Osprey Товарів у наявності: 856

на сторінку
Показані 1 - 20 із 856 пунктів
 • Osprey Arcane Zip Pouch S (Acorn Red)
  365 грн
  Osprey Arcane Zip Pouch S (Acorn Red)

  Артикул: 009.001.0144 Osprey Arcane Zip Pouch M (Milky Tea Tan/Acorn Red) - органайзер для дрібних речей і аксесуарів. Практичний аксесуар для подорожей, відпочинку та щоденного використання в місті.

  365 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 3L (Electric Lime)
  465 грн
  Osprey Ultralight Drysack 3L (Electric Lime)

  Артикул: 009.0035 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 3L (Electric Lime) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  465 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 3L (Poppy Orange)
  465 грн
  Osprey Ultralight Drysack 3L (Poppy Orange)
  1 Рейтинг

  Артикул: 009.0036 Гермомешок Osprey Ultralight Drysack 3L (Poppy Orange) - предназначен для защиты вещей от влаги в любых формах. Влагозащищенный чехол Osprey Ultralight Drysack изготовлен из силиконизированного нейлона ripstop в ярких цветах, он надежно защитит вещи, а также их легко будет найти в темных глубинах рюкзака.

  465 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 6L (Poppy Orange)
  535 грн
  Osprey Ultralight Drysack 6L (Poppy Orange)

  Артикул: 009.0040 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 6L (Poppy Orange) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  535 грн
 • Osprey Arcane Zip Pouch M (Milky Tea Tan/Acorn Red)
  545 грн
  Osprey Arcane Zip Pouch M (Milky Tea Tan/Acorn Red)

  Артикул: 009.001.0142 Osprey Arcane Zip Pouch M (Milky Tea Tan/Acorn Red) - органайзер для дрібних речей і аксесуарів. Практичний аксесуар для подорожей, відпочинку та щоденного використання в місті.

  545 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 12L (Electric Lime)
  595 грн
  Osprey Ultralight Drysack 12L (Electric Lime)

  Артикул: 009.0023 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 12L (Electric Lime) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  595 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 20L (Tropic Teal)
  735 грн
  Osprey Ultralight Drysack 20L (Tropic Teal)
  1 Рейтинг

  Артикул: 009.0030 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 20L (Tropic Teal) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  735 грн
 • Osprey Arcane Zip Pouch L (Milky Tea Tan/Acorn Red)
  735 грн
  Osprey Arcane Zip Pouch L (Milky Tea Tan/Acorn Red)

  Артикул: 009.001.0140 Osprey Arcane Zip Pouch L (Milky Tea Tan/Acorn Red) - органайзер для дрібних речей і аксесуарів. Практичний аксесуар для подорожей, відпочинку та щоденного використання в місті.

  735 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 30 (Shadow Grey)
  865 грн
  Osprey Ultralight Drysack 30 (Shadow Grey)

  Артикул: 009.0033 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 30 (Shadow Grey) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  865 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 30 (Tropic Teal)
  865 грн
  Osprey Ultralight Drysack 30 (Tropic Teal)

  Артикул: 009.0034 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 30 (Tropic Teal) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  865 грн
 • Osprey Ultralight Stuff Pack (Electric Lime)
  1 315 грн
  Osprey Ultralight Stuff Pack (Electric Lime)

  Артикул: 009.1132 Рюкзак Osprey Ultralight Stuff Pack (Electric Lime) - створений бути під рукою і не займати місця в складеному стані. Він пошитий з міцного і тонкого (усього 40D Nylon Ripstop) нейлону, що дозволяє складати її в дуже компактний розмір. Він підійде для щоденного використання в місті або в якості резервного рюкзака в тривалих подорожах, так як компактно...

  1 315 грн
 • Osprey Daylite Kids (Wave Blue)
  1 455 грн
  Osprey Daylite Kids (Wave Blue)

  Артикул: 009.2139 Osprey Daylite Kids (Wave Blue) дитячий (від 4 до 10 років) міський рюкзак, об'ємом 10 л. Daylite Kids це краще від серії Osprey Daylite, тільки розрахований на дітей. Рюкзак сумісний з питною системою і зроблена з матеріалів без PFC DWR. Це ідеальний рюкзак для одноденних поїздок на свіжому повітрі, шкільних канікул або невеликих прогулянок.

  1 455 грн
 • Osprey Daylite Cinch Pack (Wave Blue)
  1 815 грн
  Osprey Daylite Cinch Pack (Wave Blue)

  Артикул: 009.2471 Osprey Daylite Cinch Pack (Wave Blue) - компактний, міський рюкзак. Модель поєднує найкраще від серії Daylite, але отримала верхнє завантаження на пряжці для швидкого доступу до всіх необхідних речей. Завдяки низкопрофильной формі, малій вазі і вузькій спинці, підійде для катання на велосипеді.

  1 815 грн
 • Osprey Savu 2 (Claret Red)
  1 815 грн
  Osprey Savu 2 (Claret Red)

  Артикул: 009.2533 Osprey Savu 2 (Claret Red) - поясна сумка для катання на велосипеді. Модель 2021 року. У сумці передбачено відділення для питної пляшки, яка розміщується під нахилом - це дозволяє діставати і укладати пляшку навіть під час їзди. У сумці передбачено достатньо місця для зберігання предметів першої необхідності, таких як запасна трубка, мультитул і перекус.

  1 815 грн
 • Osprey Daylite (Black)
  2 175 грн
  Osprey Daylite (Black)

  Артикул: 009.2485 Osprey Daylite (Black) - міський рюкзак, спортивного стилю, легка і універсальна модель 2021 року. Osprey Daylite відмінно підходить для повсякденних потреб і пригод, а також підійде для мандрівників, в якості додаткового рюкзака меншого обсягу.

  2 175 грн
 • Osprey Daylite Plus 20 (Cosmic Red)
  2 365 грн
  Osprey Daylite Plus 20 (Cosmic Red)

  Артикул: 009.2476 Osprey Daylite Plus 20 (Cosmic Red) - міський рюкзак, спортивного стилю, легка і універсальна модель 2021 року. Все що вам сподобалося в Osprey Daylite, тільки тепер з відділенням для ноутбука / планшета, додатковий обсяг для зберігання, і розширені організаційні моменти. Osprey Daylite Plus відмінно підходить для повсякденних потреб і пригод, а також...

  2 365 грн
 • Osprey Savu 5 (Claret Red)
  2 365 грн
  Osprey Savu 5 (Claret Red)

  Артикул: 009.2530 Osprey Savu 5 (Claret Red) - поясна сумка для катання на велосипеді, на 5 літрів. Модель 2021 року. Підходить для відпочинку в місті чи на природі - ідеальний варіант для велосипедного спорту. Сумка оснащена двома жорсткими кишенями, які дозволяють без зупинки легко витягати і замінювати пляшки з водою, поки ви тиснете на педалі. Кутовий поясний ремінь і...

  2 365 грн
 • Osprey UL Dry Stuff Pack 20 (Tropic Teal)
  2 485 грн
  Osprey UL Dry Stuff Pack 20 (Tropic Teal)

  Артикул: 009.2507 Osprey UL Dry Stuff Pack 20 (Tropic Teal) - ультра легкий, компактний рюкзак, який в складеному розмір поміщається в кишеню. Цей водонепроникний рюкзак - ідеальний компаньйон в поїздках, де потрібні додаткові можливості перенесення, але при цьому важливі простір і вага. Простота не означає недолік функцій - в цьому рюкзаку є основне відділення з відкидним...

  2 485 грн
 • Osprey Daylite Tote Pack (Dream Purple)
  2 545 грн
  Osprey Daylite Tote Pack (Dream Purple)

  Артикул: 009.2462 Osprey Daylite Tote Pack (Dream Purple) - універсальний рюкзак-tote-сумка, на 20л. Для міста, на прогулянку, поїздку на ринок, на роботу або навчання, всюди зручно всюди функціонально. Цей рюкзак-трансформер легко перетворюється з рюкзака в сумку і навпаки, ви можете вибрати варіант перенесення який в цей момент підходить саме вам.М’яка внутрішня кишеня...

  2 545 грн
 • Osprey Daylite Tote Pack (Wave Blue)
  2 545 грн
  Osprey Daylite Tote Pack (Wave Blue)

  Артикул: 009.2464 Osprey Daylite Tote Pack (Wave Blue) - універсальний рюкзак-tote-сумка, на 20л. Для міста, на прогулянку, поїздку на ринок, на роботу або навчання, всюди зручно всюди функціонально. Цей рюкзак-трансформер легко перетворюється з рюкзака в сумку і навпаки, ви можете вибрати варіант перенесення який в цей момент підходить саме вам.М’яка внутрішня кишеня може...

  2 545 грн
Показані 1 - 20 із 856 пунктів
Osprey

Сумки і рюкзаки Osprey - це якість і надійність, перевірена часом. Дві речі залишаються завжди незмінними в діяльності і виробництві компанії Osprey: це прихильність традиційному дизайну, який був розроблений ще засновником компанії і традиція постійного оновлення інновацій і якості свого товару. Конструктори Osprey внесли значні зміни в регулюв...

Сумки і рюкзаки Osprey - це якість і надійність, перевірена часом. Дві речі залишаються завжди незмінними в діяльності і виробництві компанії Osprey: це прихильність традиційному дизайну, який був розроблений ще засновником компанії і традиція постійного оновлення інновацій і якості свого товару. Конструктори Osprey внесли значні зміни в регулюванні поясних ременів, а також звернули увагу на безліч дрібних деталей. Сьогодні за спиною компанії десятки нагород, а рюкзаки Osprey знають у багатьох країнах світу.

Osprey - це унікальна за своєю специфікою виробництва компанія, яка при конструюванні моделей приділяє величезну увагу як якості матеріалів, так і впровадження передових технологій та інноваційних рішень. Найважливішим показником якісності Osprey є довічна гарантія: виробник виконає ремонт або заміну будь-якого свого виробу, що містить виробничий брак. У списку продукції Osprey знайдуться якісні експедиційні рюкзаки, легкі рюкзаки для альпінізму, стильні рюкзаки і сумки для міста, велосипедні рюкзаки, а так рюкзаки для подорожей і гірського трекінгу.

Детальнiше