Tasmanian Tiger Товарів у наявності: 68

на сторінку
Показані 1 - 20 із 68 пунктів
Показані 1 - 20 із 68 пунктів
Tasmanian Tiger

Tasmanian Tiger - це відомий виробник спорядження та одягу для військових, спецпідрозділів і поліції. За багато років Tasmanian Tiger зарекомендував себе в якості провідного постачальника професійного спорядження і одягу в усьому світі. Tasmanian Tiger відзначився, зокрема, своїми багатоцільовими рюкзаками. Незалежно від того, розрахований рюкза...

Tasmanian Tiger - це відомий виробник спорядження та одягу для військових, спецпідрозділів і поліції. За багато років Tasmanian Tiger зарекомендував себе в якості провідного постачальника професійного спорядження і одягу в усьому світі. Tasmanian Tiger відзначився, зокрема, своїми багатоцільовими рюкзаками. Незалежно від того, розрахований рюкзак на одиночного бійця, що виконує завдання протягом декількох тижнів, на снайпера, на транспортування великої кількості речей, на надання першої допомоги або використання для одноденних походів і штурмових виходів - у Tasmanian Tiger є модель для будь-якого випадку. Технічно грамотні системи підвіски, спеціально розраховані на перенесення важких вантажів (система Х1) або на щільне прилягання рюкзака до спини під час інтенсивного руху (система X Lite Vario) роблять рюкзаки Tasmanian Tiger елітної продукцією. У своїй роботі Tasmanian Tiger використовує розробки компанії Tatonka - власника торгової марки Tasmanian Tiger. Компанія має значний послужний список випущених рюкзаків і розроблених систем підвіски і є одним з провідних постачальників високоякісних рюкзаків на європейському outdoor ринку.

Одна ідея -одна команда. Власна команда розробників спорядження постійно взаємодіє з користувачами спорядження і з постачальниками матеріалів. Вибір конкретних матеріалів відбувається з урахуванням задоволення вимог функціональності, зносостійкості і безпеки. Ми намагаємося постійно вдосконалювати нашу продукцію і допрацьовувати її, враховуючи нові потреби, ще на стадії розробки впроваджуючи інновації в продукт.
 
Починаючи з першого зразка і закінчуючи виробами, готовими до випуску, вся продукція Tasmanian Tiger зароджується і розвивається всередині компанії і виготовляється на власному заводі. Таким чином, компанія може втрутитися, змінити і поліпшити товари на будь-якій стадії виробництва. Це єдино можливий спосіб забезпечити найвищі стандарти якості. Всі виробничі процеси - від замовлення матеріалів та виготовлення до кінцевого контролю якості - точно визначаються і контролюються компанією відповідно до міжнародних стандартів. Кожен продукт ретельно перевіряється і випробовується перед тим, як покинути завод. Кожному продукту присвоюється серійний номер і заноситься в базу даних.

Важливою деталлю при покупці сумки або рюкзака Tasmanian Tiger є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таким популярним програмам як Оплата частинами (Приватбанк) і Покупка частинами (Монобанк). Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак або сумку Tasmanian Tiger, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.   

Детальнiше