Фільтр:

В наявності

Производитель

Сброс этой группы

Цена

252 грн - 9744 грн

Дівчині/Хлопцю:

 Slamm

Самокати Slamm Scooters або просто Slamm (Великобританія, Amersham, Buckinghamshire London) один з лідерів трюкових самокатів для дітей, підлітків і дорослих. Трюкові самокати Slamm - це бренд з багаторічним досвідом роботи в сфері самокатів для фрістайлу. Якісні трюкові самокати від Slamm розроблені відповідно до найвищих стандартів, розсуваючи межі, щоб запропонувати одні з найбільш конкурентоспроможних самокатів для фрістайлу.

Самокати Slamm Scooters або просто Slamm (Великобританія, Amersham, Buckinghamshire London) один з лідерів трюкових самокатів для дітей, підлітків і дорослих. Трюкові самокати Slamm - це бренд з багаторічним досвідом роботи в сфері самокатів для фрістайлу. Якісні трюкові самокати від Slamm розроблені відповідно до найвищих стандартів, розсуваючи межі, щоб запропонувати одні з найбільш конкурентоспроможних самокатів для фрістайлу.

Slamm витрачає багато часу на розробку нових моделей і з гордістю пропонує високоякісні самокати для трюків, з прекрасним зовнішнім виглядом за доступними цінами, а це означає, що нові райдери можуть отримати справжнє задоволення від самоката, за прийнятні гроші. Slamm Scooters створює самокати та супутню продукцію найвищої якості за доступними цінами. Компанія прагне додавати нові технології, матеріали і покриття для своїх самокатів.

Slamm Scooters працює зі своїми райдерамі і магазинами скутерів круглий рік, це означає, що компанія може швидко реагувати і бути впевненими, що розробляє то, що потрібно райдерам, на нових моделях, а також регулярно допрацьовуємо і оновлюємо існуючі моделі.

Slamm Scooters належить компанії Stateside Skates. Ця компанія вже більше 25 років є виробником товарів для стрітових екстремальних видів спорту і має в своєму арсеналі кілька брендів, серед яких скейтборд Enuff Skateboards, Voltage і лонгборди Mindless Longboards. Шоломи й захист REKD Protection, стильні вінтажні ролики Rio Roller і більш звичні SFR Skates, міські самокати Frenzy, ролики Anarchy.

Докладніше
на сторінку
Показані 1 - 20 із 80 товарів
 • Slamm Grip Tape (Clear)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Clear)
  (48218)

  Артикул: adr-SL588-CL Slamm Grip Tape (Clear) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Pyramid)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Pyramid)
  (48219)

  Артикул: adr-SL588-PY Slamm Grip Tape (Pyramid) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Sentinel)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Sentinel)
  (48220)

  Артикул: adr-SL588-SN Slamm Grip Tape (Sentinel) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Spectrum)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Spectrum)
  (48221)

  Артикул: adr-SL588-SP Slamm Grip Tape (Spectrum) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Arrow)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Arrow)
  (49691)

  Артикул: adr-SL588-AR Slamm Grip Tape (Arrow) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Strobe)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Strobe)
  (49692)

  Артикул: adr-SL588-SB Slamm Grip Tape (Strobe) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Grip Tape (Nebula)
  336 грн
  Slamm Grip Tape (Nebula)
  (49693)

  Артикул: adr-SL588-NB Slamm Grip Tape (Nebula) - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям.

  336 грн
 • Slamm Ny-Core 100 mm (Black)
  462 грн
  Slamm Ny-Core 100 mm (Black)
  (59149)

  Артикул: adr-SL509-BK Slamm Ny-Core 100 mm (Black) – міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  462 грн
 • Slamm Ny-Core 100 mm (Blue)
  462 грн
  Slamm Ny-Core 100 mm (Blue)
  (59150)

  Артикул: adr-SL509-BL Slamm Ny-Core 100 mm (Blue) – міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  462 грн
 • Slamm Ny-Core 100 mm (Green)
  462 грн
  Slamm Ny-Core 100 mm (Green)
  (59151)

  Артикул: adr-SL509-GR Slamm Ny-Core 100 mm (Green) – міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  462 грн
 • Slamm Ny-Core 100 mm (Orange)
  462 грн
  Slamm Ny-Core 100 mm (Orange)
  (59152)

  Артикул: adr-SL509-OR Slamm Ny-Core 100 mm (Orange) – міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд та високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності та безпеки під час виконання трюків.

  462 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Black)
  567 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Black)
  (48190)

  Артикул: adr-SL583-BK Slamm Pro Bar Grips (Black) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  567 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Blue)
  567 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Blue)
  (48191)

  Артикул: adr-SL583-BL Slamm Pro Bar Grips (Blue) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  567 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Green)
  567 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Green)
  (48192)

  Артикул: adr-SL583-GR Slamm Pro Bar Grips (Green) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  567 грн
 • Slamm Pro Bar Grips (Red)
  567 грн
  Slamm Pro Bar Grips (Red)
  (48193)

  Артикул: adr-SL583-RD Slamm Pro Bar Grips (Red) - міцні і комфортні для рук гріпси. М'які зносостійкі гріпси підходять для будь-якого керма. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні.

  567 грн
 • Slamm Team Bar Grips (Black)
  672 грн
  Slamm Team Bar Grips (Black)
  (48194)

  Артикул: adr-SL486-BK Slamm Team Bar Grips (Black) – грипсы сочетают в себе баланс комфорта и контроля. Разнонаправленный паттерн выглядит невероятно стильно и обеспечивает превосходной сцепление. Заглушки из термопластичного эластомера помогают минимизировать повреждения при агрессивном катании. Длина 165 мм подходит райдерам любого возраста, и позволяет кататься как в...

  672 грн
 • Slamm Team Bar Grips (Gum)
  672 грн
  Slamm Team Bar Grips (Gum)
  (48195)

  Артикул: adr-SL486-GM Slamm Team Bar Grips (Gum) - гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить райдерам будь-якого віку, і дозволяє кататися як в рукавичках, так...

  672 грн
 • Slamm Internal Semi-Sealed (Black)
  693 грн
  Slamm Internal Semi-Sealed (Black)
  (48229)

  Артикул: adr-SL577 Slamm Internal Semi-Sealed (Black) - напівгерметична рульова колонка з підшипниками закритого типу. Рульовий стакан інтегрований в колонку і знаходиться на одному рівні з нею. Підшипники знаходяться всередині, герметично закриті і захищені від бруду і пилу. Поставляється з усіма необхідними кришками і гайками.

  693 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic)
  840 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic)
  (48196)

  Артикул: adr-SL487-AR Slamm Team Swirl Bar Grips (Arctic) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить...

  840 грн
 • Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle)
  840 грн
  Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle)
  (48197)

  Артикул: adr-SL487-JN Slamm Team Swirl Bar Grips (Jungle) - комфортні яскраві гріпси зі стильним забарвленням. Гріпси поєднують в собі баланс комфорту і контролю. Різноспрямований патерн виглядає неймовірно стильно і забезпечує чудове зчеплення. Заглушки з термопластичного еластомеру допомагають мінімізувати пошкодження при агресивному катанні. Довжина 165 мм підходить...

  840 грн
Показані 1 - 20 із 80 товарів