Сідла Є 1 товар

Показані 1 - 1 із 1 товарів
  • Brooks Cambium C67 (Black)
    4 800 грн
    Brooks Cambium C67 (Black)

    Артикул: ADM-017562 Brooks Cambium C67 (Black) - сідло для велосипеда. Розроблено спеціально для електровелосипедів, міських велосипедів, карго-байків, круізерів та всіх інших типів велосипедів, які забезпечують пряму посадку в будь-яку погоду.

    4 800 грн
Показані 1 - 1 із 1 товарів
Сідла

Верхня частина сучасного велосипедного сідла виготовляється із синтетичної шкіри, яка не боїться вологи. Для поліпшення властивостей, що амортизують, при виробництві сідел використовується піна (іноді подвійна піна) або спеціальний гель, для основи використовується пластик або карбон. На сьогоднішній день є виробники, які сидіння для велосипеда ...

Верхня частина сучасного велосипедного сідла виготовляється із синтетичної шкіри, яка не боїться вологи. Для поліпшення властивостей, що амортизують, при виробництві сідел використовується піна (іноді подвійна піна) або спеціальний гель, для основи використовується пластик або карбон. На сьогоднішній день є виробники, які сидіння для велосипеда випускають за класичною технологією і як верхній матеріал використовують натуральну шкіру. Такі велосідла дуже зручні при катанні, проте вимагають дуже дбайливого ставлення до себе.

Комфортне велосипедне сідло встановлюється на міський велосипед та призначене для нетривалого катання, має ширину від 190 мм. Крім особливо м'якої піни або гелю може бути забезпечено еластромерами (пружинами), які ще більше гасять вібрації.

Велосідло для повсякденної їзди має ширину 150-190 мм, може бути використане для тривалих повсякденних поїздок або туризму. Як пом'якшувальний матеріал у них використовується також піна або гель.

Спортивне велосипедне сідло відрізняються дуже малою вагою і найменшою шириною сидіння (близько 140 мм).

Сідло для велосипеда часто має анатомічний отвір, який не тільки забезпечує покращену вентиляцію, а також покращує циркуляцію крові у статевій системі (особливо важливо для чоловіків).

Де придбати велосипедне сідло
Наш інтернет магазин ProBag пропонує купити сідло для велосипеда найкращих виробників BBB, Pro, Selle Royal, Longus. На сайті представлені велосідла, описи та фото до них, відеоогляди та відгуки покупців. Зателефонувавши нам ви отримаєте грамотну консультацію і зможете оформити доставку по Києву, а також перевізниками по всій Україні (Дніпро, Харків, Одеса, Житомир, Львів, Івано-Франківськ та ін.). Рекомендуємо велосідло купити сьогодні і почати отримувати задоволення від велопоїздок.

Детальнiше