Macbook

Цена

159 грн - 3264 грн

MacBook Товарів у наявності: 356

на сторінку
Показані 1 - 20 із 356 пунктів
 • 203 грн

  Артикул: SP-SPK-A1484 матовий; ультратонкий; з отворами для вентиляції

  203 грн
 • 203 грн

  Артикул: SP-SPK-A1169 Чохол для MacBook Pro 13 "Speck SeeThru Pool Glossy - напівпрозорий кейс-накладка для Apple MacBook Pro. Speck SeeThru Pool Glossy виконаний з напівпрозорого міцного полікарбонату, який надійно захистить Ваш ноутбук від ударів, подряпин. Для MacBook Pro 13” - 2012 року.

  203 грн
 • 387 грн

  Артикул: GM55-13 Чохол-папка Gmakin GM55-13 для Масвоок виготовлений з фетру, і на відміну від інших чохлів Gmakin має застібку на липучці і вертикальне завантаження, що дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбука або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  387 грн
 • 387 грн

  Артикул: GM56-13 Чохол-папка Gmakin GM56-13 для Масвоок Pro 13 '' Retina виготовлений з фетру, і на відміну від інших чохлів Gmakin має застібку на липучці і вертикальне завантаження, що дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбука або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  387 грн
 • 387 грн

  Артикул: GM61-13 Чохол-конверт Gmakin GM61-13 для Масвоок Pro 13 '' Retina пошитий з фетру, він має верхній клапан з округленим кутом і відповідно верхнє завантаження, сам же клапан закривається на кнопку в тон основного матеріалу - повсті.

  387 грн
 • 430 грн

  Артикул: GM62-13 Gmakin GM62-13-класичний фетровий чохол-конверт з верхнім клапаном для MacBook Pro 13 '' Retina, з додатковою кишенею для планшета або блокнота з ручкою закривається на кнопку.

  430 грн
 • 435 грн

  Артикул: SP-SPK-A2731 напівпрозорий і глянсовий; ультратонкий; з отворами для вентиляції

  435 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM06 Чохол для MacBook Air 13''/Pro 13'' - Gmakin GM06 -класичний фетровий чохол-конверт з несиметричним кутовим-клапаном. Фіксується на одну кнопку, ця модель підійде тим хто цінить легкість і прості форми, а в сумкці або рюкзаку вже передбачене спеціальне відділення для MacBook.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM10 Чохол-папка для MacBook Air 13''/Pro 13''- Gmakin GM10 класичний фетровий чохол-конверт з трикутним верхнім клапаном на застібці велкро. Додатково обшитий вставкою зі шкірозамінника коричневого кольору в місці де часто доводиться тримати чохол в руці.

  461 грн
 • 461 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: GM16 Чохол для MacBook Air 13''/Pro 13'' - Gmakin GM16 виготовлений з фетру, має вертикальне завантаження. Клапан з меншої сторони фуксується на гумову стрічку, що дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбука або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM17 Чохол для MacBook Air 13''/Pro 13'' - Gmakin GM17 виготовлений з фетру та вертикальне завантаження ноутбуку. Цей чохол дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбуку або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  461 грн
 • 461 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: GM56 Чохол-папка Gmakin GM56 для MacBook Air 13″ и MacBook Pro 13″ (Black Grey) виготовлений з фетру, і на відміну від інших чохлів Gmakin має застібку на липучці і вертикальне завантаження, що дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбука або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM55 Чохол-папка для MacBook Air 13''/Pro 13'' - Gmakin GM55 виготовлений з фетру, і на відміну від інших чохлів Gmakin має застібку на липучці і вертикальне завантаження, що дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбука або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM17-12 Чохол для MacBook 12''- Gmakin GM17-12 виготовлений з фетру та вертикальне завантаження ноутбуку. Цей чохол дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбуку або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM16-13New Чохол для MacBook 13'' Retina - Gmakin GM16-13New виготовлений з фетру, має вертикальне завантаження. Клапан з меншої сторони фуксується на гумову стрічку, що дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбука або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM17-13New Чохол для MacBook 13'' Retina - Gmakin GM17-13New виготовлений з фетру та вертикальне завантаження ноутбуку. Цей чохол дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбуку або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM10-12 Чохол-папка для MacBook 12''- Gmakin GM10-12 класичний фетровий чохол-конверт з трикутним верхнім клапаном на застібці велкро. Додатково обшитий вставкою зі шкірозамінника коричневого кольору в місці де часто доводиться тримати чохол в руці.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM16-12 Чохол для MacBook 12'' - Gmakin GM16-12 виготовлений з фетру, має вертикальне завантаження. Клапан з меншої сторони фуксується на гумову стрічку, що дозволяє безпечно і зручно розміщувати його в рюкзаку, незалежно є там відділення для ноутбука або немає - ноутбук буде відмінно захищений.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM06-13New Чохол для MacBook Pro 13'' Retina - Gmakin GM06-13New -класичний фетровий чохол-конверт з несиметричним кутовим-клапаном. Фіксується на одну кнопку, ця модель підійде тим хто цінить легкість і прості форми, а в сумкці або рюкзаку вже передбачене спеціальне відділення для MacBook.

  461 грн
 • 461 грн

  Артикул: GM10-13New Чохол-папка для Macbook Pro 13”- Gmakin GM10-13 класичний фетровий чохол-конверт з трикутним верхнім клапаном на застібці велкро. Додатково обшитий вставкою зі шкірозамінника коричневого кольору в місці де часто доводиться тримати чохол в руці.

  461 грн
Показані 1 - 20 із 356 пунктів
MacBook

Чохли (папки, кейси, футляри, конверти) для MacBook.

Головною перевагою MacBook є його мобільність: можливість брати ноутбук завжди з собою. Але це в той же час може стати і недоліком, оскільки при повсякденному транспортуванні пристрою можуть виникнути різні пошкодження. Для того, щоб уникнути цього, Вам знадобиться надійний, зручний і стильний...

Чохли (папки, кейси, футляри, конверти) для MacBook.

Головною перевагою MacBook є його мобільність: можливість брати ноутбук завжди з собою. Але це в той же час може стати і недоліком, оскільки при повсякденному транспортуванні пристрою можуть виникнути різні пошкодження. Для того, щоб уникнути цього, Вам знадобиться надійний, зручний і стильний захист. Такий захист надають чохли для MacBook.


У нашому інтернет-магазині ProBag Ви знайдете безліч чохлів, починаючи від класичних і закінчуючи незвичайними папками-кишеньками. Всі вони забезпечують повноцінний захист для Вашого Apple-пристроя. Так, вони захистять Ваш ноутбук від мікроподряпин, подряпин, відколів, потертостей. Крім того, вони вбережуть гаджет від попадання всередину рідини, бруду, пилу. А ще чохли додадуть унікальності придбаного вами пристрою зробивши його неповторним і особливим.


У нас представлені тільки якісні чохли для MacBook, з яким Ваш ноутбук буде дійсно в цілості і захищений. Вони виготовлені з найкращих матеріалів, що володіють чудовими експлуатаційними властивостями. Ви можете бути впевнені на всі 100%, що придбаний у нас чохол для MacBook відповідає всім стандартам якості, ергономічності і стилю. Чохли в ідеалі повторюють форму і конструктивні особливості гаджета. Вони забезпечують вільний доступ до всіх потрібних користувачеві роз'ємів. Вони не додають додаткової ваги і обсягу ноутбука.


У нас представлено безліч видів, варіантів забарвлення і дизайну. Так, якщо Ви любите класику, ідеальним рішенням для Вас буде класичний чохол з натуральної шкіри чорного/коричневого кольору. Якщо ж Ви любите виділятися з натовпу і вважаєте себе неординарною особистістю, тоді оригінальний чохол-папка з принтом або незвичайної кольоровою гамою - саме те, що Вам потрібно. Варто відзначити, що будь-який з цих чохлів забезпечить Вам справжній захист від різних пошкоджень.


Чохли для MacBook - це ідеальне рішення для зручного і головне надійного захисту Apple-ноутбука. У нас Ви зможете підібрати чохол, що підходить саме Вам, оскільки в нашому магазині досить великий асортимент захисних аксесуарів для MacBook. Крім того, ми пропонуємо оптимальне співвідношення якості і ціни. Доставку здійснюємо по всій країні в максимально короткі терміни.

Детальнiше