Гідратори

Цена

648 грн - 3933 грн

Производитель

Об`єм, л:

1 - 10

Вага, кг

0 - 190

Матеріал

Гідратори Товарів у наявності: 14

Показані 1 - 14 із 14 пунктів
 • Ortlieb Water-Sack (Black)
  957 грн
  Ortlieb Water-Sack (Black)

  Артикул: N27 Ortlieb Water-Sack (Black) - мішок для води, на 10л. Прощайте, громіздкі каністри! Мішок для води Ortlieb Water-Sack забезпечує надійне водопостачання без об'ємних громіздких контейнерів. У складеному вигляді Ortlieb Water-Sack займає дуже мало місця, і забезпечить цілих 10 літрів води для приготування їжі, прання або навіть душа.

  957 грн
 • Ortlieb Water-Sack (Blue)
  957 грн
  Ortlieb Water-Sack (Blue)

  Артикул: N48 Ortlieb Water-Sack (Blue) - мішок для води, на 10л. Прощайте, громіздкі каністри! Мішок для води Ortlieb Water-Sack забезпечує надійне водопостачання без об'ємних громіздких контейнерів. У складеному вигляді Ortlieb Water-Sack займає дуже мало місця, і забезпечить цілих 10 літрів води для приготування їжі, прання або навіть душа.

  957 грн
 • Kriega Hydro-2 (Lime)
  3 706 грн
  Kriega Hydro-2 (Lime)

  Артикул: ADM-761341 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Lime) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  3 706 грн
 • Kriega Hydro-2 (Orange)
  3 706 грн
  Kriega Hydro-2 (Orange)

  Артикул: ADM-761334 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Orange) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  3 706 грн
 • Kriega Hydro-2 (Black)
  3 706 грн
  Kriega Hydro-2 (Black)

  Артикул: ADM-761310 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Black) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  3 706 грн
 • Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Black)
  588 грн
  Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Black)

  Артикул: sv-922186 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Black) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  588 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Army Combat Uniform)
  588 грн
  Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Army Combat Uniform)

  Артикул: sv-922185 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Army Combat Uniform) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  588 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Olive Drab)
  648 грн
  Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Olive Drab)

  Артикул: sv-922188 Підсумок Red Rock Modular Molle Hydration 2.5 (Olive Drab) - призначений для розміщення на основному рюкзаку або тактичному жилеті обладнаним системою «Molle». Модель оснащена 2.5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом.

  648 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Red Rock Cactus Hydration 2.5 (Army Combat Uniform)
  870 грн
  Red Rock Cactus Hydration 2.5 (Army Combat Uniform)

  Артикул: sv-922189 Рюкзак тактичний Red Rock Cactus Hydration 2.5 (Army Combat Uniform) - оснащений 2,5 літровим резервуаром для води зі стійким до перегинів гідратаціоннийм рукавом. Рюкзаки з гідратаціонной системами застосовуються військовослужбовцями в велотуризмі і при піших походах в жарку пору року, на маршрутах по території де немає питної води, степах, пустелях.

  870 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Hydraulics LT 1,5L
  1 242 грн
  Osprey Hydraulics LT 1,5L

  Артикул: 009.0069 Питна система (гідратор) Osprey Hydraulics LT 1,5L - полегшена версія, з повністю відкриваємою верхньою частиною, для наповнення і чищення. Спеціальний коннектор дозволяє відстебнути гідро-трубку від резервуара, таким чином, систему можна наповнити водою не витягуючи всю систему з гідротрубкою, а тільки безпосередньо резервуар.

  1 242 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Hydraulics LT 2,5L
  1 368 грн
  Osprey Hydraulics LT 2,5L

  Артикул: 009.0070 Питна система (гідратор) Osprey Hydraulics LT 2,5L - полегшена версія, з повністю відкриваємою верхньою частиною, для наповнення і чищення. Спеціальний коннектор дозволяє відстебнути гідро-трубку від резервуара, таким чином, систему можна наповнити водою не витягуючи всю систему з гідротрубкою, а тільки безпосередньо резервуар.

  1 368 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Hydraulics 2L
  1 572 грн
  Osprey Hydraulics 2L

  Артикул: 009.0067 Питна система (гідратор) Osprey Hydraulics 2L оновлена ​​питна система з надійним резервуаром анатомічної форми і чудовими технічними характеристиками. Гідратор від Osprey - Hydraulics 2L має унікальний отвір для зручного наповнення та легкого очищення резервуару після використання.

  1 572 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Hydraulics 3L
  1 690 грн
  Osprey Hydraulics 3L

  Артикул: 009.0068 Питна система (гідратор) Osprey Hydraulics 3L оновлена ​​питна система з надійним резервуаром анатомічної форми і чудовими технічними характеристиками. Гідратор від Osprey - Hydraulics 2L має унікальний отвір для зручного наповнення та легкого очищення резервуару після використання.

  1 690 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kriega Hydro-2 (Silver)
  3 706 грн
  Kriega Hydro-2 (Silver)

  Артикул: ADM-761327 Моторюкзак Kriega Hydro-2 (Silver) з вбудованим гідратором Hydrapack Shape-Shift на 2 літри. Головна особливість за що багато райдери з усього світу обирають Kriega Hydro-2 це перевірена система лямок Quadloc-lite. А також використання в конструкції легкого і міцного матеріалу Cordura 420D Lite Plus він дуже міцний і не протирається.

  3 706 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Гідратори

Гідратор - це резервуар для рідини, з якого виходить трубка з соском. Середній об’єм гідратора - 2-3 літра, але бувають і менше об‘єми. При цьому рідину можна пити, не витягуючи сам резервуар, на ходу або на привалі. Тобто людині не доведеться діставати флягу з чохла або рюкзака. Сосок трубки гідратора слід вибирати виходячи з того, наскільки до...

Гідратор - це резервуар для рідини, з якого виходить трубка з соском. Середній об’єм гідратора - 2-3 літра, але бувають і менше об‘єми. При цьому рідину можна пити, не витягуючи сам резервуар, на ходу або на привалі. Тобто людині не доведеться діставати флягу з чохла або рюкзака. Сосок трубки гідратора слід вибирати виходячи з того, наскільки добре він справляється із завданням збереження герметичності. Кращим варіантом буде такий сосок, з якого вода починає литися при стисканні його зубами, а з'єднання соска з трубкою зроблено у вигляді Г-подібного коліна.

Ємність гідратора може загвинчуватися кришкою або мати закриваючийся верх. Перший варіант більш герметичний і зручний, другий - дозволяє набирати воду з великих ємностей і простіше миється. Розміщується гідратор або в спеціальному відділення рюкзака, або на спині розвантажувального жилета. Миється система спецзасобами, а за відсутністю таких - чистою водою. Для миття трубки використовують спеціальні щітки. Обов'язковою доповненням до гідратор виступає сушка і запасні соски, які рекомендується брати з собою в похід.

Заповнювати гідратор слід чистою водою або мінералкою. Можна наповнити резервуар несолодким добре процідженим від чаїнок чаєм. Також допустимо домашній квас або сік, але після таких напоїв систему слід промити з особливою ретельністю. Не можна заливати в гідратор гарячі і алкогольні напої, також небажані солодкі і сильногазовані рідини. Головними плюсами гідратора є його зручність і функціональність - пити можна прямо на ходу, не дістаючи нічого з рюкзака. Мінусами служать його непридатність для певних напоїв, а також той факт, що рідина в гідратора чутлива до перепадів температур, в результаті чого він поступається термосу. Питання необхідності гідратора для кожного дуже індивідуальний. Якщо угамування спраги на ходу не принципово, то гідратор вам не дуже потрібен.

Детальнiше