Lowe Alpine фільтр:

Цена

541 грн - 8694 грн

Вага, кг

0 - 2

Об`єм, л:

2 - 80

Дівчині/Хлопцю:

Чохол від дощу:

Lowe Alpine класифікація:

Відділення для ноутбуку/планшету

Lowe Alpine Товарів у наявності: 137

на сторінку
Показані 1 - 20 із 137 пунктів
 • 462 грн

  Артикул: LA FAD-37-OL-02 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 2 (Olympian Blue/Cider) відмінно підходить для бігу, маленька, зручна і майже непомітна. Біжіть вільно і легко разом з Lightflite 2, найлегшою біговою сумкою на пояс від Lowe Alpine.

  462 грн
 • 558 грн

  Артикул: LA FAD-36-OL-05 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Olympian Blue/Cider) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  558 грн
 • 558 грн

  Артикул: LA FAD-36-CI-05 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Cider/Zinc) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  558 грн
 • 558 грн

  Артикул: LA FAD-36-FC-05 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Firecracker) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  558 грн
 • 715 грн

  Артикул: LA FAE-82-AZ-2 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 2 (Azure) відмінно підходить для бігу, маленька, зручна і майже непомітна. Біжіть вільно і легко разом з Lightflite 2, найлегшою біговою сумкою на пояс від Lowe Alpine.

  715 грн
 • 715 грн

  Артикул: LA FAE-82-AU-2 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 2 (Auburn) відмінно підходить для бігу, маленька, зручна і майже непомітна. Біжіть вільно і легко разом з Lightflite 2, найлегшою біговою сумкою на пояс від Lowe Alpine.

  715 грн
 • 825 грн

  Артикул: LA FAE-81-AZ-5 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Azure) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  825 грн
 • 825 грн

  Артикул: LA FAE-81-AU-5 Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite 5 (Auburn) - практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, прогулянки, бігу або просто походу в магазин. Корисного об'єму в 5 літрів, буде досить для багато чого, при цьому сумка залишається досить зручною, навіть якщо заповнена на 100%.

  825 грн
 • 935 грн

  Артикул: LA FAE-80-AU-U Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite Hydro (Auburn) з пляшкою для пиття практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, ідеально підходить для носіння предметів першої необхідності в довгих або легких походах. Корисного об'єму на 4 літри, буде досить для багато чого, при цьому сумка...

  935 грн
 • 935 грн

  Артикул: LA FAE-80-AZ-U Поясна сумка Lowe Alpine Lightflite Hydro (Azure) з пляшкою для пиття практична і легка сумка, на поясному ремені. Сумка на пояс у виконанні Lowe Alpine зручний аксесуар для подорожі, ідеально підходить для носіння предметів першої необхідності в довгих або легких походах. Корисного об'єму на 4 літри, буде досить для багато чого, при цьому сумка...

  935 грн
 • 1 210 грн

  Артикул: LA FDP-68-BY-18 Міський рюкзак Lowe Alpine Vector 18 (Berry) - багатофункціональна модель на 18 літрів, із зручними м'якою вентилюваною спинкою і комфортними лямками з пінним наповнювачем. Тим хто вже багато років в походах, горах і на велосипеді довіряє Lowe Alpine хотіли мати такий же зручний і якісний рюкзак для міста. І Lowe Alpine зробила - це. Lowe Alpine Vector...

  1 210 грн
 • 1 210 грн

  Артикул: LA FDP-68-AZ-18 Міський рюкзак Lowe Alpine Vector 18 (Azure) - багатофункціональна модель на 18 літрів, із зручними м'якою вентилюваною спинкою і комфортними лямками з пінним наповнювачем. Тим хто вже багато років в походах, горах і на велосипеді довіряє Lowe Alpine хотіли мати такий же зручний і якісний рюкзак для міста. І Lowe Alpine зробила - це. Lowe Alpine Vector...

  1 210 грн
 • 1 210 грн

  Артикул: LA FDP-68-IG-18 Міський рюкзак Lowe Alpine Vector 18 (Iron Grey) - багатофункціональна модель на 18 літрів, із зручними м'якою вентилюваною спинкою і комфортними лямками з пінним наповнювачем. Тим хто вже багато років в походах, горах і на велосипеді довіряє Lowe Alpine хотіли мати такий же зручний і якісний рюкзак для міста. І Lowe Alpine зробила - це. Lowe Alpine...

  1 210 грн
 • 1 210 грн

  Артикул: LA FDP-68-BL-18 Міський рюкзак Lowe Alpine Vector 18 (Black) - багатофункціональна модель на 18 літрів, із зручними м'якою вентилюваною спинкою і комфортними лямками з пінним наповнювачем. Тим хто вже багато років в походах, горах і на велосипеді довіряє Lowe Alpine хотіли мати такий же зручний і якісний рюкзак для міста. І Lowe Alpine зробила - це. Lowe Alpine Vector...

  1 210 грн
 • 1 375 грн

  Артикул: LA FDP-66-BP-18 Міський рюкзак Lowe Alpine Edge 18 (Blueprint) - ідеально підходить для піших прогулянок і активного відпочинку, з легкою і дихаючою системою спини AirContour ви зможете комфортно почувати себе на коротких прогулянках або в більш тривалих подорожах.

  1 375 грн
 • 1 375 грн

  Артикул: LA FDP-66-DJ-18 Міський рюкзак Lowe Alpine Edge 18 (Dark Jade) - ідеально підходить для піших прогулянок і активного відпочинку, з легкою і дихаючою системою спини AirContour ви зможете комфортно почувати себе на коротких прогулянках або в більш тривалих подорожах.

  1 375 грн
 • 1 595 грн

  Артикул: LA FDP-78-AZ-10 Універсальний рюкзак Lowe Alpine Tensor 10 (Azure) - для коротких походів і прогулянок в горах, а також для нескладного скелелазіння і боулдерінгу. Рюкзак побудований навколо системи спини Air Contour яка має зігнуту задньою панель і відмінну вентиляцією, шо дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях. Рюкзак також сумісний з...

  1 595 грн
 • 1 595 грн

  Артикул: LA FDP-78-BL-10 Універсальний рюкзак Lowe Alpine Tensor 10 (Black) - для коротких походів і прогулянок в горах, а також для нескладного скелелазіння і боулдерінгу. Рюкзак побудований навколо системи спини Air Contour яка має зігнуту задньою панель і відмінну вентиляцією, шо дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях. Рюкзак також сумісний з...

  1 595 грн
 • 1 733 грн

  Артикул: LA FDP-64-LA-15 Рюкзак Lowe Alpine Tensor 15 (Lava) - багатоцільова модель, яка відмінно для одноденних походів, скелелазіння і міських прогулянок. Рюкзак сумісний з гідраторами, а система спини Air Contour від Lowe Alpine з вигнутою задньою панеллю і відмінною вентиляцією дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях.

  1 733 грн
 • 1 733 грн

  Артикул: LA FDP-64-OK-15 Рюкзак Lowe Alpine Tensor 15 (Okra) - багатоцільова модель, яка відмінно для одноденних походів, скелелазіння і міських прогулянок. Рюкзак сумісний з гідраторами, а система спини Air Contour від Lowe Alpine з вигнутою задньою панеллю і відмінною вентиляцією дозволить комфортно пересуватися навіть при інтенсивних навантаженнях.

  1 733 грн
Показані 1 - 20 із 137 пунктів
Lowe Alpine

Lowe Alpine - міжнародний бренд родом з Колорадо (США) з пів віковою історією виробництва інноваційних рюкзаків, надійність яких підтверджена по всьому світу lifetime-гарантією. За півстоліття, з моменту заснування і до наших днів, історія Lowe Alpine завжди була історією поворотних інновацій та успішних сходжень, та знаходячись на межі можливог...

Lowe Alpine - міжнародний бренд родом з Колорадо (США) з пів віковою історією виробництва інноваційних рюкзаків, надійність яких підтверджена по всьому світу lifetime-гарантією. За півстоліття, з моменту заснування і до наших днів, історія Lowe Alpine завжди була історією поворотних інновацій та успішних сходжень, та знаходячись на межі можливого. Саме брати Лоу - Джефф, Грег і Майк (Jeff, Greg & Mike Lowe) - створили прототипи багатьох зразків сучасного спорядження. Будучи альпіністами, молоді хлопці на собі відчували гостру потребу в технологічному спорядженні для гір, яке б справді працювало. На рахунку компанії Lowe Alpine безліч технічних інновацій і винаходів. До головних досягнень бренду можна віднести Axiom back system. Найдосконалішу систему регулювання висоти спинки рюкзака, витримує кількратне можливе навантаження.

Каталог продукції Lowe Alpine включає в себе 6 лінійок спортивних товарів, розділених за сферами використання:
Lowe Alpine Mountain. Серія рюкзаків для активного відпочинку в горах об'ємом від 20 до 80 літрів. Для альпіністів, лижників, скелелазів.
Lowe Alpine Backpacking. Міцні, зносостійкі і комфортні моделі для тривалих походів з великою кількістю екіпіровки, об'ємом до 100 літрів.
Lowe Alpine Hiking. Рюкзаки для нетривалих походів, як по рівнинному, так і гірському рельєфу (хайкінга), об'ємом від 20 до 55 літрів.
Lowe Alpine Everyday. Серія багатоцільових рюкзаків для повсякденного використання, об'ємом до 35 літрів. Сфера застосування - офіс, інститут, спортзал, велосипед, пікніки і екскурсії на природу, короткі подорожі. У цю серії також представлено кілька рюкзаків з вінтажним дизайном, стилізованих під ранні моделі Lowe Alpine.
Lowe Alpine Travel. Сумки, сумки на колесах, баули і рюкзаки, об'ємом від 25 до 120 літрів. Найбільш оптимальні для подорожей літаком, машиною, поїздом.
Lowe Alpine Accessories. Колекція дорожніх аксесуарів, що полегшують життя в подорожі - компресійні мішки, гермомішкі, накидки на рюкзак, мішки для зберігання одягу, чохли для різного спорядження.

Історія Lowe Alpine не просто перелік знакових інновацій в розробці альпіністського спорядження. Це, в першу чергу, історія людей, багато в чому випередили свій час і визначили образ сучасного альпінізму, з його технологічним спорядженням, нескінченним пошуком красивих ліній і прагненням до пошуку того сенсу, який можна отримати тільки стоячи на вершині. У 2017, в рік 50-річчя Lowe Alpine отримала найпрестижнішу нагороду Золотий льодоруб за внесок в розвиток альпінізму (За досягнення протягом життя, Lifetime Achievement Piolet d'Or) отримав один з братів - Джефф Лоу. На сайті премії Джеффу присвятили статтю, в якій Клод Гардіан (Claude Gardien) розповідає про внесок Лоу в розвиток і становлення альпінізму - того, яким ми знаємо його сьогодні.

Важливою деталлю при покупці сумки або рюкзака Lowe Alpine, є можливість купити їх в розстрочку, особливо за такими популярними програмами як Оплата частинами і Миттєва розстрочка. Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак, сумку Lowe Alpine, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.

Детальнiше