Фільтр:

В наявності

Цена

635 грн - 5066 грн

Об`єм, л:

2 - 17

Дівчині/Хлопцю:

Чохол від дощу:

Слінг Товарів у наявності: 82

на сторінку
Показані 1 - 20 із 82 пунктів
 • Tatonka Hip Sling Pack S (Pink)
  607 грн
  Tatonka Hip Sling Pack S (Pink)

  Артикул: TAT 2194.053 Tatonka Hip Sling Pack S (Pink) - компактна сумка-слінг, яку також можна носити на поясі. Компактна модель для міста або подорожей. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити. Частково зроблена з перероблених матері

  607 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack S (Navy)
  607 грн
  Tatonka Hip Sling Pack S (Navy)

  Артикул: TAT 2194.004 Tatonka Hip Sling Pack S (Navy) - компактна сумка-слінг, яку також можна носити на поясі. Компактна модель для міста або подорожей. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити. Частково зроблена з перероблених матеріалів.

  607 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack S (Off Black)
  607 грн
  Tatonka Hip Sling Pack S (Off Black)

  Артикул: TAT 2194.220 Tatonka Hip Sling Pack S (Off Black) - компактна сумка-слінг, яку також можна носити на поясі. Компактна модель для міста або подорожей. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити. Частково зроблена з перероблених матеріалів.

  607 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack S (Titan Grey)
  607 грн
  Tatonka Hip Sling Pack S (Titan Grey)

  Артикул: TAT 2194.021 Tatonka Hip Sling Pack S (Titan Grey) - компактна сумка-слінг, яку також можна носити на поясі. Компактна модель для міста або подорожей. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити. Частково зроблена з перероблених матеріалів.

  607 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack (Ash Grey Confetti)
  1 105 грн
  Tatonka Hip Sling Pack (Ash Grey Confetti)

  Артикул: TAT 2208.059 Сумка-слінг Tatonka Hip Sling Pack (Ash Grey Confetti) універсальна модель для міста. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити.

  1 105 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack (Black)
  1 105 грн
  Tatonka Hip Sling Pack (Black)

  Артикул: TAT 2208.040 Сумка-слінг Tatonka Hip Sling Pack (Black) універсальна модель для міста. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити.

  1 105 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack (Black Digi Camo)
  1 105 грн
  Tatonka Hip Sling Pack (Black Digi Camo)

  Артикул: TAT 2208.056 Сумка-слінг Tatonka Hip Sling Pack (Black Digi Camo) універсальна модель для міста. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити.

  1 105 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack (Bordeaux Red)
  1 105 грн
  Tatonka Hip Sling Pack (Bordeaux Red)

  Артикул: TAT 2208.047 Сумка-слінг Tatonka Hip Sling Pack (Bordeaux Red) універсальна модель для міста. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити.

  1 105 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack (Navy)
  1 105 грн
  Tatonka Hip Sling Pack (Navy)

  Артикул: TAT 2208.004 Сумка-слінг Tatonka Hip Sling Pack (Navy) універсальна модель для міста. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити.

  1 105 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack (Red Orange)
  1 105 грн
  Tatonka Hip Sling Pack (Red Orange)

  Артикул: TAT 2208.211 Сумка-слінг Tatonka Hip Sling Pack (Red Orange) універсальна модель для міста. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити.

  1 105 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack (Titan Grey)
  1 105 грн
  Tatonka Hip Sling Pack (Titan Grey)

  Артикул: TAT 2208.021 Сумка-слінг Tatonka Hip Sling Pack (Titan Grey) універсальна модель для міста. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити.

  1 105 грн
 • Tatonka Hip Sling Pack (Teal Green Zig Zag)
  1 105 грн
  Tatonka Hip Sling Pack (Teal Green Zig Zag)

  Артикул: TAT 2208.058 Tatonka Hip Sling Pack (Teal Green Zig Zag) універсальна модель для міста. Ця сумка через плече дозволяє звільнити кишені, особливо зручною і корисною вона буде в теплу пору року, коли в кишенях брюк або шортів нічого не хочеться носити.

  1 105 грн
 • Thule Sapling Sling Pack
  1 299 грн
  Thule Sapling Sling Pack

  Артикул: TH 3204540 Thule Sapling Sling Pack - допоміжний рюкзак для дитячої переноски Thule Sapling. Забезпечує додатковий обсяг і зручність зберігання речей.

  1 299 грн
 • Deuter Tommy S (Arctic)
  1 350 грн
  Deuter Tommy S (Arctic)

  Артикул: 3800021 3060 Deuter Tommy S (Arctic) - однолямочний рюкзак-слінг, для підручних речей і аксесуарів. У лямку вшита неопренова кишеня, яка ідеально підійде для телефону, або інших підручних речей. Форма слінг дозволяє за лічені секунди отримати доступ до вмісту, навіть без необхідності знімати.

  1 350 грн
 • Deuter Tommy S (Black)
  1 350 грн
  Deuter Tommy S (Black)

  Артикул: 3800021 7000 Deuter Tommy S (Black) - однолямочний рюкзак-слінг, для підручних речей і аксесуарів. У лямку вшита неопренова кишеня, яка ідеально підійде для телефону, або інших підручних речей. Форма слінг дозволяє за лічені секунди отримати доступ до вмісту, навіть без необхідності знімати.

  1 350 грн
 • Deuter Tommy M (Black)
  1 485 грн
  Deuter Tommy M (Black)

  Артикул: 3800121 7000 Deuter Tommy M (Black) - однолямочний рюкзак-слінг, для підручних речей і аксесуарів. У лямку вшита неопренова кишеня, який ідеально підійде для телефону, або інших підручних речей. Форма слінг дозволяє за лічені секунди отримати доступ до вмісту, навіть без необхідності знімати.

  1 485 грн
 • Deuter Tommy M (Arctic)
  1 485 грн
  Deuter Tommy M (Arctic)

  Артикул: 3800121 3060 Deuter Tommy M (Arctic) - однолямочний рюкзак-слінг, для підручних речей і аксесуарів. У лямку вшита неопренова кишеня, який ідеально підійде для телефону, або інших підручних речей. Форма слінг дозволяє за лічені секунди отримати доступ до вмісту, навіть без необхідності знімати.

  1 485 грн
 • Deuter Tommy L (Black)
  1 701 грн
  Deuter Tommy L (Black)

  Артикул: 3800221 7000 Deuter Tommy L (Black) - однолямочний рюкзак-слінг, для підручних речей і аксесуарів. У лямку вшита неопренова кишеня, який ідеально підійде для телефону, або інших підручних речей. Форма слінг дозволяє за лічені секунди отримати доступ до вмісту, навіть без необхідності знімати.

  1 701 грн
 • XD Design Bobby Sling Crossbody (Black)
  1 820 грн
  XD Design Bobby Sling Crossbody (Black)

  Артикул: P705.781 XD Design Bobby Sling Crossbody (Black) - компактний рюкзак-слінг на кожен день. Безпечний, зручний і продуманий до дрібниць створений для міських умов, тиснява в метро або автобусі тепер безпечніші, адже Ваші речі захищає найпопулярніша сумка з захистом від крадіжок. Ви будете почувати себе захищеним завдяки знаменитим функцій захисту від крадіжки Bobby,...

  1 820 грн
 • XD Design Bobby Sling Crossbody (Grey)
  1 820 грн
  XD Design Bobby Sling Crossbody (Grey)

  Артикул: P705.782 XD Design Bobby Sling Crossbody (Grey) - компактний рюкзак-слінг на кожен день. Безпечний, зручний і продуманий до дрібниць створений для міських умов, тиснява в метро або автобусі тепер безпечніші, адже Ваші речі захищає найпопулярніша сумка з захистом від крадіжок. Ви будете почувати себе захищеним завдяки знаменитим функцій захисту від крадіжки Bobby,...

  1 820 грн
Показані 1 - 20 із 82 пунктів
Слінг

Слінг можна віднести до підвиду рюкзаків, але з однією характерною особливістю у цього типу сумок одна рюкзачная лямка. Ця особливість перетворює слінг в один з найбільш зручних заплічних форматів, так як завдяки одній лямці слінг легко переміщується на груди і доступ в основне відділення значно спрощується. Слінги дуже популярні у жінок з мален...

Слінг можна віднести до підвиду рюкзаків, але з однією характерною особливістю у цього типу сумок одна рюкзачная лямка. Ця особливість перетворює слінг в один з найбільш зручних заплічних форматів, так як завдяки одній лямці слінг легко переміщується на груди і доступ в основне відділення значно спрощується. Слінги дуже популярні у жінок з маленькими дітьми, а також у чоловіків, які мають відношення до мілітарі тематики.
Як і інші сумки сумки-слінг в якості основого матеріалу використовують різні поліестери, нейлон і котон, тканини з низькою щільністю не використовуються (в більшості своїй), так як необхідно мінімальне збереження форми під час використання.

Детальнiше