iPad

Цена

399 грн - 2100 грн

Версія iPad

Нет выбора для этой группы

Формат чохла:

Фільтр:

В наявності:

Нет выбора для этой группы

Производитель

Нет выбора для этой группы

Ціна

188 грн - 188 грн

Заглушки для керма Є 1 товар

Показані 1 - 1 із 1 товарів
Показані 1 - 1 із 1 товарів
Заглушки для керма

Заглушки для керма або баренди - це заглушки на краях керма, основна мета яких - зберегти життя і здоров'я райдера при падінні. Баренди для BMX або заглушки керма, вони створені для захисту керма від попадання пилу та бруду всередину, механічних пошкоджень, а також для зручності та безпеки. Баренди на BMW бувають абсолютно різні. Баренди – це ан...

Заглушки для керма або баренди - це заглушки на краях керма, основна мета яких - зберегти життя і здоров'я райдера при падінні. Баренди для BMX або заглушки керма, вони створені для захисту керма від попадання пилу та бруду всередину, механічних пошкоджень, а також для зручності та безпеки. Баренди на BMW бувають абсолютно різні. Баренди – це англійське слово, оригінальна назва Bar Ends – закінчення керма. Найпростіші – пластикові, такі як правило йдуть у комплекті з грипсами. Ви просто вставляєте баренд-заглушку до упору і завдяки ребрам він непогано тримається в кермі. Такі баренди найлегші, виглядають просто, дешеві та недовговічні.

Наступний тип баренди із кріпленням типу пелюстки. Такі баренди важчі за решту, адже у них найнадійніше кріплення, а капелюшок може бути з різноманітних матеріалів та дизайну. Ви відкручуєте болт, вставляєте баренд у трубу керма до упору, а потім закручує до упору. І останній вид барендів, які набрав найбільшої популярності, алюмінієві фрезеровані баренди. Фрезерування дозволяє досягти різноманітності форм, а завдяки технології анодування вони доступні в будь-яких кольорах. Кріпляться такі баренди дуже просто. Ви надягаєте їх, як кришки на кермо і закручуєте бічні болти до упору, кріплення просте і в той же час надійне. Вага таких баренд мінімальна приблизно 50 грамів пари. Встановивши баренди ви не тільки прикрашаєте ваш велосипед, роблячи його дизайн завершеним, але дбаєте про захист рук, керма і найголовніше живота і паху (хто катається розуміє причому тут живіт/пах), які дуже часто страждають при барах і невдалих приземленнях.

Колись баренди виготовлялися зі сталі, але практика показала, що така деталь, незважаючи на величезний запас міцності, має надто велику вагу. Звичайно можна, як варіант розглянути титан, як матеріал для даної деталі, але це також не виправдано, навантаження не настільки великі, а дорогий матеріал.

Дехто нехтує важливістю брендів при збиранні велосипеда, але ця деталь потрібна не тільки для естетичної краси, але і для безпеки при падіннях. Було дуже багато випадків, коли під час виконання трюків райдери падали перпендикулярно на ручку керма. Іноді обходилося просто синцями, але траплялися випадки, коли пошкоджувалися навіть внутрішні органи, при встановленні баренд, ви 100% убезпечите себе від подібного.

Детальнiше