Фільтр:

В наявності

Нет выбора для этой группы

Ціна

288 грн - 1896 грн

Об`єм, л:

2 , - 52 ,

Відділення для ноутбуку

Нет выбора для этой группы

Дівчині/Хлопцю:

Red Rock Товарів у наявності: 23

на сторінку
Показані 1 - 20 із 23 пунктів
 • Red Rock Rigger's Belt (Olive Drab)
  288 грн
  Red Rock Rigger's Belt (Olive Drab)

  Артикул: sv-922207 Ремінь Red Rock Rigger's Belt (Olive Drab) - тактичний ремінь.

  288 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Black)
  588 грн
  Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Black)

  Артикул: sv-922186 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Black) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  588 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Army Combat Uniform)
  588 грн
  Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Army Combat Uniform)

  Артикул: sv-922185 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Army Combat Uniform) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  588 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Olive Drab)
  648 грн
  Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Olive Drab)

  Артикул: sv-922188 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Olive Drab) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  648 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Rover Sling (Coyote)
  792 грн
  Red Rock Rover Sling (Coyote)

  Артикул: sv-922171 Рюкзак тактичний Red Rock Rover Sling (Coyote) - це продуманий і високоякісний рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах. Модель рюкзака, розроблений для максимального збільшення функціональності при переміщенні рюкзака зі спини на груди.

  792 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Rover Sling (Black)
  792 грн
  Red Rock Rover Sling (Black)

  Артикул: sv-922170 Рюкзак тактичний Red Rock Rover Sling (Black) - це продуманий і високоякісний рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах. Модель рюкзака, розроблений для максимального збільшення функціональності при переміщенні рюкзака зі спини на груди.

  792 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Rover Sling (Olive Drab)
  792 грн
  Red Rock Rover Sling (Olive Drab)

  Артикул: sv-921461 Рюкзак тактичний Red Rock Rover Sling (Olive Drab) - це продуманий і високоякісний рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах. Модель рюкзака, розроблений для максимального збільшення функціональності при переміщенні рюкзака зі спини на груди.

  792 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Cactus Hydration 2.5 (Army Combat Uniform)
  870 грн
  Red Rock Cactus Hydration 2.5 (Army Combat Uniform)

  Артикул: sv-922189 Рюкзак тактичний Red Rock Cactus Hydration 2.5 (Army Combat Uniform) - оснащений 2,5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом. Рюкзаки з гідратаціонной системами застосовуються військовослужбовцями в велотуризмі і при піших походах в жарку пору року, на маршрутах по території де немає питної води, степах, пустелях.

  870 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Recon Sling (Olive Drab)
  870 грн
  Red Rock Recon Sling (Olive Drab)

  Артикул: sv-921457 Рюкзак тактичний Red Rock Recon Sling (Olive Drab) - це продуманий і високоякісний штурмовий рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах. Модель рюкзака, розроблена для максимального збільшення функціональності при переміщенні рюкзака зі спини на груди.

  870 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Recon Sling (Coyote)
  870 грн
  Red Rock Recon Sling (Coyote)

  Артикул: sv-921455 Рюкзак тактичний Red Rock Recon Sling (Coyote) - це продуманий і високоякісний штурмовий рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах. Модель рюкзака, розроблена для максимального збільшення функціональності при переміщенні рюкзака зі спини на груди.

  870 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Recon Sling (Dark Earth)
  996 грн
  Red Rock Recon Sling (Dark Earth)

  Артикул: sv-921458 Рюкзак тактичний Red Rock Recon Sling (Dark Earth) - це продуманий і високоякісний штурмовий рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах. Модель рюкзака, розроблена для максимального збільшення функціональності при переміщенні рюкзака зі спини на груди.

  996 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Recon Sling (Black)
  1 014 грн
  Red Rock Recon Sling (Black)

  Артикул: sv-921456 Рюкзак тактичний Red Rock Recon Sling (Black) - це продуманий і високоякісний штурмовий рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах. Модель рюкзака, розроблена для максимального збільшення функціональності при переміщенні рюкзака зі спини на груди.

  1 014 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Rambler Sling 16 (Black)
  1 062 грн
  Red Rock Rambler Sling 16 (Black)

  Артикул: sv-922167 Рюкзак тактичний штурмової Red Rock Rambler Sling 16 (Black) - це продуманий і високоякісний рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах.

  1 062 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Rambler Sling 16 (Coyote)
  1 062 грн
  Red Rock Rambler Sling 16 (Coyote)

  Артикул: sv-921459 Рюкзак тактичний штурмової Red Rock Rambler Sling 16 (Coyote) - це продуманий і високоякісний рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах.

  1 062 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Assault 28 (Standard Woodland)
  1 176 грн
  Red Rock Assault 28 (Standard Woodland)

  Артикул: sv-921436 Рюкзак тактичний Red Rock Assault 28 (Standard Woodland) - шурмовой рюкзак пошитий з високоміцного поліестерового матеріалу щільністю в 600D. Внутрішня частина тканини має надійне PVC (ПВХ) покриття, яке перешкоджає проникненню вологи в рюкзак. Матеріал стійкий до зносу і стирання, міцний на розрив, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Модель має...

  1 176 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Rambler Sling 16 (Army Combat Uniform)
  1 200 грн
  Red Rock Rambler Sling 16 (Army Combat Uniform)

  Артикул: sv-921586 Рюкзак тактичний штурмової Red Rock Rambler Sling 16 (Army Combat Uniform) - це продуманий і високоякісний рюкзак на одне плече, як для реальних тактичних завдань військовослужбовців, так і для повсякденного використання в міських умовах.

  1 200 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Assault 28 (Coyote)
  1 224 грн
  Red Rock Assault 28 (Coyote)

  Артикул: sv-922163 Рюкзак тактичний Red Rock Assault 28 (Coyote) - шурмовой рюкзак пошитий з високоміцного поліестерового матеріалу щільністю в 600D. Внутрішня частина тканини має надійне PVC (ПВХ) покриття, яке перешкоджає проникненню вологи в рюкзак. Матеріал стійкий до зносу і стирання, міцний на розрив, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Модель має корисний...

  1 224 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Engagement 26 (Olive Drab)
  1 248 грн
  Red Rock Engagement 26 (Olive Drab)

  Артикул: sv-921452 Рюкзак тактичний штурмової Red Rock Engagement 26 (Olive Drab) - пошитий з високоміцного поліестерового матеріалу щільністю в 600D. Матеріал стійкий до зносу і стирання, міцний на розрив, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Внутрішня частина тканини має надійне PVC (ПВХ) покриття, яке перешкоджає проникненню вологи в рюкзак.

  1 248 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Engagement 26 (Coyote)
  1 248 грн
  Red Rock Engagement 26 (Coyote)

  Артикул: sv-921451 Рюкзак тактичний штурмової Red Rock Engagement 26 (Coyote) - пошитий з високоміцного поліестерового матеріалу щільністю в 600D. Матеріал стійкий до зносу і стирання, міцний на розрив, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Внутрішня частина тканини має надійне PVC (ПВХ) покриття, яке перешкоджає проникненню вологи в рюкзак.

  1 248 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Large Assault 35 (Coyote)
  1 404 грн
  Red Rock Large Assault 35 (Coyote)

  Артикул: sv-926044 Рюкзак тактичний штурмової Red Rock Large Assault 35 (Coyote) - пошитий з високоміцного поліестерового матеріалу щільністю в 600D. Внутрішня частина тканини має надійне PVC (ПВХ) покриття, яке перешкоджає проникненню вологи в рюкзак.

  1 404 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 20 із 23 пунктів
Red Rock

Рюкзаки Red Rock (повна назва Red Rock Outdoor Gear) з'явилися на світ в 1999 році, в Вако, штат Техас. Основним завданням для компанії Red Rock (Red Rock Outdoor Gear) було і залишається пропонувати якісну продукцію для любителів активного відпочинку за розумними цінами. Компанія Red Rock (Red Rock Outdoor Gear) безумовний лідер у виробництві м...

Рюкзаки Red Rock (повна назва Red Rock Outdoor Gear) з'явилися на світ в 1999 році, в Вако, штат Техас. Основним завданням для компанії Red Rock (Red Rock Outdoor Gear) було і залишається пропонувати якісну продукцію для любителів активного відпочинку за розумними цінами. Компанія Red Rock (Red Rock Outdoor Gear) безумовний лідер у виробництві маскувальних костюмів і камуфляжної мілітарі сітки і для мисливців. Але в асортименті компанії присутні тактичні рюкзаки і сумки, а також всілякі ремені та підсумки і аксесуари для виживання. Компанія швидко зрозуміла, що виробництво якісних рюкзаків і сумок, а також підтримка і якісний сервіс - це запорука успіху який трансформується в позитивні результати у всьому.

Важливою деталлю при покупці рюкзака Red Rock є можливість купити їх в розстрочку, особливо за такою популярною програмою як Оплата частинами. Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак Red Rock не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше