Миски Є 1 товар

Показані 1 - 1 із 1 товарів
 • WILDO Kasa XL
  261 грн
  WILDO Kasa XL
  (89236)

  WILDO Kasa XL – миска на 900 мл. Повністю виправдовує свою назву, вона справді велика і найбільша в асортименті посуду WILDO, її об'єм трохи більше 900 мл. Форма і розмір роблять такий посуд універсальним, як для їжі, пиття, так і для приготування їжі. Для зручності всередині миски нанесено вимірювальну шкалу (до 800 мл). Миска виготовлена з...

  261 грн
Показані 1 - 1 із 1 товарів
Миски

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди які виробляють туристичні миски всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите тарілки для походу з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагам...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди які виробляють туристичні миски всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите тарілки для походу з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо каталог, що регулярно наповнюється, найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ‘Оплата частинами’.

Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам найкращі туристичні тарілки серед яких Ви знайдете необхідні моделі, різних розмірів та призначення. У цьому розділі Ви знайдете туристичні миски. Ми поважаємо Ваш та власний час, тому в нашому магазині можна купити тарілки для походу тільки з гарної та найвищої якості.

Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати Вам найкращі туристичні миски відомих брендів. Також у розділі Ви зможете самостійно вибрати та купити тарілки для походу необхідної форми та характеристик. Бажаємо Вам приємних та вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше