Баул Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 товарів
 • Tatonka Gear Bag 40 (Black)
  1 677 грн
  Tatonka Gear Bag 40 (Black)
  (40811)

  Артикул: TAT 1946.040 Tatonka Gear Bag 40 (Black) - сумка для спорядження, речей та іншого з м'яким захисним шаром. Сумка має бігунки на блискавці, що замикаються і дуже широкі ручки для перенесення. Особливо підходить для перевезення громіздких предметів, м'яка з усіх боків і подходить в якості транспортної або дорожньої сумки для кемпінгу.

  1 677 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tatonka Gear Bag 100 (Black)
  1 985 грн
  Tatonka Gear Bag 100 (Black)
  (42630)

  Артикул: TAT 1940.040 Tatonka Gear Bag 100 (Black) - сумка для спорядження, речей та іншого з м'яким захисним шаром. Сумка має бігунки на блискавці, що замикаються і дуже широкі ручки для перенесення. Особливо підходить для перевезення громіздких предметів, м'яка з усіх боків і подходить в якості транспортної або дорожньої сумки для кемпінгу.

  1 985 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Tatonka Gear Bag 80 (Black)
  2 067 грн
  Tatonka Gear Bag 80 (Black)
  (49832)

  Артикул: TAT 1949.040 Tatonka Gear Bag 80 (Black) - сумка для спорядження, речей та іншого з м'яким захисним шаром. Сумка має бігунки на блискавці, що замикаються і дуже широкі ручки для перенесення. Особливо підходить для перевезення громіздких предметів, м'яка з усіх боків і подходить в якості транспортної або дорожньої сумки для кемпінгу.

  2 067 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 3 із 3 товарів
Баул

Баул

Баул-сумка, як правило називають велику містку сумку, часто не має певної жорсткої форми. Сумка-баул зазвичай м'яка, легко складається, має гнучке дно. Завдяки такій конструкції в неї можна помістити багато речей. Зовні баул це сумка, як правило, циліндричної форми з верхньої або бічним завантаженням, затягується шнуром, або застібається на...

Баул

Баул-сумка, як правило називають велику містку сумку, часто не має певної жорсткої форми. Сумка-баул зазвичай м'яка, легко складається, має гнучке дно. Завдяки такій конструкції в неї можна помістити багато речей. Зовні баул це сумка, як правило, циліндричної форми з верхньої або бічним завантаженням, затягується шнуром, або застібається на блискавку. Він може бути забезпечений ручкою або плечовими лямками для перенесення. Для пошиття виробники використовую міцну щільну тканину, яка тривалий час зможе витримувати інтенсивне використання: буде стійкою до зачепів і тертя, і володіє високою міцністю на розрив, стійка до вигорання. Додатково нейлон, поліестер або кордура - традиційні тканини для пошиття баулів і мішків - покривають або просочують водо і брудовідштовхуючими покриттяа, що значно подовжує термін експлуатації виробу, служить додатковим захистом для речей, що всередені.

Часто баули часто зовні доповнюють компресійними ременями, кишенями, стропами і петлями. Ремені дозволяють зменшити обсяг баула, і ретельно зафіксувати вміст, а кишені, стропи й петлі дають можливість навішування додаткового спорядження.  Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите сумку-баул з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну і післягарантійне) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярно наповпюваний каталог найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ''Оплата частинами ''. Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам кращу сумку-баул серед яких Ви знайдете необхідні товари для активного відпочинку і подорожей. В цьому розділі Ви знайдете професійні сумки-баул від провідних виробників: Tatonka. Ми поважаємо Ваше і власний час, тому в нашому магазині можна купити сумку-баул тільки з позитивною репутацією. Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати Вам кращу сумку-баул. Також в розділі Ви зможете самостійно вибрати і купити сумку-баул необхідної форми і характеристик. Бажаємо Вам приємних і вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше