Madpax Товарів у наявності: 121

на сторінку
Показані 1 - 20 із 121 пунктів
 • 1 299 грн

  Артикул: KAB24484937 Дитячий рюкзак MadPax Rex Mini BP (Lime Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 299 грн
 • 1 299 грн

  Артикул: KAB24484934 Дитячий рюкзак MadPax Rex Mini BP (Black Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 299 грн
 • 1 299 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: KAB24484935 Дитячий рюкзак MadPax Rex Mini BP (Pink Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 299 грн
 • 1 299 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: KAB24484936 Дитячий рюкзак MadPax Rex Mini BP (Aqua Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 299 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KZ24483651 Рюкзак MadPax Bubble Half (Aqua) - 3D-рюкзак з об'ємним малюнком. Цей дитячий рюкзак дуже міцний що дуже актуально в умовах використання дітьми, зберігає яскравий колір протягом тривалого терміну експлуатації - завдяки якісним і дорогим матеріалами, а також легко чиститься.

  1 699 грн
 • 1 699 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: KZ24483163 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Pink) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KZ24483873 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Mascarade) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KZ24483866 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Pink Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KZ24483248 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Black) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KZ24483217 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Dinosour Lime) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KAB24485086 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Bringht Purple Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KAB24485083 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Bringht Aqua Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KAB24485084 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Bringht Pink Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KAB24485081 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Bringht Purple) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: KAB24485082 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Pop Pink) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн

  Артикул: KAB24485080 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Bringht Green) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 699 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: KAB24485078 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Rex Half (Electric Blue) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 699 грн
 • 1 799 грн

  Артикул: KAB24485061 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Gator Half (Luxe Black) пошитий з дуже міцного  матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 799 грн
 • 1 799 грн

  Артикул: KAB24485075 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Gator Half (Black Multi) пошитий з дуже міцного матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 799 грн
 • 1 799 грн

  Артикул: KAB24485065 Дитячий 3D-рюкзак MadPax Gator Half (Luxe Blue) пошитий з дуже міцного  матеріалу, зберігає яскравий колір, легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний і м'який! Стильний і практичний рюкзак для дитини на кожен день. Основне відділення закривається на блискавку. У моделі крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані лямки.

  1 799 грн
Показані 1 - 20 із 121 пунктів
Madpax

Madpax - це дивовижні рюкзаки вже не перший рік б'ють всі рекорди з продажу рюкзаків для молоді та школярів в Америці, і стрімко виходять на ринок України, користуючись все більшою популярністю. Продукція компанії навіть була удостоєна честі називатися «Продуктом року». Неповторний зовнішній вигляд рюкзаків Madpax - далеко не єдина їхня перевага...

Madpax - це дивовижні рюкзаки вже не перший рік б'ють всі рекорди з продажу рюкзаків для молоді та школярів в Америці, і стрімко виходять на ринок України, користуючись все більшою популярністю. Продукція компанії навіть була удостоєна честі називатися «Продуктом року». Неповторний зовнішній вигляд рюкзаків Madpax - далеко не єдина їхня перевага. Для їх виробництва компанія принципово використовує такі екологічні матеріали як поліспандекс, поліуретан і полівініл. Чим вигідні ці матеріали - тим, що вони мають цікаву фактуру і відрізняються міцністю. Завдяки цим матеріалам рюкзаки дуже пластичні і одночасно добре тримають форму.
Власне форма і є тією родзинкою архітектури, яка подарувала всесвітню популярність Madpax рюкзаків. Щонайменше, вони виглядають нестандартно і незвично: фактура шкіри хижаків, шипи, бульбашки та інші характерні елементи роблять їх дуже стильними та привабливими. Всього компанія-виробник пропонує чотири різних стилі - MadPax Bubble, MadPax Lator Gator, MadPax BLOK і MadPax Spiketus Rex. Всі рюкзаки випускаються в 4 розмірних варіантах, що дозволяє підібрати найбільш відповідний індивідуальний варіант. Магазин ProBag ☎ (044) 36-180-36 є авторизованим дилером в якому Ви можете купити рюкзак Madpax з гарантією і належної якості, в розстрочку або в кредит з безкоштовною доставкою по Україні.

Детальнiше