Дитячі переноски Товарів у наявності: 15

Показані 1 - 15 із 15 пунктів
 • Thule Sapling Rain Cover
  1 099 грн
  Thule Sapling Rain Cover

  Артикул: TH 3204542 Thule Sapling Rain Cover - захисний чохол від дощу для дитячої переноски.

  1 099 грн
 • Thule Sapling Sling Pack
  1 299 грн
  Thule Sapling Sling Pack

  Артикул: TH 3204540 Thule Sapling Sling Pack - допоміжний рюкзак для дитячої переноски Thule Sapling. Забезпечує додатковий обсяг і зручність зберігання речей.

  1 299 грн
 • Little Life Traveller S3 (Red)
  6 351 грн
  Little Life Traveller S3 (Red)

  Артикул: adr-10541 Рюкзак для перенесення дитини Little Life Traveller S3 (Red) - рюкзак, який з легкістю перетворюється в дитячу перенесення. Габарити перенесення не перевищують допустимі розміри ручної поклажі, тому її можна брати з собою в салон літака. Перенесення зручна для малюка і додатково забезпечена ременями безпеки.

  6 351 грн
 • Little Life Traveller S3 (Grey)
  6 960 грн
  Little Life Traveller S3 (Grey)

  Артикул: adr-10544 Рюкзак для перенесення дитини Little Life Traveller S3 (Red) - рюкзак, який з легкістю перетворюється в дитячу перенесення. Габарити перенесення не перевищують допустимі розміри ручної поклажі, тому її можна брати з собою в салон літака. Перенесення зручна для малюка і додатково забезпечена ременями безпеки.

  6 960 грн
 • Thule Sapling Child Carrier (Black)
  10 699 грн
  Thule Sapling Child Carrier (Black)

  Артикул: TH 3204538 Thule Sapling Child Carrier (Black) рюкзак-переноска для дітей. Модульна система дозволяє знімати дитяче сидіння ErgoRide і прати окремо в пральній машині. Забезпечує підтримку ніг для максимального комфорту в будь-якій подорожі.

  10 699 грн
 • Thule Sapling Child Carrier (Agave)
  10 699 грн
  Thule Sapling Child Carrier (Agave)

  Артикул: TH 3204539 Thule Sapling Child Carrier (Agave) рюкзак-переноска для дітей. Модульна система дозволяє знімати дитяче сидіння ErgoRide і прати окремо в пральній машині. Забезпечує підтримку ніг для максимального комфорту в будь-якій подорожі.

  10 699 грн
 • Little Life Ranger (Blue)
  4 306 грн
  Little Life Ranger (Blue)

  Артикул: adr-14010 Рюкзак для перенесення дитини Little Life Ranger (Blue) - олёгкій і зручний рюкзак-переноска для прогулянок по місту і одноденних подорожей. Простий і комфортний у використанні. Окремо до цієї перенесенні можна придбати знімний кишеню об'ємом шість літрів.

  4 306 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Little Life Adventurer (Green)
  5 376 грн
  Little Life Adventurer (Green)

  Артикул: adr-10591 Рюкзак для перенесення дитини Little Life Adventurer (Green) - дитячий рюкзак-переноска з регульованою підвісною системою зручний як в подорожах, так і в повсякденному житті - для прогулянок у парку або походів в магазин. Забезпечений відкидною підніжкою, яка забезпечує стабільність під час посадки малюка і зберігання перенесення.

  5 376 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Little Life Ranger Premium (Grey)
  5 481 грн
  Little Life Ranger Premium (Grey)

  Артикул: adr-14014 Рюкзак для перенесення дитини Little Life Ranger Premium (Grey) - один з найлегших і зручних рюкзаків для перенесення для прогулянок по місту і одноденних подорожей. Простий і комфортний у використанні. Окремо до цієї переноски можна придбати знімну кишеню об'ємом шість літрів.

  5 481 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Little Life Cross Country S3 (Red)
  7 252 грн
  Little Life Cross Country S3 (Red)

  Артикул: adr-10531 Рюкзак для перенесення дитини Little Life Cross Country S3 (Red) - дитячий рюкзак-переноска з повністю регульованою підвісною системою для дорослих і знімною подушкою для малюка, забезпечать комфорт вам і вашому малюкові. Кращий вибір для прогулянок по місту або за його межами.

  7 252 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Deuter Kid Comfort 2 Ocean Midnight
  5 508 грн 7 344 грн
  Deuter Kid Comfort 2 Ocean Midnight
  1 Рейтинг

  Артикул: 36514 3033 Рюкзак для перенесення Deuter Kid Comfort 2 Ocean Midnight - як для пасажира, так і для капітана цього корабля очікує подорож першого класу! Модель "люкс" підвищеної комфортності. Рухливі стегннові крила системи Vari Flex на рюкзаку Kid Comfort III для транспортування дітей забезпечують особливий комфорт, коли вам доводиться переносити вже злегка підрісшу...

  5 508 грн 7 344 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Kid Comfort 2 Cranberry Fire
  5 508 грн 7 344 грн
  Deuter Kid Comfort 2 Cranberry Fire
  1 Рейтинг

  Артикул: 36514 5560 Рюкзак для перенесення Deuter Kid Comfort 2 Cranberry Fire - як для пасажира, так і для капітана цього корабля очікує подорож першого класу! Модель "люкс" підвищеної комфортності. Рухливі стегннові крила системи Vari Flex на рюкзаку Kid Comfort III для транспортування дітей забезпечують особливий комфорт, коли вам доводиться переносити вже злегка підрісшу...

  5 508 грн 7 344 грн
  Відсутній
  Докладніше
  Зменшена ціна!
 • Deuter Kid Comfort 3 Black Granite
  8 450 грн
  Deuter Kid Comfort 3 Black Granite
  2 Рейтинг

  Артикул: 36524 7410 Рюкзак для перенесення Deuter Kid Comfort 3 Black Granite - як для пасажира, так і для капітана цього корабля очікує подорож першого класу! Модель "люкс" підвищеної комфортності. Рухливі стегннові крила системи Vari Flex на рюкзаку Kid Comfort III для транспортування дітей забезпечують особливий комфорт, коли вам доводиться переносити вже злегка підрісшу...

  8 450 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Sapling Elite Child Carrier (Dark Shadow)
  8 974 грн
  Thule Sapling Elite Child Carrier (Dark Shadow)

  Артикул: TH 210102 Рюкзак-переноска для дітей Thule Sapling Elite Child Carrier (Dark Shadow) - це безпечний і зручний спосіб взяти дітей в похід або подорож. Цей рюкзак-переноска для дітей обладнаний системою швидкого регулювання ременів, дзеркальцем для спостереження за дитиною, знімним рюкзаком і просторими кишенями на поясному ремені.

  8 974 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Sapling Elite Child Carrier (Cobalt)
  9 246 грн
  Thule Sapling Elite Child Carrier (Cobalt)

  Артикул: TH 210105 Рюкзак-переноска для дітей Thule Sapling Elite Child Carrier (Cobalt) - це безпечний і зручний спосіб взяти дітей в похід або подорож. Цей рюкзак-переноска для дітей обладнаний системою швидкого регулювання ременів, дзеркальцем для спостереження за дитиною, знімним рюкзаком і просторими кишенями на поясному реме

  9 246 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 15 із 15 пунктів
Дитячі переноски

Дитяча переноска

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите дитячку переноску з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну і післягарантійне) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярно нап...

Дитяча переноска

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите дитячку переноску з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну і післягарантійне) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярно наповнюючий каталог найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ''Оплата частинами''. Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам кращі дитячі переноски, серед яких Ви знайдете необхідні товари для активного відпочинку і подорожей. В цьому розділі Ви знайдете дитячу переноску від провідних виробників: Deuter, Little Life, Osprey,Thule. Ми поважаємо Ваш і власний час, тому в нашому магазині можна купити дитячу переноску тільки якісні і з позитивною репутацією. Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати Вам кращі дитячі переноски. Також в розділі Ви зможете самостійно вибрати і купити дитячу переноску необхідної форми і характеристик. Бажаємо Вам приємних і вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше