Фільтр:

В наявності

Ціна

756 грн - 4368 грн

Производитель

Розмір

Дівчині/Хлопцю:

Роликові шоломи Товарів у наявності: 9

Показані 1 - 9 із 9 товарів
 • Micro Fly (Blue) 53-60
  756 грн
  Micro Fly (Blue) 53-60
  (59329)

  Артикул: adr-MSA-KHE-BL-53-60 Micro Fly (Blue) 53-60 – легкий та міцний шолом для дітей. Підходить для катання на роликах, самокаті та велосипеді. Внутрішня легка оболонка та міцна зовнішня гарантують високий рівень безпеки та знижують ризик серйозних травм голови під час падіння. Отвори забезпечують оптимальний рух повітря та додатково знижують вагу шолома.

  756 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Micro Fly (Pink) 53-60
  756 грн
  Micro Fly (Pink) 53-60
  (59300)

  Артикул: adr-MSA-KHE-PK-53-60 Micro Fly (Pink) 53-60 – легкий та міцний шолом для дітей. Підходить для катання на роликах, самокаті та велосипеді. Внутрішня легка оболонка та міцна зовнішня гарантують високий рівень безпеки та знижують ризик серйозних травм голови під час падіння. Отвори забезпечують оптимальний рух повітря та додатково знижують вагу шолома.

  756 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Micro Fly (Pink) 47-53
  756 грн
  Micro Fly (Pink) 47-53
  (59330)

  Артикул: adr-MSA-KHE-PK-47-53 Micro Fly (Pink) 47-53 – легкий та міцний шолом для дітей. Підходить для катання на роликах, самокаті та велосипеді. Внутрішня легка оболонка та міцна зовнішня гарантують високий рівень безпеки та знижують ризик серйозних травм голови під час падіння. Отвори забезпечують оптимальний рух повітря та додатково знижують вагу шолома.

  756 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Micro Fly (Blue) 47-53
  756 грн
  Micro Fly (Blue) 47-53
  (59328)

  Артикул: adr-MSA-KHE-BL-47-53 Micro Fly (Blue) 47-53 – легкий та міцний шолом для дітей. Підходить для катання на роликах, самокаті та велосипеді. Внутрішня легка оболонка та міцна зовнішня гарантують високий рівень безпеки та знижують ризик серйозних травм голови під час падіння. Отвори забезпечують оптимальний рух повітря та додатково знижують вагу шолома.

  756 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • MET YoYo
  1 520 грн
  MET YoYo
  (75972)

  MET YoYo – дитячий BMX та скейт-шолом. MET Yoyo – це високоякісний парковий BMX та міський шолом для молодих райдерів. Зовнішня оболонка з АБС-полімеру є цільною конструкцією з термопласту, що робить її напрочуд міцною і безпечною. Шолом поставляється з набиванням двох різних товщин, що забезпечує необхідний рівень комфорту для голови дитини.

  1 520 грн
 • ABUS Skurb Kid
  2 758 грн
  ABUS Skurb Kid
  (86217)

  ABUS Skurb Kid - дитячий шолом, для катання на скейті, роликах, самокатах тощо. Ця модель заповнює пробіл між стильним скейтерським шоломом та надійним захистом голови. Для дітей, які шукають повсякденний велосипедний шолом у стилі скейтерів. Життя дитини протікає на вулиці. Skurb Kid забезпечує надійний захист для маленьких дослідників, щоб вони могли...

  2 758 грн
 • ABUS Skurb
  2 988 грн
  ABUS Skurb
  (52032)

  Abus Skurb - урбан шолом, для міських пригод. Замислювався як шолом для катання на роликах, Лонгбординг або BMX. Але немає меж для безпеки, коли ви використовуєте якісний шолом для будь-яких катань в місті.

  2 988 грн
 • ABUS Skurb ACE
  3 908 грн
  ABUS Skurb ACE
  (86275)

  ABUS Skurb ACE - шолом, який відмінно підійде тим хто катається на роликах, лонгбордах або BMX. Skurb – це особливий підхід до життя та неповторний стиль, міська безпека та міський спосіб життя в одній серії шоломів. Тим, кому раніше доводилося носити важкий шолом із жорстким корпусом з АБС-пластику універсального розміру, сподобається стиль та...

  3 908 грн
 • ABUS Skurb MIPS
  4 368 грн
  ABUS Skurb MIPS
  (52010)

  Abus Skurb MIPS - урбан шолом з технологією MIPS, для міських пригод. Замислювався як шолом для катання на роликах, для лонгборду або BMX. Але немає меж для безпеки, коли ви використовуєте якісний шолом для будь-яких катань в місті.

  4 368 грн
Показані 1 - 9 із 9 товарів
Роликові шоломи

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють роликові шоломи, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите шолом для роликів з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами...

Магазин ProBag представляє всесвітньо відомі бренди, які виробляють роликові шоломи, всі вони представлені на сайті. Вибравши наш магазин Ви купите шолом для роликів з перших рук що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну та післягарантійну) підтримку у сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо каталог, що регулярно наповнюється, найсвіжішими новинками, оперативність доставки, власна вітрина яка складається з популярних позицій, кредит і вигідна розстрочка за програмою ‘Оплата частинами’.

Каталог інтернет магазину ProBag запропонує Вам найкращі роликові шоломи, серед яких Ви знайдете необхідні моделі. У цьому розділі Ви знайдете роликові шоломи для дітей та дорослих. Ми поважаємо Ваш час, тому в нашому магазині можна купити шолом для роликів тільки з позитивною репутацією.

Консультанти інтернет магазину ProBag допоможуть підібрати Вам найкращий роликовий шолом. Також у розділі Ви зможете самостійно вибрати та купити шолом для катання на роликах необхідної форми та характеристик. Бажаємо Вам приємних та вдалих покупок, будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі.

Детальнiше