Pieps Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 товарів
 • Pieps Jetforce BT Pack 35 (Red) M/L
  39 617 грн
  Pieps Jetforce BT Pack 35 (Red) M/L
  (35314)

  Артикул: PE 6813236024M_L1 Протилавинний рюкзак Pieps Jetforce BT Pack 35 (Red) M/L новітня розробка з технологією JetForce. Тепер рюкзак Pieps Jetforce став ще легше і тепер підтримує перевірку і управління за допомогою програми. Рюкзак був спеціально розроблений для серйозних беккантрі-турів і екстремальних умов, де існує можливість сходу лавин.

  39 617 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pieps Jetforce BT Pack 35 (Blue) M/L
  39 617 грн
  Pieps Jetforce BT Pack 35 (Blue) M/L
  (35313)

  Артикул: PE 6813234026M_L1 Протилавинний рюкзак Pieps Jetforce BT Pack 35 (Blue) M/L новітня розробка з технологією JetForce. Тепер рюкзак Pieps Jetforce став ще легше і тепер підтримує перевірку і управління за допомогою програми. Рюкзак був спеціально розроблений для серйозних беккантрі-турів і екстремальних умов, де існує можливість сходу лавин.

  39 617 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pieps Jetforce BT Pack 35 (Black) S/M
  39 617 грн
  Pieps Jetforce BT Pack 35 (Black) S/M
  (35312)

  Артикул: PE 6813230009S_M1 Протилавинний рюкзак Pieps Jetforce BT Pack 35 (Black) S/M новітня розробка з технологією JetForce. Тепер рюкзак Pieps Jetforce став ще легше і тепер підтримує перевірку і управління за допомогою програми. Рюкзак був спеціально розроблений для серйозних беккантрі-турів і екстремальних умов, де існує можливість сходу лавин.

  39 617 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Pieps Jetforce BT Pack 35 (Red) S/M
  41 786 грн
  Pieps Jetforce BT Pack 35 (Red) S/M
  (35315)

  Артикул: PE 6813236024S_M1 Протилавинний рюкзак Pieps Jetforce BT Pack 35 (Red) S/M новітня розробка з технологією JetForce. Тепер рюкзак Pieps Jetforce став ще легше і тепер підтримує перевірку і управління за допомогою програми. Рюкзак був спеціально розроблений для серйозних беккантрі-турів і екстремальних умов, де існує можливість сходу лавин.

  41 786 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 4 із 4 товарів
Pieps

Протилавинні рюкзаки Pieps, а також датчики та інші засоби захисту і попередження лавин, визнані в усьому світі завдяки своїй якості і надійності, а також безвідмовності в різних умовах. Виробництво лавинних датчиків Pieps як і раніше зосереджено в Австрії. Незважаючи на гостру конкурентну боротьбу з такими гігантами індустрії як Ortovox, Mammut...

Протилавинні рюкзаки Pieps, а також датчики та інші засоби захисту і попередження лавин, визнані в усьому світі завдяки своїй якості і надійності, а також безвідмовності в різних умовах. Виробництво лавинних датчиків Pieps як і раніше зосереджено в Австрії. Незважаючи на гостру конкурентну боротьбу з такими гігантами індустрії як Ortovox, Mammut-Barryvox, BCA і Arva, Pieps не здається позицій і для багатьох користувачів - любителів і профі є еталоном зрозумілого і надійного лавинного устаткування.

Історія Pieps починається в далекому 1967 тоді ще компанія носила ім'я Motronic, хоча користувачам було відомо ім'я Pieps, завдяки однойменним датчикам Pieps. Прилад був названий «Pieps» (з німецької «гудки», «писк»), на честь характерних звукових сигналів «піп», які використовувалися в аналогових лавинних біперах на зорі їхнього існування. Якщо гучність сигналу збільшувалася, значить рятувальник наближався до похованого під лавиною, якщо зменшувалася - віддалявся від нього. 2006 році компанія Motronic була перейменована в Pieps. Тоді ж усередині компанії було прийнято рішення про розширення асортименту своєї продукції - в продаж почали надходити лавинні щупи, лопати, рюкзаки для фрірайдерів і лижних гідів і навіть бівуачні мішки.

Чимало важливою деталлю при покупці рюкзака Pieps або аксесуарів, є можливість купити їх в розстрочку, особливо за такою популярною програмою як Оплата частинами. Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак Pieps, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється на вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше