Фільтр:

В наявності

Ціна

379 грн - 3650 грн

Об`єм, л:

2 , - 40 ,

Дівчині/Хлопцю:

Tucano Товарів у наявності: 144

на сторінку
Показані 1 - 40 із 144 пунктів
 • Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Red)
  449 грн
  Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Red)

  Артикул: BPCOWB-R Поясна сумка Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Red) виготовлена ​​з надлегкого нейлону і складається до компактного розміру, що дозволить брати її в подорож. У неї легко помістяться всі необхідні предмети (гаманець, смартфон, ключі та документи), а вологонепроникний нейлон буде зберігати речі в сухому стані.

  449 грн
 • Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Yellow)
  449 грн
  Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Yellow)

  Артикул: BPCOWB-Y Поясна сумка Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Yellow) виготовлена ​​з надлегкого нейлону і складається до компактного розміру, що дозволить брати її в подорож. У неї легко помістяться всі необхідні предмети (гаманець, смартфон, ключі та документи), а вологонепроникний нейлон буде зберігати речі в сухому стані.

  449 грн
 • Tucano Sicuro Pochette (Black)
  599 грн
  Tucano Sicuro Pochette (Black)

  Артикул: TVA-SIP-BK Гаманець-клатч Tucano Sicuro Pochette (Black) має продуману конструкцію, а основний матеріал - м'який неопрен. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт. Підходить також для зберігання і перенесення 5,5 "смартфона, як наприклад iPhone 7 Plus.

  599 грн
 • Tucano Sicuro Pochette (Blue)
  599 грн
  Tucano Sicuro Pochette (Blue)

  Артикул: TVA-SIP-P Гаманець-клатч Tucano Sicuro Pochette (Blue) має продуману конструкцію, а основний матеріал - м'який неопрен. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт. Підходить також для зберігання і перенесення 5,5 "смартфона, як наприклад iPhone 7 Plus.

  599 грн
 • Tucano Compatto Backpack XL (Blue)
  699 грн
  Tucano Compatto Backpack XL (Blue)

  Артикул: BPCOBK-B Складний рюкзак Tucano Compatto Backpack XL (Blue) виготовлений з надлегкого нейлону з водовідштовхувальною обробкою і складається до компактного розміру. У складеному розмірі він займає небагато місця, а це значить Ви легко зможете взяти його з собою в подорож.

  699 грн
 • Tucano Compatto Backpack XL (Black)
  699 грн
  Tucano Compatto Backpack XL (Black)

  Артикул: BPCOBK Складний рюкзак Tucano Compatto Backpack XL (Black) виготовлений з надлегкого нейлону з водовідштовхувальною обробкою і складається до компактного розміру. У складеному розмірі він займає небагато місця, а це значить Ви легко зможете взяти його з собою в подорож.

  699 грн
 • Tucano Melange Second Skin (14"- Blue)
  769 грн
  Tucano Melange Second Skin (14"- Blue)

  Артикул: BFM1314-B Чохол-папка для ноутбука до 14 "- Tucano Melange Second Skin (Blue) - призначений для захисту ноутбука від подряпин і потертостей. Папка для захисту ноутбука має систему - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука.

  769 грн
 • Tucano Melange Second Skin (14"- Sky Blue)
  769 грн
  Tucano Melange Second Skin (14"- Sky Blue)

  Артикул: BFM1314-Z Чохол-папка для ноутбука до 14"- Tucano Melange Second Skin (Sky Blue) - призначений для захисту ноутбука від подряпин і потертостей. Папка для захисту ноутбука має систему - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука.

  769 грн
 • Tucano Melange Second Skin (14"- Pink Red)
  769 грн
  Tucano Melange Second Skin (14"- Pink Red)

  Артикул: BFM1314-RR Чохол-папка для ноутбука до 14" - Tucano Melange Second Skin (Pink Red) - призначений для захисту ноутбука від подряпин і потертостей. Папка для захисту ноутбука має систему - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука.

  769 грн
 • Tucano Melange Second Skin (16"- Blue)
  899 грн
  Tucano Melange Second Skin (16"- Blue)

  Артикул: BFM1516-B Чохол-папка для ноутбука до 16"- Tucano Melange Second Skin (Blue) - призначений для захисту ноутбука від подряпин і потертостей. Папка для захисту ноутбука має систему - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука.

  899 грн
 • Tucano Melange Second Skin (16"- Red)
  899 грн
  Tucano Melange Second Skin (16"- Red)

  Артикул: BFM1516-RR Чохол-папка для ноутбука до 16"- Tucano Melange Second Skin (Red) - призначений для захисту ноутбука від подряпин і потертостей. Папка для захисту ноутбука має систему - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука.

  899 грн
 • Tucano Melange Second Skin (16"- Black)
  899 грн
  Tucano Melange Second Skin (16"- Black)

  Артикул: BFM1516-BK Чохол-папка для ноутбука до 16"- Tucano Melange Second Skin (Black) - призначений для захисту ноутбука від подряпин і потертостей. Папка для захисту ноутбука має систему - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука.

  899 грн
 • Tucano Elements 13" (MacBook Pro 13” Retina) Blue
  899 грн
  Tucano Elements 13" (MacBook Pro 13” Retina) Blue

  Артикул: BF-E-MB13-B Чохол-папка для MacBook Pro 13” Retina - Tucano Elements 13" (MacBook Pro 13” Retina) Blue - призначена для захисту ноутбука від подряпин. Папка для захисту ноутбука володіє системою - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука. Більш товстий шар неопрену забезпечує для MacBook Pro підвищений захист, в тому числі завдяки...

  899 грн
 • Tucano Elements 13" (MacBook Pro 13” Retina) Black
  899 грн
  Tucano Elements 13" (MacBook Pro 13” Retina) Black

  Артикул: BF-E-MB13 Чохол-папка для MacBook Pro 13” Retina - Tucano Elements 13" (MacBook Pro 13” Retina) Black - призначена для захисту ноутбука від подряпин. Папка для захисту ноутбука володіє системою - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука. Більш товстий шар неопрену забезпечує для MacBook Pro підвищений захист, в тому числі завдяки...

  899 грн
 • Tucano Elements 15" (MacBook Pro 15” Retina) Blue
  989 грн
  Tucano Elements 15" (MacBook Pro 15” Retina) Blue

  Артикул: BF-E-MB15-B Чохол-папка для MacBook Pro 15" Retina - Tucano Elements 15" (MacBook Pro 15" Retina) Blue - призначена для захисту ноутбука від подряпин. Папка для захисту ноутбука володіє системою - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука. Більш товстий шар неопрену забезпечує для MacBook Pro підвищений захист, в тому числі завдяки...

  989 грн
 • Tucano Free & Busy 14" (Blue)
  989 грн
  Tucano Free & Busy 14" (Blue)

  Артикул: BFRBUB14-B Сумка для ноутбука Tucano Free & Busy 14" (Blue) компактна і легка сумка, яка ідеально підходить для 15,6-дюймових ноутбуків і 15-дюймових MacBook. Пошита з використанням високотехнологічних матеріалів з акцентами з екошкіри. М'яка внутрішня кишеня оснащена ремінцем на липучці для фіксації ноутбука . Спереду є кишеня для аксесуарів. Задня частина...

  989 грн
 • Tucano Elements 15" (MacBook Pro 15”) Grey
  989 грн
  Tucano Elements 15" (MacBook Pro 15”) Grey

  Артикул: BF-E-MB215-SG Мягкий неопреновый чехол, разработан для идеального размещения нового MacBook Pro 15 (Late 2016). Внутри чехла MacBook Pro прочно закреплен благодаря системе Anti-Slip (защита от случайного выскальзывания). Она состоит из эластичной сети, которая удерживает ноутбук от случайного выпадания при открытии молнии. Конструкция чехла сшита из неопрена толщиной 4...

  989 грн
 • Tucano Elements 15" (MacBook Pro 15” Retina) Black
  989 грн
  Tucano Elements 15" (MacBook Pro 15” Retina) Black

  Артикул: BF-E-MB15 Чохол-папка для MacBook Pro 15" Retina - Tucano Elements 15" (MacBook Pro 15" Retina) Black - призначена для захисту ноутбука від подряпин. Папка для захисту ноутбука володіє системою - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбука. Більш товстий шар неопрену забезпечує для MacBook Pro підвищений захист, в тому числі завдяки...

  989 грн
 • Tucano Free & Busy 15.6" (Blue)
  1 085 грн
  Tucano Free & Busy 15.6" (Blue)

  Артикул: BFRBUB15-B Сумка для ноутбука Tucano Free & Busy 15.6" (Blue) компактна і легка сумка, яка ідеально підходить для 15,6-дюймових ноутбуків і 15-дюймових MacBook. Пошита з використанням високотехнологічних матеріалів з акцентами з екошкіри. М'яка внутрішня кишеня оснащена ремінцем на липучці для фіксації ноутбука . Спереду є кишеня для аксесуарів. Задня частина...

  1 085 грн
 • Tucano Free & Busy 15.6" (Black)
  1 085 грн
  Tucano Free & Busy 15.6" (Black)

  Артикул: BFRBUB15-BK Сумка для ноутбука Tucano Free & Busy 15.6" (Black) компактна і легка сумка, яка ідеально підходить для 15,6-дюймових ноутбуків і 15-дюймових MacBook. Пошита з використанням високотехнологічних матеріалів з акцентами з екошкіри. М'яка внутрішня кишеня оснащена ремінцем на липучці для фіксації ноутбука . Спереду є кишеня для аксесуарів. Задня частина...

  1 085 грн
 • Tucano Piu Bag 15" (Blue)
  1 299 грн
  Tucano Piu Bag 15" (Blue)

  Артикул: BPB15-B Сумка для ноутбуку Tucano Piu Bag 15" (Blue) легка сумка для ноутбуку до 15,6" або MacBook Pro 15" Retina. Основний акцент зроблено на легкість і простоту, функціонал простий до елементарного, а це значить тим хто вибирає просту сумку для ноутбука буде зручно з нею обходиться кожен день.

  1 299 грн
 • Tucano Piu Bag 15" (Black)
  1 299 грн
  Tucano Piu Bag 15" (Black)

  Артикул: BPB15-BK Сумка для ноутбуку Tucano Piu Bag 15" (Black) легка сумка для ноутбуку до 15,6" або MacBook Pro 15" Retina. Основний акцент зроблено на легкість і простоту, функціонал простий до елементарного, а це значить тим хто вибирає просту сумку для ноутбука буде зручно з нею обходиться кожен день.

  1 299 грн
 • Tucano Free & Busy 15.6" (Blue)
  1 299 грн
  Tucano Free & Busy 15.6" (Blue)

  Артикул: BKFRBU15-B Рюкзак Tucano Free & Busy 15.6" (Blue) місткий і легкий рюкзак з щільного поліестеру 600D з акцентами з екошкіри. Ідеально підходить для 15,6-дюймових ноутбуків і 15-дюймових MacBook. У просторому основному відділенні передбачена спеціальна кишеня для захисту ноутбука або планшета до 15.6 дюймів. Спереду є велика накладна кишеня на блискавці з секцією...

  1 299 грн
 • Tucano Free & Busy 15.6" (Black)
  1 299 грн
  Tucano Free & Busy 15.6" (Black)

  Артикул: BKFRBU15-BK Рюкзак Tucano Free & Busy 15.6" (Black) місткий і легкий рюкзак з щільного поліестеру 600D з акцентами з екошкіри. Ідеально підходить для 15,6-дюймових ноутбуків і 15-дюймових MacBook. У просторому основному відділенні передбачена спеціальна кишеня для захисту ноутбука або планшета до 15.6 дюймів. Спереду є велика накладна кишеня на блискавці з...

  1 299 грн
 • Tucano Sec S (Blue)
  1 379 грн
  Tucano Sec S (Blue)

  Артикул: BSECBK-S-B Рюкзак Tucano Sec S (Blue) пошитий з нейлону, а нижня частина має неопренову основу. Основне відділення на шнурівці, і зверху накривається клапаном. З боку спини є потаємна кишеня на блискавці, для документів або телефону.

  1 379 грн
 • Tucano Sec S (Red)
  1 379 грн
  Tucano Sec S (Red)

  Артикул: BSECBK-S-R Рюкзак Tucano Sec M (Red) пошитий з нейлону, а нижня частина має неопренову основу. Основне відділення на шнурівці, і зверху накривається клапаном. З боку спини є потаємна кишеня на блискавці, для документів або телефону.

  1 379 грн
 • Tucano Mіcro S (Acid Green)
  1 399 грн
  Tucano Mіcro S (Acid Green)

  Артикул: BKMIC-VA Рюкзак для дівчини Tucano Mіcro S (Acid Green) - легкий нейлоновий рюкзак з 3-тя накладними кишенями для аксесуарів. Основне відділення на шнурівці, зверху накривається клапаном на магнітних застібках. Внутрішня підкладка і еластичний шнурок для ключів мають контрастний колір. Усередині 1 потаємна кишеня на блискавці.

  1 399 грн
 • Tucano Mіcro S (Black)
  1 399 грн
  Tucano Mіcro S (Black)

  Артикул: BKMIC-BK Рюкзак для дівчини Tucano Mіcro S (Black) - легкий нейлоновий рюкзак з 3-тя накладними кишенями для аксесуарів. Основне відділення на шнурівці, зверху накривається клапаном на магнітних застібках. Внутрішня підкладка і еластичний шнурок для ключів мають контрастний колір. Усередині 1 потаємна кишеня на блискавці.

  1 399 грн
 • Tucano Mіcro S (Purple)
  1 399 грн
  Tucano Mіcro S (Purple)

  Артикул: BKMIC-PP Рюкзак для дівчини Tucano Mіcro S (Purple) - легкий нейлоновий рюкзак з 3-тя накладними кишенями для аксесуарів. Основне відділення на шнурівці, зверху накривається клапаном на магнітних застібках. Внутрішня підкладка і еластичний шнурок для ключів мають контрастний колір. Усередині 1 потаємна кишеня на блискавці.

  1 399 грн
 • Tucano Mіcro S (Dark Blue)
  1 399 грн
  Tucano Mіcro S (Dark Blue)

  Артикул: BKMIC-BS Рюкзак для дівчини Tucano Mіcro S (Dark Blue) - легкий нейлоновий рюкзак з 3-тя накладними кишенями для аксесуарів. Основне відділення на шнурівці, зверху накривається клапаном на магнітних застібках. Внутрішня підкладка і еластичний шнурок для ключів мають контрастний колір. Усередині 1 потаємна кишеня на блискавці.

  1 399 грн
 • Wenger Upload 16" (Navy Fern Print)
  1 549 грн
  Wenger Upload 16" (Navy Fern Print)

  Артикул: 606474 Рюкзак Wenger Upload 16" (Navy Fern Print) легкий всього 0,7 кг, але просторий на 28 літрів. Завдяки оригінальним конструктивним особливостям, таким як органайзер для предметів першої необхідності, ви можете акуратно зберігати свої повсякденні речі, а відділення з м'якою підкладкою захищає ваш ноутбук. Ви також будете почувати себе комфортно під час руху...

  1 549 грн
 • Tucano Work Out 3 Slim (Blue)
  1 599 грн
  Tucano Work Out 3 Slim (Blue)

  Артикул: WO3-MB13-B Сумка для ноутбука Tucano Work Out 3 Slim (Blue) підходить для MacBook 13 "або інших ноутбуків з діагоналлю 13". Компактні розміри і строгий діловий стиль дозволяють рекомендувати цю сумку для поїздок на роботу на кожен день.

  1 599 грн
 • Tucano Work Out 3 Slim (Black)
  1 599 грн
  Tucano Work Out 3 Slim (Black)

  Артикул: WO3-MB13-BK Сумка для ноутбука Tucano Work Out 3 Slim (Black) підходить для MacBook 13 "або інших ноутбуків з діагоналлю 13". Компактні розміри і строгий діловий стиль дозволяють рекомендувати цю сумку для поїздок на роботу на кожен день.

  1 599 грн
 • Tucano Work Out 3 Slim (Red)
  1 599 грн
  Tucano Work Out 3 Slim (Red)

  Артикул: WO3-MB13-R Сумка для ноутбука Tucano Work Out 3 Slim (Red) підходить для MacBook 13 "або інших ноутбуків з діагоналлю 13". Компактні розміри і строгий діловий стиль дозволяють рекомендувати цю сумку для поїздок на роботу на кожен день.

  1 599 грн
 • Tucano Work Out 3 Slim (Green Grey)
  1 599 грн
  Tucano Work Out 3 Slim (Green Grey)

  Артикул: WO3-MB13-VG Сумка для ноутбука Tucano Work Out 3 Slim (Green Grey) підходить для MacBook 13 "або інших ноутбуків з діагоналлю 13". Компактні розміри і строгий діловий стиль дозволяють рекомендувати цю сумку для поїздок на роботу на кожен день.

  1 599 грн
 • Tucano Lato 15,6" (Blue)
  1 799 грн
  Tucano Lato 15,6" (Blue)

  Артикул: BLABK-B Рюкзак Tucano Lato 15,6" (Blue) однаково зручний для тих хто проводить, з рюкзаком за спиною, весь день і тим кому він потрібен протягом декількох хвилин. Це означає, що в ньому є все необхідне для комфортної поїздки, особливо якщо Ваш постійний партнер ноутбук з діагоналлю до 17".

  1 799 грн
 • Tucano Lato 15,6" (Black)
  1 799 грн
  Tucano Lato 15,6" (Black)

  Артикул: BLABK Рюкзак Tucano Lato 15,6" (Black) однаково зручний для тих хто проводить, з рюкзаком за спиною, весь день і тим кому він потрібен протягом декількох хвилин. Це означає, що в ньому є все необхідне для комфортної поїздки, особливо якщо Ваш постійний партнер ноутбук з діагоналлю до 17".

  1 799 грн
 • Tucano Macro M (Acid Green)
  1 855 грн
  Tucano Macro M (Acid Green)

  Артикул: BKMAC-VA Рюкзак для дівчини Tucano Macro M (Acid Green) - легкий нейлоновий рюкзак з 3-тя накладними кишенями для аксесуарів. Основне відділення на шнурівці, зверху накривається клапаном на магнітних застібках. Внутрішня підкладка і еластичний шнурок для ключів мають контрастний колір. Усередині 1 потаємна кишеня на блискавці.

  1 855 грн
 • Tucano Macro M (Purple)
  1 855 грн
  Tucano Macro M (Purple)

  Артикул: BKMAC-PP Рюкзак для дівчини Tucano Macro M (Purple) - легкий нейлоновий рюкзак з 3-тя накладними кишенями для аксесуарів. Основне відділення на шнурівці, зверху накривається клапаном на магнітних застібках. Внутрішня підкладка і еластичний шнурок для ключів мають контрастний колір. Усередині 1 потаємна кишеня на блискавці.

  1 855 грн
 • Tucano Macro M (Black)
  1 855 грн
  Tucano Macro M (Black)

  Артикул: BKMAC-BK Рюкзак для дівчини Tucano Macro M (Black) - легкий нейлоновий рюкзак з 3-тя накладними кишенями для аксесуарів. Основне відділення на шнурівці, зверху накривається клапаном на магнітних застібках. Внутрішня підкладка і еластичний шнурок для ключів мають контрастний колір. Усередині 1 потаємна кишеня на блискавці.

  1 855 грн
Показані 1 - 40 із 144 пунктів
Tucano

Компанія Tucano була створена в Мілані в 1985 році. Її головний офіс розташований зовсім поряд з центром Мілана - площею Cadorna. В даний момент це один з найвідоміших виробників аксесуарів, призначених для мобільного цифрової техніки. Компанія веде розробку і випускає різні моделі сумок для ноутбуків, в тому числі рюкзаки та кейси. А також сумк...

Компанія Tucano була створена в Мілані в 1985 році. Її головний офіс розташований зовсім поряд з центром Мілана - площею Cadorna. В даний момент це один з найвідоміших виробників аксесуарів, призначених для мобільного цифрової техніки. Компанія веде розробку і випускає різні моделі сумок для ноутбуків, в тому числі рюкзаки та кейси. А також сумки для цифрових фото- і відеокамер, футляри для CD / DVD, чохли для mp3-плеєрів та мобільних телефонів та інші функціональні аксессуари.І понині бренд Tucano сприймається як зразок високої якості, стильних рішень, інновацій. Дотримуючись найкращих традицій італійської класики, дизайнери з Мілана створюють різноманітні аксесуари і при цьому обов'язково враховують актуальні модні тенденції. При цьому вони продумують кожну деталь, кожен елемент оздоблення. Організація внутрішнього простору - також важливе питання для дизайнерів.

Сумки, рюкзаки та папки від Tucano користуються великим попитом. Причому він не обмежується тільки основними європейськими і міжнародними ринками, які складають країни Близького Сходу, США. Попит на продукцію є і в Україні. Базовими факторами успіху колекцій і продуктів Tucano на таких ринках стали регулярні технологічні дослідження заради впровадження новацій, як і неповторний стиль, високі стандарти якості. Аксесуари Tucano можна завжди купити в фірмових салонах цієї марки. Їх також пропонують в провідних магазинах і мережах з продажу комп'ютерів як в країнах Європи, так і за її межами.

Зараз в структуру компанії входить три підрозділи. Tucano Italy розташовується якраз з головним офісом в Мілані. На нього покладені креативні розробки та європейська дистрибуція. На Tucano USA покладені розвиток марки і реалізація продукції на американському ринку. До завдань Tucano China входять обов'язки по контролю над виробничими процесами і якістю готової продукції. На даний момент аксесуари Tucano можна побачити в аеропортах, в самих різних торгових центрах, магазинах товарів для туризму, шкіргалантерейних мережах. Рюкзаки, сумки, для ноутбуків, сумки для багажу, килимки для мишки, чохли, сумки для фотокамер і інші аксесуари, цільовим чином призначені, наприклад, для Apple MacBook і PC, розробляють для того, щоб задовольнити всі потреби кінцевих користувачів. Всі аксесуари Tucano, виготовлені в кращих традиціях італійського дизайну, - це оптимальне рішення між ергономічністю, практичністю, максимальним захистом яку переносять техніки і найсучаснішим зовнішнім виглядом.

Детальнiше