasmanian Tiger SGL PI Mag Pouch MCL (Olive)

  Артикул: TT 7956.331 Підсумок Tasmanian Tiger SGL PI Mag Pouch MCL (Olive) для всіх стандартних дворядних магазинів (обойм). Надзвичайно вузька форма, ледь виступає за розміри обойми.

  357 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Olive)
  422 грн
  Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Olive)

  Артикул: TT 7957.331 Підсумок многокаліберний Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Olive) з відкритою конструкцією. Підходить для магазинів (обойм) M4 / G36 PMAG / Sig та інших.

  422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Coyote Brown)
  422 грн
  Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Coyote Brown)

  Артикул: TT 7957.346 Підсумок многокаліберний Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Coyote Brown) з відкритою конструкцією. Підходить для магазинів (обойм) M4 / G36 PMAG / Sig та інших.

  422 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Black)
  585 грн
  Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Black)

  Артикул: TT 7957.040 Підсумок многокаліберний Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MCL (Black) з відкритою конструкцією. Підходить для магазинів (обойм) M4 / G36 PMAG / Sig та інших.

  585 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Coyote Brown)
  650 грн
  Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Coyote Brown)

  Артикул: TT 7862.346 Підсумок Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Coyote Brown), можна використовувати в якості додаткової передньої кишені для кріплення під передньою панеллю Tasmanian Tiger Plate Carrier LC. Може бути закріплений за допомогою липучки і не може бути прикріплений за допомогою MOLLE.

  650 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Khaki)
  680 грн
  Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Khaki)

  Артикул: TT 7862.343 Підсумок Tasmanian Tiger Tac Pouch 12 (Khaki), можна використовувати в якості додаткової передньої кишені для кріплення під передньою панеллю Tasmanian Tiger Plate Carrier LC. Може бути закріплений за допомогою липучки і не може бути прикріплений за допомогою MOLLE.

  680 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP (Khaki)
  810 грн
  Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP (Khaki)

  Артикул: TT 7773.343 Підсумок Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP (Khaki) підійде як аксесуар, або як бічний чохол з об'ємом 5 літрів. Сумісний з багатьма моделями рюкзаків як Tasmanian Tiger, так і інших брендів.

  810 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Coyote Brown)
  812 грн
  Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Coyote Brown)

  Артикул: TT 7185.346 Поясна сумка Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Coyote Brown) в мілітарі забарвленням, підійде на кожен день і для виконання завдань. Усередині сумки передбачено кріплення MOLLE на липучці (гачок / петля), також нарізка MOLLE лазером знаходиться зверху на сумці.

  812 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Black)
  850 грн
  Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Black)

  Артикул: TT 7185.040 Поясна сумка Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Black) в мілітарі забарвленням, підійде на кожен день і для виконання завдань. Усередині сумки передбачено кріплення MOLLE на липучці (гачок / петля), також нарізка MOLLE лазером знаходиться зверху на сумці.

  850 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Olive)
  850 грн
  Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Olive)

  Артикул: TT 7185.331 Поясна сумка Tasmanian Tiger Modular Hip Bag (Olive) в мілітарі забарвленням, підійде на кожен день і для виконання завдань. Усередині сумки передбачено кріплення MOLLE на липучці (гачок / петля), також нарізка MOLLE лазером знаходиться зверху на сумці.

  850 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP (Coyote Brown)
  877 грн
  Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP (Coyote Brown)

  Артикул: TT 7773.346 Підсумок Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP (Coyote Brown) підійде як аксесуар, або як бічний чохол з об'ємом 5 літрів. Сумісний з багатьма моделями рюкзаків як Tasmanian Tiger, так і інших брендів.

  877 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tasmanian Tiger Secret Cummerbund (Khaki)
  910 грн
  Tasmanian Tiger Secret Cummerbund (Khaki)

  Артикул: TT 7134.343 Пояс прихованого використання Tasmanian Tiger Secret Cummerbund (Khaki) розроблений для використання під прикриттям. Цей пояс ідеально підходить для спеціальних поліцейських сил в міських умовах. Кишені що розтягуются з практичною підкладкою в поєднанні з додатковими кобурами і чохлами дозволяють завантажувати обладнання для конкретної місії: рації,...

  910 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 20 із 48 пунктів
Мілітарі

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите мілітарі рюкзак або сумку з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну і післягарантійне) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярно наповнюючий ...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите мілітарі рюкзак або сумку з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну і післягарантійне) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярно наповнюючий каталог найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ''Оплата частинами''. Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам кращі мілітарі рюкзаки і сумки, серед яких Ви знайдете необхідні товари для активного відпочинку і подорожей. В цьому розділі Ви знайдете мілітарі рюкзак від провідних виробників: Red Rock, Slumberjack, Tasmanian Tiger. Ми поважаємо Ваш і власний час, тому в нашому магазині можна купити мілітарі рюкзак або сумку тільки якісні і з позитивною репутацією. Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати Вам кращі мілітарі сумки Також в розділі Ви зможете самостійно вибрати і купити мілітарі рюкзак необхідної форми і характеристик. Бажаємо Вам приємних і вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше