Велоокуляри Товарів у наявності: 29

на сторінку
Показані 1 - 20 із 29 пунктів
 • Cratoni Blitz (Grey - White Matt)
  1 110 грн
  Cratoni Blitz (Grey - White Matt)

  Артикул: 121012A5 Cratoni Blitz (Grey - White Matt) - велоокуляри з поляризацією. Ці окуляри з поляризаційними дзеркальними лінзами допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на полі для гольфу і під час пробіжок.

  1 110 грн
 • Cratoni Temper (Yellow Black)
  1 295 грн
  Cratoni Temper (Yellow Black)

  Артикул: 121207A5 Cratoni Temper (Yellow Black) - якісні бюджетні окуляри зі 100% захистом від ультрафіолетових променів. Перевірена часом модель, добре зарекомендувала себе під час занять спортом і активного відпочинку на свіжому повітрі, вона ніколи не підведе свого власника.

  1 295 грн
 • Cratoni Temper (Orange Black)
  1 295 грн
  Cratoni Temper (Orange Black)

  Артикул: 121211A5 Cratoni Temper (Orange Black) - якісні бюджетні окуляри зі 100% захистом від ультрафіолетових променів. Перевірена часом модель, добре зарекомендувала себе під час занять спортом і активного відпочинку на свіжому повітрі, вона ніколи не підведе свого власника.

  1 295 грн
 • Cratoni Temper (Translucent Black)
  1 295 грн
  Cratoni Temper (Translucent Black)

  Артикул: 121217A5 Cratoni Temper (Translucent Black) - якісні бюджетні окуляри зі 100% захистом від ультрафіолетових променів. Перевірена часом модель, добре зарекомендувала себе під час занять спортом і активного відпочинку на свіжому повітрі, вона ніколи не підведе свого власника.

  1 295 грн
 • Cratoni Temper (Black-Black Matt)
  1 295 грн
  Cratoni Temper (Black-Black Matt)

  Артикул: 121201A5 Cratoni Temper (Black-Black Matt) - якісні бюджетні окуляри зі 100% захистом від ультрафіолетових променів. Перевірена часом модель, добре зарекомендувала себе під час занять спортом і активного відпочинку на свіжому повітрі, вона ніколи не підведе свого власника.

  1 295 грн
 • Cratoni C-Rage (Black Glossy)
  1 295 грн
  Cratoni C-Rage (Black Glossy)

  Артикул: 121801F5 Cratoni C-Rage (Black Glossy) – захисні велоокуляри, маска для шолома. Коли Ви виїжджаєте на бездоріжжя, якісний велошлем – це половина Вашої безпеки! Обмежена видимість, бруд, що летить у вічі - і Ви можете швидко втратити контроль і відхилитися від ідеальної траєкторії. І це може бути справді небезпечно! Ось чому велосипедні окуляри (також звані...

  1 295 грн
 • Cratoni C-Rage (White Glossy)
  1 295 грн
  Cratoni C-Rage (White Glossy)

  Артикул: 121803F5 Cratoni C-Rage (White Glossy) – захисні велоокуляри, маска для шолома. Коли Ви виїжджаєте на бездоріжжя, якісний велошлем – це половина Вашої безпеки! Обмежена видимість, бруд, що летить у вічі - і Ви можете швидко втратити контроль і відхилитися від ідеальної траєкторії. І це може бути справді небезпечно! Ось чому велосипедні окуляри (також звані...

  1 295 грн
 • Cratoni Raw (Havanna Brown)
  1 628 грн
  Cratoni Raw (Havanna Brown)

  Артикул: 121110A5 Cratoni Raw (Havanna Brown) - стильні велоочки преміум класу з дзеркальним покриттям лінз. Сонцезахисні велоочки Cratoni Raw - це стильний і незамінний аксесуар для тих, хто займається активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником в туристичних і велосипедних походах, в поле для гольфу і під час пробіжок.

  1 628 грн
 • Cratoni C-Dirttrack (Black Glossy)
  1 739 грн
  Cratoni C-Dirttrack (Black Glossy)

  Артикул: 121701F5 Cratoni C-Dirttrack (Black Glossy) - захисні велоокуляри, окуляри-маска від бруду, каміння, інше. Коли Ви виїжджаєте на бездоріжжя, якісний велошлем – це половина Вашої безпеки! Обмежена видимість, бруд, що летить у вічі - і Ви можете швидко втратити контроль і відхилитися від ідеальної траєкторії. І це може бути справді небезпечно! Ось чому велосипедні...

  1 739 грн
 • Cratoni C-Dirttrack (Lime Glossy)
  1 739 грн
  Cratoni C-Dirttrack (Lime Glossy)

  Артикул: 121708F5 Cratoni C-Dirttrack (Lime Glossy) - захисні велоокуляри, окуляри-маска від бруду, каміння, інше. Коли Ви виїжджаєте на бездоріжжя, якісний велошлем – це половина Вашої безпеки! Обмежена видимість, бруд, що летить у вічі - і Ви можете швидко втратити контроль і відхилитися від ідеальної траєкторії. І це може бути справді небезпечно! Ось чому велосипедні...

  1 739 грн
 • Cratoni AirBlade (Shiny Black)
  1 998 грн
  Cratoni AirBlade (Shiny Black)

  Артикул: 120406A5 Cratoni AirBlade (Shiny Black) - окуляри з поляризацією. Ці сонцезахисні окуляри зі змінними лінзами, допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на полі для гольфу і під час пробіжок.

  1 998 грн
 • Cratoni AirBlade (Silver Glossy)
  1 998 грн
  Cratoni AirBlade (Silver Glossy)

  Артикул: 120404A5 Cratoni AirBlade (Silver Glossy) - окуляри з поляризацією. Ці сонцезахисні окуляри зі змінними лінзами, допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на полі для гольфу і під час пробіжок.

  1 998 грн
 • Cratoni Air Blast (Black Yellow)
  2 553 грн
  Cratoni Air Blast (Black Yellow)

  Артикул: 120607A5 Cratoni Air Blast (Black Yellow) - сучасні велоокуляри преміум класу. Сонцезахисні велоочки Cratoni Air Blast допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на поле для гольфу і під час пробіжок.

  2 553 грн
 • Cratoni C-Ice UNI (Grey)
  3 515 грн
  Cratoni C-Ice UNI (Grey)

  Артикул: 121512E5 Cratoni C-Ice UNI (Grey) - сучасні велоокуляри преміум класу. Ультралегкі. Нова серія Cratoni C-Ice не має рівних за всіма параметрами: ідеальна посадка, стильний дизайн, мала вага і максимальна ефективність в сонячну погоду. Гарантована видимість в будь-якій ситуації їзди завдяки поляризаційним лінзам.

  3 515 грн
 • Cratoni C-Ice UNI (Black Matt)
  3 515 грн
  Cratoni C-Ice UNI (Black Matt)

  Артикул: 121501E5 Cratoni C-Ice UNI (Black Matt) - сучасні велоокуляри преміум класу. Ультралегкі. Нова серія Cratoni C-Ice не має рівних за всіма параметрами: ідеальна посадка, стильний дизайн, мала вага і максимальна ефективність в сонячну погоду. Гарантована видимість в будь-якій ситуації їзди завдяки поляризаційним лінзам.

  3 515 грн
 • Cratoni Raw (Lime-White Matt)
  1 452 грн
  Cratoni Raw (Lime-White Matt)

  Артикул: 121108A5 Cratoni Raw (Lime-White Matt) - стильні велоокуляри преміум класу з дзеркальним покриттям лінз. Сонцезахисні велоокуляри Cratoni Raw - це стильний і незамінний аксесуар для тих, хто займається активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником в туристичних і велосипедних походах, в поле для гольфу і під час пробіжок.

  1 452 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cratoni Raw (Black Matt)
  1 452 грн
  Cratoni Raw (Black Matt)

  Артикул: 121101A5 Cratoni Raw (Black Matt) - стильні велоокуляри преміум класу з дзеркальним покриттям лінз. Сонцезахисні велоокуляри Cratoni Raw - це стильний і незамінний аксесуар для тих, хто займається активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником в туристичних і велосипедних походах, в поле для гольфу і під час пробіжок.

  1 452 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cratoni Raw (Anthracite Matt)
  1 452 грн
  Cratoni Raw (Anthracite Matt)

  Артикул: 121102A5 Cratoni Raw (Anthracite Matt) - стильні велоокуляри преміум класу з дзеркальним покриттям лінз. Сонцезахисні велоокуляри Cratoni Raw - це стильний і незамінний аксесуар для тих, хто займається активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником в туристичних і велосипедних походах, в поле для гольфу і під час пробіжок.

  1 452 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cratoni Air Blast (Dark-Blue Shiny)
  2 277 грн
  Cratoni Air Blast (Dark-Blue Shiny)

  Артикул: 120606A5 Cratoni Air Blast (Dark-Blue Shiny) - сучасні велоокуляри преміум класу. Сонцезахисні велоочки Cratoni Air Blast допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на поле для гольфу і під час пробіжок.

  2 277 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Cratoni Air Blast (White-Black Shiny)
  2 277 грн
  Cratoni Air Blast (White-Black Shiny)

  Артикул: 120603A5 Cratoni Air Blast (White-Black Shiny) - сучасні велоокуляри преміум класу. Сонцезахисні велоочки Cratoni Air Blast допоможуть впоратися з яскравим сонячним світлом під час занять активними видами спорту на свіжому повітрі і будуть надійним помічником не тільки в ході занять велоспортом, але і в туристичних походах, на поле для гольфу і під час пробіжок.

  2 277 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 20 із 29 пунктів
Велоокуляри

Велоокуляри