Фільтр:

В наявності:

Производитель

Ціна

449 грн - 450 грн

Бризговики Є 1 товар

Показані 1 - 1 із 1 товарів
 • SKS Mud Flap Bluemels Style 46 mm (Black)
  450 грн
  SKS Mud Flap Bluemels Style 46 mm (Black)
  (60329)

  Артикул: ADM-026776 SKS Mud Flap Bluemels Style 46 mm (Black) - бризковик із пластику. Для серій велосипедних щитків SKS Bluemel та SKS Edge AL. Підходить для всіх кутових профілів крил. Існують версії шириною 46, 56, 65, 69 та 75 мм і забезпечує ще кращий захист від водяних бризок.

  450 грн
Показані 1 - 1 із 1 товарів
Бризговики

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють бризковики для велосипедів, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите бризковики для велосипеда з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. О...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють бризковики для велосипедів, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите бризковики для велосипеда з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо каталог, що регулярно наповнюється, найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ‘Оплата частинами’.

Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам найкращі бризковики для велосипедів, серед яких Ви знайдете необхідні бризковики для різних велосипедів. У цьому розділі Ви знайдете бризковики різних розмірів і стилів. Ми поважаємо Ваш і власний час, тому в нашому магазині можна купити бризковики для велосипедів тільки з гарної та найвищої якості.

Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати Вам найкращі бризковики для велосипедів. Також у розділі Ви зможете самостійно вибрати та купити бризковики для велосипедів необхідної форми та характеристик. Бажаємо Вам приємних та вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше