Фільтр:

В наявності:

Производитель

Нет выбора для этой группы

Ціна

106050 грн - 106050 грн

Групсети Є 1 товар

Показані 1 - 1 із 1 товарів
 • Sram XX SL Eagle Transmission AXS 175 T-type
  106 050 грн
  Sram XX SL Eagle Transmission AXS 175 T-type
  (112657)

  Артикул: 00.7918.166.000 Sram XX SL Eagle Transmission AXS 175 T-type-групсет (groupset) комплект електронного перемикання. Оптимізований за вагою набір SRAM XX SL Eagle Transmission AXS включає найважливіші компоненти для електронної, бездротової 1х12-швидкісної трансмісії гірського велосипеда. Ви отримуєте шатуни, задній перемикач з електронним керуванням та контролером AXS,...

  106 050 грн
Показані 1 - 1 із 1 товарів
Групсети

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють групсети, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите групу з перших рук що гарантує офіційність запропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо ката...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють групсети, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите групу з перших рук що гарантує офіційність запропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо каталог, що регулярно наповнюється, найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ‘Оплата частинами’.

Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам найкращі групсети, серед яких Ви знайдете необхідні моделі, різних розмірів та призначення. У цьому розділі Ви знайдете групсети. Ми поважаємо Ваш і власний час, тому в нашому магазині можна купити групсети тільки з гарної та найвищої якості.

Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати найкращі групсети відомих брендів. Також у розділі Ви зможете самостійно вибрати та купити групсети необхідної форми та характеристик. Бажаємо Вам приємних та вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше