Heys Товарів у наявності: 18

Показані 1 - 18 із 18 товарів
 • Heys Pastel
  5 665 грн
  Heys Pastel
  (103989)

  Heys Pastel - дорожня валіза, модель 2023 року. Серія валіз Pastel Heys виконана в м'яких пастельних тонах, втілює у своєму дизайні лаконічність та стиль. Всі зовнішні деталі виконані в колір кейсу, що підкреслює детальний підхід дизайнерів до найдрібніших дрібниць. Виготовлений із композитного полікарбонату: легкий та удароміцний матеріал, що гарантує...

  5 665 грн
 • Heys Earth Tones
  6 899 грн
  Heys Earth Tones
  (103953)

  Heys Earth Tones - дорожня валіза, серія Earth Tones. У цій серії від Heys приділено максимальну увагу дрібницям, зовнішні деталі, внутрішня підкладка та фурнітура, навіть такі деталі як кріплення коліс, виготовлені в теплих кольорах, які дизайнера Heys розробляли надихаючись природними тонами, яким і присвячена дана серія валіз.

  6 899 грн
 • Heys EZ Access
  5 049 грн
  Heys EZ Access
  (121928)

  Heys EZ Access - ця серія валіз  втілила в своєму дизайні лаконічність, стиль і сміливість геометричного візерунка.Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні.

  5 049 грн
 • Heys Vault
  5 130 грн
  Heys Vault
  (121918)

  Heys Vault - ці валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу з алмазним тисненням. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  5 130 грн
 • Heys SpinLite
  5 130 грн
  Heys SpinLite
  (121911)

  Heys SpinLite - ці валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу з алмазним тисненням. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  5 130 грн
 • Heys Black Leopard
  5 508 грн
  Heys Black Leopard
  (121907)

  Heys Black Leopard - ці валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  5 508 грн
 • Heys Xtrak
  5 508 грн
  Heys Xtrak
  (121902)

  Heys Xtrak - серія валіз Xtrak від Heys втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що використовується при...

  5 508 грн
 • Heys Neo
  5 699 грн
  Heys Neo
  (103936)

  Heys Neo - ця серія валіз втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві...

  5 699 грн
 • Heys Milos
  5 699 грн
  Heys Milos
  (103975)

  Heys Milos - дорожня валіза серії Milos. Це неповторний дизайн, функціональність та легкість. Дані валізи виготовлені з міцного та еластичного матеріалу Duraflex, здатного витримати удар 340 кг. Бічні ніжки, подвійні поворотні колеса на 360°, верхня та бічна ручки для перенесення, вбудований кодовий замок TSA, система розширення, компресійні ремені з...

  5 699 грн
 • Heys Commander
  5 699 грн 6 099 грн
  Heys Commander
  (57248)

  Heys Commander - ця серія валіз втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві...

  5 699 грн 6 099 грн
  Зменшена ціна!
 • Heys AirLite
  5 699 грн
  Heys AirLite
  (103942)

  Heys AirLite - дорожня валіза, модель 2023 року. Валіза Heys серії AirLite – це неповторний дизайн, функціональність та легкість. Дані валізи виготовлені з міцного та еластичного матеріалу Duraflex, здатного витримати удар 1814 кг.

  5 699 грн
 • Heys Solara
  5 970 грн
  Heys Solara
  (121931)

  Heys Solara - ця валіза виготовлена із 100% полікарбонату, найміцнішого, гнучкого та легкого матеріалу для багажу, який коли-небудь використовували, із сучасною гладкою формою корпусу, розробленою для того, щоб витримувати сильні удари. На відміну від традиційного розподілу 50/50 у більшості багажу, система Deep Space™ розроблена зі збільшеною глибиною...

  5 970 грн
 • Heys Black Camo
  6 480 грн
  Heys Black Camo
  (121919)

  Heys Black Camo - валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  6 480 грн
 • Heys White Camo
  6 480 грн
  Heys White Camo
  (121894)

  Heys White Camo - ці валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  6 480 грн
 • Heys Brown Leopard
  6 480 грн
  Heys Brown Leopard
  (121909)

  Heys Brown Leopard - ці валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат композитний (Polycarbonate Composite) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, також використовується при виготовленні куленепробивного скла.

  6 480 грн
 • Heys Cruze
  6 570 грн 7 299 грн
  Heys Cruze
  (57293)

  Heys Cruze - ця серія валіз втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві...

  6 570 грн 7 299 грн
  Зменшена ціна!
 • Heys Luxe
  6 899 грн
  Heys Luxe
  (103969)

  Heys Luxe - дорожня валіза, серії Luxe поєднують у собі розкіш та функціональність. Валіза відрізняється шикарною обробкою з матовим піщаним рельєфом та металевими накладками. Окрім унікального дизайну, ця серія має розширений функціонал. Внутрішня підкладка валізи виготовлена з сатину, ремені для фіксації речей містять окремі кишені для розміщення різних...

  6 899 грн
 • Heys Vantage
  7 344 грн
  Heys Vantage
  (121897)

  Heys Vantage - ця серія валіз втілила у своєму дизайні візуально гладкі поверхні та скульптурні сучасні лінії Vantage. Відрізняється спортивним, але витонченим дизайном, який дивує зовнішнім виглядом і виділить вас у подорожі.

  7 344 грн
Показані 1 - 18 із 18 товарів
Heys

Валізи Heys - є синонімом високих стандартів якості, займаючи при цьому лідируючі позиції на світовому ринку в області виробництва високоякісного багажу. Компанія Heys (Heys International Ltd) була заснована в 1986 році в передмісті Торонто, як сімейний бізнес і досі є приватною компанією. Компанія Heys виробляє валізи, ділові валізи, рюкзаки, д...

Валізи Heys - є синонімом високих стандартів якості, займаючи при цьому лідируючі позиції на світовому ринку в області виробництва високоякісного багажу. Компанія Heys (Heys International Ltd) була заснована в 1986 році в передмісті Торонто, як сімейний бізнес і досі є приватною компанією. Компанія Heys виробляє валізи, ділові валізи, рюкзаки, дорожні сумки, а з недавнього часу (з 2012 р) сумочки для жінок, а також всілякі дорожні аксесуари. Валізи Heys стали відомі і популярні, завдяки модним тенденціям за якими стежить компанія, а також завдяки тому, що багажні валізи Heys виготовлені з полікарбонатного композиту. За кілька років до введення плати за багаж, Heys створила серію xCase, легку ручну поклажу. Про компанію Heys знають не тільки в Канаді, компанія відома своєю мультимедійною рекламою в усьому світі.

Валізи Heys, основні етапи розвитку компанії:
- У 2003 році Heys представила валізу Heys xCase, яка на той час був найлегшою валізою для ручної поклажі.
- У 2008 році Heys представила портативні ваги Heys xScale, які дозволяли зважувати свій багаж на ходу, по дорозі до аеропорту.
- У 2008 році Heys представила, першу екологічну валізу Heys EcoCase. Серія валіз Heys EcoCase виготовлена ​​з 100% переробленого пластику. Це була екологічна ініціатива, запущена компанією Heys, яка привела до розробки екологічно чистих аксесуарів для подорожей, зроблених за допомогою Ecotex.
- У 2008 році Heys налагодила партнерські відносини з Disney і представила дитячі рюкзаки, валізи і аксесуари для подорожей.
- У 2009 році Heys перевела свій головний офіс в новий офіс в Міссиссауга, Онтаріо, Канада.
- У 2011 році валізи Heys стали офіційним багажем авіакомпанії Porter Airlines.

У 2012 році компанія Heys вирішує вийти на ринок жіночих сумок - підрозділ Heys Handbags став природним продовженням в середовищі модних аксесуарів. Канадська компанія Heys постійно шукає нові ідеї, натхнення і прекрасні матеріали для колекцій канадських сумочок. Сумки Heys діляться на 3 суббренди:
- Heys - модні сумки зі штучних матеріалів за доступною ціною.
- Raisa by Heys- 100% шкіряні повсякденні і стильні сумки.
- Heys International - шкіряні сумки преміум класу з індивідуальними деталями і класичним стилем.

Важливою деталлю при покупці валізи Heys, сумки або рюкзака є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таким популярним програм як Оплата частинами. Магазин ProBag представляє можливість купити валізу Heys, рюкзак, сумку  не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше