Кермо Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 товарів
 • Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Cambium)
  1 188 грн
  Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Cambium)

  Артикул: ADM-169 Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Cambium) - обмотка для керма. Гумова обмотка керма з пом'якшувальною шаром, виготовлена ​​з міцного витривалого матеріалу і забезпечує чудове зчеплення за будь-яких погодних умовах. Добре підійде до вашого сідла Brooks Cambium. Комплектується заглушками керма з натурального каучуку.

  1 188 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Natural)
  1 400 грн
  Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Natural)

  Артикул: ADM-001523 Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Natural) - обмотка для керма. Гумова обмотка керма з пом'якшувальною шаром, виготовлена ​​з міцного витривалого матеріалу і забезпечує чудове зчеплення за будь-яких погодних умовах. Добре підійде до вашого сідла Brooks Cambium. Комплектується заглушками керма з натурального каучуку.

  1 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Brooks Cambium Rubber Bar Tape (White)
  1 400 грн
  Brooks Cambium Rubber Bar Tape (White)

  Артикул: ADM-010327 Brooks Cambium Rubber Bar Tape (White) - обмотка для керма. Гумова обмотка керма з пом'якшувальною шаром, виготовлена ​​з міцного витривалого матеріалу і забезпечує чудове зчеплення за будь-яких погодних умовах. Добре підійде до вашого сідла Brooks Cambium. Комплектується заглушками керма з натурального каучуку.

  1 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Octane)
  1 400 грн
  Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Octane)

  Артикул: ADM-016800 Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Octane) - обмотка для керма. Гумова обмотка керма з пом'якшувальною шаром, виготовлена ​​з міцного витривалого матеріалу і забезпечує чудове зчеплення за будь-яких погодних умовах. Добре підійде до вашого сідла Brooks Cambium. Комплектується заглушками керма з натурального каучуку.

  1 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Orange)
  1 400 грн
  Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Orange)

  Артикул: ADM-016794 Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Orange) - обмотка для керма. Гумова обмотка керма з пом'якшувальною шаром, виготовлена ​​з міцного витривалого матеріалу і забезпечує чудове зчеплення за будь-яких погодних умовах. Добре підійде до вашого сідла Brooks Cambium. Комплектується заглушками керма з натурального каучуку.

  1 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 5 із 5 товарів
Кермо

Кермо