Фільтр:

В наявності:

Ціна

104 грн - 4116 грн

Гріпси Товарів у наявності: 86

на сторінку
Показані 1 - 20 із 86 товарів
 • ESI Bar Plug
  104 грн
  ESI Bar Plug
  (82944)

  ESI Bar Plug – фірмові заглушки для керма. У комплекті – 2 штуки. Матеріал – пластик. Діаметри 20,3/23,5 мм. Різні кольори. Зроблено у США.

  104 грн
 • Herrmans Грипсы HERRMANS® DUDE DD27 анатомические чёрные/белые
  165 грн
  Herrmans Грипсы HERRMANS® DUDE DD27 анатомические...
  (41695)

  Артикул: 2096-0003 Грипсы HERRMANS® DUDE DD27 с двумя слоями разной плотности обеспечивают максимальное поглощение ударов и надежный хват. Их конструкция учитывает анатомические особенности ладони и гарантирует комфортную езду по бездорожью. Более твердый внутренний слой обеспечивает надежную фиксацию на руле и, следовательно, безопасное катание. При изготовлении...

  165 грн
 • DMR Sect R
  556 грн
  DMR Sect R
  (82856)

  DMR Sect R-грипси серії Sect є ідеальними для дерт джампінгу/парку. Тут використано класичну грибоподібну конструкцію та додано накладки для великого пальця на ділянці першочергового зносу грипсів грибоподібної конструкції. Також виконано опуклість на кінці. Тому ви можете тримати кермо за кінці грипсів та все одно успішно фінішувати.

  556 грн
 • DMR Sect
  556 грн
  DMR Sect
  (82855)

  DMR Sect - грипси, є ідеальними для дерт джампінгу/парку. Тут використано класичну грибоподібну конструкцію та додано накладки для великого пальця на ділянці першочергового зносу грипсів грибоподібної конструкції. Також виконано опуклість на кінці. Тому ви можете тримати кермо за кінці грипсів та все одно успішно фінішувати. 

  556 грн
 • ESI Racer's Edge
  791 грн
  ESI Racer's Edge
  (82813)

  ESI Racer's Edge – грипси, від самого виробника в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Не прокручуються при намоканні. Поглинають вібрацію. Не вигоряють

  791 грн
 • ESI Chunky
  833 грн
  ESI Chunky
  (83009)

  ESI Chunky – грипси, від самого виробника в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Не прокручуються при намоканні. Поглинають вібрацію. Чи не вигоряють.

  833 грн
 • DMR Brendog Death Grip Thick
  909 грн
  DMR Brendog Death Grip Thick
  (83827)

  DMR Brendog Death Grip Thick – основа для грипсів, без замків. Використовувати можна лише з фірмовими замками DMR Grips.

  909 грн
 • ESI Extra Chunky
  1 000 грн
  ESI Extra Chunky
  (83010)

  ESI Extra Chunky – грипси, від самого виробника в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Не прокручуються при намоканні. Поглинають вібрацію. Не вигоряють.

  1 000 грн
 • Ergon GXR-S (Black)
  1 008 грн
  Ergon GXR-S (Black)
  (79058)

  Артикул: 424 400 60 Ergon GXR-S (Black) – велосипедні грипси. Грипси Ergon GXR для надійного хвату, гарантують саме те, що потрібно райдерам та гонщикам по пересіченій місцевості: поглинає удари, надійне захоплення, легку вагу та ергономічну посадку. GXR – це перша ергономічна легка рукоятка з гуми AirCell, у якій використовується новий унікальний виробничий процес....

  1 008 грн
 • Ergon GXR-L (Black)
  1 008 грн
  Ergon GXR-L (Black)
  (79057)

  Артикул: 424 400 64 Ergon GXR-L (Black) – велосипедні грипси. Грипси Ergon GXR для надійного хвату, гарантують саме те, що потрібно райдерам та гонщикам по пересіченій місцевості: поглинає удари, надійне захоплення, легку вагу та ергономічну посадку. GXR – це перша ергономічна легка рукоятка з гуми AirCell, у якій використовується новий унікальний виробничий процес....

  1 008 грн
 • Ergon GXR Team
  1 008 грн
  Ergon GXR Team
  (112659)

  Ergon GXR Team-грипси велосипедні. Найтонше, легше, швидше. Зведені до найнеобхіднішого, Ergon GXR Team робить саме те, чого бажають гонщики по пересіченій місцевості: поглинають удари, забезпечують надійне захоплення, надзвичайно легку вагу та ергономічну посадку. GXR Team - це подальше вдосконалення першої по-справжньому ергономічної легкої рукоятки з...

  1 008 грн
 • ESI Plush Silicone
  1 083 грн
  ESI Plush Silicone
  (83845)

  Артикул: PLSH1 ESI Plush Silicone – грипси. Дуже м'які та досить товсті ручки для будь-якого типу катання! М'які силіконові ручки додають комфорту будь-якому керму. М'який силікон поглинає вібрацію та забезпечує зручність рук під час тривалих чи коротких поїздок.

  1 083 грн
 • ESI XL 6.75" Chunky
  1 083 грн
  ESI XL 6.75" Chunky
  (83003)

  ESI XL 6.75" Chunky - грипси XL (15.24 мм) довжини, на 30% довші за стандартні.

  1 083 грн
 • DMR Brendog Death Grip Thick
  1 167 грн
  DMR Brendog Death Grip Thick
  (83832)

  DMR Brendog Death Grip Thick – гріпси. Ця модель – результат другого за рахунком співпраці DMR з топ-райдером Brandon Faircloth (Brendog).

  1 167 грн
 • ESI Fit SG
  1 372 грн
  ESI Fit SG
  (83004)

  Грипси ESI Fit SG Black Найпопулярніші грипси у Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні. Не прокручуються при намоканні. Поглинають вібрацію. Не вигоряють! Характеристики: 100% силіконові грипси грипси зі змінною товщиною 32-34 мм (Chunky - Extra Chunky) однаково...

  1 372 грн
 • ESI Fit CR
  1 372 грн
  ESI Fit CR
  (82822)

  ESI Fit CR - найпопулярніші грипси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні. Не прокручуються при намоканні. Поглинають вібрацію. Не вигоряють!

  1 372 грн
 • ODI Vans v2.1 Lock-On MTB Closed End 135 mm
  1 373 грн
  ODI Vans v2.1 Lock-On MTB Closed End 135 mm
  (114847)

  ODI Vans v2.1 Lock-On MTB Closed End 135 mm - це оновлена версія одних з ваших улюблених ручок. Нові ручки Vans v2.1 Lock-On Grips мають нову конструкцію з одним замком для спрощення установки та оновлений вафельний малюнок для кращого комфорту та контролю. Рукоятки виготовлені із запатентованих матеріалів ODI Soft Compound і доступні у шести чудових...

  1 373 грн
 • ESI Fit SX
  1 375 грн
  ESI Fit SX
  (83844)

  ESI Fit SX – анатомічні грипси, від найпопулярнішого виробника в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Не прокручуються при намоканні. Поглинають вібрацію.

  1 375 грн
 • ESI Fit XC
  1 375 грн
  ESI Fit XC
  (82821)

  ESI Fit XC – найпопулярніші грипси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: XC, DH, Enduro, All Mountain і т.д. Тепер їх можна купити і в Україні. Не прокручуються при намоканні. Поглинають вібрацію. Чи не вигоряють.

  1 375 грн
 • ODI Troy Lee Designs Signature MTB Lock-On
  1 498 грн
  ODI Troy Lee Designs Signature MTB Lock-On
  (82830)

  ODI Troy Lee Designs Signature MTB Lock-On - грипси, створені компанією ODI у співдружності з компанією Troy Lee Designes, що робить ці грипси не тільки надзвичайно зручними, як і вся продукція від ODI, але й стильними. Різноманітність кольорів допоможе вам підібрати грипси під свій індивідуальний стиль, а неперевершений комфорт та контроль будуть...

  1 498 грн
Показані 1 - 20 із 86 товарів
Гріпси

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють грипси для велосипедів, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите грипси для велосипеда з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основним...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють грипси для велосипедів, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите грипси для велосипеда з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо каталог, що регулярно наповнюється, найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ‘Оплата частинами’.

Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам найкращі грипси для велосипедів, серед яких Ви знайдете необхідні велосипеди для різних велосипедів. У цьому розділі Ви знайдете грипси різних розмірів та стилів. Ми поважаємо Ваш і власний час, тому в нашому магазині можна купити грипси для велосипедів тільки з гарної та найвищої якості.

Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати найкращі грипси для велосипедів. Також у розділі Ви зможете самостійно вибрати та купити грипси для велосипедів необхідної форми та характеристик. Бажаємо Вам приємних та вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше