Параметри:

Ціна

359 грн - 6840 грн

Об`єм, л:

1 - 120

Вага, кг

0 - 4

Відділення для ноутбуку/планшету

Чохол від дощу:

Дівчині/Хлопцю:

Eagle Creek Товарів у наявності: 77

на сторінку
Показані 1 - 20 із 77 пунктів
 • 359 грн

  Артикул: EC041195010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  359 грн
 • 359 грн

  Артикул: EC041195137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube XS (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  359 грн
 • 499 грн

  Артикул: EC041196010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  499 грн
 • 499 грн

  Артикул: EC041196137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube S (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  499 грн
 • 499 грн

  Артикул: EC041151153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  499 грн
 • 499 грн

  Артикул: EC041151156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube XS (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  499 грн
 • 549 грн

  Артикул: EC041197010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Black) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  549 грн
 • 549 грн

  Артикул: EC041197137 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Cube M (Sea) дозволяють розділяти і комбінувати речі в дорогу. Також використання органайзера дозволяє оптимізувати місце в сумці або рюкзаку, і використовувати з користю кожен квадратний сантиметр. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  549 грн
 • 559 грн

  Артикул: EC041156153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  559 грн
 • 559 грн

  Артикул: EC041156046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  559 грн
 • 559 грн

  Артикул: EC041156002 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (White) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  559 грн
 • 559 грн

  Артикул: EC041156156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube S (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  559 грн
 • 659 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: EC041152153 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Blue) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  659 грн
 • 659 грн

  Артикул: EC041152046 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Green) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  659 грн
 • 659 грн

  Артикул: EC041152002 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (White) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  659 грн
 • 659 грн

  Артикул: EC041152156 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Ebony) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  659 грн
 • 659 грн

  Артикул: EC041152228 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Specter Cube M (Red) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. Він виготовлений з легкої і функціональної тканини, з якої виготовляють намети, так що цей органайзер захищатиме ваші речі від вологи.

  659 грн
 • 829 грн

  Артикул: EC041289010 Органайзер для одягу Eagle Creek Pack-It Original Compression Cube Medium (Black) дозволить розділяти і комбінувати ваші речі для подорожей. На відміну від інших моделей, ця модель має компресійну блискавку для ще більшої економії місця. На відміну від Pack-It Specter, Pack-It Original Compression зроблений з більш щільної тканини, і як наслідок...

  829 грн
 • 899 грн

  Артикул: EC041189010 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder S (Black) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  899 грн
 • 989 грн

  Артикул: EC041190010 Дорожній чохол для одягу Eagle Creek Pack-It Original Garment Folder M (Black) пакувальний органайзер для одягу в форматі конверту. Він володіє ще більшим ступенем стиснення завдяки інноваційним Compress Wings і більш щільному матеріалу, з якого він виготовлений.

  989 грн
Показані 1 - 20 із 77 пунктів
Eagle Creek

Eagle Creek - знахідка для мандрівників. При цьому мова може йти як про людей, які поклоняються перед туризмом і всіма труднощами, які передбачає підйом, скажімо, в гори, так і про цінителів більш спокійного відпочинку на лоні природи. У будь-якому випадку, з фірмовими виробами від Eagle Creek Ваш відпочинок буде справді приємним і комфортним і ...

Eagle Creek - знахідка для мандрівників. При цьому мова може йти як про людей, які поклоняються перед туризмом і всіма труднощами, які передбачає підйом, скажімо, в гори, так і про цінителів більш спокійного відпочинку на лоні природи. У будь-якому випадку, з фірмовими виробами від Eagle Creek Ваш відпочинок буде справді приємним і комфортним і не перетвориться в перевірку своєї витривалості на міцність.

Засновниками популярного на сьогоднішній день бренду Eagle Creek є подружжя Стів і Нона Баркер (Steve and Nona Barker), хоча варто відразу зазначити, що спочатку їх задумка обмежувалася лише відкриттям свого власного магазинчика, що спеціалізується на пакетах і сумках для любителів активного відпочинку. Самі вони були родом з гірського району Каліфорнії Сан-Хасінто, де особливою популярністю користувався саме туризм в горах. Однак уже через кілька років, в 1975 році, вони вирішили розширити сферу своєї діяльності і заснувати свою компанію з виробництва туристичного обмундирування, в першу чергу, сумок. Так і зародився бренд Eagle Creek. З моменту заснування бренду відразу ж була обрана і основна його концепція - орієнтація саме на активний, «пригодницький» відпочинок і туризм. Баркери активно використовували всілякі інновації та новітні досягнення сучасної науки і техніки, щоб зробити пересування любителів пригод і туризму по всьому світу, до яких належали і вони самі, максимально комфортним і приємним. І перш за все, слід було позбутися стереотипу про те, що похід з рюкзаком або заплічній сумкою на далекі відстані незмінно призводить до болів в спині і моторошної втоми, довівши, що, навіть подорожуючи по самих віддалених куточках планети, можна користуватися при цьому усіма досягненнями цивілізації . Що ж, засновники і дизайнери бренду Eagle Creek можуть бути задоволені тим фактом, що за свою більш ніж 30-річну історію зуміли зробити життя сучасних любителів туризму і відпочинку значно простіше, цікавіше, комфортніше і веселіше. Eagle Creek.

Перш за все, говорячи про марку Eagle Creek, слід звернути увагу на ті нововведення і зміни, які привнесла вона в світ сумок і рюкзаків. В першу чергу, це система Pack-It, яка була введена в 1996 році у вигляді нових моделей сумок, мішків та інших «ємностей» і значною мірою змінила спосіб »пакування», яким користувалися раніше. У 2003 році марка запустила свою колекцію для далеких подорожей Exploration System. Все це забезпечувало мандрівників не тільки незамінним комфортом, але і безпекою під час найризикованіших заходів. На окрему увагу заслуговує і природоохоронна діяльність бренду Eagle Creek, який протягом останніх років виробляє туристичну продукцію з набагато більшим терміном використання і, отже, довше уникає утилізації. Поряд з численними сумками, рюкзаками та мішками, марка Eagle Creek випускає також туристичний одяг і аксесуари, а також ряд додаткових пристосувань, ще більш спрощують життя сучасного прихильника активного способу життя.

Оригінальні сумки, рюкзаки та валізи Eagle Creek сьогодні можна придбати і в Україні - магазин ProBag є офіційним партнером. З виробника суто туристичного обмундирування Eagle Creek досить швидко перетворився в бренд, шанований і гаряче улюблений усіма любителями активного способу життя, а також незмінно доводять відмінні результати, практичність і функціональність готових виробів, так і їх естетичні властивості. Не дивно, що і жінки і чоловіки по всьому світу не перестають захоплюватися таким надзвичайним поєднанням корисності характеристик і стильності дизайну сумок і рюкзаків від Eagle Creek.

Детальнiше