Skip Hop Товарів у наявності: 6

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
 • 2 645 грн

  Артикул: skip-hop-200319 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Grey Feather) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
 • 2 645 грн

  Артикул: skip-hop-200313 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Triangle) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
 • 2 645 грн

  Артикул: skip-hop-200315 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Hearts) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
 • 2 645 грн

  Артикул: skip-hop-200320 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Prizm) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
 • 2 645 грн

  Артикул: skip-hop-200318 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Cubes) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
 • 2 645 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: skip-hop-200305 Сумка для мами Skip Hop Duo Signature (Onyx) - створена виключно для мам, з турботою про Вашого малюка, щоб зробити догляд за малюками простіше. Компанія Skip Hop почула прохання тисячі мам і тат і оновила сумку Signature, наділивши її ще більшою кількістю функцій і спростивши її використання.

  2 645 грн
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Skip Hop

Рюкзаки та сумки Skip Hop - це спосіб турботи, про дітей, мам і татків який часом не видно в щоденних справах. Саме тому компанія Skip Hop створює унікальні, інноваційні та функціональні сумки і рюкзаки які допомагають батькам у догляді за малюками, в їх вихованні та розвитку, роблять цей процес зручніше, краще і веселіше. Компанія Skip Hop родо...

Рюкзаки та сумки Skip Hop - це спосіб турботи, про дітей, мам і татків який часом не видно в щоденних справах. Саме тому компанія Skip Hop створює унікальні, інноваційні та функціональні сумки і рюкзаки які допомагають батькам у догляді за малюками, в їх вихованні та розвитку, роблять цей процес зручніше, краще і веселіше. Компанія Skip Hop родом з Нью-Йорка. Сьогодні товари бренду продаються по всьому світу, мають прихильників у багатьох країнах.

Зараз Skip Hop - це світовий бренд, це сотні товарів для щасливих батьків і дітей - сумки, товари для ігор і розвитку, інтер'єру і ванної кімнати, сну і активного відпочинку, прогулянок і подорожей. З кожним днем ​​число шанувальників Skip Hop зростає. Головний принцип Skip Hop - «Всьому-своє-місце». Ця концепція всіх речей бренду. Неймовірна функціональність, унікальна ергономіка, оригінальний дизайн, інноваційна складова, висока якість, гранична безпеку і демократична ціна стали візитною карткою Skip Hop.

Skip Hop прагне до того, щоб продукція бренду була не просто кращою, а ідеальною. Тому команда висококласних фахівців працює не покладаючи рук, удосконалюючи кожну деталь, кожен компонент і не зупиняється до тих пір, поки не отримає продукт, що відповідає найвищим стандартам якості. Основний принцип - робити як для себе, як для власної дитини: якщо в компанії не на 100% задоволені продуктом, його зовнішніми або внутрішніми властивостями, його ніколи не продадуть покупцям. І витратять стільки часу, скільки необхідно, на його вдосконалення.

У компанії особливо ретельно підходять до питання безпеки товарів. Skip Hop не просто відповідає всім сучасним діючим стандартам безпеки дитячої продукції, але і значно перевершує їх. Фахівці компанії відстежують сучасне законодавство, здійснюють внутрішній і зовнішній контроль за тим, щоб продукція була безпечна за такими показниками як BPA, свинець, фталати і інших речовин. Контроль здійснюється на всіх етапах виробництва, від виготовлення тестових зразків до масового тиражу, а результати підтверджені результатами досліджень незалежних лабораторій.

Важливою деталлю при покупці сумки або рюкзака Skip Hop, є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таких популярних програм як Оплата частинами і Миттєва розстрочка. Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак або сумку Skip Hop, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше