Tucano Товарів у наявності: 144

на сторінку
Показані 1 - 20 із 144 пунктів
 • Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Yellow)
  349 грн
  Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Yellow)

  Артикул: BPCOWB-Y Поясна сумка Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Yellow) виготовлена ​​з надлегкого нейлону і складається до компактного розміру, що дозволить брати її в подорож. У неї легко помістяться всі необхідні предмети (гаманець, смартфон, ключі та документи), а вологонепроникний нейлон буде зберігати речі в сухому стані.

  349 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Sicuro Pochette (Fuchsia)
  379 грн
  Tucano Sicuro Pochette (Fuchsia)

  Артикул: TVA-SIP-F Гаманець-клатч Tucano Sicuro Pochette (Fuchsia) має продуману конструкцію, а основний матеріал - м'який неопрен. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт. Підходить також для зберігання і перенесення 5,5 "смартфона, як наприклад iPhone 7 Plus.

  379 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Sicuro Pochette (Brown)
  379 грн
  Tucano Sicuro Pochette (Brown)

  Артикул: TVA-SIP-M Гаманець-клатч Tucano Sicuro Pochette (Brown) має продуману конструкцію, а основний матеріал - м'який неопрен. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт. Підходить також для зберігання і перенесення 5,5 "смартфона, як наприклад iPhone 7 Plus.

  379 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Colore 11,6"/12,5" (Blue)
  411 грн
  Tucano Colore 11,6"/12,5" (Blue)

  Артикул: BFC1112-B Чохол-папка для ноутбуку 11,6"/12,5" - Tucano Colore 11,6"/12,5" (Blue) - призначений для захисту ноутбуку від подряпин. Папка для захисту ноутбуку обладнана системою - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбуку.

  411 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Red)
  449 грн
  Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Red)

  Артикул: BPCOWB-R Поясна сумка Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Red) виготовлена ​​з надлегкого нейлону і складається до компактного розміру, що дозволить брати її в подорож. У неї легко помістяться всі необхідні предмети (гаманець, смартфон, ключі та документи), а вологонепроникний нейлон буде зберігати речі в сухому стані.

  449 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Blue)
  489 грн
  Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Blue)

  Артикул: BPCOWB-B Поясна сумка Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Blue) виготовлена ​​з надлегкого нейлону і складається до компактного розміру, що дозволить брати її в подорож. У неї легко помістяться всі необхідні предмети (гаманець, смартфон, ключі та документи), а вологонепроникний нейлон буде зберігати речі в сухому стані.

  489 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Black)
  489 грн
  Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Black)

  Артикул: BPCOWB Поясна сумка Tucano Compatto XL Waistbag Packable (Black) виготовлена ​​з надлегкого нейлону і складається до компактного розміру, що дозволить брати її в подорож. У неї легко помістяться всі необхідні предмети (гаманець, смартфон, ключі та документи), а вологонепроникний нейлон буде зберігати речі в сухому стані.

  489 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Sicuro Premium Wallet (Blue)
  499 грн
  Tucano Sicuro Premium Wallet (Blue)

  Артикул: TVA-SIPW-B Шкіряний гаманець Tucano Sicuro Premium Wallet (Blue) має продуману конструкцію, а основний матеріал - натуральна шкіра. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт.

  499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Sicuro Premium Wallet (Orange)
  499 грн
  Tucano Sicuro Premium Wallet (Orange)

  Артикул: TVA-SIPW-O Шкіряний гаманець Tucano Sicuro Premium Wallet (Orange) має продуману конструкцію, а основний матеріал - натуральна шкіра. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт.

  499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Minilux 13"/14" (Light Green)
  499 грн
  Tucano Minilux 13"/14" (Light Green)

  Артикул: BFML1314-VA Папка для ноутбуку Tucano Minilux 13"/14" (Light Green) підійде для ноутбуку 13,3 або 14". Вона обладнана двома зручними ручками для перенесення і плечовим ременем, який при необхідності можна відстебнути.

  499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Svolta Slim Bag 12,5" (Burgundy)
  499 грн
  Tucano Svolta Slim Bag 12,5" (Burgundy)

  Артикул: BSVO1112-BX Сумка для ноутбуку Tucano Svolta Slim Bag 12,5" (Burgundy) компактна сумка, сумісна з ноутбуками і ультрабуками 11" і 12,5". Загальний зовнішній вигляд і стримана кольорова гамма дозволяє рекомендувати її тим хто вибирає зручну і просту сумку для ноутбуку на кожен день.

  499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Svolta Slim Bag 12,5" (Black)
  499 грн
  Tucano Svolta Slim Bag 12,5" (Black)

  Артикул: BSVO1112 Сумка для ноутбуку Tucano Svolta Slim Bag 12,5" (Black) компактна сумка, сумісна з ноутбуками і ультрабуками 11" і 12,5". Загальний зовнішній вигляд і стримана кольорова гамма дозволяє рекомендувати її тим хто вибирає зручну і просту сумку для ноутбуку на кожен день.

  499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Colore 11,6"/12,5" (Black)
  499 грн
  Tucano Colore 11,6"/12,5" (Black)

  Артикул: BFC1112 Чохол-папка для ноутбуку 11,6"/12,5" - Tucano Colore 11,6"/12,5" (Black) - призначений для захисту ноутбуку від подряпин. Папка для захисту ноутбуку обладнана системою - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбуку.

  499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano PIU Sling Bag 13-14" (Blue)
  549 грн
  Tucano PIU Sling Bag 13-14" (Blue)

  Артикул: BPSL-B Сумка для ноутбуку Tucano PIU Sling Bag 13-14" (Blue) в жіночому tote-форматі підходить для Macbook Pro 15" або інших ноутбуків з діагоналлю 13,3 "-14". Вільний крій сумки, дозволяє покласти в сумку, крім ноутбуку, ще багато корисного, особливо оцінять зручність жінки які по дорозі додому - люблять зайти в магазин.

  549 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano PIU Sling Bag 13-14" (Black)
  549 грн
  Tucano PIU Sling Bag 13-14" (Black)

  Артикул: BPSL-BK Сумка для ноутбуку Tucano PIU Sling Bag 13-14" (Black) в жіночому tote-форматі підходить для Macbook Pro 15" або інших ноутбуків з діагоналлю 13,3 "-14". Вільний крій сумки, дозволяє покласти в сумку, крім ноутбуку, ще багато корисного, особливо оцінять зручність жінки які по дорозі додому - люблять зайти в магазин.

  549 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Colore 13"/14" (Black)
  549 грн
  Tucano Colore 13"/14" (Black)

  Артикул: BFC1314 Чохол-папка для ноутбуку 13"/14" - Tucano Colore 13"/14" (Black) - призначений для захисту ноутбуку від подряпин. Папка для захисту ноутбуку обладнана системою - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбуку.

  549 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Sicuro Premium Wallet (Grey)
  565 грн
  Tucano Sicuro Premium Wallet (Grey)

  Артикул: TVA-SIPW-G Шкіряний гаманець Tucano Sicuro Premium Wallet (Grey) має продуману конструкцію, а основний матеріал - натуральна шкіра. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт.

  565 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Sicuro Premium Wallet (Yellow)
  565 грн
  Tucano Sicuro Premium Wallet (Yellow)

  Артикул: TVA-SIPW-Y Шкіряний гаманець Tucano Sicuro Premium Wallet (Yellow) має продуману конструкцію, а основний матеріал - натуральна шкіра. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт.

  565 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Colore 17"/18" (Red)
  575 грн
  Tucano Colore 17"/18" (Red)

  Артикул: BFC1314-R Чохол-папка для ноутбуку 13"/14" - Tucano Colore 13"/14" (Red) - призначений для захисту ноутбуку від подряпин. Папка для захисту ноутбуку обладнана системою - анти-вислизання - Tucano Anti-Slip System, яка запобігає випаданню ноутбуку.

  575 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tucano Sicuro Pochette (Black)
  599 грн
  Tucano Sicuro Pochette (Black)

  Артикул: TVA-SIP-BK Гаманець-клатч Tucano Sicuro Pochette (Black) має продуману конструкцію, а основний матеріал - м'який неопрен. Основне відділення закривається на блискавку, в якому розташовані кілька різних відділень, серед яких: захищене відділення для банківських карт. Підходить також для зберігання і перенесення 5,5 "смартфона, як наприклад iPhone 7 Plus.

  599 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 20 із 144 пунктів
Tucano

Компанія Tucano була створена в Мілані в 1985 році. Її головний офіс розташований зовсім поряд з центром Мілана - площею Cadorna. В даний момент це один з найвідоміших виробників аксесуарів, призначених для мобільного цифрової техніки. Компанія веде розробку і випускає різні моделі сумок для ноутбуків, в тому числі рюкзаки та кейси. А також сумк...

Компанія Tucano була створена в Мілані в 1985 році. Її головний офіс розташований зовсім поряд з центром Мілана - площею Cadorna. В даний момент це один з найвідоміших виробників аксесуарів, призначених для мобільного цифрової техніки. Компанія веде розробку і випускає різні моделі сумок для ноутбуків, в тому числі рюкзаки та кейси. А також сумки для цифрових фото- і відеокамер, футляри для CD / DVD, чохли для mp3-плеєрів та мобільних телефонів та інші функціональні аксессуари.І понині бренд Tucano сприймається як зразок високої якості, стильних рішень, інновацій. Дотримуючись найкращих традицій італійської класики, дизайнери з Мілана створюють різноманітні аксесуари і при цьому обов'язково враховують актуальні модні тенденції. При цьому вони продумують кожну деталь, кожен елемент оздоблення. Організація внутрішнього простору - також важливе питання для дизайнерів.

Сумки, рюкзаки та папки від Tucano користуються великим попитом. Причому він не обмежується тільки основними європейськими і міжнародними ринками, які складають країни Близького Сходу, США. Попит на продукцію є і в Україні. Базовими факторами успіху колекцій і продуктів Tucano на таких ринках стали регулярні технологічні дослідження заради впровадження новацій, як і неповторний стиль, високі стандарти якості. Аксесуари Tucano можна завжди купити в фірмових салонах цієї марки. Їх також пропонують в провідних магазинах і мережах з продажу комп'ютерів як в країнах Європи, так і за її межами.

Зараз в структуру компанії входить три підрозділи. Tucano Italy розташовується якраз з головним офісом в Мілані. На нього покладені креативні розробки та європейська дистрибуція. На Tucano USA покладені розвиток марки і реалізація продукції на американському ринку. До завдань Tucano China входять обов'язки по контролю над виробничими процесами і якістю готової продукції. На даний момент аксесуари Tucano можна побачити в аеропортах, в самих різних торгових центрах, магазинах товарів для туризму, шкіргалантерейних мережах. Рюкзаки, сумки, для ноутбуків, сумки для багажу, килимки для мишки, чохли, сумки для фотокамер і інші аксесуари, цільовим чином призначені, наприклад, для Apple MacBook і PC, розробляють для того, щоб задовольнити всі потреби кінцевих користувачів. Всі аксесуари Tucano, виготовлені в кращих традиціях італійського дизайну, - це оптимальне рішення між ергономічністю, практичністю, максимальним захистом яку переносять техніки і найсучаснішим зовнішнім виглядом.

Детальнiше