Сумки Ortlieb вибирають блискавки Tizip - чому?

Сумки Ortlieb вибирають блискавки Tizip - чому?

Сумки Ortlieb

Ні для кого не секрет, що єдині блискавки яким довіряє Ortlieb - це Tizip. Вся справа в тому, що для Ortlieb однією з важливих особливостей для своїх сумок і рюкзаків, є водонепроникність. А Tizip єдиний виробник блискавок який відповідає цьому критерію. Але перш ніж поглибиться в характеристики і розібрати все на частини, кілька слів про компанію Tizip.

Ortlieb и Tizip

Компанія Tizip була заснована в 1998 році, в місті Хайльсбронне, недалеко від Нюрнберга, юридична назва - TITEX Vertriebs-GmbH, але все в світі знають її під брендом Tizip. Характерною особливістю застібок-блискавок Tizip є висока зносостійкість і здатність витримувати великі навантаження. Залежно від виду блискавки, герметичність забезпечується шляхом стиснення робочої кромки ущільнення всередині ланок або шляхом стиснення робочої кромки ущільнення, що знаходиться під і над ланками.

Розробка водонепроникних і повітронепроникних застібок-блискавок Tizip заснована на комбінації з інноваційних ідей і кращих технічних розробок. Підприємство постійно розвивається і в даний час має в своєму розпорядженні великий асортимент, які можуть застосовуватися в різних галузях. Всі підрозділи працюють як добре налагоджений механізм: розробка та дизайн, машинобудування, продукція, а також продаж і доставка. До сьогоднішнього дня всі що стосується Tizip - зроблено в Німеччині. І компанія пишається цим.

Застібки-блискавки Tizip інноваційні у всьому і створені для незвичайних застосувань. Вони водонепроникні, повітронепроникні, стійкі до тиску і виробляються виключно в Німеччині. До відмітних ознак Tizip відносяться, зокрема, водонепроникність і використання високоякісних матеріалів. Технології удосконалюються постійно. Щоб задовольняти найвищі вимоги, виробниче підприємство відповідає стандарту управління якістю ISO DIN 90012015. Цей стандарт на національному та міжнародному рівнях є найбільш використовуваним і визнаним в галузі управління якістю.

Блискавки Tizip:
- 100% водонепроникні
- 100% повітронепроникні
- 100% перевірені на тиск
- 100% відповідають стандарту управління якістю ISO DIN 9001

Ortlieb и Tizip


Водонепронепроникність і повітрянепронепроникність - перевірка якості.
Для забезпечення високої якості, а також герметичності, застібки-блискавки Tizip до відправки замовнику, як мінімум, в довільному порядку перевіряються на основі наступного випробувального пристрою і методу.
- Тестування застібки-блискавки Tizip між камерами водного і повітряного тиску (ширина: 30 мм; довжина: 240 мм)
- Наповнення верхньої камери дистильованою водою (рівень води над застібкою: 15 мм)
- Застосування тиску повітря? П (повітря) в залежності від специфічно гарантованої робочої характеристики моделі застібки (наприклад, MS10, нероз'ємному: 500 мбар)
- Тривалість періоду застосування тиску: 15 секунд

Ortlieb и Tizip


Блискавки Tizip можна зустріти не тільки в сумках Ortlieb, якості і характеристикам Tizip довіряють різні галузі та напрями, так що Ви можете зустріти ці німецькі блискавки.
Дайвінг: сухі гідрокостюми, гідрокостюми з неопрену, портативні декомпресійні камери.
Риболовля та плавання: болотні чоботи і куртки, шорти для плавання, захисні сумки (мобільний телефон, планшет, ноутбук).
Сумки і рюкзаки: дорожні сумки, сумки-холодильники, рюкзаки.
функціональна одяг: мотоциклетний одяг, вітрильний спорт, альпінізм та хайкинг, лижний спорт.
Взуття: альпінізм та хайкинг, мотоциклетний одяг, ковзанярський спорт.
Індивідуальне захисне спорядження: костюми виживання, рятувальні костюми, протипожежне спорядження, костюми хімічного захисту.
Надувні вироби: водні кулі, надувні замки батути, павільйони, палатки, надувні екрани, бар'єри для захисту від нафти і повеней, буї, портативні м'які баки для зберігання і заправки, захисні екрани, надувні матраси.
Різні види укриттів, намети і трапи: трапи, намети, м'які контейнери для сипучих матеріалів.
Полювання, армія і поліція: водонепроникні сумки для захисту зброї, водонепроникні куртки і брюки, водонепроникні сумки і рюкзаки, водонепроникні захисні чохли (електроніка, оптика, медицина), гнучке зберігання та заправка.
Медичний і хімічний захист: повітронепроникні маски, повітронепроникні захисні костюми, повітронепроникні контейнери
Пакрафтінг і сапсерфінг: надувні човни, байдарки і каное, борди для сапсерфінгу, водонепроникні сумки і рюкзаки.

Тільки правильне використання і обслуговування блискавок Tizip дозволить зберегти якість на довгі роки. Ми рекомендуємо Вам при експлуатації застібок-блискавок Tizip дотримуватися наступних рекомендацій:
- Поводьтесь акуратно з бігунком. Якщо його тягнути під кутом, то це може негативно позначитися на герметичності або його роботі.
- Уникайте надмірного розтягування портів і країв. Чи не розтягуйте обидва кінці застібки-блискавки з силою.
- Стежте за тим, щоб застібки-блискавки не піддавалися деформації. Це може порушити їх функціональність.
- Закривайте застібку-блискавку так, щоб бігунок був правильно розташований, для забезпечення герметичності.

Зберігання
- Застібки-блискавки Tizip повинні зберігається повністю закритими і без згинів.
- Відкрите зберігання може призвести до утворення хвиль і таким чином привести до порушення герметичності.
- Стежте за тим, щоб застібка-блискавка завжди зберігалася в сухому і чистому місці.
- Уникайте високої вологості повітря і високих температур.
- Працюйте по можливості за принципом «першим прийшов - першим обслужений» (ПППО), тобто спочатку використовуються ті застібки, які були куплені першими.

Чищення
- Ми рекомендуємо застібки-блискавки Tizip чистити мильним розчином за допомогою м'якої щітки.
- Не використовуйте ніяких розчинників або агресивних мийних засобів, так як вони можуть негативно вплинути на роботу застібки-блискавки.
- Частинки забруднення, особливо що знаходяться між ланками, можуть впливати на кромки ущільнення і, таким чином, порушити герметичність.
- Якщо Ваші блискавки Tizip  використовується для захисту життєво важливих цілей, то ви зобов'язані, до початку використання застібок-блискавок, упевнитися в їх герметичності.

Догляд
- Догляд за застібками-блискавками Tizip різниться в залежності від моделі.
- Якщо необхідно застосування мастила для зниження тертя між поверхнями, що труться, будь ласка, використовуйте оригінальні від Tizip.
- Перед змащуванням необхідно очистити застібку-блискавку.
- Правильне мастило, до початку використання всіх видів Tizip, має вирішальне значення для працездатності застібок-блискавок.
- Залежно від виду застібки-блискавки, в комплект поставки входить пачка з лубрікантом.

Ortlieb и Tizip

Застібки-блискавки Tizip можуть бути прикріплені за допомогою високочастотного зварювання або склеюванням. І це ще одна непряма причина по якій в сумках Ortlieb встановлені блискавки Tizip. Найкращий вид кріплення - високочастотне зварювання. Цим способом створюється з'єднання між матеріалами, що є найбільш надійним, в порівнянні, наприклад, з тим, яке створюється за допомогою вшивання з ущільнюючої стрічкою.

І як результат усього перерахованого вище, ось основні критерії, чому Ortlieb вибирає Tizip.
- Спроектовано і виготовлено в Німеччині (як і сумки Ortlieb - теж Made in Germany).
- Розробка, виробництво і якість з одного джерела, до нього ж питання щодо якості.
- Застібки-блискавки зроблені під замовлення, а це значить що на будь-який рюкзак Ortlieb знайдеться блискавка.
- Дотримання екологічних норм протягом усього логістичного ланцюжка, тими ж принципами керується і Ortlieb.
- Стандарти і вимоги до якості, що властиво для всіх товарів з біркою Made in Germany.

Актуальні моделі: сумки/рюкзаки Ortlieb.

Сумки і рюкзаки Ortlieb доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк).

 • Ortlieb Shower-Valve
  176 грн
  Ortlieb Shower-Valve
  (41751)

  Артикул: N30 Ortlieb Shower-Valve - душовий клапан, для установки на будь-який мішок для води від Ortlieb. Зніміть пилозахисний ковпачок, надіньте душовий клапан і відкрийте кран. Вмісту водного мішка досить для прийняття душу. Також можна використовувати як садовий душ або лійку.

  176 грн
 • Ortlieb QL2.1 hook inserts (E197)
  242 грн
  Ortlieb QL2.1 hook inserts (E197)
  (40909)

  Артикул: E197 Запасні прокладки для гачків QL2.1 під трубку 8 мм, 10 мм і 12 мм. Зносилися, зламалися або загубилися прокладки під кріпильні гачки на сумках Ортліб? В такому випадку придбайте запасний комплект. Підходять для всіх сумок Ortlieb з системою кріплення QL2.1. Made in Germany.

  242 грн
 • Ortlieb QL1/QL2 Anchoring Hook (E143)
  242 грн
  Ortlieb QL1/QL2 Anchoring Hook (E143)
  (40908)

  Артикул: E143 Запасний нижній гачок систем кріплення QL1 / QL2 для сумок Ortlieb. Зламався або загубився нижній кріпильний гачок на сумках Ортліб? В такому випадку придбайте запасний. Підходить для всіх сумок Ortlieb з системою кріплення QL1 / QL2. Кріпильний гвинт в комплекті. Made in Germany

  242 грн
 • Ortlieb QL1/ QL2 hook inserts (E166)
  242 грн
  Ortlieb QL1/ QL2 hook inserts (E166)
  (40910)

  Артикул: E166 Запасні прокладки для гачків QL1 / QL2 під трубку 8 мм і 11 мм. Зносилися, зламалися або загубилися прокладки під кріпильні гачки на сумках Ортліб? В такому випадку придбайте запасний комплект. Підходять для всіх сумок Ortlieb з системою кріплення QL1 / QL2. Made in Germany

  242 грн
 • Ortlieb QL2.1 Anchoring Hook (E194)
  286 грн
  Ortlieb QL2.1 Anchoring Hook (E194)
  (40911)

  Артикул: E194 Запасний нижній гачок систем кріплення QL2.1 для сумок Ortlieb. Зламався або загубився нижній кріпильний гачок на сумках Ортліб? В такому випадку придбайте запасний. Підходить для всіх сумок Ortlieb з системою кріплення QL2.1. Кріпильний гвинт в комплекті. Made in Germany

  286 грн
 • Ortlieb Anti-Theft-Device for QL2.1 bags (L)
  572 грн
  Ortlieb Anti-Theft-Device for QL2.1 bags (L)
  (41754)

  Артикул: E125 Ortlieb Anti-Theft-Device for QL2.1 bags (L) - блокуючий трос, для захисту від крадіжки сумок з системою кріплення QL2.1. Невелика прогулянка пішки або невелика перерва в кафе без зняття сумок з велосипеда / мотоцикла тепер без проблем. Фіксуючий трос в поєднанні з ланцюговим велозамком чи U-подібним замком надійно захищає велосипедні та мотоциклетні...

  572 грн
 • Ortlieb Anti-Theft-Device for QL2.1 bags (S)
  572 грн
  Ortlieb Anti-Theft-Device for QL2.1 bags (S)
  (41753)

  Артикул: E124 Ortlieb Anti-Theft-Device for QL2.1 bags (S) - блокуючий трос, для захисту від крадіжки сумок з системою кріплення QL2.1. Невелика прогулянка пішки або невелика перерва в кафе без зняття сумок з велосипеда / мотоцикла тепер без проблем. Фіксуючий трос в поєднанні з ланцюговим велозамком чи U-подібним замком надійно захищає велосипедні та мотоциклетні...

  572 грн
 • Ortlieb Handlebar Mounting-Set (E225)
  653 грн
  Ortlieb Handlebar Mounting-Set (E225)
  (36282)

  Артикул: E225 Адаптер Ortlieb Handlebar Mounting-Set (E225) для кріплення на кермо сумок Ortlieb Ultimate Six і інших моделей сумок компанії Ortlieb. Починаючи з 2020 року адаптери для кріплення на кермо сумок і кошиків Ortlieb (моделі Ultimate Six і інші) не входять до комплекту. Їх слід купувати окремо.

  653 грн
 • Ortlieb QL1 hooks (16 mm)
  660 грн
  Ortlieb QL1 hooks (16 mm)
  (35096)

  Артикул: E162 Гачки Ortlieb QL1 hooks (16 mm) з регульованою ручкою. Підходять для всіх сумок випущених з 1993 року, якщо раптом зламали, втратили або гачки зносилися. Якщо нові гачки занадто ослаблені на стійці для велосипеда, використовуйте відповідні вставки для щільного прилягання.

  660 грн
 • Ortlieb QL2.1 mounting hooks (16-mm)
  748 грн
  Ortlieb QL2.1 mounting hooks (16-mm)
  (35095)

  Артикул: E212 Гачки Ortlieb QL2.1 mounting hooks (16-mm) and handle. Для всіх моделей з системою QL2.1, крім: Office-Bag, Commuter-Bag, Commuter-Bag Two і Downtown Two. Якщо ви раптом зламали, втратили або гачки зносилися, ви можете замінити гачки QL2.1 новим набором гачків QL2.1 і пластиковою ручкою. Якщо нові гачки занадто ослаблені на стійці для велосипеда,...

  748 грн
 • Ortlieb Handlebar Mounting-Set with Lock
  886 грн
  Ortlieb Handlebar Mounting-Set with Lock
  (36281)

  Артикул: E185 Адаптер с ключом для крепления на руль сумок Ultimate Six и других моделей сумок компании Ortlieb Начиная с 2020 года адаптеры для крепления на руль сумок и корзин Ortlieb (модели Ultimate Six и другие) не входят в комплект. Их следует приобретать отдельно. Это вызвано тем, что покупатели хотят сами выбирать ту модель адаптера, которая им подходит: 1)...

  886 грн
 • Ortlieb Dry Bag PD350 22L (Black Grey)
  968 грн
  Ortlieb Dry Bag PD350 22L (Black Grey)
  (31240)

  Артикул: K4551 Гермомішок (гермобаул) Ortlieb Dry Bag PD350 22L (Black Grey) - непромокаючий баул, зі ступенем захисту IP64. Незважаючи на простоту конструкції, він є повноцінною багажної одиницею, ця водонепроникна сумка, відмінно підійде для туризму, рибалки, сплаву, плавання на човні або катері.

  968 грн
 • Ortlieb Dry Bag PD350 22L (Cranberry Signal)
  968 грн
  Ortlieb Dry Bag PD350 22L (Cranberry Signal)
  (31239)

  Артикул: K4552 Гермомішок (гермобаул) Ortlieb Dry Bag PD350 22L (Cranberry Signal) - непромокаючий баул, зі ступенем захисту IP64. Незважаючи на простоту конструкції, він є повноцінною багажної одиницею, ця водонепроникна сумка, відмінно підійде для туризму, рибалки, сплаву, плавання на човні або катері.

  968 грн
 • Ortlieb Dry Bag PD350 35L (Black Grey)
  1 100 грн
  Ortlieb Dry Bag PD350 35L (Black Grey)
  (31250)

  Артикул: K4651 Гермомішок (гермобаул) Ortlieb Dry Bag PD350 35L (Black Greyl) - непромокаючий баул, зі ступенем захисту IP64. Незважаючи на простоту конструкції, він є повноцінною багажної одиницею, ця водонепроникна сумка, відмінно підійде для туризму, рибалки, сплаву, плавання на човні або катері.

  1 100 грн
 • Ortlieb Dry Bag PD350 35L (Cranberry Signal)
  1 100 грн
  Ortlieb Dry Bag PD350 35L (Cranberry Signal)
  (31251)

  Артикул: K4652 Гермомішок (гермобаул) Ortlieb Dry Bag PD350 35L (Cranberry Signal) - непромокаючий баул, зі ступенем захисту IP64. Незважаючи на простоту конструкції, він є повноцінною багажної одиницею, ця водонепроникна сумка, відмінно підійде для туризму, рибалки, сплаву, плавання на човні або катері.

  1 100 грн
 • Ortlieb Folding-Bowl (Asphalt) 10L
  1 188 грн
  Ortlieb Folding-Bowl (Asphalt) 10L
  (41749)

  Артикул: N12A Ortlieb Folding-Bowl (Asphalt) 10L - ємність для води, значно полегшує життя туриста в поході, сходженні, рафтингу або іншій подорожі. Об'єм 20 літрів. Можна використовувати для перенесення води, для миття посуду, овочів і фруктів, для прання, а також в якості ємності для зберігання. У складеному вигляді Ortlieb Folding-Bowl займає дуже мало місця.

  1 188 грн
 • Ortlieb Water-Sack (Blue)
  1 276 грн
  Ortlieb Water-Sack (Blue)
  (41748)

  Артикул: N48 Ortlieb Water-Sack (Blue) - мішок для води, на 10л. Прощайте, громіздкі каністри! Мішок для води Ortlieb Water-Sack забезпечує надійне водопостачання без об'ємних громіздких контейнерів. У складеному вигляді Ortlieb Water-Sack займає дуже мало місця, і забезпечить цілих 10 літрів води для приготування їжі, прання або навіть душа.

  1 276 грн
 • Ortlieb Dry Bag PD350 59L (Black Grey)
  1 320 грн
  Ortlieb Dry Bag PD350 59L (Black Grey)
  (31236)

  Артикул: K4751 Гермомішок (гермобаул) Ortlieb Dry Bag PD350 59L (Black Grey) - непромокаючий баул, зі ступенем захисту IP64. Незважаючи на простоту конструкції, він є повноцінною багажної одиницею, ця водонепроникна сумка, відмінно підійде для туризму, рибалки, сплаву, плавання на човні або катері.

  1 320 грн
 • Ortlieb Dry Bag PD350 59L (Cranberry Signal)
  1 320 грн
  Ortlieb Dry Bag PD350 59L (Cranberry Signal)
  (33277)

  Артикул: K4752 Гермомішок (гермобаул) Ortlieb Dry Bag PD350 59L (Cranberry Signal) - непромокаючий баул, зі ступенем захисту IP64. Незважаючи на простоту конструкції, він є повноцінною багажної одиницею, ця водонепроникна сумка, відмінно підійде для туризму, рибалки, сплаву, плавання на човні або катері.

  1 320 грн
 • Ortlieb Folding-Bowl (Asphalt) 20L
  1 408 грн
  Ortlieb Folding-Bowl (Asphalt) 20L
  (41750)

  Артикул: N121 Ortlieb Folding-Bowl (Asphalt) 20L - ємність для води, значно полегшує життя туриста в поході, сходженні, рафтингу або іншій подорожі. Об'єм 20 літрів. Можна використовувати для перенесення води, для миття посуду, овочів і фруктів, для прання, а також в якості ємності для зберігання. У складеному вигляді Ortlieb Folding-Bowl займає дуже мало місця.

  1 408 грн
 • Ortlieb Micro-Two 0,8 (Black Matt)
  1 496 грн
  Ortlieb Micro-Two 0,8 (Black Matt)
  (40901)

  Артикул: F9674 Ortlieb Micro-Two 0,8 (Black Matt) підсідельна велосумка з системою готових і жорстких кріплень до велосипеда. Обсяг 0,8 л. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, тощо. Відмінно підійде для кріплення сидіння для шосейних і гірських велосипедів.

  1 496 грн
 • Ortlieb Packing Cubes for Panniers
  1 892 грн
  Ortlieb Packing Cubes for Panniers
  (41752)

  Артикул: F3905 Ortlieb Packing Cubes for Panniers - органайзер для багажних велосумок. Набір з 3 органайзерів дозволяє легко упакувати, витягувати і зберігати всі ваші речі в порядку. Допоможе Вам заощадити час і нерви при зборі речей для велоподорожі. Packing Cubes пропонує ідеально організований простір для Вашого одягу, інструментів, туалетного приладдя і іншого...

  1 892 грн
 • Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (White-Black)
  2 244 грн
  Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (White-Black)
  (34729)

  Артикул: F6003 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (White-Black) - полегшує велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, всю можливу вагу везе велосипед, а не плечі або спина його власника.

  2 244 грн
 • Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (Black Red)
  2 244 грн
  Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (Black Red)
  (29159)
  1 Рейтинг

  Артикул: F6001 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (Black Red) - полегшує велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, всю можливу вагу везе велосипед, а не плечі або спина його власника.

  2 244 грн
 • Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (Black)
  2 244 грн
  Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (Black)
  (29160)

  Артикул: F6002 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport-Roller City 12,5 (Black) - полегшує велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, всю можливу вагу везе велосипед, а не плечі або спина його власника.

  2 244 грн
 • Ortlieb Back-Roller City 20 (Black)
  2 244 грн
  Ortlieb Back-Roller City 20 (Black)
  (29158)
  1 Рейтинг

  Артикул: F5002 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller City 20 (Black) - для всього на світі, що ви захочете взяти з собою в велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, весь можливий вантаж везе велосипед, а не плечі або спина його власника - тим більше це критично якщо корисний об'єм 20 літрів.

  2 244 грн
 • Ortlieb Back-Roller City 20 (White Black)
  2 244 грн
  Ortlieb Back-Roller City 20 (White Black)
  (39580)

  Артикул: F5003 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller City 20 (White Black) - для всього на світі, що ви захочете взяти з собою в велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, весь можливий вантаж везе велосипед, а не плечі або спина його власника - тим більше це критично якщо корисний об'єм 20 літрів.

  2 244 грн
 • Ortlieb Back-Roller City 20 (Black Red)
  2 244 грн
  Ortlieb Back-Roller City 20 (Black Red)
  (29157)

  Артикул: F5001 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller City 20 (Black Red) - для всього на світі, що ви захочете взяти з собою в велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, весь можливий вантаж везе велосипед, а не плечі або спина його власника - тим більше це критично якщо корисний об'єм 20 літрів.

  2 244 грн
 • Ortlieb Fork-Pack 4,1 (Black Matt)
  2 464 грн
  Ortlieb Fork-Pack 4,1 (Black Matt)
  (40898)

  Артикул: F9991 Ortlieb Fork-Pack 4,1 (Black Matt) - сумка на вилку велосипеда. При вазі всього 290 грам (включаючи кріплення) сумка додає приблизно 4,1 літра додаткового місця для зберігання необхідних речей на велосипеді. За допомогою системи кріплення Ortlieb QLS ця надлегка сумка з закриванням rolltop, може бути встановлений на велосипедних вилках з вушками або...

  2 464 грн
 • Ortlieb Sport Packer Classic 15 (Black)
  2 653 грн
  Ortlieb Sport Packer Classic 15 (Black)
  (40875)

  Артикул: F4803 Ortlieb Sport Packer Classic 15 (Black) - сумка на велобагажник, обтічної форми, на 15 літрів. Пошита з міцної поліефірної тканини, яка забезпечує ступінь захисту від пилу і вологи IP54. Модель дуже популярна, в Німеччині, як ідеальна велосумка для дітей. З недавніх пір сумка оновилася і тепер в ній застосовується система кріплення Ortlieb QL2.1. Ця...

  2 653 грн
 • Ortlieb Accessory Pack
  2 684 грн
  Ortlieb Accessory Pack
  (40890)
  1 Рейтинг

  Сумка на велокермо Ortlieb Accessory Pack- невелика вологозахищена сумка. Знадобиться для зберігання речей першої необхідності - смартфонів, карт і перекусу. Ця сумочка кріпиться до сумки на кермо в чотирьох місцях завдяки металевим гачкам, сидить міцно і не бовтається під час їзди.

  2 684 грн
 • Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Black)
  2 728 грн
  Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Black)
  (31238)
  1 Рейтинг

  Артикул: F6301 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Black) - непромокаючий сумка, зі ступенем захисту IP64. Призначена для кріплення як спереду так і ззаду, підходить також для дитячих велосипедів. Отримала фірмову систему швидкого кріплення на велосипед Ortlieb QL2.1. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник,...

  2 728 грн
 • Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Red Black)
  2 728 грн
  Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Red Black)
  (31243)
  1 Рейтинг

  Артикул: F6302 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Red Black) - непромокаючий сумка, зі ступенем захисту IP64. Призначена для кріплення як спереду так і ззаду, підходить також для дитячих велосипедів. Отримала фірмову систему швидкого кріплення на велосипед Ortlieb QL2.1. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний...

  2 728 грн
 • Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Asphalt Black)
  2 728 грн
  Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Asphalt Black)
  (31247)

  Артикул: F6305 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Asphalt Black) - непромокаючий сумка, зі ступенем захисту IP64. Призначена для кріплення як спереду так і ззаду, підходить також для дитячих велосипедів. Отримала фірмову систему швидкого кріплення на велосипед Ortlieb QL2.1. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний...

  2 728 грн
 • Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Orange Black)
  2 728 грн
  Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Orange Black)
  (35083)

  Артикул: F6306 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Orange Black) - непромокаючий сумка, зі ступенем захисту IP64. Призначена для кріплення як спереду так і ззаду, підходить також для дитячих велосипедів. Отримала фірмову систему швидкого кріплення на велосипед Ortlieb QL2.1. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний...

  2 728 грн
 • Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Petrol Black)
  2 728 грн
  Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Petrol Black)
  (35082)

  Артикул: F6309 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Petrol Black) - непромокаючий сумка, зі ступенем захисту IP64. Призначена для кріплення як спереду так і ззаду, підходить також для дитячих велосипедів. Отримала фірмову систему швидкого кріплення на велосипед Ortlieb QL2.1. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний...

  2 728 грн
 • Ortlieb Gravel-Pack 12,5 (Black Matt)
  2 816 грн
  Ortlieb Gravel-Pack 12,5 (Black Matt)
  (40881)

  Артикул: F9982 Сумка на велобагажник Ortlieb Gravel-Pack 12,5 (Black Matt) - обтічної форми, водонепроникна, ступінь захисту IP64. Ця універсальна герметична сумка підходить для кріплення на передньому (lowrider) або задньому багажнику. Легко, однією рукою кріпиться до велосипеда і знімається з нього.

  2 816 грн
 • Ortlieb Sport Roller Free 12,5 (Lagoon Black)
  2 816 грн
  Ortlieb Sport Roller Free 12,5 (Lagoon Black)
  (40892)

  Артикул: F6104 Ortlieb Sport Roller Free 12,5 (Lagoon Black) - непромокаюча сумка, зі ступенем захисту IP64. Ця герметична велосумка пошита без використання ПВХ (PVC-free). Виготовлена ​​з поліефірної тканини з поліуретановим покриттям. Основна тканина сумок Free Line покрита поліуретаном таким чином, щоб забезпечити тривалі водонепроникні властивості. В результаті...

  2 816 грн
 • Ortlieb Sport Roller Free 12,5 (Rust Black)
  2 816 грн
  Ortlieb Sport Roller Free 12,5 (Rust Black)
  (40891)

  Артикул: F6106 Ortlieb Sport Roller Free 12,5 (Rust Black) - непромокаюча сумка, зі ступенем захисту IP64. Ця герметична велосумка пошита без використання ПВХ (PVC-free). Виготовлена ​​з поліефірної тканини з поліуретановим покриттям. Основна тканина сумок Free Line покрита поліуретаном таким чином, щоб забезпечити тривалі водонепроникні властивості. В результаті...

  2 816 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Red Black)
  2 992 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Red Black)
  (39581)

  Артикул: F3612 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Red Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  2 992 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Black)
  2 992 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Black)
  (33268)

  Артикул: f3601 Сумка на велокермо Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Black) з прозорою панеллю на кришці. Сумка виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  2 992 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Petrol Black)
  2 992 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Petrol Black)
  (36277)

  Артикул: F3613 Сумка на велокермо Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Petrol Black) з прозорою панеллю на кришці. Сумка виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  2 992 грн
 • Ortlieb Sport-Roller Plus 12,5 (Denim-Steel Blue)
  3 036 грн
  Ortlieb Sport-Roller Plus 12,5 (Denim-Steel Blue)
  (40895)

  Артикул: F6203 Ortlieb Sport-Roller Plus 12,5 (Denim-Steel Blue) - непромокаюча сумка, зі ступенем захисту IP64. Це герметична велосумка пошита без використання ПВХ (PVC-free). В якості основного матеріалу застосовується міцна, водонепроникна, пилонепроникна, стійка до стирання і високоякісна тканина Cordura, її використання забезпечує оптимальний захист вашого...

  3 036 грн
 • Ortlieb Sport-Roller Plus 12,5 (Granite-Black)
  3 036 грн
  Ortlieb Sport-Roller Plus 12,5 (Granite-Black)
  (40896)

  Артикул: F6204 Ortlieb Sport-Roller Plus 12,5 (Granite-Black) - непромокаюча сумка, зі ступенем захисту IP64. Це герметична велосумка пошита без використання ПВХ (PVC-free). В якості основного матеріалу застосовується міцна, водонепроникна, пилонепроникна, стійка до стирання і високоякісна тканина Cordura, її використання забезпечує оптимальний захист вашого...

  3 036 грн
 • Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Orange Black)
  3 080 грн
  Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Orange Black)
  (35081)

  Артикул: F5306 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Orange Black) - легко може стати вашою звичайною наплечной сумкою, вона легко кріпиться на багажник і також легко знімається, щоб продовжити шлях але вже без велосипеда. Основне відділення rolltop і непромокаєма тканину забезпечують ступінь захисту IP64, що легко дозволяє подорожувати з нею навіть під...

  3 080 грн
 • Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Olive-Black)
  3 080 грн
  Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Olive-Black)
  (36276)

  Артикул: F530119 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Olive-Black) - легко може стати вашою звичайною наплечной сумкою, вона легко кріпиться на багажник і також легко знімається, щоб продовжити шлях але вже без велосипеда. Основне відділення rolltop і непромокаєма тканину забезпечують ступінь захисту IP64, що легко дозволяє подорожувати з нею навіть під...

  3 080 грн
 • Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Sunyellow-Black)
  3 080 грн
  Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Sunyellow-Black)
  (40882)
  1 Рейтинг

  Артикул: F5310 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Sunyellow-Black) - легко може стати вашою звичайною наплечной сумкою, вона легко кріпиться на багажник і також легко знімається, щоб продовжити шлях але вже без велосипеда. Основне відділення rolltop і непромокаєма тканину забезпечують ступінь захисту IP64, що легко дозволяє подорожувати з нею навіть...

  3 080 грн
 • Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Petrol Black)
  3 080 грн
  Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Petrol Black)
  (35080)

  Артикул: F5309 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Petrol Black) - легко може стати вашою звичайною наплечной сумкою, вона легко кріпиться на багажник і також легко знімається, щоб продовжити шлях але вже без велосипеда. Основне відділення rolltop і непромокаєма тканину забезпечують ступінь захисту IP64, що легко дозволяє подорожувати з нею навіть під...

  3 080 грн
 • Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Asphalt Black)
  3 080 грн
  Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Asphalt Black)
  (31263)

  Артикул: F5305 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Asphalt Black) - легко може стати вашою звичайною наплечной сумкою, вона легко кріпиться на багажник і також легко знімається, щоб продовжити шлях але вже без велосипеда. Основне відділення rolltop і непромокаєма тканину забезпечують ступінь захисту IP64, що легко дозволяє подорожувати з нею навіть під...

  3 080 грн
 • Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Red Black)
  3 080 грн
  Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Red Black)
  (31262)

  Артикул: F5302 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Red Black) - легко може стати вашою звичайною наплечной сумкою, вона легко кріпиться на багажник і також легко знімається, щоб продовжити шлях але вже без велосипеда. Основне відділення rolltop і непромокаєма тканину забезпечують ступінь захисту IP64, що легко дозволяє подорожувати з нею навіть під час...

  3 080 грн
 • Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Black)
  3 080 грн
  Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Black)
  (29154)

  Артикул: F5301 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Black) - легко може стати вашою звичайною наплечной сумкою, вона легко кріпиться на багажник і також легко знімається, щоб продовжити шлях але вже без велосипеда. Основне відділення rolltop і непромокаєма тканину забезпечують ступінь захисту IP64, що легко дозволяє подорожувати з нею навіть під час дощу.

  3 080 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 24 (Olive Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Rack-Pack 24 (Olive Black)
  (35089)

  Артикул: K61H6 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 24 (Olive Black) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 300 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 24 (Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Rack-Pack 24 (Black)
  (31237)
  1 Рейтинг

  Артикул: K61 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 24 (Black) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 300 грн
 • Ortlieb Back-Roller Free 20 (Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Back-Roller Free 20 (Black)
  (40884)

  Артикул: F5110 Ortlieb Back-Roller Free 20 (Black) - герметична велосумка без використання ПВХ (PVC-free). Виготовлена ​​з поліефірної тканини з поліуретановим покриттям. Основна тканина сумок Free Line покрита поліуретаном таким чином, щоб забезпечити тривалі водонепроникні властивості. В результаті виходить водостійкий і міцний брезентовий матеріал, який не...

  3 300 грн
 • Ortlieb Back-Roller Free 20 (Rust-Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Back-Roller Free 20 (Rust-Black)
  (40885)

  Артикул: F5106 Ortlieb Back-Roller Free 20 (Rust-Black) - герметична велосумка без використання ПВХ (PVC-free). Виготовлена ​​з поліефірної тканини з поліуретановим покриттям. Основна тканина сумок Free Line покрита поліуретаном таким чином, щоб забезпечити тривалі водонепроникні властивості. В результаті виходить водостійкий і міцний брезентовий матеріал, який не...

  3 300 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Red Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Red Black)
  (39584)

  Артикул: F3121 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Red Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  3 300 грн
 • Ortlieb Back-Roller Free 20 (Lagoon-Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Back-Roller Free 20 (Lagoon-Black)
  (40883)

  Артикул: F5104 Ortlieb Back-Roller Free 20 (Lagoon-Black) - герметична велосумка без використання ПВХ (PVC-free). Виготовлена ​​з поліефірної тканини з поліуретановим покриттям. Основна тканина сумок Free Line покрита поліуретаном таким чином, щоб забезпечити тривалі водонепроникні властивості. В результаті виходить водостійкий і міцний брезентовий матеріал, який не...

  3 300 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 24 (Red)
  3 300 грн
  Ortlieb Rack-Pack 24 (Red)
  (35088)

  Артикул: K39 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 24 (Red) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 300 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Petrol Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Petrol Black)
  (36279)

  Артикул: F3122 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Petrol Black) - изготовленная из прочной и водонепроницаемой ткани, степень защиты IP54. Это компактная подручная сумка, которая кроме всего может крепится на руль, что позволяет ей быть основной сумкой для велопрогулок, так как все содержимое всегда в поле зрения.

  3 300 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Orange Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Orange Black)
  (36280)

  Артикул: F3119 Герметичная велосипедная сумка для крепления на руле велосипеда Долговечная надежная велосипедная сумка компании ORTLIEB (Германия) - признанного специалиста по изготовлению герметичных пыле- и водонепроницаемых велосипедных и туристических сумок, рюкзаков, баулов. Все материалы, используемые ORTLIEB - включая швы, выполненные методом высокочастотной...

  3 300 грн
 • Ortlieb Bike Packer Classic 20 (Black)
  3 388 грн
  Ortlieb Bike Packer Classic 20 (Black)
  (40876)
  1 Рейтинг

  Артикул: F2603 Ortlieb Bike Packer Classic 20 (Black) - сумка на велобагажник, обтічної форми, на 20 літрів. Пошита з міцної поліефірної тканини, яка забезпечує ступінь захисту від пилу і вологи IP54. Модель дуже популярна, в Німеччині, як ідеальна велосумка для тривалих поїздок в будь-яку погоду. З недавніх пір сумка оновилася і тепер в ній застосовується система...

  3 388 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 49 (Red)
  3 476 грн
  Ortlieb Rack-Pack 49 (Red)
  (39591)

  Артикул: K41 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 49 (Red) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 476 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 49 (Olive Black)
  3 476 грн
  Ortlieb Rack-Pack 49 (Olive Black)
  (39593)

  Артикул: K63H6 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 49 (Olive Black) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 476 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 31 (Red)
  3 520 грн
  Ortlieb Rack-Pack 31 (Red)
  (31244)

  Артикул: K40 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 31 (Red) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 520 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 31 (Olive Black)
  3 520 грн
  Ortlieb Rack-Pack 31 (Olive Black)
  (35091)

  Артикул: K62H6 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 31 (Olive Black) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 520 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 31 (Black)
  3 520 грн
  Ortlieb Rack-Pack 31 (Black)
  (31249)

  Артикул: K62 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 31 (Black) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 520 грн
 • Ortlieb Back-Roller Plus 20 (Granite-Black)
  3 520 грн
  Ortlieb Back-Roller Plus 20 (Granite-Black)
  (40894)

  Артикул: F5204 Ortlieb Back-Roller Plus 20 (Granite-Black) - непромокаюча сумка, зі ступенем захисту IP64. Ця герметична велосумка пошита без використання ПВХ (PVC-free). В якості основного матеріалу застосовується міцна, водонепроникна, пилонепроникна, стійка до стирання і високоякісна тканина Cordura, вона забезпечує оптимальний захист вашого спорядження. Ця велосумка...

  3 520 грн
 • Ortlieb Rack-Pack 31 (Orange)
  3 520 грн
  Ortlieb Rack-Pack 31 (Orange)
  (35092)

  Артикул: K62P8 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 31 (Orange) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 520 грн
 • Ortlieb Back-Roller Plus 20 (Denim Steel Blue)
  3 520 грн
  Ortlieb Back-Roller Plus 20 (Denim Steel Blue)
  (40893)

  Артикул: F5203 Ortlieb Back-Roller Plus 20 (Denim Steel Blue) - непромокаючий сумка, зі ступенем захисту IP64. Ця герметична велосумка пошита без використання ПВХ (PVC-free). В якості основного матеріалу застосовується міцна, водонепроникна, пилонепроникна, стійка до стирання і високоякісна тканина Cordura, вона забезпечує оптимальний захист вашого спорядження. Ця...

  3 520 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5 (Asphalt Black)
  3 564 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5 (Asphalt Black)
  (36275)

  Артикул: F3223 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5 (Asphalt Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  3 564 грн
 • Ortlieb Rack Three (Black)
  3 960 грн
  Ortlieb Rack Three (Black)
  (42170)

  Артикул: F78103 Ortlieb Rack Three (Black) - велобагажник, з 2 рівнями кріплень. Велобагажник Ortlieb Rack Three вірний вибір куди б ви не поїхали на роботу, в продуктовий магазин або по всьому світу. Прекрасно доповнює сумки Ortlieb, здатний витримати 30 кг навантаження.

  3 960 грн
 • Ortlieb Light-Pack Two 25 (Black)
  3 960 грн
  Ortlieb Light-Pack Two 25 (Black)
  (39587)

  Артикул: R6031 Ortlieb Light-Pack Two 25 (Black) - надлегкий, герметичний рюкзак зі ступенем захисту IP64 і вагою 0,3 кг. Цей рюкзак дуже функціональний, а обтічна форма з закриттям основного відділення типу rolltop піклуватиметься щоб вміст залишався сухим.

  3 960 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Free 7 (Lagoon Black)
  4 004 грн
  Ortlieb Ultimate Six Free 7 (Lagoon Black)
  (40903)

  Артикул: F3411 Ortlieb Ultimate Six Free 7 (Lagoon Black) - cумка на кермо виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Тепер без використання ПВХ (PVC-free). В якості основного матеріалу застосовується міцна, водонепроникна, пилонепроникна, стійка до стирання і високоякісна тканина, яка забезпечує оптимальний захист вашого спорядження. Ця...

  4 004 грн
 • Ortlieb X-Tremer 113 (Black)
  4 180 грн
  Ortlieb X-Tremer 113 (Black)
  (29182)

  Артикул: R17302 Рюкзак-гермомішок Ortlieb X-Tremer 113 (Black) надійний супутник для самих екстремальних пригод. Ця модель прекрасна альтернатива жорстким кейсам і громіздким боксам, він більш гнучкий, при цьому такий же непромокаючий зі ступенем захисту IP64, так що йому не страшні ніяка волога: дощ, сніг, бризки води і тд. Це ідеальний рюкзак для тривалих пригод...

  4 180 грн
 • Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Red Black)
  4 268 грн
  Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Red Black)
  (39590)

  Артикул: F5352 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Red Black) справжній гігант - 35 літрів корисного об'єму, а якщо з урахуванням кишень то 39 літрів. Як і більшість сумок від Ortlieb ця модель має ступінь захисту IP64, так як виготовлена ​​із зносостійкого водонепроникного поліестеру PD620 і PS490 з PVC-покриттям

  4 268 грн
 • Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Asphalt-Black)
  4 268 грн
  Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Asphalt-Black)
  (35094)

  Артикул: F5351 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Asphalt-Black) справжній гігант - 35 літрів корисного об'єму, а якщо з урахуванням кишень то 39 літрів. Як і більшість сумок від Ortlieb ця модель має ступінь захисту IP64, так як виготовлена ​​із зносостійкого водонепроникного поліестеру PD620 і PS490 з PVC-покриттям.

  4 268 грн
 • Ortlieb Velocity Design 17 (Prism)
  4 356 грн
  Ortlieb Velocity Design 17 (Prism)
  (39585)

  Артикул: R4321 Рюкзак Ortlieb Velocity Design 17 (Prism) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP64. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  4 356 грн
 • Ortlieb Handlebar-Pack 9 (Black Matt)
  4 664 грн
  Ortlieb Handlebar-Pack 9 (Black Matt)
  (40886)

  Артикул: F9932 Сумка на кермо Ortlieb Handlebar-Pack 9 (Black Matt) - незамінний помічник, коли ви відправляєтеся на велосипедну прогулянку на свіжому повітрі. У серії підрульових сумок Handlebar-Pack від Ortlieb передбачено 2 об’єми на 9 або 15 літрів, що буде досить для вашого спального мішка і подушки.

  4 664 грн
 • Ortlieb Back-Roller Pro Plus (Granite-Black)
  4 708 грн
  Ortlieb Back-Roller Pro Plus (Granite-Black)
  (35093)

  Артикул: F5251 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Asphalt-Black) справжній гігант - 35 літрів корисного об'єму, а якщо з урахуванням кишень то 39 літрів. Як і більшість сумок від Ortlieb ця модель має ступінь захисту IP64, так як виготовлена ​​із зносостійкої водонепроникної кордури PS36C з PU-покриттям.

  4 708 грн
 • Ortlieb Frame-Pack 4 (Black Matt)
  4 708 грн
  Ortlieb Frame-Pack 4 (Black Matt)
  (40887)

  Артикул: F9973 Сумка на раму Ortlieb Frame-Pack 4 (Slate) стримана модель велосипедної сумки, для можливості взяти з собою більше, при цьому не нести в руках і за плечима. Важко запланувати кількість інструменту, обладнання та необхідних аксесуарів коли ви відправляєтеся на велосипеді в подорож - саме для таких випадків задумана 6 літрова модель підрамні велосипедної...

  4 708 грн
 • Ortlieb Velocity Design 23 (Digital Erosion)
  5 060 грн
  Ortlieb Velocity Design 23 (Digital Erosion)
  (39586)

  Артикул: R4060 Рюкзак Ortlieb Velocity Design 23 (Digital Erosion) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP64. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  5 060 грн
 • Ortlieb Frame-Pack Toptube 4
  5 148 грн
  Ortlieb Frame-Pack Toptube 4
  (40888)
  1 Рейтинг

  Сумка на раму Ortlieb Frame-Pack Toptube 4 - практичне рішення для тих, хто хоче використовувати основний трикутник рами, наприклад для пляшки з водою. Також ця сумка підійде для тих у кого гірський велосипед з підвіскою в основному трикутнику рами.

  5 148 грн
 • Ortlieb Gear-Pack 32 (Black Sunyellow)
  5 199 грн
  Ortlieb Gear-Pack 32 (Black Sunyellow)
  (29184)

  Артикул: R17102 Рюкзак Ortlieb Gear-Pack 32 (Black Sunyellow) - є комбінованою моделлю, яка легко перетворюється в гермомішок. При цьому він залишається все таким же непроникним зі ступенем захисту IP64, так що йому не страшні ніяка волога: дощ, сніг, бризки води і тд. Це ідеальний рюкзак для велотуриста, рибалки, мисливця, байдарочника, спелеолога для всіх хто...

  5 199 грн
 • Ortlieb Handlebar-Pack 15 (Black Matt)
  5 588 грн
  Ortlieb Handlebar-Pack 15 (Black Matt)
  (40889)
  1 Рейтинг

  Артикул: F9922 Сумка на кермо Ortlieb Handlebar-Pack 15 (Black Matt) - незамінний помічник, коли ви відправляєтеся на велосипедну прогулянку на свіжому повітрі. У серії підрульових сумок Handlebar-Pack від Ortlieb передбачено 2 об’єми на 9 або 15 літрів, що буде досить для вашого спального мішка і подушки.

  5 588 грн
 • Ortlieb Packman Pro Two 25 (Dark Chili)
  5 676 грн
  Ortlieb Packman Pro Two 25 (Dark Chili)
  (33281)

  Артикул: R3207 Водонепроникний рюкзак Ortlieb Packman Pro Two 25 (Dark Chili) зі ступенем захисту IP64. Ця модель стане кращим партнером для будь-яких пригод на вихідні, незалежно відправляєтеся ви подорожувати пішки або на велосипеді.

  5 676 грн
 • Ortlieb Seat-Pack 11 (Black Matt)
  6 072 грн
  Ortlieb Seat-Pack 11 (Black Matt)
  (40880)

  Артикул: F9912 Велосипедна сумка під сідло Ortlieb Seat-Pack 11 (Black Matt) завжди готова до нових велопрогулянок і навіть до велотурів. Якщо ви любите забиратися на своєму велосипеді в самі дрімучі нетрі і в той же час насолоджуватися в цих нетрях комфортом (ну, принаймні, мати під рукою сухий, чистий одяг, спальник та інші невід'ємні атрибути туристичного комфорту),...

  6 072 грн
 • Ortlieb Seat-Pack 16,5
  6 512 грн
  Ortlieb Seat-Pack 16,5
  (40879)
  1 Рейтинг

  Артикул: F9902 Велосипедна сумка під сідло Ortlieb Seat-Pack 16,5 завжди готова до нових велопрогулянок і навіть до велотурів. Якщо ви любите забиратися на своєму велосипеді в самі дрімучі нетрі і в той же час насолоджуватися в цих нетрях комфортом (ну, принаймні, мати під рукою сухий, чистий одяг, спальник та інші невід'ємні атрибути туристичного комфорту), то серія...

  6 512 грн
 • Ortlieb Duffle 60 (Olive)
  7 392 грн
  Ortlieb Duffle 60 (Olive)
  (36290)

  Артикул: K1435 Гермобаул-рюкзак Ortlieb Duffle 60 (Olive) - створений для любителів мокрих подорожей і справжніх екстремалів, яким потрібен ідеальний рюкзак для пригод. Водонепроникна конструкція сумки буде надійно захищати, одяг, обладнання та інше від води і бруду. А ручки для перенесення, легко перетворюються в рюкзачні лямки, це значно полегшує спосіб перенесення...

  7 392 грн
 • Ortlieb Duffle 85 (Black)
  7 920 грн
  Ortlieb Duffle 85 (Black)
  (29176)

  Артикул: K1401 Гермобаул-рюкзак Ortlieb Duffle 85 (Black) - створений для любителів мокрих подорожей і справжніх екстремалів, яким потрібен ідеальний рюкзак для пригод. Водонепроникна конструкція сумки буде надійно захищати, одяг, обладнання та інше від води і бруду. А ручки для перенесення, легко перетворюються в рюкзачні лямки, це значно полегшує спосіб перенесення...

  7 920 грн
 • Ortlieb Atrack 35 (Black)
  8 756 грн
  Ortlieb Atrack 35 (Black)
  (35085)

  Артикул: R7051 Рюкзак Ortlieb Atrack 35 (Black) водонепроникний рюкзак, який відкривається як дорожня сумка. Ця модель рюкзака підходить для занять екстремальними видами спорту, так як він вже готовий витримати всі складнощі. Рюкзак Ortlieb Atrack забезпечує відмінний комфорт під час ваших пригод на відкритому повітрі і коротких одноденних походів.

  8 756 грн
 • Ortlieb Atrack 35 (Signal Red)
  8 756 грн
  Ortlieb Atrack 35 (Signal Red)
  (31252)

  Артикул: R7052 Рюкзак Ortlieb Atrack 35 (Signal Red) водонепроникний рюкзак, який відкривається як дорожня сумка. Ця модель рюкзака підходить для занять екстремальними видами спорту, так як він вже готовий витримати всі складнощі. Рюкзак Ortlieb Atrack забезпечує відмінний комфорт під час ваших пригод на відкритому повітрі і коротких одноденних походів.

  8 756 грн
 • Ortlieb Atrack 45 (Black)
  9 196 грн
  Ortlieb Atrack 45 (Black)
  (31255)

  Артикул: R7101 Рюкзак Ortlieb Atrack 45 (Black) водонепроницаемый рюкзак, который открывается как дорожная сумка. Эта модель рюкзака подходит для занятий экстремальными видами спорта, так как он уже готов выдержать все сложности. Рюкзак Ortlieb Atrack обеспечивает отличный комфорт во время ваших приключений на открытом воздухе и коротких однодневных походов.

  9 196 грн
 • Ortlieb Micro-Two 0,5 (Slate Black)
  837 грн
  Ortlieb Micro-Two 0,5 (Slate Black)
  (40877)

  Артикул: F9661 Ortlieb Micro-Two 0,5 (Slate Black) підсідельна велосумка з системою готових і жорстких кріплень до велосипеда. Обсяг 0,5 л. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, тощо. Відмінно підійде для кріплення сидіння для шосейних і гірських велосипедів.

  837 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Saddle Bag Micro (Slate Black)
  897 грн
  Ortlieb Saddle Bag Micro (Slate Black)
  (29173)

  Артикул: F9651 Підсідельна велосумка Ortlieb Saddle Bag Micro (Slate Black) з системою готових і жорстких кріплень до велосипеду. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, інше.

  897 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Saddle Bag M (Slate Black)
  1 140 грн
  Ortlieb Saddle Bag M (Slate Black)
  (29169)

  Артикул: F9431 Підсідельна велосумка Ortlieb Saddle Bag M (Slate Black) з системою готових і жорстких кріплень до велосипеду. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, інше.

  1 140 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Micro-Two 0,8 (Slate Black)
  1 240 грн
  Ortlieb Micro-Two 0,8 (Slate Black)
  (40900)
  1 Рейтинг

  Артикул: F9671 Ortlieb Micro-Two 0,8 (Slate Black) підсідельна велосумка з системою готових і жорстких кріплень до велосипеда. Обсяг 0,8 л. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, тощо. Відмінно підійде для кріплення сидіння для шосейних і гірських велосипедів.

  1 240 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Micro-Two 0,8 (Light Green-Lime)
  1 240 грн
  Ortlieb Micro-Two 0,8 (Light Green-Lime)
  (40878)
  1 Рейтинг

  Артикул: F9672 Ortlieb Micro-Two 0,8 (Light Green-Lime) підсідельна велосумка з системою готових і жорстких кріплень до велосипеда. Обсяг 0,8 л. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, тощо. Відмінно підійде для кріплення сидіння для шосейних і гірських велосипедів.

  1 240 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Water-Sack (Black)
  1 276 грн
  Ortlieb Water-Sack (Black)
  (41747)

  Артикул: N27 Ortlieb Water-Sack (Black) - мішок для води, на 10л. Прощайте, громіздкі каністри! Мішок для води Ortlieb Water-Sack забезпечує надійне водопостачання без об'ємних громіздких контейнерів. У складеному вигляді Ortlieb Water-Sack займає дуже мало місця, і забезпечить цілих 10 літрів води для приготування їжі, прання або навіть душа.

  1 276 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Saddle-Bag Two 4,1 (Lime Black)
  1 344 грн
  Ortlieb Saddle-Bag Two 4,1 (Lime Black)
  (31258)

  Артикул: F9422 Підсідельна велосумка Ortlieb Saddle-Bag Two 4,1 (Lime Black) непромокаюча сумка зі ступенем захисту IP64. Сумка має систему готових і жорстких кріплень до велосипеда. Ця модель оновлена ​​класична модель, настільки практична і функціональна, що доречною завжди і всюди, на будь-якому велосипеді, так як дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне...

  1 344 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Saddle Bag L (Slate Black)
  1 376 грн
  Ortlieb Saddle Bag L (Slate Black)
  (29171)

  Артикул: F9461 Підсідельна велосумка Ortlieb Saddle Bag L (Slate Black) з системою готових і жорстких кріплень до велосипеду. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, інше.

  1 376 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Saddle Bag L (Lime Black)
  1 376 грн
  Ortlieb Saddle Bag L (Lime Black)
  (29172)

  Артикул: F9463 Підсідельна велосумка Ortlieb Saddle Bag L (Lime Black) з системою готових і жорстких кріплень до велосипеду. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, інше.

  1 376 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Saddle-Bag Two 4,1 (Slate Black)
  1 536 грн
  Ortlieb Saddle-Bag Two 4,1 (Slate Black)
  (31256)

  Артикул: F9421 Підсідельна велосумка Ortlieb Saddle-Bag Two 4,1 (Slate Black) непромокаюча сумка зі ступенем захисту IP64. Сумка має систему готових і жорстких кріплень до велосипеда. Ця модель оновлена ​​класична модель, настільки практична і функціональна, що доречною завжди і всюди, на будь-якому велосипеді, так як дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне...

  1 536 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Saddle Bag M (Lime Black)
  1 672 грн
  Ortlieb Saddle Bag M (Lime Black)
  (29170)
  1 Рейтинг

  Артикул: F9433 Підсідельна велосумка Ortlieb Saddle Bag M (Lime Black) з системою готових і жорстких кріплень до велосипеду. Сумка дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне додаткове обладнання, аксесуари, інструменти, інше.

  1 672 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Cockpit-Pack
  1 674 грн
  Ortlieb Cockpit-Pack
  (36288)

  Артикул: F9961 Сумка на раму Ortlieb Cockpit-Pack практично невагома, всього 82 грами. Її основне завдання зберігати перекус або іншу їжу в той час коли ви крутите педалі, при цьому доступ до вмісту однією рукою. Великий периметр відкриття блискавки гарантує, що ви відразу знайдете те, що вам потрібно.

  1 674 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Yellow Black)
  1 792 грн
  Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Yellow Black)
  (31248)
  1 Рейтинг

  Артикул: F6304 Сумка на велобагажник Ortlieb Sport Roller Classic 12,5 (Yellow Black) - непромокаючий сумка, зі ступенем захисту IP64. Призначена для кріплення як спереду так і ззаду, підходить також для дитячих велосипедів. Отримала фірмову систему швидкого кріплення на велосипед Ortlieb QL2.1. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний...

  1 792 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Accessory Pack (Slate)
  1 792 грн
  Ortlieb Accessory Pack (Slate)
  (31241)

  Артикул: F9951 Сумка на велокермо Ortlieb Accessory Pack (Slate) - невелика вологозахищена сумка. Знадобиться для зберігання речей першої необхідності - смартфонів, карт і перекусу. Ця сумочка кріпиться до сумки на кермо в чотирьох місцях завдяки металевим гачкам, сидить міцно і не бовтається під час їзди.

  1 792 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Back-Roller Design 20 (Dotwork)
  1 836 грн
  Ortlieb Back-Roller Design 20 (Dotwork)
  (34735)

  Артикул: F5483 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Design 20 (Dotwork) - для всього на світі, що ви захочете взяти з собою в велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, весь можливий вантаж везе велосипед, а не плечі або спина його власника - тим більше це критично якщо корисний об'єм 20 літрів.

  1 836 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Red Black)
  1 944 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Red Black)
  (31261)

  Артикул: F3602 Сумка на велокермо Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Red Black) з прозорою панеллю на кришці. Сумка виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  1 944 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Yellow Black)
  1 984 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Yellow Black)
  (39582)

  Артикул: F3614 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Yellow Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  1 984 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Yellow Black)
  2 015 грн
  Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Yellow Black)
  (31264)

  Артикул: F5304 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Classic 20 (Yellow Black) - легко може стати вашою звичайною наплечной сумкою, вона легко кріпиться на багажник і також легко знімається, щоб продовжити шлях але вже без велосипеда. Основне відділення rolltop і непромокаєма тканину забезпечують ступінь захисту IP64, що легко дозволяє подорожувати з нею навіть під...

  2 015 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Gravel-Pack 12,5 (Slate)
  2 048 грн
  Ortlieb Gravel-Pack 12,5 (Slate)
  (35087)

  Артикул: F9981 Сумка на велобагажник Ortlieb Gravel-Pack 12,5 (Slate) - обтічної форми, водонепроникна, ступінь захисту IP64. Ця універсальна герметична сумка підходить для кріплення на передньому (lowrider) або задньому багажнику. Легко, однією рукою кріпиться до велосипеда і знімається з нього.

  2 048 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Yellow Black)
  2 160 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Yellow Black)
  (31253)

  Артикул: F3604 Сумка на велокермо Ortlieb Ultimate Six Classic 5 (Yellow Black) з прозорою панеллю на кришці. Сумка виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  2 160 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Yellow Black)
  2 160 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Yellow Black)
  (31245)

  Артикул: F3113 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Yellow Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  2 160 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Back-Roller Design 20 (Lobtool)
  2 176 грн
  Ortlieb Back-Roller Design 20 (Lobtool)
  (34734)

  Артикул: F5484 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Design 20 (Lobtool) - для всього на світі, що ви захочете взяти з собою в велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, весь можливий вантаж везе велосипед, а не плечі або спина його власника - тим більше це критично якщо корисний об'єм 20 літрів.

  2 176 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Back-Roller Design 20 (Brush)
  2 176 грн
  Ortlieb Back-Roller Design 20 (Brush)
  (34733)

  Артикул: F5482 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Design 20 (Brush) - для всього на світі, що ви захочете взяти з собою в велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, весь можливий вантаж везе велосипед, а не плечі або спина його власника - тим більше це критично якщо корисний об'єм 20 літрів.

  2 176 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Back-Roller Design 20 (Leafage)
  2 176 грн
  Ortlieb Back-Roller Design 20 (Leafage)
  (34728)

  Артикул: F5481 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Design 20 (Leafage) - для всього на світі, що ви захочете взяти з собою в велоподорож. При використанні цієї сумки, призначеної для кріплення на велосипедний багажник, весь можливий вантаж везе велосипед, а не плечі або спина його власника - тим більше це критично якщо корисний об'єм 20 літрів.

  2 176 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Yellow Black)
  2 325 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Yellow Black)
  (39583)

  Артикул: F3123 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Yellow Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  2 325 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 31 (Asphalt)
  2 400 грн
  Ortlieb Rack-Pack 31 (Asphalt)
  (31257)

  Артикул: K62H5 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 31 (Asphalt) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  2 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Asphalt Black)
  2 400 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Asphalt Black)
  (29155)

  Артикул: F3115 Сумка на кермо велосипеду Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Asphalt Black) - изготовленная из прочной и водонепроницаемой ткани, степень защиты IP54. Это компактная подручная сумка, которая кроме всего может крепится на руль, что позволяет ей быть основной сумкой для велопрогулок, так как все содержимое всегда в поле зрения.

  2 400 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Seatpost Bag Two 4 (Slate Black)
  2 430 грн
  Ortlieb Seatpost Bag Two 4 (Slate Black)
  (31246)

  Артикул: F9521 Підсідельна велосумка на трубу Ortlieb Seatpost Bag Two 4 (Slate Black) непромокаюча сумка зі ступенем захисту IP64. Сумка має систему жорсткого кріплення на трубу під сідло. Ця практична модель, настільки функціональна, що буде доречною завжди і всюди, на будь-якому велосипеді. Сумка з кріпленням під сідло дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне...

  2 430 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity Design 24 (Soundbar)
  2 484 грн
  Ortlieb Velocity Design 24 (Soundbar)
  (34730)

  Артикул: R4092 Рюкзак Ortlieb Velocity Design 24 (Soundbar) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  2 484 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity Design 24 (Kaleidoscope)
  2 484 грн
  Ortlieb Velocity Design 24 (Kaleidoscope)
  (34731)

  Артикул: R4091 Рюкзак Ortlieb Velocity Design 24 (Kaleidoscope) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  2 484 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5 (Asphalt Black)
  2 550 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5 (Asphalt Black)
  (29156)

  Артикул: F3203 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5 (Asphalt Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  2 550 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity 24 (Yellow Black)
  2 670 грн
  Ortlieb Velocity 24 (Yellow Black)
  (33283)

  Артикул: R4003 Рюкзак Ortlieb Velocity 24 (Yellow Black) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  2 670 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 24 (Asphalt)
  2 730 грн
  Ortlieb Rack-Pack 24 (Asphalt)
  (31242)

  Артикул: K61H5 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 24 (Asphalt) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  2 730 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 89 (Asphalt)
  2 772 грн
  Ortlieb Rack-Pack 89 (Asphalt)
  (29181)

  Артикул: K64H5 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 89 (Asphalt) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  2 772 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 24 (Yellow)
  2 800 грн
  Ortlieb Rack-Pack 24 (Yellow)
  (31259)

  Артикул: K61H2 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 24 (Yellow) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  2 800 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 31 (Yellow)
  2 925 грн
  Ortlieb Rack-Pack 31 (Yellow)
  (35090)

  Артикул: K62H2 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 31 (Yellow) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  2 925 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity 24 (Asphalt Black)
  2 937 грн
  Ortlieb Velocity 24 (Asphalt Black)
  (29161)

  Артикул: R4012 Рюкзак Ortlieb Velocity 24 (Asphalt Black) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  2 937 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity Design 24 (Bohemian)
  2 944 грн
  Ortlieb Velocity Design 24 (Bohemian)
  (34732)

  Артикул: R4093 Рюкзак Ortlieb Velocity Design 24 (Bohemian) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  2 944 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Frame-Pack Toptube 4 (Slate)
  3 069 грн
  Ortlieb Frame-Pack Toptube 4 (Slate)
  (29168)

  Артикул: F9941 Сумка на раму Ortlieb Frame-Pack Toptube 4 (Slate) - практичне рішення для тих, хто хоче використовувати основний трикутник рами, наприклад для пляшки з водою. Також ця сумка підійде для тих у кого гірський велосипед з підвіскою в основному трикутнику рами.

  3 069 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity 23 (Yellow Black)
  3 069 грн
  Ortlieb Velocity 23 (Yellow Black)
  (36285)

  Артикул: R4024 Рюкзак Ortlieb Velocity 23 (Yellow Black) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  3 069 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 49 (Asphalt)
  3 081 грн
  Ortlieb Rack-Pack 49 (Asphalt)
  (39592)

  Артикул: K63H5 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 49 (Asphalt) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 081 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 49 (Yellow)
  3 081 грн
  Ortlieb Rack-Pack 49 (Yellow)
  (29179)

  Артикул: K63H2 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 49 (Yellow) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 081 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Black)
  3 150 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Black)
  (36278)

  Артикул: F3120 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  3 150 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Up-Town Сity 17,5 (Pistachio)
  3 150 грн
  Ortlieb Up-Town Сity 17,5 (Pistachio)
  (40925)

  Артикул: F79704 Ortlieb Up-Town Сity 17,5 (Pistachio) - ретро-сумка для велосипеда, у вигляді кошика на кермо. Ця герметична велосумка не боїться ні дощу, ні снігу, так як має ступінь захисту IP64. Сумка кріпиться до керма за допомогою систем кріплення Ortlieb Handlebar Mounting-Set (купується окремо). Використання цієї системи дозволяє легко зняти сумку і взяти її з...

  3 150 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Seatpost Bag Two 4 (Lime Black)
  3 159 грн
  Ortlieb Seatpost Bag Two 4 (Lime Black)
  (31254)
  1 Рейтинг

  Артикул: F9523 Підсідельна велосумка на трубу Ortlieb Seatpost Bag Two 4 (Lime Black) непромокаюча сумка зі ступенем захисту IP64. Сумка має систему жорсткого кріплення на трубу під сідло. Ця практична модель, настільки функціональна, що буде доречною завжди і всюди, на будь-якому велосипеді. Сумка з кріпленням під сідло дозволяє зручно і компактно перевозити необхідне...

  3 159 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Handlebar-Pack 9 (Slate)
  3 168 грн
  Ortlieb Handlebar-Pack 9 (Slate)
  (29165)

  Артикул: F9931 Сумка на кермо Ortlieb Handlebar-Pack 9 (Slate) - незамінний помічник, коли ви відправляєтеся на велосипедну прогулянку на свіжому повітрі. У серії підрульових сумок Handlebar-Pack від Ortlieb передбачено 2 об’єми на 9 або 15 літрів, що буде досить для вашого спального мішка і подушки.

  3 168 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Asphalt Black)
  3 300 грн
  Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Asphalt Black)
  (36284)

  Артикул: F3124 Сумка на кермо велосипеда Ortlieb Ultimate Six Classic 7 (Asphalt Black) - виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Це компактна підручна сумка, яка крім усього може кріпиться на кермо, що дозволяє їй бути основною сумкою для велопрогулянок, так як весь вміст завжди в полі зору.

  3 300 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 49 (Black)
  3 476 грн
  Ortlieb Rack-Pack 49 (Black)
  (29178)

  Артикул: K63 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 49 (Black) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 476 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Handlebar-Pack 15 (Slate)
  3 488 грн
  Ortlieb Handlebar-Pack 15 (Slate)
  (29164)

  Артикул: F9921 Сумка на кермо Ortlieb Handlebar-Pack 15 (Slate) - незамінний помічник, коли ви відправляєтеся на велосипедну прогулянку на свіжому повітрі. У серії підрульових сумок Handlebar-Pack від Ortlieb передбачено 2 об’єми на 9 або 15 літрів, що буде досить для вашого спального мішка і подушки.

  3 488 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb X-Plorer 59L
  3 520 грн
  Ortlieb X-Plorer 59L
  (39588)

  Ortlieb X-Plorer 59L надійний супутник у найекстремальніших пригодах. Ця модель чудова альтернатива жорстким кейсам і громіздким боксам, вона гнучкіша, при цьому така ж непромокальна зі ступенем захисту IP64, так що йому не страшні ніяка волога: дощ, сніг, бризки води і тд. Це ідеальний рюкзак для тривалих пригод будь-якими транспортними засобами:...

  3 520 грн
 • Ortlieb Ultimate Six Free 7 (Rust Black)
  3 549 грн
  Ortlieb Ultimate Six Free 7 (Rust Black)
  (40904)

  Артикул: F3412 Ortlieb Ultimate Six Free 7 (Rust Black) - cумка на кермо виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Тепер без використання ПВХ (PVC-free). В якості основного матеріалу застосовується міцна, водонепроникна, пилонепроникна, стійка до стирання і високоякісна тканина, яка забезпечує оптимальний захист вашого спорядження. Ця...

  3 549 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Ultimate Six Plus 7 (Granite-Black)
  3 570 грн
  Ortlieb Ultimate Six Plus 7 (Granite-Black)
  (40897)

  Артикул: F3173 Ortlieb Ultimate Six Plus 7 (Granite-Black) - cумка на кермо виготовлена ​​з міцної і водонепроникної тканини, ступінь захисту IP54. Тепер без використання ПВХ (PVC-free). В якості основного матеріалу застосовується міцна, водонепроникна, пилонепроникна, стійка до стирання і високоякісна тканина, яка забезпечує оптимальний захист вашого спорядження. Ця...

  3 570 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity Design 24 (Mugursoma)
  3 588 грн
  Ortlieb Velocity Design 24 (Mugursoma)
  (35065)

  Артикул: R4094 Рюкзак Ortlieb Velocity Design 24 (Mugursoma) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  3 588 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Bike-Shopper 20 (Pistachio)
  3 740 грн
  Ortlieb Bike-Shopper 20 (Pistachio)
  (40906)

  Артикул: F7423 Ortlieb Bike-Shopper 20 (Pistachio) - зручна велосумка зі ступенем захисту IP54. Система кріплення Ortlieb QL2.1 дозволяє зручно і швидко закріпити і зняти сумку з велосипедного багажника. А переносити сумку на плечі або в руках можна за зручні ручки, які фіксуються, щоб не заважати під час їзди на велосипеді. Водонепроникна застібка Quick-Seal захищає...

  3 740 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Yellow Black)
  3 780 грн
  Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Yellow Black)
  (39589)

  Артикул: F5353 Сумка на велобагажник Ortlieb Back-Roller Pro Classic (Yellow Black) настоящий гигант - 35 литров полезного объема, а если с учетом карманов то 39 литров. Как и большинство сумок от Ortlieb эта модель имеет степень защиты IP64, так как изготовлена из износостойкого водонепроницаемого полиэстера PD620 и PS490 с PVC-покрытием.

  3 780 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Rack-Pack 89 (Red)
  3 780 грн
  Ortlieb Rack-Pack 89 (Red)
  (29180)

  Артикул: K42 Гермобаул Ortlieb Rack-Pack 89 (Red) це 100% водонепроникна дорожня сумка. Ця сумка має всі необхідні характеристики для всіляких пригод, вона проста у використанні: її гнучкий і змінний об’єм підлаштовується під будь-яку ситуацію і вміщує все необхідне для подорожей і занять спортом.

  3 780 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Frame-Pack 6 (Slate)
  3 808 грн
  Ortlieb Frame-Pack 6 (Slate)
  (29167)

  Артикул: F9972 Сумка на раму Ortlieb Frame-Pack 6 (Slate) стримана модель велосипедної сумки, для можливості взяти з собою більше, при цьому не нести в руках і за плечима. Важко запланувати кількість інструменту, обладнання та необхідних аксесуарів коли ви відправляєтеся на велосипеді в подорож - саме для таких випадків задумана 6 літрова модель підрамні велосипедної...

  3 808 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity 24 (Black)
  3 916 грн
  Ortlieb Velocity 24 (Black)
  (33282)

  Артикул: R4005 Рюкзак Ortlieb Velocity 24 (Black) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  3 916 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Frame-Pack 4 (Slate)
  3 960 грн
  Ortlieb Frame-Pack 4 (Slate)
  (29166)

  Артикул: F9971 Сумка на раму Ortlieb Frame-Pack 4 (Slate) стримана модель велосипедної сумки, для можливості взяти з собою більше, при цьому не нести в руках і за плечима. Важко запланувати кількість інструменту, обладнання та необхідних аксесуарів коли ви відправляєтеся на велосипеді в подорож - саме для таких випадків задумана 6 літрова модель підрамні велосипедної...

  3 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity 23 (Olive Black)
  3 960 грн
  Ortlieb Velocity 23 (Olive Black)
  (35084)

  Артикул: R4021 Рюкзак Ortlieb Velocity 23 (Olive Black) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  3 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velocity 23 (Petrol Black)
  4 356 грн
  Ortlieb Velocity 23 (Petrol Black)
  (36283)

  Артикул: R4022 Рюкзак Ortlieb Velocity 23 (Petrol Black) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  4 356 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Seat-Pack 16,5 (Slate)
  4 448 грн
  Ortlieb Seat-Pack 16,5 (Slate)
  (29162)

  Артикул: F9901 Велосипедна сумка під сідло Ortlieb Seat-Pack 16,5 (Slate) завжди готова до нових велопрогулянок і навіть до велотурів. Якщо ви любите забиратися на своєму велосипеді в самі дрімучі нетрі і в той же час насолоджуватися в цих нетрях комфортом (ну, принаймні, мати під рукою сухий, чистий одяг, спальник та інші невід'ємні атрибути туристичного комфорту), то...

  4 448 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Velo-Shopper 18
  4 452 грн
  Ortlieb Velo-Shopper 18
  (40905)

  Ortlieb Velo-Shopper 18 - велосумка на багажник. Має жорстке дно, спеціально продумано, щоб розміщувати продукти насипом. Зручно відкривається і закривається завдяки магнітній застібці - однією рукою. Виготовлена ​​з водонепроникної, стійкої до подряпин нейлонової тканини. Кріпиться до велосипедного багажнику за допомогою перевіреної системи Ortlieb...

  4 452 грн
 • Ortlieb Velocity 23 (Black)
  4 664 грн
  Ortlieb Velocity 23 (Black)
  (40902)

  Артикул: R4020 Ortlieb Velocity 23 (Black) водонепроникний міський рюкзак зі ступенем захисту IP67. Ідеально підійде для студентів, тому що виготовлений з міцної і водонепроникної тканини, а також має необхідні атрибути комфорту і безпеки, як наприклад спинка з піни і петля для кріплення миготливого ліхтарика.

  4 664 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Duffle 60 (Black)
  4 917 грн
  Ortlieb Duffle 60 (Black)
  (29174)

  Артикул: K1431 Гермобаул-рюкзак Ortlieb Duffle 60 (Black) - створений для любителів мокрих подорожей і справжніх екстремалів, яким потрібен ідеальний рюкзак для пригод. Водонепроникна конструкція сумки буде надійно захищати, одяг, обладнання та інше від води і бруду. А ручки для перенесення, легко перетворюються в рюкзачні лямки, це значно полегшує спосіб перенесення...

  4 917 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Seat-Pack 11 (Slate)
  5 031 грн
  Ortlieb Seat-Pack 11 (Slate)
  (29163)

  Артикул: F9911 Велосипедна сумка під сідло Ortlieb Seat-Pack 11 (Slate) завжди готова до нових велопрогулянок і навіть до велотурів. Якщо ви любите забиратися на своєму велосипеді в самі дрімучі нетрі і в той же час насолоджуватися в цих нетрях комфортом (ну, принаймні, мати під рукою сухий, чистий одяг, спальник та інші невід'ємні атрибути туристичного комфорту), то...

  5 031 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb E-MATE (Black) 16L
  5 280 грн
  Ortlieb E-MATE (Black) 16L
  (35066)

  Артикул: F8280 Сумка Ortlieb E-MATE (Black) 16L - розроблена спеціально для електровелосипедів. Велосумка Ortlieb E-MATE дозволяє безпечно переносити велосипедну батарею разом з іншими необхідними речами.

  5 280 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Trunk-Bag 8 (Black)
  5 334 грн
  Ortlieb Trunk-Bag 8 (Black)
  (40899)

  Артикул: F8409 Ortlieb Trunk-Bag 8 (Black) - герметична сумка на велосипедний багажник. Ступінь захисту IP64. Без використання ПВХ (PVC-free). В якості основного матеріалу застосовується міцна, водонепроникна, пилонепроникна, стійка до стирання і високоякісна тканина, яка забезпечує оптимальний захист вашого спорядження. Ця велосумка легко може стати вашою звичайною...

  5 334 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb X-Tremer 150
  5 500 грн
  Ortlieb X-Tremer 150
  (29183)

  Рюкзак-гермомішок Ortlieb X-Tremer 150 надійний супутник для самих екстремальних пригод. Ця модель прекрасна альтернатива жорстким кейсам і громіздким боксам, він більш гнучкий, при цьому такий же непромокаючий зі ступенем захисту IP64, так що йому не страшні ніяка волога: дощ, сніг, бризки води і тд. Це ідеальний рюкзак для тривалих пригод будь-якими...

  5 500 грн
 • Ortlieb Packman Pro Two 25 (Steel Blue)
  5 676 грн
  Ortlieb Packman Pro Two 25 (Steel Blue)
  (33280)

  Артикул: R3208 Водонепроникний рюкзак Ortlieb Packman Pro Two 25 (Steel Blue) зі ступенем захисту IP64. Ця модель стане кращим партнером для будь-яких пригод на вихідні, незалежно відправляєтеся ви подорожувати пішки або на велосипеді.

  5 676 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Packman Pro Two 25 (Petrol)
  5 676 грн
  Ortlieb Packman Pro Two 25 (Petrol)
  (33279)

  Артикул: R3212 Водонепроникний рюкзак Ortlieb Packman Pro Two 25 (Petrol) зі ступенем захисту IP64. Ця модель стане кращим партнером для будь-яких пригод на вихідні, незалежно відправляєтеся ви подорожувати пішки або на велосипеді.

  5 676 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Downtown Two (Black) 20L
  5 720 грн
  Ortlieb Downtown Two (Black) 20L
  (35067)

  Артикул: F70203 Сумка Ortlieb Downtown Two (Black) 20L непромокаючий і довговічний портфель серії "Офіс". Призначений для перевезення речей і ноутбука на багажнику велосипеда. На додаток до зовнішнього вигляду, цей водонепроникний, сучасний велосипедний портфель можна відкрити і закрити однією рукою.

  5 720 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Commuter-Daypack City 21 (Mustard)
  5 796 грн
  Ortlieb Commuter-Daypack City 21 (Mustard)
  (36287)

  Артикул: R4106 Водонепроникний рюкзак Ortlieb Commuter-Daypack City 21 (Mustard) зі ступенем захисту IP64. Цьому рюкзаку все одно де знаходиться Ваш офіс на лузі, в кафе або під водоспадом, речі які знаходяться всередині надійно захищені.

  5 796 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Gear-Pack 40 (Black Red)
  5 811 грн
  Ortlieb Gear-Pack 40 (Black Red)
  (29185)

  Артикул: R17153 Рюкзак Ortlieb Gear-Pack 40 (Black Red) - є комбінованою моделлю, яка легко перетворюється в гермомішок. При цьому він залишається все таким же непроникним зі ступенем захисту IP64, так що йому не страшні ніяка волога: дощ, сніг, бризки води і тд. Це ідеальний рюкзак для велотуриста, рибалки, мисливця, байдарочника, спелеолога для всіх хто пов'язаний з...

  5 811 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Commuter-Daypack City 21 (Black)
  6 072 грн
  Ortlieb Commuter-Daypack City 21 (Black)
  (36286)

  Артикул: R4105 Водонепроникний рюкзак Ortlieb Commuter-Daypack City 21 (Black) зі ступенем захисту IP64. Цьому рюкзаку все одно де знаходиться Ваш офіс на лузі, в кафе або під водоспадом, речі які знаходяться всередині надійно захищені.

  6 072 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Atrack 25 (Mustard)
  6 237 грн
  Ortlieb Atrack 25 (Mustard)
  (31260)

  Артикул: R7003 Рюкзак Ortlieb Atrack 25 (Mustard) водонепроникний рюкзак, який відкривається як дорожня сумка. Ця модель рюкзака підходить для занять екстремальними видами спорту, так як він вже готовий витримати всі складнощі. Рюкзак Ortlieb Atrack забезпечує відмінний комфорт під час ваших пригод на відкритому повітрі і коротких одноденних походів.

  6 237 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Duffle 85 (Ocean Blue Black)
  6 360 грн
  Ortlieb Duffle 85 (Ocean Blue Black)
  (29177)

  Артикул: K1404 Гермобаул-рюкзак Ortlieb Duffle 85 (Ocean Blue Black) - створений для любителів мокрих подорожей і справжніх екстремалів, яким потрібен ідеальний рюкзак для пригод. Водонепроникна конструкція сумки буде надійно захищати, одяг, обладнання та інше від води і бруду. А ручки для перенесення, легко перетворюються в рюкзачні лямки, це значно полегшує спосіб...

  6 360 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Single Bag QL3.1
  6 600 грн
  Ortlieb Single Bag QL3.1
  (35068)

  Артикул: F7821 Герметична міська велосипедна сумка Ortlieb Single Bag QL3.1 - компактна модель з можливістю кріплення на багажник. Незважаючи на компактні розміри в конструкції в ній передбачено найнеобхідніше. Цю сумка на голову вище за інших аналогів завдяки широкому периметру відкриття, водонепроникній блискавці TIZIP і геніально простий системі кріплення до...

  6 600 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Duffle 60 (Sun Yellow Black)
  7 392 грн
  Ortlieb Duffle 60 (Sun Yellow Black)
  (29175)

  Артикул: K1433 Гермобаул-рюкзак Ortlieb Duffle 60 (Sun Yellow Black) - створений для любителів мокрих подорожей і справжніх екстремалів, яким потрібен ідеальний рюкзак для пригод. Водонепроникна конструкція сумки буде надійно захищати, одяг, обладнання та інше від води і бруду. А ручки для перенесення, легко перетворюються в рюкзачні лямки, це значно полегшує спосіб...

  7 392 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Atrack BP 25 (Slate)
  7 560 грн
  Ortlieb Atrack BP 25 (Slate)
  (36289)

  Артикул: R7000 Рюкзак Ortlieb Atrack BP 25 (Slate) це спеціальна версія непромокаючого рюкзака Atrack для велосипеда, від англійського BP -BikePacking. Ця модель рюкзака підходить для занять екстремальними видами спорту, так як він вже готовий витримати всі складнощі. Рюкзак Ortlieb Atrack BP забезпечує відмінний комфорт під час ваших пригод на відкритому повітрі і...

  7 560 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Duffle 85 (Olive)
  7 920 грн
  Ortlieb Duffle 85 (Olive)
  (33278)

  Артикул: K1405 Гермобаул-рюкзак Ortlieb Duffle 85 (Olive) - створений для любителів мокрих подорожей і справжніх екстремалів, яким потрібен ідеальний рюкзак для пригод. Водонепроникна конструкція сумки буде надійно захищати, одяг, обладнання та інше від води і бруду. А ручки для перенесення, легко перетворюються в рюкзачні лямки, це значно полегшує спосіб перенесення...

  7 920 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ortlieb Atrack 35 (Mustard)
  8 358 грн
  Ortlieb Atrack 35 (Mustard)
  (35086)

  Артикул: R7053 Рюкзак Ortlieb Atrack 35 (Mustard) водонепроникний рюкзак, який відкривається як дорожня сумка. Ця модель рюкзака підходить для занять екстремальними видами спорту, так як він вже готовий витримати всі складнощі. Рюкзак Ortlieb Atrack забезпечує відмінний комфорт під час ваших пригод на відкритому повітрі і коротких одноденних походів.

  8 358 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Ortlieb

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу? 2024-05-24 21:45:30

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу?

Велорюкзак - це спеціальний рюкзак, розроблений для велосипедистів

Читати докладніше
Ковзаюча застібка Ortlieb Quick-Seal Closure 2024-01-07 21:18:17

Ковзаюча застібка Ortlieb Quick-Seal Closure

Для повної герметизації Ortlieb та системи захисту до IP67

Читати докладніше
Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості 2023-11-26 14:47:30

Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості

Велосумки - це необхідний аксесуар для будь-якого велосипедиста

Читати докладніше
Ortlieb-секрет водонепроникності 2023-10-05 21:08:35

Ortlieb-секрет водонепроникності

Тканина з покриттям Ortlieb для виробництва сумок,

Читати докладніше
Ortlieb Bar-Lock: система кріплення велосумки на кермо 2023-06-17 16:38:04

Ortlieb Bar-Lock: система кріплення велосумки на кермо

Остання розробка компанії, система кріплення Ortlieb Bar-Lock.

Читати докладніше
Велосумки Ortlieb та кріплення Ortlieb QL3.1 (Quick-Lock3.1) 2023-05-21 23:02:51

Велосумки Ortlieb та кріплення Ortlieb QL3.1 (Quick-Lock3.1)

Велосумки Ortlieb із кріпленням Ortlieb QL3.1 (Quick-Lock3.1)

Читати докладніше
Водовідштовхуючий? Водонепроникний? 2023-02-26 22:36:40

Водовідштовхуючий? Водонепроникний?

Водовідштовхуючий? Водонепроникний? Яка різниця?

Читати докладніше
Ortlieb Vario PS High Visibility – велосумка-рюкзак, 2023 року 2022-07-17 10:34:31

Ortlieb Vario PS High Visibility – велосумка-рюкзак, 2023 року

Ortlieb Vario PS High Visibility - велосумка-рюкзак, тепер в оформленні

Читати докладніше
Ortlieb Fuel-Pack – велосумка на раму. Новинка 2023 року. 2022-07-16 23:34:05

Ortlieb Fuel-Pack – велосумка на раму. Новинка 2023 року.

Ortlieb Fuel-Pack - водонепроникна велосумка на верхню трубу рами

Читати докладніше
Ortlieb Soulo – рюкзак-новинка 2023 року. 2022-07-16 22:50:09

Ortlieb Soulo – рюкзак-новинка 2023 року.

Ortlieb Soulo - водонепроникний міський рюкзак в стилі мінімалізму

Читати докладніше
Ortlieb Handlebar-Pack Plus-велосумка. Новинка 2023 року. 2022-07-15 00:05:19

Ortlieb Handlebar-Pack Plus-велосумка. Новинка 2023 року.

Ortlieb Handlebar-Pack Plus – водонепроникна велосумка на кермо.

Читати докладніше
Велосумки Ortlieb и система креплений Ortlieb QL3 2021-04-10 23:01:31

Велосумки Ortlieb и система креплений Ortlieb QL3

Секрет Ortlieb QL3 полягає в тому, що основні монтажні компоненти залишаються

Читати докладніше
Ortlieb - 5 років гарантії. Офіційно в Україні. 2021-03-13 15:27:21

Ortlieb - 5 років гарантії. Офіційно в Україні.

Сумка Ortlieb справжня якісна і фірмова річ, зроблена в Німеччині

Читати докладніше
Сумки Ortlieb вибирають блискавки Tizip - чому? 2020-11-24 23:46:57

Сумки Ortlieb вибирають блискавки Tizip - чому?

Ні для кого не секрет, що єдині