Гідратори

Цена

648 грн - 1568 грн

Производитель

Об`єм, л:

1 - 3

Вага, кг

Нет выбора для этой группы

Матеріал

Гідратори Товарів у наявності: 8

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
 • 840 грн

  Артикул: sv-922189 Рюкзак тактичний Red Rock Cactus Hydration 2.5 (Army Combat Uniform) - оснащений 2,5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом. Рюкзаки з гідратаціонной системами застосовуються військовослужбовцями в велотуризмі і при піших походах в жарку пору року, на маршрутах по території де немає питної води, степах, пустелях.

  840 грн
 • 1 429 грн

  Артикул: 009.0067 Питна система (гідратор) Osprey Hydraulics 2L оновлена ​​питна система з надійним резервуаром анатомічної форми і чудовими технічними характеристиками. Гідратор від Osprey - Hydraulics 2L має унікальний отвір для зручного наповнення та легкого очищення резервуару після використання.

  1 429 грн
 • 1 524 грн

  Артикул: 009.0068 Питна система (гідратор) Osprey Hydraulics 3L оновлена ​​питна система з надійним резервуаром анатомічної форми і чудовими технічними характеристиками. Гідратор від Osprey - Hydraulics 2L має унікальний отвір для зручного наповнення та легкого очищення резервуару після використання.

  1 524 грн
 • 588 грн

  Артикул: sv-922185 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Army Combat Uniform) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  588 грн
 • 588 грн

  Артикул: sv-922186 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Black) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  588 грн
 • 648 грн

  Артикул: sv-922188 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Olive Drab) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  648 грн
 • 1 195 грн

  Артикул: 009.0069 Питна система (гідратор) Osprey Hydraulics LT 1,5L - полегшена версія, з повністю відкриваємою верхньою частиною, для наповнення і чищення. Спеціальний коннектор дозволяє відстебнути гідро-трубку від резервуара, таким чином, систему можна наповнити водою не витягуючи всю систему з гідротрубкою, а тільки безпосередньо резервуар.

  1 195 грн
 • 1 270 грн

  Артикул: 009.0070 Питна система (гідратор) Osprey Hydraulics LT 2,5L - полегшена версія, з повністю відкриваємою верхньою частиною, для наповнення і чищення. Спеціальний коннектор дозволяє відстебнути гідро-трубку від резервуара, таким чином, систему можна наповнити водою не витягуючи всю систему з гідротрубкою, а тільки безпосередньо резервуар.

  1 270 грн
Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Гідратори

Гідратор - це резервуар для рідини, з якого виходить трубка з соском. Середній об’єм гідратора - 2-3 літра, але бувають і менше об‘єми. При цьому рідину можна пити, не витягуючи сам резервуар, на ходу або на привалі. Тобто людині не доведеться діставати флягу з чохла або рюкзака. Сосок трубки гідратора слід вибирати виходячи з того, наскільки до...

Гідратор - це резервуар для рідини, з якого виходить трубка з соском. Середній об’єм гідратора - 2-3 літра, але бувають і менше об‘єми. При цьому рідину можна пити, не витягуючи сам резервуар, на ходу або на привалі. Тобто людині не доведеться діставати флягу з чохла або рюкзака. Сосок трубки гідратора слід вибирати виходячи з того, наскільки добре він справляється із завданням збереження герметичності. Кращим варіантом буде такий сосок, з якого вода починає литися при стисканні його зубами, а з'єднання соска з трубкою зроблено у вигляді Г-подібного коліна.

Ємність гідратора може загвинчуватися кришкою або мати закриваючийся верх. Перший варіант більш герметичний і зручний, другий - дозволяє набирати воду з великих ємностей і простіше миється. Розміщується гідратор або в спеціальному відділення рюкзака, або на спині розвантажувального жилета. Миється система спецзасобами, а за відсутністю таких - чистою водою. Для миття трубки використовують спеціальні щітки. Обов'язковою доповненням до гідратор виступає сушка і запасні соски, які рекомендується брати з собою в похід.

Заповнювати гідратор слід чистою водою або мінералкою. Можна наповнити резервуар несолодким добре процідженим від чаїнок чаєм. Також допустимо домашній квас або сік, але після таких напоїв систему слід промити з особливою ретельністю. Не можна заливати в гідратор гарячі і алкогольні напої, також небажані солодкі і сильногазовані рідини. Головними плюсами гідратора є його зручність і функціональність - пити можна прямо на ходу, не дістаючи нічого з рюкзака. Мінусами служать його непридатність для певних напоїв, а також той факт, що рідина в гідратора чутлива до перепадів температур, в результаті чого він поступається термосу. Питання необхідності гідратора для кожного дуже індивідуальний. Якщо угамування спраги на ходу не принципово, то гідратор вам не дуже потрібен.

Детальнiше