Hirzl

У спорті, так і в середовищі різних спортивних активностей існує безліч брендів, які пропонують широкий асортимент товарів, включаючи спортивний інвентар та взуття для повного екіпірування гравців в різних видах спорту. Однак не багато хто згадує про один конкретний предмет спорядження - рукавички, які є посередником між руками і спортивним спорядженням. Швейцарська компанія Hirzl стала тією компанією, яка виробляє ТІЛЬКИ рукавички, для багатьох видів активностей: гольф, велосипед, фітнес, кінний спорт і зимовий спорт.

У спорті, так і в середовищі різних спортивних активностей існує безліч брендів, які пропонують широкий асортимент товарів, включаючи спортивний інвентар та взуття для повного екіпірування гравців в різних видах спорту. Однак не багато хто згадує про один конкретний предмет спорядження - рукавички, які є посередником між руками і спортивним спорядженням. Швейцарська компанія Hirzl стала тією компанією, яка виробляє ТІЛЬКИ рукавички, для багатьох видів активностей: гольф, велосипед, фітнес, кінний спорт і зимовий спорт.

Компанія Hirzl, була заснована в Швейцарії в 2008 році як виробник велосипедних рукавичок і рукавичок для гольфу, в яких використовується комбінація шкіри кабретти (вівці), сітки і шкіри кенгуру. Рукавички Hirzl розроблені з урахуванням останніх наукових, технічних і ергономічних даних про механіку використання спортивного інвентарю на руках.

Напевно рукавички Hirzl так і залишилися б локальним швейцарським брендом, якби не одна людина на ім'я Гері Шеппард (Gary Sheppard). Він добре відомий в індустрії гольфу завдяки довгій історії роботи в цьому спорті. Восени 2008 року Гері Шеппард відвідав виставку гольфу в Мюнхені, і там натрапив на стенд Hirzl, де вперше демонструвалася рукавички компанії. Його вразило, що така нехитра (на його думку) річ як рукавичка, проходить 72-етапи виробництва і стає надзвичайно м'якою на дотик. І вона не змінює хват руки і не ковзає навіть після того, як рукавичка намокла у воді, завдяки використанню шкірі кенгуру. Шкіра кенгуру одна з найміцніших і доступних шкір, яку іноді використовують для виготовлення футбольних черевиків або бейсбольних рукавиць.

Зворотною стороною використання шкіри кенгуру є те, що шкіра кенгуру набагато дорожче. Але швейцарці порахували, що воно того варто, тим більше що за якісну річ на довгі роки люди готові платити. Гері Шеппард був дуже заінтригований і знав, що повинен бути частиною культури якісних і надійних спортивних рукавичок, під іменем Hirzl. Сьогодні Шеппард, нині президент і головний виконавчий директор Hirzl, але починав роботу в компанії бренд- і маркетинг-менеджер.

Завдяки своїм зв'язкам у світі гольфу, він переконав Найджела Мангана, ірландця, який готувався побити світовий рекорд Гіннеса за кількістю ударів м'ячів для гольфу за 12 годин поспіль, використовувати рукавички Hirzl на кожній руці замість рукавичок Bionic, з якими він тренувався раніше. Найджел Манган побив рекорд в 2010 році, коли було запущено більше 8 500 м'ячів і 7 721 м'яч з них був зареєстрований після попадання в задану зону. Це еквівалент понад 100 раундів по 18 лунок. Кожен м'яч повинен був пролетіти 100 ярдів і бути точним в межах 30 градусів для зарахування в рекорд.

«Рукавички були приголомшливими, і я використав одну і ту ж рукавичку протягом 12 годин», - сказав Манган в прес-релізі. За словами Шеппарда, до того, як використовувати рукавички Hirzl, Манган використовував рукавичку протягом години. Після закінчення офіційних 12 годин рукавички Hirzl які використовував Найджел Манган не втрачають своїх характеристик.

Чутки про рукавички Hirzl, які продаються за ціною 24,99 долара за штуку, поширилися протягом наступних кількох років. Шведка Анна Нордквіст, переможниця чемпіонату LPGA 2009 року і багаторазова переможниця турнірів LPGA Tour, почала підтримувати бренд. У листопаді 2011 року понад 80 відсотків учасників чемпіонату Re / Max World Long Drive використовували рукавички Hirzl, причому п'ятеро з семи переможців дивізіону носили цей бренд.

Шеппард продовжував використовувати свої зв'язки з гольфом, щоб розповісти про спортивні рукавичках Hirzl. За словами Шеппарда, Віджай Сингх випробував рукавички під час тренування, і вони йому дуже сподобалися. Проблема в тому, що багато гравців в гольф пов'язані тим, що Шеппард називає тристороннім договором, в якому гравець погоджується використовувати три предмета бренду - під час гри. Це виключає можливість носити Hirzl в турі для багатьох гравців. Принаймні, поки що .. «Багато гравців в гольф кажуть, що це найкраща рукавичка, яку вони коли-небудь носили, але більшість з них не могли носити їх за контрактом», - сказав Шеппард.

Hirzl - зосередилася на настільки вузької спеціалізації і експериментуючи з комбінаціями шкіри кенгуру, овечої шкіри і сучасних технологічних тканин, заслужила безліч позитивних відгуків, як в середовищі професіоналів, так серед складної і суворої аудиторії критиків. Але Hirzl відома не тільки в світі гольфу, особливу увагу компанія приділяє велосипедним рукавичкам, які теж використовують шкіру кенгуру, овечу шкіру і найсучасніші матеріали. Велорукавички Hirzl теж мають дивовижну витривалість і "ціпкість", і як результат швейцарські рукавички не змогли залишитися непоміченими і в середовищі велосипедистів.

Hirzl - як справжня швейцарська компанія, займається розробкою і виробництвом рукавичок з високими експлуатаційними характеристиками для різних спортивні занять. На відміну від багатьох інших виробників спортивних товарів, які пропонують широкий асортимент обладнання, взуття та модні речі, Hirzl робить ставку виключно на рукавички.
 
Філософія Hirzl заснована на твердому переконанні, що рукавички є невід'ємною частиною екіпірування для багатьох видів спорту. Коли рукавички використовуються в спорті, вони стають єдиним вірним зв'язком між руками спортсмена і спортивним інвентарем.

Основна мета Hirzl- розробити найпередовіші технології для створення рукавичок, які дають людської руці працювати ще ефективніше. Рукавички Hirzl не тільки покращують, захищають і забезпечують кращий хват, адже вони розроблені з урахуванням специфічних видів спорту. Будь то кінний спорт, гольф, їзда на велосипеді, або будь-які інші заняття спортом на відкритому повітрі - рукавички HIRZL дадуть вам незабутні враження від використання рукавичок.

Докладніше
на сторінку
Показані 1 - 20 із 73 товарів
 • Hirzl Grippp Comfort SF XL (Black/White)
  1 384 грн
  Hirzl Grippp Comfort SF XL (Black/White)
  (59196)

  Артикул: 72136-89 Hirzl Grippp Comfort SF XL (Black/White) - комфортні велосипедні перчатки преміум класу. Ідеально підходять для їзди на шосейних і горних велосипедах, електровелосипедах. Завдяки продуманому дизайну, коли кенгуру, пройшла спеціальна робота, налічу гелевих подушечек в області ладони руки не встають навіть при тривалому їзді. Наличие пальцевих петель...

  1 384 грн
 • Hirzl Grippp Comfort SF S (Black/White)
  1 384 грн
  Hirzl Grippp Comfort SF S (Black/White)
  (59197)

  Артикул: 72136-86 Hirzl Grippp Comfort SF S (Black/White) – комфортні велосипедні рукавички преміум класу. Ідеально підходять для їзди на шосейних та гірських велосипедах, електровелосипедах. Завдяки продуманому дизайну, шкірі кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді. Наявність пальцевих...

  1 384 грн
 • Hirzl Grippp Light SF M (Black)
  1 540 грн
  Hirzl Grippp Light SF M (Black)
  (52774)
  1 Рейтинг

  Артикул: 72232-M/8 Hirzl Grippp Light SF M (Black) - велоперчатки які максимально полегшені. Пошиті зі шкіри кенгуру. Підійдуть в першу чергу тим кому необхідна максимальна простота - спрощена модель для справжніх мінімалістів. Ці максимально полегшені рукавички для велосипеда забезпечують надійне захоплення, за допомогою якого ви можете на 100% зосередитися на дорожньому...

  1 540 грн
 • Hirzl Grippp Light SF L (Black)
  1 540 грн
  Hirzl Grippp Light SF L (Black)
  (52775)

  Артикул: 72232-L/9 Hirzl Grippp Light SF L (Black) - велоперчатки які максимально полегшені. Пошиті зі шкіри кенгуру. Підійдуть в першу чергу тим кому необхідна максимальна простота - спрощена модель для справжніх мінімалістів. Ці максимально полегшені рукавички для велосипеда забезпечують надійне захоплення, за допомогою якого ви можете на 100% зосередитися на дорожньому...

  1 540 грн
 • Hirzl Grippp Light SF 3XL (Black/White)
  1 540 грн
  Hirzl Grippp Light SF 3XL (Black/White)
  (59198)

  Артикул: 72140-105 Hirzl Grippp Light SF 3XL (Black/White) - велоперчатки які максимально полегшені. Пошиті зі шкіри кенгуру. Підійдуть в першу чергу тим кому необхідна максимальна простота - спрощена модель для справжніх мінімалістів. Ці максимально полегшені рукавички для велосипеда забезпечують надійне захоплення, за допомогою якого ви можете на 100% зосередитися на...

  1 540 грн
 • Hirzl Grippp Light SF M (Black/White)
  1 540 грн
  Hirzl Grippp Light SF M (Black/White)
  (59201)

  Артикул: 72140-101 Hirzl Grippp Light SF M (Black/White) - велоперчатки які максимально полегшені. Пошиті зі шкіри кенгуру. Підійдуть в першу чергу тим кому необхідна максимальна простота - спрощена модель для справжніх мінімалістів. Ці максимально полегшені рукавички для велосипеда забезпечують надійне захоплення, за допомогою якого ви можете на 100% зосередитися на...

  1 540 грн
 • Hirzl Grippp Light SF S (Black/White)
  1 540 грн
  Hirzl Grippp Light SF S (Black/White)
  (59202)

  Артикул: 72140-100 Hirzl Grippp Light SF S (Black/White) - велоперчатки які максимально полегшені. Пошиті зі шкіри кенгуру. Підійдуть в першу чергу тим кому необхідна максимальна простота - спрощена модель для справжніх мінімалістів. Ці максимально полегшені рукавички для велосипеда забезпечують надійне захоплення, за допомогою якого ви можете на 100% зосередитися на...

  1 540 грн
 • Hirzl Grippp Light SF XS (Black/White)
  1 540 грн
  Hirzl Grippp Light SF XS (Black/White)
  (59203)

  Артикул: 72140-99 Hirzl Grippp Light SF XS (Black/White) - велоперчатки які максимально полегшені. Пошиті зі шкіри кенгуру. Підійдуть в першу чергу тим кому необхідна максимальна простота - спрощена модель для справжніх мінімалістів. Ці максимально полегшені рукавички для велосипеда забезпечують надійне захоплення, за допомогою якого ви можете на 100% зосередитися на...

  1 540 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Red/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Red/Black)
  (41802)

  Артикул: 72134-59 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Red/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і забезпечує,...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 XL (Red/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 XL (Red/Black)
  (42118)

  Артикул: 72134-61 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 XL (Red/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Red/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Red/Black)
  (52753)

  Артикул: 72134-60 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Red/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і забезпечує,...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 XL (Navy/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 XL (Navy/Black)
  (52762)

  Артикул: 72228-XL/10 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 XL (Navy/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Navy/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Navy/Black)
  (52763)

  Артикул: 72228-L/9 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Navy/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Navy/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Navy/Black)
  (52764)

  Артикул: 72228-M/8 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Navy/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 2XL (Lemon/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 2XL (Lemon/Black)
  (52765)

  Артикул: 72230-XXL/11 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 2XL (Lemon/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Lemon/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Lemon/Black)
  (52767)

  Артикул: 72230-L/9 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 L (Lemon/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Lemon/Black)
  1 608 грн
  Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Lemon/Black)
  (52768)

  Артикул: 72230-M/8 Hirzl Grippp Tour SF 2.0 M (Lemon/Black) - велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми Hirzl зі шкіри кенгуру. Забезпечують мертву хватку в будь-якій ситуації, найнадійніший хват при сухій і мокрій погоді гарантований. Долоню рукавички виготовлена ​​зі шкіри кенгуру стійка до впливу поту, і сама рукавичка має ергономічну конструкцію і...

  1 608 грн
 • Hirzl Grippp Comfort SF XL (Black)
  1 628 грн
  Hirzl Grippp Comfort SF XL (Black)
  (52758)

  Артикул: 72222-XL/10 Hirzl Grippp Comfort SF XL (Black) - комфортні велосипедні перчатки преміум класу. Ідеально підходять для їзди на шосейних і горних велосипедах, електровелосипедах. Завдяки продуманому дизайну, коли кенгуру, пройшла спеціальна робота, налічу гелевих подушечек в області ладони руки не встають навіть при тривалому їзді. Наличие пальцевих петель дозволяє...

  1 628 грн
 • Hirzl Grippp Comfort SF 2XL (Black)
  1 628 грн
  Hirzl Grippp Comfort SF 2XL (Black)
  (52759)

  Артикул: 72222-2XL/11 Hirzl Grippp Comfort SF 2XL (Black) - комфортні велосипедні перчатки преміум класу. Ідеально підходять для їзди на шосейних і горних велосипедах, електровелосипедах. Завдяки продуманому дизайну, коли кенгуру, пройшла спеціальна робота, налічу гелевих подушечек в області ладони руки не встають навіть при тривалому їзді. Наличие пальцевих петель дозволяє...

  1 628 грн
 • Hirzl Grippp Comfort SF M (Black)
  1 628 грн
  Hirzl Grippp Comfort SF M (Black)
  (52760)

  Артикул: 72222-M/8 Hirzl Grippp Comfort SF M (Black) - комфортні велосипедні перчатки преміум класу. Ідеально підходять для їзди на шосейних і горних велосипедах, електровелосипедах. Завдяки продуманому дизайну, коли кенгуру, пройшла спеціальна робота, налічу гелевих подушечек в області ладони руки не встають навіть при тривалому їзді. Наличие пальцевих петель дозволяє...

  1 628 грн
Показані 1 - 20 із 73 товарів