Фільтр:

В наявності

Нет выбора для этой группы

Ціна

4386 грн - 4386 грн

Матеріал

Об`єм, л:

24 , - 24 ,

Відділення для ноутбуку

Дівчині/Хлопцю:

Picture Organic Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
 • Picture Organic Decom 24 L (Dark Army Green)
  4 386 грн
  Picture Organic Decom 24 L (Dark Army Green)

  Артикул: adr-BP123C Рюкзак Picture Organic Decom 24 L (Dark Army Green) - чоловічий рюкзак середнього розміру для сноубордингу та лижного спорту. Підійде також для зручного перенесення сноуборду в місті. Виготовлений з якісних перероблених матеріалів. Компресійні ремені дозволяють закріпити сноуборд або скейтборд фронтально в вертикальному положенні, а лижі з боків.

  4 386 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Picture Organic Decom 24 L (Lofoten)
  4 386 грн
  Picture Organic Decom 24 L (Lofoten)

  Артикул: adr-BP123B Рюкзак Picture Organic Decom 24 L (Lofoten) - чоловічий рюкзак середнього розміру для сноубордингу та лижного спорту. Підійде також для зручного перенесення сноуборду в місті. Виготовлений з якісних перероблених матеріалів. Компресійні ремені дозволяють закріпити сноуборд або скейтборд фронтально в вертикальному положенні, а лижі з боків.

  4 386 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Picture Organic Decom 24 L (Petrol Blue)
  4 386 грн
  Picture Organic Decom 24 L (Petrol Blue)

  Артикул: adr-BP123A Рюкзак Picture Organic Decom 24 L (Petrol Blue) - чоловічий рюкзак середнього розміру для сноубордингу та лижного спорту. Підійде також для зручного перенесення сноуборду в місті. Виготовлений з якісних перероблених матеріалів. Компресійні ремені дозволяють закріпити сноуборд або скейтборд фронтально в вертикальному положенні, а лижі з боків.

  4 386 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Picture Organic

Picture Organic Clothing - без сумніву, самий екологічний і відповідальний бренд сучасності! У технічних серіях одягу використовується перероблений пластик, при обробці тканин застосовують безпечні для природи репеленти (Teflon EcoElite ™). Бавовна що використовується у виробництві, відповідає всім стандартам GOTS, вона вирощений природним шляхо...

Picture Organic Clothing - без сумніву, самий екологічний і відповідальний бренд сучасності! У технічних серіях одягу використовується перероблений пластик, при обробці тканин застосовують безпечні для природи репеленти (Teflon EcoElite ™). Бавовна що використовується у виробництві, відповідає всім стандартам GOTS, вона вирощений природним шляхом, без застосування хімікатів.

З 2008 року французька компанія Picture Organic Clothing створює одяг і аксесуари для сноубордингу, гірських лиж, серфінгу і аутдору. Засновники компанії з дитинства захоплюються сноубордом, скейтбордінгом і іншими екстремальними видами спорту, дуже люблять відпочинок на природі. Саме тому, турбота про навколишнє середовище є основною ідеєю бренду.

Детальнiше