Велокрісло Товарів у наявності: 45

на сторінку
Показані 1 - 20 із 45 пунктів
 • Hamax Extra Fastening Bracket
  962 грн
  Hamax Extra Fastening Bracket

  Артикул: HAM604001 Hamax Extra Fastening Bracket – скоба для кріплення велокрісла. Додаткова кріпильна скоба дозволяє встановлювати дитяче велосипедне крісло Hamax на інший велосипед Усі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV/GS та EN14344, що підтверджують їхню безпеку.

  962 грн
 • Hamax Extra Bar (Kiss, Smiley, Sleepy)
  999 грн
  Hamax Extra Bar (Kiss, Smiley, Sleepy)

  Артикул: HAM603078 Hamax Extra Bar (Kiss, Smiley, Sleepy) - дуги для кріплення велокрісел Hamax Kiss, Hamax Smiley, Hamax Sleepy на маленьку раму. Дуги для кріплення велокрісел Hamax дозволяють встановити дитячі велокрісла на маленьку раму. Всі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV / GS і EN14344, що підтверджують їх безпеку.

  999 грн
 • Hamax Observer Headset Bracket
  999 грн
  Hamax Observer Headset Bracket

  Артикул: HAM604014 Hamax Observer Headset Bracket - адаптер для кріплення велокрісла Hamax Observer на безрізьбову рульову колонку. Підходить для всіх типів велосипедів з безрезьбовою рульовою колонкою. Перед установкою уважно прочитайте керівництво по монтажу.

  999 грн
 • Hamax Observer Extra Bracket Fastening
  999 грн
  Hamax Observer Extra Bracket Fastening

  Артикул: HAM604013 Hamax Observer Extra Bracket Fastening - адаптер для кріплення велокрісла Hamax Observer, на звичайну рульову колонку. Підходить для всіх типів велосипедів зі звичайною рульовою колонкою. Для установки крісла і вітрового скла. Перед установкою уважно прочитайте керівництво по монтажу.

  999 грн
 • Hamax Siesta, Caress Mounting Bracket
  999 грн
  Hamax Siesta, Caress Mounting Bracket

  Артикул: HAM603083 Hamax Siesta, Caress Mounting Bracket - адаптер для кріплення велокрісла Hamax Siesta або Hamax Caress на маленьку раму. Дуги для кріплення велокресел Hamax Siesta, Caress дозволяють встановити зазначені моделі на маленьку раму Всі дитячі велокресла Hamax мають сертифікати TÜV / GS і EN14344, що підтверджують їх безпеку.

  999 грн
 • Hamax Extra Bar (Zenith/Zenith relax)
  999 грн
  Hamax Extra Bar (Zenith/Zenith relax)

  Артикул: HAM604015 Hamax Extra Bar (Zenith/Zenith relax) – дуги для кріплення велокрісел Hamax Zenith на маленьку раму. Всі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV/GS та EN14344, що підтверджують їхню безпеку.

  999 грн
 • Hamax Extra Fastening Bracket with Lock
  1 147 грн
  Hamax Extra Fastening Bracket with Lock

  Артикул: HAM604002 Hamax Extra Fastening Bracket with Lock – скоба з замком для кріплення велокрісла. Додаткова кріпильна скоба дозволяє встановлювати дитяче велосипедне крісло Hamax на інший велосипед Усі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV/GS та EN14344, що підтверджують їхню безпеку.

  1 147 грн
 • Racktime Eco 2.0 Tour 28" (Black)
  1 221 грн
  Racktime Eco 2.0 Tour 28" (Black)

  Артикул: 020312-001 Racktime Eco 2.0 Tour 28" (Black) - задній велосипедний багажник. Практичний бюджетний задній велобагажник, незважаючи на свою бюджетність, має всі переваги багажних систем Racktime. Завдяки гнучко настроюваним монтажним елементам може бути встановлений практично на будь-який велосипед. Система Snapit дозволяє зручно перевозити сумки та кошики racktime А...

  1 221 грн
 • Hamax Carrier adapter (Zenith)
  1 369 грн
  Hamax Carrier adapter (Zenith)

  Артикул: HAM604012 Hamax Carrier adapter (Zenith) – адаптер для кріплення велокрісла Hamax Zenith на багажник. У конструкції передбачений замок. Всі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV/GS та EN14344, що підтверджують їхню безпеку.

  1 369 грн
 • Hamax Windscreen (Observer)
  1 517 грн
  Hamax Windscreen (Observer)

  Артикул: HAM590020 Hamax Windscreen (Observer) - вітрове скло для захисту від вітру, дощу та комах під час їзди на велосипеді. Кріпиться на стандартному адаптері для кріплення переднього дитячого велокрісла Hamax Observer.

  1 517 грн
 • Hamax Rain Poncho
  1 554 грн
  Hamax Rain Poncho

  Артикул: HAM590002 Hamax Rain Poncho - просторий дощовик закриває дитину разом із велокріслом. Капюшон розрахований на місце для шолома. Дощовик забезпечує захист не тільки від дощу, а й від вітру. Ваша дитина завжди буде сухою і не замерзне.

  1 554 грн
 • Hamax Kiss (Grey/Black)
  2 775 грн
  Hamax Kiss (Grey/Black)

  Артикул: HAM551046 Hamax Kiss (Grey/Black) - класичне велосипедне дитяче крісло з комфортною і зручною формою. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини на велосипеді. Сидіння кріпиться на велосипедну раму.

  2 775 грн
 • Hamax Kiss (Grey/Green)
  2 775 грн
  Hamax Kiss (Grey/Green)

  Артикул: HAM551044 Hamax Kiss (Grey/Green) - класичне велосипедне дитяче крісло з комфортною і зручною формою. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини на велосипеді. Сидіння кріпиться на велосипедну раму.

  2 775 грн
 • Hamax Kiss (Grey/Design Grey-Orange-White)
  2 775 грн
  Hamax Kiss (Grey/Design Grey-Orange-White)

  Артикул: HAM551052 Hamax Kiss (Grey/Design Grey-Orange-White) - класичне велосипедне дитяче крісло з комфортною і зручною формою. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини на велосипеді. Сидіння кріпиться на велосипедну раму.

  2 775 грн
 • Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Green)
  3 515 грн
  Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Green)

  Артикул: HAM551089 Hamax Kiss + Helmet 48-52 см (Grey / Green) - набір дитяче велокресло + шолом 48-52 см. Якісний і практичний комплект для велоподорожей, що складається з класичного велосипедного дитячого крісла з комфортною і зручною формою і дитячого велошлема в колір. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої...

  3 515 грн
 • Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Red)
  3 515 грн
  Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Red)

  Артикул: HAM551058 Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Red) - набір дитяче велокресло + шолом 48-52 см. Якісний і практичний комплект для велоподорожей, що складається з класичного велосипедного дитячого крісла з комфортною і зручною формою і дитячого велошлема в колір. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини...

  3 515 грн
 • Hamax Kiss + Helmet 48-52 см (Grey/Blue)
  3 515 грн
  Hamax Kiss + Helmet 48-52 см (Grey/Blue)

  Артикул: HAM551088 Hamax Kiss + Helmet 48-52 см (Grey/Blue) - набір дитяче велокресло + шолом 48-52 см. Якісний і практичний комплект для велоподорожей, що складається з класичного велосипедного дитячого крісла з комфортною і зручною формою і дитячого велошлема в колір. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини...

  3 515 грн
 • Hamax Zenith (Grey-Black)
  3 515 грн
  Hamax Zenith (Grey-Black)

  Артикул: HAM553031 Hamax Zenith (Grey-Black) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на раму. Модель 2022 року. Елегантне та водночас надійне дитяче велокрісло для велосипеда високої якості. Усі регулювання розраховані працювати однією рукою.

  3 515 грн
 • Hamax Zenith (Grey-Black)
  3 515 грн
  Hamax Zenith (Grey-Black)

  Артикул: HAM553041 Hamax Zenith (Grey-Black) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на багажник. Елегантне та водночас надійне дитяче велокрісло для велосипеда високої якості. Усі регулювання розраховані працювати однією рукою.

  3 515 грн
 • Hamax Zenith (Grey-Red)
  3 515 грн
  Hamax Zenith (Grey-Red)

  Артикул: HAM553032 Hamax Zenith (Grey-Red) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на раму. Модель 2022 року. Елегантне та водночас надійне дитяче велокрісло для велосипеда високої якості. Усі регулювання розраховані працювати однією рукою.

  3 515 грн
Показані 1 - 20 із 45 пунктів
Велокрісло

Дитячі велокрісла - це сидіння, які встановлюють на велосипед для батьків. Вони забезпечують безпеку і комфорт дитини під час поїздок. У магазині ProBag можна купити дитячі велокрісла норвезької компанії Hamax, шведської Thule та інших надійних виробників велоаксесуарів. До кожного товару є докладний опис, вказана вага дитини, матеріали, з яких ...

Дитячі велокрісла - це сидіння, які встановлюють на велосипед для батьків. Вони забезпечують безпеку і комфорт дитини під час поїздок. У магазині ProBag можна купити дитячі велокрісла норвезької компанії Hamax, шведської Thule та інших надійних виробників велоаксесуарів. До кожного товару є докладний опис, вказана вага дитини, матеріали, з яких зроблено крісло, ціна. Використовувати велокрісло для дитини можна для велопрогулянок з малюками від двох років і доросліше. Встановлюють такі аксесуари на підсідельну трубу, раму або кріплять до багажника.

В асортименті багатьох виробників велосипедів і аксесуарів для них є і крісла. Але не завжди дитяче крісло може вважатися еталоном якості і безпеки, хіба що мова йде про продукцію від Hamax і Thule. Велокрісла цих брендів стандарт, на який орієнтуються багато інших компаній, що займаються випуском дитячих крісел для велосипедів. Такого положення марки Hamax і Thule досягли не відразу, роки випробувань і інноваційних розробок допомогли цим компаніям стати лідерами.

Сучасні велокрісла представлені в широкому асортименті. Є продукція для різних вікових та вагових категорій, адже збираючись на прогулянку на велосипеді, ви повинні забезпечити максимальний комфорт і безпеку, і собі, і малюкові.

Як вибрати велосипедне крісло для дитини?
Щоб велокрісло було комфортним і забезпечувало безпеку дитини при поїздках, його необхідно правильно вибрати. Дитяче крісло повинно бути виготовлено надійним виробником з міцних матеріалів, наприклад, ударостійкого пластика. Форма спинок і підставок для ніг розроблена з урахуванням дитячої анатомії.

Вибирають крісла по вазі дитини і типу кріплення.
Дитячі велокрісла на раму
Такі моделі встановлюються на рульовій стакан або передній трикутник рами, тому батьки можуть спостерігати за дитиною, розмовляти з малюком під час катання. Ці сидіння розраховані на дітей вагою до 15 кг, але не призначені для тривалих велопрогулянок. У більшості моделей немає підніжок, а ширина сидіння невелика.

Велокрісло для дитини з установкою на багажник
В такому кріслі можна возити дитину вагою до 22 кг. Воно встановлюється на багажник - штатний або входить в комплект з дитячим сидінням. Така модель не обмежує дорослому управління велосипедом, а при падінні ризик травмування дитини зведений до мінімуму. Крісла комплектуються ременями з дво- або трехточечной фіксацією. Є моделі з амортизацією, з регульованою спинкою - її можна відкинути, якщо дитина заснула в дорозі.

Крісла з кріпленням на підсідельну трубу
Моделі з заднім типом установки. Фіксуються на рамі замком - в нього вставляють кінці підвісних штирів. Забезпечують безпеку дитини під час руху, характеризуються високою амортизацією, можуть застосовуватися при поїздках по нерівній дорозі. Положення спинки регулюється, є ремені безпеки.

Замовити надійне дитяче крісло на велосипед можна, оформивши заявку онлайн або зателефонувавши нашим менеджерам. Ми проконсультуємо і порадимо хорошу модель під ваші потреби. Чимало важливою деталлю при покупці велокрісла (дитячого велокрісла) є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таким популярних програмам як Оплата частинами (ПриватБанк) і Купівля частинами (Монобанк). Магазин ProBag представляє можливість купити велокрісло не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше