Окуляри Товарів у наявності: 13

Показані 1 - 13 із 13 пунктів
 • Cratoni Blitz (Grey - White Matt)
  744 грн
  Cratoni Blitz (Grey - White Matt)

  Артикул: 121012A5 Cratoni Blitz (Grey - White Matt) - велоокуляри з поляризацією. Ці окуляри з поляризаційними дзеркальними лінзами допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на полі для гольфу і під час пробіжок.

  744 грн
 • Cratoni Temper (Yellow Black)
  1 085 грн
  Cratoni Temper (Yellow Black)

  Артикул: 121207A5 Cratoni Temper (Yellow Black) - якісні бюджетні окуляри зі 100% захистом від ультрафіолетових променів. Перевірена часом модель, добре зарекомендувала себе під час занять спортом і активного відпочинку на свіжому повітрі, вона ніколи не підведе свого власника.

  1 085 грн
 • Cratoni Temper (Orange Black)
  1 085 грн
  Cratoni Temper (Orange Black)

  Артикул: 121211A5 Cratoni Temper (Orange Black) - якісні бюджетні окуляри зі 100% захистом від ультрафіолетових променів. Перевірена часом модель, добре зарекомендувала себе під час занять спортом і активного відпочинку на свіжому повітрі, вона ніколи не підведе свого власника.

  1 085 грн
 • Cratoni Temper (Translucent Black)
  1 085 грн
  Cratoni Temper (Translucent Black)

  Артикул: 121217A5 Cratoni Temper (Translucent Black) - якісні бюджетні окуляри зі 100% захистом від ультрафіолетових променів. Перевірена часом модель, добре зарекомендувала себе під час занять спортом і активного відпочинку на свіжому повітрі, вона ніколи не підведе свого власника.

  1 085 грн
 • Cratoni Raw (Havanna Brown)
  1 091 грн
  Cratoni Raw (Havanna Brown)

  Артикул: 121110A5 Cratoni Raw (Havanna Brown) - стильні велоочки преміум класу з дзеркальним покриттям лінз. Сонцезахисні велоочки Cratoni Raw - це стильний і незамінний аксесуар для тих, хто займається активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником в туристичних і велосипедних походах, в поле для гольфу і під час пробіжок.

  1 091 грн
 • Cratoni AirBlade (Shiny Black)
  1 339 грн
  Cratoni AirBlade (Shiny Black)

  Артикул: 120406A5 Cratoni AirBlade (Shiny Black) - окуляри з поляризацією. Ці сонцезахисні окуляри зі змінними лінзами, допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на полі для гольфу і під час пробіжок.

  1 339 грн
 • Cratoni AirBlade (Silver Glossy)
  1 339 грн
  Cratoni AirBlade (Silver Glossy)

  Артикул: 120404A5 Cratoni AirBlade (Silver Glossy) - окуляри з поляризацією. Ці сонцезахисні окуляри зі змінними лінзами, допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на полі для гольфу і під час пробіжок.

  1 339 грн
 • Cratoni Air Blast (Black Yellow)
  2 139 грн
  Cratoni Air Blast (Black Yellow)

  Артикул: 120607A5 Cratoni Air Blast (Black Yellow) - сучасні велоокуляри преміум класу. Сонцезахисні велоочки Cratoni Air Blast допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на поле для гольфу і під час пробіжок.

  2 139 грн
 • Cratoni C-Shade (White Matt)
  2 604 грн
  Cratoni C-Shade (White Matt)

  Артикул: 121103C5 Cratoni C-Shade (White Matt) - фотохромні окуляри преміум класу з поляризацією лінз. Велоокуляри Cratoni C-Shade володіють всіма якостями, властивими сонцезахисних окулярів преміум сегменту для занять активними видами спорту.

  2 604 грн
 • Cratoni C-Shade (Translucent Black)
  2 604 грн
  Cratoni C-Shade (Translucent Black)

  Артикул: 121117C5 Cratoni C-Shade (Translucent Black) - фотохромні окуляри преміум класу з поляризацією лінз. Велоокуляри Cratoni C-Shade володіють всіма якостями, властивими сонцезахисних окулярів преміум сегменту для занять активними видами спорту.

  2 604 грн
 • Cratoni C-Shade (Black)
  2 604 грн
  Cratoni C-Shade (Black)

  Артикул: 121101C5 Cratoni C-Shade (Black) - фотохромні окуляри преміум класу з поляризацією лінз. Велоокуляри Cratoni C-Shade володіють всіма якостями, властивими сонцезахисних окулярів преміум сегменту для занять активними видами спорту.

  2 604 грн
 • Cratoni C-Ice UNI (Grey)
  2 945 грн
  Cratoni C-Ice UNI (Grey)

  Артикул: 121512E5 Cratoni C-Ice UNI (Grey) - сучасні велоокуляри преміум класу. Ультралегкі. Нова серія Cratoni C-Ice не має рівних за всіма параметрами: ідеальна посадка, стильний дизайн, мала вага і максимальна ефективність в сонячну погоду. Гарантована видимість в будь-якій ситуації їзди завдяки поляризаційним лінзам.

  2 945 грн
 • Cratoni C-Ice UNI (Black Matt)
  2 945 грн
  Cratoni C-Ice UNI (Black Matt)

  Артикул: 121501E5 Cratoni C-Ice UNI (Black Matt) - сучасні велоокуляри преміум класу. Ультралегкі. Нова серія Cratoni C-Ice не має рівних за всіма параметрами: ідеальна посадка, стильний дизайн, мала вага і максимальна ефективність в сонячну погоду. Гарантована видимість в будь-якій ситуації їзди завдяки поляризаційним лінзам.

  2 945 грн
Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Окуляри

Окуляри