Кухня Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 товарів
 • Acepac LPX Shield (Black)
  657 грн
  Acepac LPX Shield (Black)

  Артикул: ACPC 305006 Acepac LPX Shield (Black) - вітрозахист для пальника Pinguin Surpass Steel та Pinguin Surpass Titan. Виготовлена з анодованого алюмінію, що сприяє підвищенню ефективності приготування їжі в погану погоду.

  657 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac LPX Set (Black)
  1 292 грн
  Acepac LPX Set (Black)

  Артикул: ACPC 304009 Acepac LPX Set (Black) - набір похідного посуду, каструля з кришкою-сковорідкою. Складається з каструлі з теплообмінником та кришкою, яку можна використовувати як сковороду або миску. Ємності виготовлені з високоміцного анодованого алюмінію.

  1 292 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 2 із 2 товарів
Кухня

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите товари для кухні, серед яких набори посуду з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо кат...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите товари для кухні, серед яких набори посуду з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо каталог найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ‘Оплата частинами’. Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам найкращі товари для кухні, серед яких Ви знайдете необхідні набори посуду. У цьому розділі Ви знайдете товари для кухні. Ми поважаємо Ваш час, тому в нашому магазині можна купити товари для кухні тільки з позитивною репутацією. Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть Вам підібрати найкращі товари для кухні. Також у розділі Ви зможете самостійно вибрати та купити товари для кухні необхідної форми та характеристик. Бажаємо Вам приємних та вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше