Skip Hop

Дівчині/Хлопцю:

Чохол від дощу:

Відділення для ноутбуку/планшету

В наявності

Skip Hop Товарів у наявності: 67

на сторінку
Показані 1 - 20 із 67 пунктів
 • Skip Hop Бджілка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Бджілка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212105 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Бджілка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
 • Skip Hop Божа корівка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Божа корівка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212110 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Божа корівка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
 • Skip Hop Совеня
  587 грн
  Skip Hop Совеня Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212104 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Совеня призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
 • Skip Hop Safety Harness Божа корівка
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Божа корівка

  Артикул: skip-hop-212210 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Божа корівка з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
 • Skip Hop Safety Harness Єдиноріг
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Єдиноріг

  Артикул: skip-hop-212265 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Єдиноріг з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
 • Skip Hop Safety Harness Совеня
  730 грн
  Skip Hop Safety Harness Совеня

  Артикул: skip-hop-212204 Рюкзак Skip Hop Safety Harness Совеня з ремінцем безпеки. Ця модель дитячого рюкзака розрахована на найменших мандрівників і дослідників, особливо добре цей рюкзачок показав себе в момент коли руки батьків зайняті, і вимагають максимальної зосередженості - наприклад в подорожі або поїздці.

  730 грн
 • Skip Hop Рюкзак "Божья коровка"
  785 грн
  Skip Hop Божа корівка

  Артикул: skip-hop-210210 Дитячий рюкзак Skip Hop Божа корівка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Бджілка
  785 грн
  Skip Hop Бджілка

  Артикул: skip-hop-210205 Дитячий рюкзак Skip Hop Бджілка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Совёнок
  785 грн
  Skip Hop Совёнок

  Артикул: skip-hop-210204 Дитячий рюкзак Skip Hop Совёнок з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Собачка
  785 грн
  Skip Hop Собачка
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-210201 Дитячий рюкзак Skip Hop Собачка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Мавпочка
  785 грн
  Skip Hop Мавпочка

  Артикул: skip-hop-210203 Дитячий рюкзак Skip Hop Мавпочка з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Лиса Mint
  785 грн
  Skip Hop Лиса Mint

  Артикул: skip-hop-212556 Дитячий рюкзак Skip Hop Лиса Mint з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Бульдог
  785 грн
  Skip Hop Бульдог
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-212505 Дитячий рюкзак Skip Hop Бульдог з серії Zoo Collection призначений для дітей до 6 років, але не менше 3 років. У кожної дитини має бути своя сумка в яку можна взяти улюблені іграшки, перекус, пляшечку з водою або зошити з книжками для занять і особливо приємно якщо дитині подобається сам рюкзак, та й процес перенесення перетворюється на гру.

  785 грн
 • Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose)
  1 340 грн
  Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose)

  Артикул: skip-hop-200609 Поясна сумка Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Dusty Rose) - дозволяє тримати все необхідне під рукою, при цьому руки залишаються завжди вільними. Як би ви не носили цю сумку, на поясі, через плече або в руці весь вміст для Вас знаходиться у вільному доступі.

  1 340 грн
 • Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black)
  1 340 грн
  Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black)

  Артикул: skip-hop-205450 Поясна сумка Skip Hop Greenwich Convertible Hip Pack (Black) - дозволяє тримати все необхідне під рукою, при цьому руки залишаються завжди вільними. Як би ви не носили цю сумку, на поясі, через плече або в руці весь вміст для Вас знаходиться у вільному доступі.

  1 340 грн
 • Skip Hop Duo Signature (Triangle)
  2 645 грн
  Skip Hop Duo Signature (Triangle)

  Артикул: skip-hop-200313 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Triangle) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv)

  Артикул: skip-hop-200605 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Oliv) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак на...

  3 999 грн
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose)
  3 999 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose)

  Артикул: skip-hop-200600 Рюкзак Skip Hop Greenwich Simply Chic (Dusty Rose) підходить не тільки для мам, це стильна модель зі штучної шкіри підійде на кожен день. Про те що це рюкзак для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті (замість неї можна розмістити ноутбук 15 "). У всьому іншому це відмінний рюкзак...

  3 999 грн
 • Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke)
  4 150 грн
  Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke)

  Артикул: skip-hop-200602 Сумка Skip Hop Greenwich Simply Chic Tote (Smoke) підходить не тільки для мам, це стильна модель з екошкіри підійде на кожен день. Про те що це сумка для мами, видають тільки знімні петлі для кріплення до коляски і м'яка підкладка для сповивання -яка йде в комплекті. У всьому іншому це відмінна сумка на кожен день з необхідною кількістю кишень і належним...

  4 150 грн
 • Skip Hop Кішка Lunch Bag
  587 грн
  Skip Hop Кішка Lunch Bag

  Артикул: skip-hop-212117 Дитяча термосумка (ланч бег) Skip Hop Кішка призначена для перенесення і зберігання їжі, входить в серію Zoo Collection. Пошита у вигляді милої тваринки з незвичайними яскравими деталями. Завдяки своєму матеріалу, їжа і напої будуть довгий час перебувати охолодженими.

  587 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 20 із 67 пунктів
Skip Hop

Рюкзаки та сумки Skip Hop - це спосіб турботи, про дітей, мам і татків який часом не видно в щоденних справах. Саме тому компанія Skip Hop створює унікальні, інноваційні та функціональні сумки і рюкзаки які допомагають батькам у догляді за малюками, в їх вихованні та розвитку, роблять цей процес зручніше, краще і веселіше. Компанія Skip Hop родо...

Рюкзаки та сумки Skip Hop - це спосіб турботи, про дітей, мам і татків який часом не видно в щоденних справах. Саме тому компанія Skip Hop створює унікальні, інноваційні та функціональні сумки і рюкзаки які допомагають батькам у догляді за малюками, в їх вихованні та розвитку, роблять цей процес зручніше, краще і веселіше. Компанія Skip Hop родом з Нью-Йорка. Сьогодні товари бренду продаються по всьому світу, мають прихильників у багатьох країнах.

Зараз Skip Hop - це світовий бренд, це сотні товарів для щасливих батьків і дітей - сумки, товари для ігор і розвитку, інтер'єру і ванної кімнати, сну і активного відпочинку, прогулянок і подорожей. З кожним днем ​​число шанувальників Skip Hop зростає. Головний принцип Skip Hop - «Всьому-своє-місце». Ця концепція всіх речей бренду. Неймовірна функціональність, унікальна ергономіка, оригінальний дизайн, інноваційна складова, висока якість, гранична безпеку і демократична ціна стали візитною карткою Skip Hop.

Skip Hop прагне до того, щоб продукція бренду була не просто кращою, а ідеальною. Тому команда висококласних фахівців працює не покладаючи рук, удосконалюючи кожну деталь, кожен компонент і не зупиняється до тих пір, поки не отримає продукт, що відповідає найвищим стандартам якості. Основний принцип - робити як для себе, як для власної дитини: якщо в компанії не на 100% задоволені продуктом, його зовнішніми або внутрішніми властивостями, його ніколи не продадуть покупцям. І витратять стільки часу, скільки необхідно, на його вдосконалення.

У компанії особливо ретельно підходять до питання безпеки товарів. Skip Hop не просто відповідає всім сучасним діючим стандартам безпеки дитячої продукції, але і значно перевершує їх. Фахівці компанії відстежують сучасне законодавство, здійснюють внутрішній і зовнішній контроль за тим, щоб продукція була безпечна за такими показниками як BPA, свинець, фталати і інших речовин. Контроль здійснюється на всіх етапах виробництва, від виготовлення тестових зразків до масового тиражу, а результати підтверджені результатами досліджень незалежних лабораторій.

Важливою деталлю при покупці сумки або рюкзака Skip Hop, є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таких популярних програм як Оплата частинами і Миттєва розстрочка. Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак або сумку Skip Hop, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше