Lowe Alpine фільтр:

Цена

541 грн - 8694 грн

Вага, кг

0 - 2

Об`єм, л:

2 - 80

Дівчині/Хлопцю:

Чохол від дощу:

Lowe Alpine класифікація:

Відділення для ноутбуку/планшету

Lowe Alpine Товарів у наявності: 137

на сторінку
Показані 1 - 40 із 137 пунктів
 • Lowe Alpine Lightflite 2 (Olympian Blue/Cider)
  479 грн
  Lowe Alpine Lightflite 2 (Olympian Blue/Cider)

  Артикул: LA FAD-37-OL-02 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 2 (Olympian Blue/Cider) відмінно підходить для бігу, маленька, зручна і майже непомітна. Біжіть вільно і легко разом з Lightflite 2, найлегшою біговою сумкою на пояс від Lowe Alpine.

  479 грн
 • Lowe Alpine Lightflite 5 (Anthracite/Pumpkin)
  579 грн
  Lowe Alpine Lightflite 5 (Anthracite/Pumpkin)

  Артикул: LA FAD-36-AN-05 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Anthracite/Pumpkin) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  579 грн
 • Lowe Alpine Lightflite 5 (Olympian Blue/Cider)
  579 грн
  Lowe Alpine Lightflite 5 (Olympian Blue/Cider)

  Артикул: LA FAD-36-OL-05 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Olympian Blue/Cider) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  579 грн
 • Lowe Alpine Lightflite 5 (Cider/Zinc)
  579 грн
  Lowe Alpine Lightflite 5 (Cider/Zinc)

  Артикул: LA FAD-36-CI-05 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Cider/Zinc) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  579 грн
 • Lowe Alpine Lightflite 5 (Firecracker)
  579 грн
  Lowe Alpine Lightflite 5 (Firecracker)

  Артикул: LA FAD-36-FC-05 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Firecracker) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  579 грн
 • Lowe Alpine Lightflite 2 (Azure)
  741 грн
  Lowe Alpine Lightflite 2 (Azure)

  Артикул: LA FAE-82-AZ-2 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 2 (Azure) відмінно підходить для бігу, маленька, зручна і майже непомітна. Біжіть вільно і легко разом з Lightflite 2, найлегшою біговою сумкою на пояс від Lowe Alpine.

  741 грн
 • Lowe Alpine Lightflite 2 (Auburn)
  741 грн
  Lowe Alpine Lightflite 2 (Auburn)

  Артикул: LA FAE-82-AU-2 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 2 (Auburn) відмінно підходить для бігу, маленька, зручна і майже непомітна. Біжіть вільно і легко разом з Lightflite 2, найлегшою біговою сумкою на пояс від Lowe Alpine.

  741 грн
 • Lowe Alpine Lightflite 5 сумка поясна, Azure
  855 грн
  Lowe Alpine Lightflite 5 (Azure)

  Артикул: LA FAE-81-AZ-5 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Azure) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  855 грн
 • Lowe Alpine Lightflite 5 сумка поясна, Auburn
  855 грн
  Lowe Alpine Lightflite 5 (Auburn)

  Артикул: LA FAE-81-AU-5 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Auburn) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  855 грн
 • Lowe Alpine Lightflite Hydro сумка поясна, Auburn
  969 грн
  Lowe Alpine Lightflite Hydro (Auburn)

  Артикул: LA FAE-80-AU-U Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite Hydro (Auburn) з пляшкою для пиття практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, ідеально підходить для носіння предметів першої необхідності в довгих або легких походах. Корисного об'єму на 4 літри, буде досить для багато чого, при цьому сумка...

  969 грн
 • Lowe Alpine Lightflite Hydro (Azure)
  969 грн
  Lowe Alpine Lightflite Hydro (Azure)

  Артикул: LA FAE-80-AZ-U Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite Hydro (Azure) з пляшкою для пиття практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, ідеально підходить для носіння предметів першої необхідності в довгих або легких походах. Корисного об'єму на 4 літри, буде досить для багато чого, при цьому сумка...

  969 грн
 • Lowe Alpine Vector 18 (Berry)
  1 254 грн
  Lowe Alpine Vector 18 (Berry)

  Артикул: LA FDP-68-BY-18 Міський рюкзак Lowe Alpine Vector 18 (Berry) - багатофункціональна модель на 18 літрів, із зручними м'якою вентилюваною спинкою і комфортними лямками з пінним наповнювачем. Тим хто вже багато років в походах, горах і на велосипеді довіряє Lowe Alpine хотіли мати такий же зручний і якісний рюкзак для міста. І Lowe Alpine зробила - це. Lowe Alpine Vector...

  1 254 грн
 • Lowe Alpine Tensor 10 рюкзак, Azure
  1 653 грн
  Lowe Alpine Tensor 10 (Azure)

  Артикул: LA FDP-78-AZ-10 Універсальний рюкзак Lowe Alpine Tensor 10 (Azure) - для коротких походів і прогулянок в горах, а також для нескладного скелелазіння і боулдерінгу. Рюкзак побудований навколо системи спини Air Contour яка має зігнуту задньою панель і відмінну вентиляцією, шо дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях. Рюкзак також сумісний з...

  1 653 грн
 • Lowe Alpine Tensor 15 (Lava)
  1 796 грн
  Lowe Alpine Tensor 15 (Lava)

  Артикул: LA FDP-64-LA-15 Рюкзак Lowe Alpine Tensor 15 (Lava) - багатоцільова модель, яка відмінно для одноденних походів, скелелазіння і міських прогулянок. Рюкзак сумісний з гідраторами, а система спини Air Contour від Lowe Alpine з вигнутою задньою панеллю і відмінною вентиляцією дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях.

  1 796 грн
 • Lowe Alpine Tensor 15 (Okra)
  1 796 грн
  Lowe Alpine Tensor 15 (Okra)

  Артикул: LA FDP-64-OK-15 Рюкзак Lowe Alpine Tensor 15 (Okra) - багатоцільова модель, яка відмінно для одноденних походів, скелелазіння і міських прогулянок. Рюкзак сумісний з гідраторами, а система спини Air Contour від Lowe Alpine з вигнутою задньою панеллю і відмінною вентиляцією дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях.

  1 796 грн
 • Lowe Alpine Tensor 15 (Azure)
  1 796 грн
  Lowe Alpine Tensor 15 (Azure)

  Артикул: LA FDP-64-AZ-15 Рюкзак Lowe Alpine Tensor 15 (Azure) - багатоцільова модель, яка відмінно для одноденних походів, скелелазіння і міських прогулянок. Рюкзак сумісний з гідраторами, а система спини Air Contour від Lowe Alpine з вигнутою задньою панеллю і відмінною вентиляцією дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях.

  1 796 грн
 • Lowe Alpine Tensor 15 (Pinstripe)
  1 796 грн
  Lowe Alpine Tensor 15 (Pinstripe)

  Артикул: LA FDP-64-PS-15 Рюкзак Lowe Alpine Tensor 15 (Pinstripe) - багатоцільова модель, яка відмінно для одноденних походів, скелелазіння і міських прогулянок. Рюкзак сумісний з гідраторами, а система спини Air Contour від Lowe Alpine з вигнутою задньою панеллю і відмінною вентиляцією дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях.

  1 796 грн
 • Lowe Alpine Guide 25 (Brownstone)
  2 109 грн
  Lowe Alpine Guide 25 (Brownstone)

  Артикул: LA FDP-60-BS-25 Lowe Alpine Guide 25 (Brownstone) - класична модель міського рюкзака на кожен день. Рюкзак пошитий з міцного, зносостійкого матеріалу (Canvas - бавовна з додаванням поліестеру або нейлону) який намагається тримати форму. Цей простий міський рюкзак дозволяє зручно переносити необхідні для роботи або навчання речі, є навіть захищене відділення для ноутбука.

  2 109 грн
 • Lowe Alpine Guide 25 (Tabasco)
  2 109 грн
  Lowe Alpine Guide 25 (Tabasco)

  Артикул: LA FDP-60-TB-25 Lowe Alpine Guide 25 (Tabasco) - класична модель міського рюкзака на кожен день. Рюкзак пошитий з міцного, зносостійкого матеріалу (Canvas - бавовна з додаванням поліестеру або нейлону) який намагається тримати форму. Цей простий міський рюкзак дозволяє зручно переносити необхідні для роботи або навчання речі, є навіть захищене відділення для ноутбука.

  2 109 грн
 • Lowe Alpine Guide 25 (Twighllight)
  2 109 грн
  Lowe Alpine Guide 25 (Twighllight)

  Артикул: LA FDP-60-TW-25 Lowe Alpine Guide 25 (Twighllight) - класична модель міського рюкзака на кожен день. Рюкзак пошитий з міцного, зносостійкого матеріалу (Canvas - бавовна з додаванням поліестеру або нейлону) який намагається тримати форму. Цей простий міський рюкзак дозволяє зручно переносити необхідні для роботи або навчання речі, є навіть захищене відділення для ноутбука.

  2 109 грн
 • Lowe Alpine Tensor 20 (Pinstripe)
  2 195 грн
  Lowe Alpine Tensor 20 (Pinstripe)

  Артикул: LA FDP-63-PS-20 Рюкзак Lowe Alpine Tensor 20 (Pinstripe) - багатоцільова модель, яка відмінно для одноденних походів, скелелазіння і міських прогулянок. Рюкзак сумісний з гідраторами, а система спини Air Contour від Lowe Alpine з вигнутою задньою панеллю і відмінною вентиляцією дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях.

  2 195 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z ND 14 (Black)
  2 257 грн
  Lowe Alpine AirZone Z ND 14 (Black)

  Артикул: LA FTE-41-BL-14 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z ND 14 (Black) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 257 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Bluebird Acid)
  2 303 грн
  Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Bluebird Acid)

  Артикул: LA FTD-68-BBA-18 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Bluebird Acid) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 303 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Guacamole Quartz)
  2 303 грн
  Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Guacamole Quartz)

  Артикул: LA FTD-68-GUQ-18 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Guacamole Quartz) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 303 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Plum Wine Magenta)
  2 303 грн
  Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Plum Wine Magenta)

  Артикул: LA FTD-68-PL-18 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Plum Wine Magenta) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 303 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Black Fuchsia)
  2 303 грн
  Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Black Fuchsia)

  Артикул: LA FTD-68-BLF-18 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Black Fuchsia) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 303 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Persian)
  2 303 грн
  Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Persian)

  Артикул: LA FTE-42-PE-18 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Persian) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 303 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Fiesta)
  2 303 грн
  Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Fiesta)

  Артикул: LA FTE-42-FI-18 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Fiesta) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 303 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Grape Berry)
  2 303 грн
  Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Grape Berry)

  Артикул: LA FTE-42-GP-18 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z ND 18 (Grape Berry) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 303 грн
 • Lowe Alpine Tensor 20 (Azure)
  2 337 грн
  Lowe Alpine Tensor 20 (Azure)

  Артикул: LA FDP-80-AZ-20 Універсальний рюкзак Lowe Alpine Tensor 20 (Azure) - для коротких походів і прогулянок в горах, а також для нескладного скелелазіння і боулдерінгу. Рюкзак побудований навколо системи спини Air Contour яка має зігнуту задньою панель і відмінну вентиляцією, шо дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях. Рюкзак також сумісний з...

  2 337 грн
 • Lowe Alpine Tensor 20 (Black)
  2 337 грн
  Lowe Alpine Tensor 20 (Black)

  Артикул: LA FDP-80-BL-20 Універсальний рюкзак Lowe Alpine Tensor 20 (Black) - для коротких походів і прогулянок в горах, а також для нескладного скелелазіння і боулдерінгу. Рюкзак побудований навколо системи спини Air Contour яка має зігнуту задньою панель і відмінну вентиляцією, шо дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях. Рюкзак також сумісний з...

  2 337 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 20 (Denim Blue/Navy)
  2 371 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 20 (Denim Blue/Navy)

  Артикул: LA FTD-61-DEN-20 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 20 (Denim Blue/Navy) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 371 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 20 (Giro)
  2 371 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 20 (Giro)

  Артикул: LA FTE-37-GI-20 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 20 (Giro) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 371 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 20 (Tagine)
  2 371 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 20 (Tagine)

  Артикул: LA FTE-37-TA-20 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 20 (Tagine) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 371 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 20 рюкзак, Oxide
  2 371 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 20 рюкзак, Oxide

  Артикул: LA FTE-37-OX-20 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 20 (Oxide) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 371 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 25 (Green/Sand)
  2 417 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 25 (Green/Sand)

  Артикул: LA FTE-06-AM-25 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 25 (Green/Sand) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 417 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 25 (Tagine/Zinc)
  2 417 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 25 (Tagine/Zinc)

  Артикул: LA FTE-06-TG-25 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 25 (Tagine/Zinc) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 417 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 25 (Oxide)
  2 417 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 25 (Oxide)

  Артикул: LA FTE-38-OX-25 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 25 (Oxide) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 417 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 25 (Giro)
  2 417 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 25 (Giro)

  Артикул: LA FTE-38-GI-25 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 25 (Giro) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 417 грн
 • Lowe Alpine AirZone Z 25 (Tagine)
  2 417 грн
  Lowe Alpine AirZone Z 25 (Tagine)

  Артикул: LA FTE-38-TA-25 Рюкзак Lowe Alpine AirZone Z 25 (Tagine) однаково добре підійде для міста і для короткого походу (так званий hiking). Багато в чому заслуга такої універсальності - система спини AirZone Fixed від Lowe Alpine яка забезпечує прохолоду і комфорт, і перетворює прогулянку з рюкзаком на задоволення.

  2 417 грн
Показані 1 - 40 із 137 пунктів
Lowe Alpine

Lowe Alpine - міжнародний бренд родом з Колорадо (США) з пів віковою історією виробництва інноваційних рюкзаків, надійність яких підтверджена по всьому світу lifetime-гарантією. За півстоліття, з моменту заснування і до наших днів, історія Lowe Alpine завжди була історією поворотних інновацій та успішних сходжень, та знаходячись на межі можливог...

Lowe Alpine - міжнародний бренд родом з Колорадо (США) з пів віковою історією виробництва інноваційних рюкзаків, надійність яких підтверджена по всьому світу lifetime-гарантією. За півстоліття, з моменту заснування і до наших днів, історія Lowe Alpine завжди була історією поворотних інновацій та успішних сходжень, та знаходячись на межі можливого. Саме брати Лоу - Джефф, Грег і Майк (Jeff, Greg & Mike Lowe) - створили прототипи багатьох зразків сучасного спорядження. Будучи альпіністами, молоді хлопці на собі відчували гостру потребу в технологічному спорядженні для гір, яке б справді працювало. На рахунку компанії Lowe Alpine безліч технічних інновацій і винаходів. До головних досягнень бренду можна віднести Axiom back system. Найдосконалішу систему регулювання висоти спинки рюкзака, витримує кількратне можливе навантаження.

Каталог продукції Lowe Alpine включає в себе 6 лінійок спортивних товарів, розділених за сферами використання:
Lowe Alpine Mountain. Серія рюкзаків для активного відпочинку в горах об'ємом від 20 до 80 літрів. Для альпіністів, лижників, скелелазів.
Lowe Alpine Backpacking. Міцні, зносостійкі і комфортні моделі для тривалих походів з великою кількістю екіпіровки, об'ємом до 100 літрів.
Lowe Alpine Hiking. Рюкзаки для нетривалих походів, як по рівнинному, так і гірському рельєфу (хайкінга), об'ємом від 20 до 55 літрів.
Lowe Alpine Everyday. Серія багатоцільових рюкзаків для повсякденного використання, об'ємом до 35 літрів. Сфера застосування - офіс, інститут, спортзал, велосипед, пікніки і екскурсії на природу, короткі подорожі. У цю серії також представлено кілька рюкзаків з вінтажним дизайном, стилізованих під ранні моделі Lowe Alpine.
Lowe Alpine Travel. Сумки, сумки на колесах, баули і рюкзаки, об'ємом від 25 до 120 літрів. Найбільш оптимальні для подорожей літаком, машиною, поїздом.
Lowe Alpine Accessories. Колекція дорожніх аксесуарів, що полегшують життя в подорожі - компресійні мішки, гермомішкі, накидки на рюкзак, мішки для зберігання одягу, чохли для різного спорядження.

Історія Lowe Alpine не просто перелік знакових інновацій в розробці альпіністського спорядження. Це, в першу чергу, історія людей, багато в чому випередили свій час і визначили образ сучасного альпінізму, з його технологічним спорядженням, нескінченним пошуком красивих ліній і прагненням до пошуку того сенсу, який можна отримати тільки стоячи на вершині. У 2017, в рік 50-річчя Lowe Alpine отримала найпрестижнішу нагороду Золотий льодоруб за внесок в розвиток альпінізму (За досягнення протягом життя, Lifetime Achievement Piolet d'Or) отримав один з братів - Джефф Лоу. На сайті премії Джеффу присвятили статтю, в якій Клод Гардіан (Claude Gardien) розповідає про внесок Лоу в розвиток і становлення альпінізму - того, яким ми знаємо його сьогодні.

Важливою деталлю при покупці сумки або рюкзака Lowe Alpine, є можливість купити їх в розстрочку, особливо за такими популярними програмами як Оплата частинами і Миттєва розстрочка. Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак, сумку Lowe Alpine, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше