Фільтр:

В наявності:

Ціна

126 грн - 19350 грн

Ролики Товарів у наявності: 356

на сторінку
Показані 1 - 20 із 356 товарів
Показані 1 - 20 із 356 товарів
Ролики

З кожним днем все більше і більше ставати нових ролерів у Києві, Україні та світі. Сучасні, молоді люди почали частіше вибирати активний відпочинок - катання на роликах (роликових ковзанах), оскільки під час активних рухів при катанні на роликах людина витрачає величезну кількість енергії, отримуючи при цьому максимум задоволення. Комусь катання...

З кожним днем все більше і більше ставати нових ролерів у Києві, Україні та світі. Сучасні, молоді люди почали частіше вибирати активний відпочинок - катання на роликах (роликових ковзанах), оскільки під час активних рухів при катанні на роликах людина витрачає величезну кількість енергії, отримуючи при цьому максимум задоволення. Комусь катання допомагає скинути вагу або урізноманітнити дозвілля, інші використовують роликові ковзани для того, щоб не залежати від громадського транспорту і швидко переміщатися від дому до роботи, а для дітей це чудовий спосіб виплеснути енергію і подружитися з однолітками. Є й ті, хто бачить себе професійним ролером та планує брати участь у національних та міжнародних змаганнях.

Незалежно від того, ви абсолютний новачок, який вибирає свою першу пару або професіонал, який додає нові роликові ковзани до своєї колекції. Ми пропонуємо великий вибір моделей від найкращих світових брендів. У нашому магазині Ви можете купити ролики, починаючи від дитячих розсувних роликів до професійних слаломних та триколісних моделей. Окрім основного асортименту роликових ковзанів, у нашому магазині можна купити все необхідне до ваших роликів – рами, колеса, підшипники, запчастини, захисне спорядження, шоломи та аксесуари. Дотримуючись нашої філософії, бути єдиним магазином із найбільшим вибором роликів та всіх можливих елементів до них.

Відповідально підійти до пошуку спортивного спорядження необхідно кожному, хто хоче отримувати задоволення та забезпечувати собі безпеку катання. У нашому асортименті представлено різноманітність роликових ковзанів, які відрізняються між собою за такими основними параметрами:
Стиль катання. Залежно від обраного напрямку та досвідченості у нас можна замовити роликові ковзани Роллерблейд: фрискейт, слалом, швидкісні, агресивні, хокейні, а також найпоширеніший варіант – фітнес, які ідеально підходять новачкам. Чим «наворочена» модель, тим вище її вартість.
Дизайн та колірне виконання.
Діаметр та жорсткість коліс.
Тип черевика – до послуг клієнтів вироби з м'яким та жорстким черевиком.
Призначення – ми пропонуємо моделі для дорослих з жорсткішим бутом та м'які варіації для дітей, оснащені розсувним механізмом.
Розмір – у дитячих ковзанах виробник вказує діапазон розмірів (найменший – 25 розмір), а дорослі модифікації виконуються одне розмірними, починаючи з 36-37 розмірів.
Застібка – зараз у тренді ковзани із зручною системою шнурівки та баклями, які економлять час та гарантують відмінну фіксацію гомілкостопа, але є й класичні ролики, де все затягувати потрібно повністю вручну.
Матеріал рами – пластикові підстави витримують менше навантаження, тому використовуються переважно у роликах для юних спортсменів, а для дорослих перевага надається спорядженню з алюмінієвою рамою.

Детальнiше