Термобілизна Товарів у наявності: 62

на сторінку
Показані 1 - 20 із 62 товарів
 • Accapi X-Country 3/4 Pants Men
  1 372 грн
  Accapi X-Country 3/4 Pants Men
  (105348)

  Accapi X-Country 3/4 Pants Men - це чоловічі термоштани, легка та тепла термобілизна для тривалих інтенсивних аеробних тренувань, зимового спорту та туризму. Укорочена довжина штанин – чудовий варіант під лижні черевики.

  1 372 грн
 • Accapi X-Country 3/4 Pants Women
  1 372 грн
  Accapi X-Country 3/4 Pants Women
  (105345)

  Accapi X-Country 3/4 Pants Women - це жіночі термоштани, що максимально вологовідводить жіночу спортивну термобілизну для високих навантажень. Штани X-country розроблені спеціально для занять аеробними видами спорту з сильною циклічною складовою, наприклад, бігом, скі-туром або біговими лижами. Завдяки своїй довжині відмінно підійдуть під високий лижний...

  1 372 грн
 • Accapi Ergoracing Pants
  1 372 грн
  Accapi Ergoracing Pants
  (105242)

  Accapi Ergoracing Pants - це дитячі термоштани для екстремальних спортивних навантажень, де потрібен надійний захист від холоду, еластична підтримка м'язів та суглобів, наприклад, для гірських лиж та сноуборду, катання на ковзанах, вело- та мотоспорту.

  1 372 грн
 • Accapi Ergocycle 3/4 Pants Men
  1 430 грн
  Accapi Ergocycle 3/4 Pants Men
  (113667)

  Accapi Ergocycle 3/4 Pants Men - це універсальні чоловічі бриджі для занять будь-якими видами спорту в теплу та прохолодну погоду.

  1 430 грн
 • Accapi Ergocycle Pants Women
  1 573 грн
  Accapi Ergocycle Pants Women
  (105214)

  Accapi Ergocycle Pants Women - це жіночі універсальні штани для занять будь-якими видами спорту в теплу та прохолодну погоду.

  1 573 грн
 • Accapi Ergocycle Pants Men
  1 573 грн
  Accapi Ergocycle Pants Men
  (105215)

  Accapi Ergocycle Pants Men - це чоловічі універсальні штани для занять будь-якими видами спорту в теплу та прохолодну погоду.

  1 573 грн
 • Accapi Tecnosoft EVO Pants
  1 606 грн
  Accapi Tecnosoft EVO Pants
  (105342)

  Accapi Tecnosoft EVO Pants – це теплий та еластичний мультифункціональний базовий шар. Штани чудово справляються із завданням терморегуляції в холодну погоду, "дихають" і відводять вологу. Ергономічний крій та еластичні властивості забезпечують комфорт та свободу рухів. Така термобілизна підійде для повсякденного носіння в місті, трекінгу, а також для...

  1 606 грн
 • Accapi Tecnosoft EVO T-Shirt
  1 606 грн
  Accapi Tecnosoft EVO T-Shirt
  (105333)

  Accapi Tecnosoft EVO - теплий та еластичний мультифункціональний базовий шар. Кофта чудово справляється із завданням терморегуляції в холодну погоду, дихає та відводить вологу. Ергономічний крій та еластичні властивості забезпечують комфорт та свободу рухів. Така термобілизна підійде для повсякденного носіння в місті, трекінгу, а також для зимового...

  1 606 грн
 • Accapi Ergoracing 3/4 Pants Men
  1 773 грн
  Accapi Ergoracing 3/4 Pants Men
  (113668)

  Accapi Ergoracing 3/4 Pants - це чоловічі термобриджі Ergoracing 3/4 для екстремальних спортивних навантажень, де потрібний надійний захист від холоду, еластична підтримка м'язів та суглобів, наприклад, для гірських лиж та сноуборду, катання на ковзанах, вело- та мотоспорту.

  1 773 грн
 • Accapi X-Country T-shirt Long Men
  1 859 грн
  Accapi X-Country T-shirt Long Men
  (105368)

  Accapi X-Country T-shirt Long Men – це чоловіча термофутболка з довгим рукавом, зручний варіант легкої, але теплої термобілизни для інтенсивних аеробних тренувань. Футболка виготовлена із застосуванням безшовної технології кругового крою, тому матеріал ідеально повторює контури тіла.

  1 859 грн
 • Accapi Ergocycle T-shirt Long Men
  1 859 грн
  Accapi Ergocycle T-shirt Long Men
  (105213)

  Accapi Ergocycle T-shirt Long Men - це чоловіча універсальна кофта для занять будь-якими видами спорту в теплу та прохолодну погоду.

  1 859 грн
 • Accapi Tecnosoft EVO
  1 980 грн
  Accapi Tecnosoft EVO
  (117144)

  Accapi Tecnosoft EVO - це комплект чоловічої термобілизни, призначений для повсякденного носіння, кемпінгу, трекінгу, полювання.

  1 980 грн
 • Accapi Nembus T-shirt Long Women
  1 987 грн
  Accapi Nembus T-shirt Long Women
  (113556)

  Accapi Nembus T-shirt Long Women – це жіноча універсальна кофта для будь-якого виду активності від йоги та спортивних ігор до велоїзди та катання на лижах.

  1 987 грн
 • Accapi Synergy 3/4 Pants Men
  2 059 грн
  Accapi Synergy 3/4 Pants Men
  (105318)

  Accapi Synergy 3/4 Pants Men - це чоловічі бриджі для аеробних видів спорту, де рух чергується з очікуванням, наприклад, для гірських лиж, біатлону, тенісу.

  2 059 грн
 • Accapi Ergoracing Pants Jr
  2 112 грн
  Accapi Ergoracing Pants Jr
  (105237)

  Accapi Ergoracing Pants Jr - це підліткова спортивна функціональна білизна. Термоштани Ergoracing розроблені спеціально для екстремальних спортивних навантажень – змагань та активних тренувань. Ідеально підходять для заняття видами спорту, в яких потрібний надійний захист від холоду, а також сильна еластична підтримка м'язів та суглобів: гірських лиж та...

  2 112 грн
 • Accapi XPerience Pants Men
  2 376 грн
  Accapi XPerience Pants Men
  (105410)

  Accapi XPerience Pants Men – це чоловічі термоштани для занять циклічними аеробними видами спорту: гірські походи, біг, велоспорт, бігові лижі.

  2 376 грн
 • Accapi XPerience Pants Women
  2 376 грн
  Accapi XPerience Pants Women
  (105407)

  Accapi XPerience Pants Women - це жіночі штани універсальне, для занять будь-якими видами спорту в теплу та прохолодну погоду.

  2 376 грн
 • Montane Female Dart Thermo Long Janes
  2 421 грн
  Montane Female Dart Thermo Long Janes
  (89495)

  Montane Female Dart Thermo Long Janes – жіночі термоштани. Теплі, але легкі жіночі кальсони з м'якої приємної тканини APEX THERMO ECO, з просоченням POLYGIENE® для контролю запаху. Тканина має начесану внутрішню частину та злегка начесаною лицьовою стороною. Кальсони створені як наделастичний синтетичний базовий зимовий шар для підвищення теплоізоляції та...

  2 421 грн
 • Accapi Synergy Pants Men
  2 431 грн
  Accapi Synergy Pants Men
  (105324)

  Accapi Synergy Pants Men – це чоловічі штани для аеробних видів спорту, де рух чергується з очікуванням, наприклад, для гірських лиж, біатлону, тенісу.

  2 431 грн
 • Accapi Ergoracing T-shirt Long Jr
  2 596 грн
  Accapi Ergoracing T-shirt Long Jr
  (105221)

  Accapi Ergoracing T-shirt Long Jr – це підліткова спортивна функціональна білизна. Термофутболка з довгим рукавом Ergoracing розроблена спеціально для екстремальних спортивних навантажень – змагань та активних тренувань. Ідеально підходить для зайняття видами спорту, в яких потрібен надійний захист від холоду, а також сильна еластична підтримка м'язів та...

  2 596 грн
Показані 1 - 20 із 62 товарів
Термобілизна

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють термобілизну, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите термобілизну з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вва...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють термобілизну, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите термобілизну з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо каталог, що регулярно наповнюється, найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ‘Оплата частинами’.

Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам кращі термобілизни, серед яких Ви знайдете необхідні моделі. Ми поважаємо Ваш час, тому в нашому магазині можна купити термобілизну тільки з позитивною репутацією. Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати Вам найкращі термобілизни. Також у розділі Ви зможете самостійно вибрати та купити термобілизну необхідної форми та характеристик. Бажаємо Вам приємних та вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше