Гаманці Товарів у наявності: 151

на сторінку
Показані 1 - 20 із 151 пунктів
 • Independent Bags CaWa
  100 грн
  Independent Bags CaWa
  4 Рейтинг

  Артикул: CaWa Black CaWa це тримач для карток і грошей (в невеликій кількості) в нашому Cordura-style. Ми постаралися зробити універсальний "card holder" який виконує організаційну роль при повсякденному використанні.

  100 грн
 • Travelty Slim (Black)
  229 грн
  Travelty Slim (Black)

  Артикул: TR-PH01-BK Travelty Slim (Black) - дорожній органайзер для документів виготовлений з оксфорда, що надає тканині міцність і водонепроникність. Закривається на блискавку, є зовнішня кишеня, в який можна покласти посадочні талони або мобільний телефон. Органайзер великого розміру, всередині є дві сітчастих кишені і дві кишені для паспорта, а також 10 відділень для...

  229 грн
 • Deuter Security Flip In (Sand)
  317 грн
  Deuter Security Flip In (Sand)

  Артикул: 3942416 6010 Deuter Security Flip In (Sand) - потайний гаманець-гаманець для мандрівників. Непомітно кріпиться до ременя штанів відповідним за кольором ременем. Підійде для зберігання грошей, кредитних карток та дрібних коштовностей.

  317 грн
 • Deuter Security Flip In (Black)
  317 грн
  Deuter Security Flip In (Black)

  Артикул: 3942416 7000 Deuter Security Flip In (Black) - потайний гаманець-гаманець для мандрівників. Непомітно кріпиться до ременя штанів відповідним за кольором ременем. Підійде для зберігання грошей, кредитних карток та дрібних коштовностей.

  317 грн
 • Deuter Security Wallet I (Sand)
  327 грн
  Deuter Security Wallet I (Sand)

  Артикул: 3942016 6010 Deuter Security Wallet I (Black) – потайний гаманець. Дозволяє захистити гроші, документи та цінні речі від крадіжки. Дуже легкий і дуже тонкий, завдяки чому гаманець непомітний при носінні під одягом. Гаманець можна прати.

  327 грн
 • Deuter Security Wallet I (Black)
  327 грн
  Deuter Security Wallet I (Black)

  Артикул: 3942016 7000 Deuter Security Wallet I (Black) – потайний гаманець. Дозволяє захистити гроші, документи та цінні речі від крадіжки. Дуже легкий і дуже тонкий, завдяки чому гаманець непомітний при носінні під одягом. Гаманець можна прати.

  327 грн
 • Deuter Security Wallet II (Sand)
  455 грн
  Deuter Security Wallet II (Sand)

  Артикул: 3942116 6010 Deuter Security Wallet II (Sand) – потайний гаманець. Дозволяє захистити гроші, документи та цінні речі від крадіжки. Дуже легкий і дуже тонкий, завдяки чому гаманець непомітний при носінні під одягом. Для купюр і карток передбачено дві окремі кишені, одна з яких закривається на блискавку, а друга – за допомогою липучки. Гаманець можна прати.

  455 грн
 • Deuter Security Wallet II (Black)
  455 грн
  Deuter Security Wallet II (Black)

  Артикул: 3942116 7000 Deuter Security Wallet II (Black) – потайний гаманець. Дозволяє захистити гроші, документи та цінні речі від крадіжки. Дуже легкий і дуже тонкий, завдяки чому гаманець непомітний при носінні під одягом. Для купюр і карток передбачено дві окремі кишені, одна з яких закривається на блискавку, а друга – за допомогою липучки. Гаманець можна прати.

  455 грн
 • Deuter Zip Wallet (Emerald)
  525 грн
  Deuter Zip Wallet (Emerald)

  Артикул: 3942516 2009 Deuter Zip Wallet (Emerald) – універсальний гаманець. З відділеннями для банкнот, монет та пластикових карток. Завдяки компактним розмірам поміститься майже у будь-якій кишені. Виготовлений із зносостійкої та вологовідштовхувальної тканини.

  525 грн
 • Deuter Zip Wallet (Bay)
  525 грн
  Deuter Zip Wallet (Bay)

  Артикул: 3942516 3025 Deuter Zip Wallet (Bay) – універсальний гаманець. З відділеннями для банкнот, монет та пластикових карток. Завдяки компактним розмірам поміститься майже у будь-якій кишені. Виготовлений із зносостійкої та вологовідштовхувальної тканини.

  525 грн
 • Deuter Zip Wallet (Black)
  525 грн
  Deuter Zip Wallet (Black)

  Артикул: 3942516 7000 Deuter Zip Wallet (Black) – універсальний гаманець. З відділеннями для банкнот, монет та пластикових карток. Завдяки компактним розмірам поміститься майже у будь-якій кишені. Виготовлений із зносостійкої та вологовідштовхувальної тканини.

  525 грн
 • Lifeventure RFID Card Wallet (Navy)
  556 грн
  Lifeventure RFID Card Wallet (Navy)

  Артикул: adr-68251 Гаманець Lifeventure RFID Card Wallet (Navy) - простий компактний і акуратний гаманець в мінімалістичному виконанні. Виконаний з зносостійкого нейлонової тканини з поліуретановим покриттям. Поліефірна тканина з покриттям із нікелю і міді знижує ризик крадіжки інформації зчитувачами радіочастотної ідентифікації RFiD.

  556 грн
 • Lifeventure RFID Card Wallet (Olive)
  556 грн
  Lifeventure RFID Card Wallet (Olive)

  Артикул: adr-68253 Гаманець Lifeventure RFID Card Wallet (Olive) - простий компактний і акуратний гаманець в мінімалістичному виконанні. Виконаний з зносостійкого нейлонової тканини з поліуретановим покриттям. Поліефірна тканина з покриттям із нікелю і міді знижує ризик крадіжки інформації зчитувачами радіочастотної ідентифікації RFiD.

  556 грн
 • Lifeventure RFID Card Wallet (Aubergine)
  556 грн
  Lifeventure RFID Card Wallet (Aubergine)

  Артикул: adr-68256 Гаманець Lifeventure RFID Card Wallet (Aubergine) - простий компактний і акуратний гаманець в мінімалістичному виконанні. Виконаний з зносостійкого нейлонової тканини з поліуретановим покриттям. Поліефірна тканина з покриттям із нікелю і міді знижує ризик крадіжки інформації зчитувачами радіочастотної ідентифікації RFiD.

  556 грн
 • Deuter Security Money Belt I (Sand)
  568 грн
  Deuter Security Money Belt I (Sand)

  Артикул: 3910216 6010 Гаманець на пояс або поясний гаманець Deuter Security Money Belt I (Sand) - це компактний гаманець прихованого носіння на поясі зі зручним регульованим ременем на клямці.

  568 грн
 • Deuter Security Money Belt I (Black)
  568 грн
  Deuter Security Money Belt I (Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: 3910216 7000 Гаманець на пояс або поясний гаманець Deuter Security Money Belt I (Black) - це компактний гаманець прихованого носіння на поясі зі зручним регульованим ременем на клямці.

  568 грн
 • Deuter Travel Wallet (Midnight Dresscode)
  571 грн
  Deuter Travel Wallet (Midnight Dresscode)

  Артикул: 3942616 3022 Deuter Travel Wallet (Midnight Dresscode) – гаманець на кожен день, тканинний. Є відділеннями для банкнот, монет та пластикових карток. Завдяки компактним розмірам поміститься майже у будь-якій кишені. Виготовлений із міцної зносостійкої поліестерової тканини, що гарантує гаманцю довге життя.

  571 грн
 • Deuter Travel Wallet (Black)
  571 грн
  Deuter Travel Wallet (Black)

  Артикул: 3942616 7000 Deuter Travel Wallet (Black) – гаманець на кожен день, тканинний. Є відділеннями для банкнот, монет та пластикових карток. Завдяки компактним розмірам поміститься майже у будь-якій кишені. Виготовлений із міцної зносостійкої поліестерової тканини, що гарантує гаманцю довге життя.

  571 грн
 • Deuter Travel Wallet (Dresscode)
  571 грн
  Deuter Travel Wallet (Dresscode)

  Артикул: 3942616 7013 Deuter Travel Wallet (Dresscode) – гаманець на кожен день, тканинний. Є відділеннями для банкнот, монет та пластикових карток. Завдяки компактним розмірам поміститься майже у будь-якій кишені. Виготовлений із міцної зносостійкої поліестерової тканини, що гарантує гаманцю довге життя.

  571 грн
 • Lifeventure RFID Mini Body Wallet Waist (Fawn)
  595 грн
  Lifeventure RFID Mini Body Wallet Waist (Fawn)

  Артикул: adr-71240 Поясна сумка-гаманець Lifeventure RFID Mini Body Wallet Waist (Fawn) - мініатюрна поясна сумка-гаманець для грошей і документів. Завдяки низькопрофільному дизайну не помітна під одягом. Забезпечена регульованим ремінцем, а м'яка поверхня задньої стінки забезпечить комфорт навіть протягом тривалого періоду часу. Поліефірна тканина з покриттям із нікелю і...

  595 грн
Показані 1 - 20 із 151 пунктів
Гаманці

Гаманці (портмоне, клатчі) відносяться до категорії необхідних аксесуарів для чоловіків і жінок. Вони підходять в якості подарунка коханій людині або колезі. За весь час існування, людство придумало багато форм і видів для цього аксесуара, і весь час змінюються матеріали і з'являються або зникають деякі функції. Але суть залишається незмінною ор...

Гаманці (портмоне, клатчі) відносяться до категорії необхідних аксесуарів для чоловіків і жінок. Вони підходять в якості подарунка коханій людині або колезі. За весь час існування, людство придумало багато форм і видів для цього аксесуара, і весь час змінюються матеріали і з'являються або зникають деякі функції. Але суть залишається незмінною організувати і впорядкувати гроші в будь-якій формі, будь то готівкові або на банківські карти, іноді ще трапляються відділення для монет.

Гаманці (гаманці, портмоне, клатчі) поділяються:
- За обсягом / кількості банкнот і карт.
- Наявність додаткових функцій як наприклад захист від RFID-сканування, альтернативний спосіб кріплення.
- Матеріали: часто шкіра і щільні поліестери, рідше інші тканини.

Чимало важливою деталлю при покупці гаманця, портмоне, клатча, є можливість купити його в розстрочку, особливо за такою популярною програмою як Оплата частинами. Магазин ProBag представляє можливість купити гаманець, портмоне, клатч, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше