Фільтр:

В наявності

Ціна

208 грн - 7599 грн

Об`єм, л:

1 , - 120 ,

Відділення для ноутбуку

Дівчині/Хлопцю:

Eagle Creek Товарів у наявності: 77

на сторінку
Показані 1 - 40 із 77 пунктів
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Sea)
  208 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Sea)

  Артикул: EC041195137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  208 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Black)
  293 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Black)

  Артикул: EC041196010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  293 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Ebony)
  319 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Ebony)

  Артикул: EC041151156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  319 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Black)
  338 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Black)

  Артикул: EC041197010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  338 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Blue)
  384 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Blue)

  Артикул: EC041156153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  384 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (White)
  384 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (White)

  Артикул: EC041156002 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (White) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  384 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Ebony)
  384 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Ebony)

  Артикул: EC041156156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  384 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Blue)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Blue)
  1 Рейтинг

  Артикул: EC041152153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Green)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Green)

  Артикул: EC041152046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (White)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (White)

  Артикул: EC041152002 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (White) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Ebony)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Ebony)

  Артикул: EC041152156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Red)
  449 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Red)

  Артикул: EC041152228 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Red) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  449 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Medium (Black)
  514 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Medium (Black)

  Артикул: EC041289010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Medium (Black) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original Compression зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  514 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder S (Black)
  644 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder S (Black)

  Артикул: EC041189010 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder S (Black) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  644 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Blue)
  644 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Blue)

  Артикул: EC041244153 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Blue) - ультралегкий пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Легко вміщує 8-12 класичних сорочок з рукавом або брюк, комплектується пакувальною панеллю, яка допомагає складати одяг і мінімізувати складки. Поміщається в більшість дорожніх сумок.

  644 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Green)
  644 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Green)

  Артикул: EC041244046 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder S (Green) - ультралегкий пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Легко вміщує 8-12 класичних сорочок з рукавом або брюк, комплектується пакувальною панеллю, яка допомагає складати одяг і мінімізувати складки. Поміщається в більшість дорожніх сумок.

  644 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Red)
  644 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Red)

  Артикул: EC041190138 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Red) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  644 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Black)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Black)

  Артикул: EC041190010 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Black) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  709 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Blue)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Blue)

  Артикул: EC041153153 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Blue) - ультралегкий пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Легко вміщує 8-12 класичних сорочок з рукавом або брюк, комплектується пакувальною панеллю, яка допомагає складати одяг і мінімізувати складки. Поміщається в більшість дорожніх сумок.

  709 грн
 • Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Green)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Green)

  Артикул: EC041153046 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Garment Folder M (Green) - ультралегкий пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Легко вміщує 8-12 класичних сорочок з рукавом або брюк, комплектується пакувальною панеллю, яка допомагає складати одяг і мінімізувати складки. Поміщається в більшість дорожніх сумок.

  709 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Red)
  709 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Red)

  Артикул: EC041191138 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Red) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  709 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Blue)
  904 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Blue)

  Артикул: EC041191137 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder L (Blue) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  904 грн
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Flame)
  1 603 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Flame)

  Артикул: EC020583242 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Flame) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,7 кг, при цьому корисного об'єму на 45 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  1 603 грн
 • Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Blue)
  1 603 грн
  Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Blue)

  Артикул: EC020583253 Сумка для подорожі Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 45L/S (Blue) в форматі дафла, створена для перенесення спорядження, обладнання та речей. У порівнянні з іншими сумками, ця сумка-рюкзак готова здивувати малою власною вагою - всього 0,7 кг, при цьому корисного об'єму на 45 літрів. Мала вага це заслуга надміцної тканини Bi-Tech Armor Lite від Eagle Creek...

  1 603 грн
 • Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Indigo)
  1 813 грн
  Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Indigo)

  Артикул: EC0A3SAV258 Рюкзак Eagle Creek Wayfinder Backpack 20L (Indigo) пошитий з міцних і легких матеріалів, завдяки чому його буде зручно брати з собою в будь-яку точку світу. Конструкція і форма елементів рюкзака: рюкзачні лямки, подушка спинки, нагрудний ремінь створювалися так, щоб з ним було зручно кожен день. Різноманітна колірна гамма серії Wayfinder від Eagle Creek -...

  1 813 грн
 • Eagle Creek Expanse International Carry-On (Grey)
  3 843 грн
  Eagle Creek Expanse International Carry-On (Grey)

  Артикул: EC0A3CWK129 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse International Carry-On (Grey) - в форматі ручній поклажі (на 36 літрів), з 2-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників, яким потрібна валіза яку вони можуть брати в салон літака. Її надміцні колеса мають протектор, що в значній мірі полегшує пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій...

  3 843 грн
 • Eagle Creek Expanse International Carry-On (Black)
  3 843 грн
  Eagle Creek Expanse International Carry-On (Black)

  Артикул: EC0A3CWK010 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse International Carry-On (Black) - в форматі ручній поклажі (на 36 літрів), з 2-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників, яким потрібна валіза яку вони можуть брати в салон літака. Її надміцні колеса мають протектор, що в значній мірі полегшує пересування як по гладким поверхнями так і по кам'янистій...

  3 843 грн
 • Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On (Grey)
  3 843 грн
  Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On...

  Артикул: EC0A3CWJ129 Рюкзак на колесах Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On (Grey) - це ще один спосіб користуватися багажем,так як вам зручно, або так як вимагає подорож. У місті зручно котити, а там де вузькі стежки, або пересуватися потрібно швидко - стане в нагоді формат рюкзака. Ця валіза-рюкзак 2-мя колесами ідеально підійде для досвідчених...

  3 843 грн
 • Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On (Black)
  3 843 грн
  Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On...

  Артикул: EC0A3CWJ010 Рюкзак на колесах Eagle Creek Expanse Convertible International Carry-On (Black) - це ще один спосіб користуватися багажем,так як вам зручно, або так як вимагає подорож. У місті зручно котити, а там де вузькі стежки, або пересуватися потрібно швидко - стане в нагоді формат рюкзака. Ця валіза-рюкзак 2-мя колесами ідеально підійде для досвідчених...

  3 843 грн
 • Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Grey)
  4 193 грн
  Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Grey)

  Артикул: EC0A3CWP129 Валіза на колесах Eagle Creek Expanse AWD International Carry-On (Grey) - в форматі ручній поклажі (на 36 літрів), з 4-ма колесами ідеально підійде для досвідчених мандрівників, яким потрібна валіза яку вони можуть брати в салон літака.

  4 193 грн
 • Eagle Creek Global Companion 40L (Black)
  4 263 грн
  Eagle Creek Global Companion 40L (Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: EC0A3K64010 Рюкзак для подорожей Eagle Creek Global Companion 40L (Black) досконала модель, для будь-яких країн, для будь-яких способів подорожей і на будь-які відстані. Незалежно від того, куди ви прямуєте, Eagle Creek Global Companion 40L (Black) - цей травел-рюкзак стане ідеальним партнером в подорожі. Цей організаційний і універсальний рюкзак-трудяга забезпечує...

  4 263 грн
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Sea)
  293 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Sea)

  Артикул: EC041196137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  293 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Black)
  320 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Black)

  Артикул: EC041195010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  320 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Sea)
  338 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Sea)

  Артикул: EC041197137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  338 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Blue)
  490 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Blue)

  Артикул: EC041151153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Green)
  490 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Green)

  Артикул: EC041151046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (White)
  490 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (White)

  Артикул: EC041151002 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (White) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  490 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Green)
  590 грн
  Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Green)

  Артикул: EC041156046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube S (Black)
  690 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube S (Black)

  Артикул: EC041198010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Clean Dirty Cube S (Black) дозволяє розділяти і комбінувати чисті і брудні речі в подорожі.На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original Clean Dirty зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок органайзери цієї серії краще тримають форму і краще підходять для більш щільних речей.

  690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Small (Black)
  690 грн
  Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Small (Black)

  Артикул: EC041288010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Small (Black) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original Compression зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  690 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 40 із 77 пунктів
Eagle Creek

Eagle Creek - знахідка для мандрівників. При цьому мова може йти як про людей, які поклоняються перед туризмом і всіма труднощами, які передбачає підйом, скажімо, в гори, так і про цінителів більш спокійного відпочинку на лоні природи. У будь-якому випадку, з фірмовими виробами від Eagle Creek Ваш відпочинок буде справді приємним і комфортним і ...

Eagle Creek - знахідка для мандрівників. При цьому мова може йти як про людей, які поклоняються перед туризмом і всіма труднощами, які передбачає підйом, скажімо, в гори, так і про цінителів більш спокійного відпочинку на лоні природи. У будь-якому випадку, з фірмовими виробами від Eagle Creek Ваш відпочинок буде справді приємним і комфортним і не перетвориться в перевірку своєї витривалості на міцність.

Засновниками популярного на сьогоднішній день бренду Eagle Creek є подружжя Стів і Нона Баркер (Steve and Nona Barker), хоча варто відразу зазначити, що спочатку їх задумка обмежувалася лише відкриттям свого власного магазинчика, що спеціалізується на пакетах і сумках для любителів активного відпочинку. Самі вони були родом з гірського району Каліфорнії Сан-Хасінто, де особливою популярністю користувався саме туризм в горах. Однак уже через кілька років, в 1975 році, вони вирішили розширити сферу своєї діяльності і заснувати свою компанію з виробництва туристичного обмундирування, в першу чергу, сумок. Так і зародився бренд Eagle Creek. З моменту заснування бренду відразу ж була обрана і основна його концепція - орієнтація саме на активний, «пригодницький» відпочинок і туризм. Баркери активно використовували всілякі інновації та новітні досягнення сучасної науки і техніки, щоб зробити пересування любителів пригод і туризму по всьому світу, до яких належали і вони самі, максимально комфортним і приємним. І перш за все, слід було позбутися стереотипу про те, що похід з рюкзаком або заплічній сумкою на далекі відстані незмінно призводить до болів в спині і моторошної втоми, довівши, що, навіть подорожуючи по самих віддалених куточках планети, можна користуватися при цьому усіма досягненнями цивілізації . Що ж, засновники і дизайнери бренду Eagle Creek можуть бути задоволені тим фактом, що за свою більш ніж 30-річну історію зуміли зробити життя сучасних любителів туризму і відпочинку значно простіше, цікавіше, комфортніше і веселіше. Eagle Creek.

Перш за все, говорячи про марку Eagle Creek, слід звернути увагу на ті нововведення і зміни, які привнесла вона в світ сумок і рюкзаків. В першу чергу, це система Pack-It, яка була введена в 1996 році у вигляді нових моделей сумок, мішків та інших «ємностей» і значною мірою змінила спосіб »пакування», яким користувалися раніше. У 2003 році марка запустила свою колекцію для далеких подорожей Exploration System. Все це забезпечувало мандрівників не тільки незамінним комфортом, але і безпекою під час найризикованіших заходів. На окрему увагу заслуговує і природоохоронна діяльність бренду Eagle Creek, який протягом останніх років виробляє туристичну продукцію з набагато більшим терміном використання і, отже, довше уникає утилізації. Поряд з численними сумками, рюкзаками та мішками, марка Eagle Creek випускає також туристичний одяг і аксесуари, а також ряд додаткових пристосувань, ще більш спрощують життя сучасного прихильника активного способу життя.

Оригінальні сумки, рюкзаки та валізи Eagle Creek сьогодні можна придбати і в Україні - магазин ProBag є офіційним партнером. З виробника суто туристичного обмундирування Eagle Creek досить швидко перетворився в бренд, шанований і гаряче улюблений усіма любителями активного способу життя, а також незмінно доводять відмінні результати, практичність і функціональність готових виробів, так і їх естетичні властивості. Не дивно, що і жінки і чоловіки по всьому світу не перестають захоплюватися таким надзвичайним поєднанням корисності характеристик і стильності дизайну сумок і рюкзаків від Eagle Creek.

Детальнiше