Thule Revolve-фотоогляд дорожньої валізи

Thule Revolve-фотоогляд дорожньої валізи

У будь-якого успіху є продовження, у кого-то воно яскраве і якісне, у кого щось не дуже. Валізи Thule Revolve приклад спадкового успіху, і продовження якості, яке до цього було закріплено в інший категорії - багажних боксах (автомобільних багажниках). Якщо Ви знаєте як виглядає шведська якість (а ми впевнені що Ви неодноразово бачили автомобільні багажники Thule) то Ви полюбите Thule Revolve, їх просто не можна пропустити повз, або поставитися до них як пересічної речі. У нас на огляді Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner 55cm/22" в кольорі Raven Gray, крім неї існують (станом на 2019 рік) ще 3 розміри: Thule Revolve Carry On Spinner 55cm /22", Thule Revolve Spinner 68cm / 27" і Thule Revolve Spinner 75cm/30". А колірних рішень 3: Чорний (Black), Темно-синій (Blackest Blue), Сірий (Raven Gray), але є один виняток Thule Revolve Carry On Spinner є в чорно-білому кольорі.

Взагалі валізи Thule Revolve (на відміну від рюкзаків Thule) більше схожі на транспортні бокси, а якщо говорити про вагу, конструкції це все-таки дорожня валіза преміум-класу. Для жорсткості форми, в конструкції передбачені формувальні елементи (западини і опуклості), які надають жорсткості корпусу. Захована всередину телескопічна ручка в "кожусі" служить елементом жорсткості для задньої панелі. Ту ж роль виконують, направляючі елементи (внутрішній обід) по периметру, всередині валізи

Thule Revolve - панцир.
Сам панцир виготовлений зі стовідсоткового полікарбонату (кращий матеріал для виготовлення валіз, через надійність і довговічність), ніяких добавок або переробленої сировини. 100% полікарбонат дозволяє самому корпусу витримувати великі навантаження навіть при падінні. Виробництво цих панцирів, природно і логічно дісталося від виробництва багажних боксів.
Фото 1. Загальний вигляд валізи Thule Revolve - фронт.

Фото 2. Загальний вигляд валізи Thule Revolve - по діагоналі.

Фото 3. Загальний вигляд валізи Thule Revolve - бічна сторона.

Фото 4. Загальний вигляд валізи Thule Revolve - вид ззаду.


Фото 5. Загальний вигляд валізи Thule Revolve в лежачому положенні, вид спереду.Фото 6. Загальний вигляд валізи Thule Revolve в лежачому положенні, тильна сторона.


Фото 7. Thule Revolve з основному робочому положенні - вид збоку.

Thule Revolve - колеса.
Для кращої модульности в валізі використали - чотири роздільні колеса, кожне з яких закріплено окремо і може бути замінено в будь-який момент. Розмір коліс попарно-різний, два більшого діаметру і два меншого діаметру. На відміну від дешевих валіз на колесах, у Thule Revolve, є внутрішні спиці жорсткості, це зроблено спеціально, для того, щоб колесо не розлетілася на першій же бруківці. Форма колеса порожниста.


Фото 8. 4 положення висувної телескопічної ручки.

Thule Revolve - ручки.
Як годиться якісним валізам Thule Revolve, обладнані двома ручками для перенесення і однією телескопічною ручкою для транспортування на колесах. Бічні ручки на короткій і довгій стороні мають посилення - внутрішньої металевої напрявляючії. Телескопічна транспортувальна ручка має 4 фіксованих положення, а висувні направляючі мають незвичайну форму, в вигляді ламаного прямокутника, кут заломлення якраз на місці високих навантажень, що дозволяє бути впевненим при повному наповненні валізи важкими речами.

Фото 9.  Бічні ручки теж можу висуватися (підніматися) - що буде зручно для тих у кого більша або широка долоня.


Фото 10. Сама металева направляюча, знаходиться всередині ручки.

Фото 11. Висувний лоток для картки ідентифікації (візитки), помітний не відразу, але просто знайте що він є.

Фото 12. При розміщенні валізи боком знадобляться підніжки на які він встановлюється. Зверніть увагу на скільки добре приховано і захищене основне відділення.

Thule Revolve - колеса.
Для кращої модульности в валізі використали - чотири роздільні колеса, кожне з яких закріплено окремо і може бути замінено в будь-який момент. Розмір коліс попарно-різний, два більшого діаметру і два меншого діаметру. На відміну від дешевих валіз на колесах, у Thule Revolve, є внутрішні спиці жорсткості, це зроблено спеціально, для того, щоб колесо не розлетілася на першій же бруківці. Форма колеса порожниста.

Фото 13. Вид снизу - хорошо заметны разноразмерные колеса.

Фото 14. Разноразмерные колеса с внутренними спицами (для жесткости) и мягкими резиновыми накладками для плавности хода.

Фото 15. Висувна телескопічна ручка з алюмінієвими направляючими особливої ​​форми.

Фото 16. Висувна телескопічна ручка з алюмінієвими направляючими особливої ​​форми.

Фото 17. Вид валізи в розкритому положенні.

Фото 18. Внутрішня направляюча, яка додає  жорсткості, а також запобігає проколювання блискавок.

Фото 19. Блискавки і бігунки від YKK, іншого і не може бути в валізі цій ціновій категорії.


Фото 20. Фіксуючий ремінь для речей в закритому стані, з нестандартною засувкою. Тут би по статусу підійшов Fidlock або фірмовий фастекс від Thule.

Фото 21. Фіксуючий ремінь для речей у відкритому стані.

Фото 22. Петля кріплення фіксуючого ременя.

Фото 23. Внутрішній органайзер, для дрібниць і розділювач для передньої половинки валізи.

Фото 24. Внутрішня частина з відвернути розділювачем-органайзером.

Фото 25. Пам'ятка-інструкція про замок TSA.

Тим хто вибирає дорожню валізу Thule, варто знати як компанія проводить тестування і перевірку валіз, спочатку валізу наповнюють багажем і кидають на кожен з восьми кутів щоб перевірити наявність тріщин і вм'ятин. Також наповнені валізи перевіряють в промислових сушарках, для того щоб імітувати падіння з конвеєрних стрічок. Крім того валізи додатково випробовують в умовах високих і низьких температур, а також в умовах високої вологості, щоб перевірити як добре вони впораються за екстремальних погодних умов. Додатково перевіряють ручку на відривання, а також колеса валізи, імітуючи жорстоке поводження з валізою. Варто врахувати Thule перевіряє і порівнює не тільки свої валізи, а й валізи конкурентів щоб гарантувати максимальну якість полікарбонату, у підтвердити що використовуваний матеріал - краще і надійніше, ніж у конкурентів.

Якщо звернути увагу на деталі то всю серію дорожніх валіз Thule Revolve збирають дійсно в Європі, а якщо бути точним то в Польщі (м Пила). Але напевно навіть якби їх і робили на Марсі, якість залишилося б незмінною, адже що-що, а якісні речі Thule робити вміє, тим більше якщо мова заходить про каркасні виробах, як наприклад дорожні валізи.

З мінусів, ми можемо відзначити відсутність в лінійці яскравих кольорів, все валізи Thule Revolve в темних і стриманих кольорах, виняток Thule Revolve Carry On Spinner, який існує в чорно-білому забарвленні. Відсутність яскравих колірних рішень, це не примха, це практична необхідність і візуальне зручність, особливо в місцях скупчення валіз, як-то транспортна стрічка або багажне відділення. Хоча таких мандрівників, які воліють валізи практичних темних кольорів більшість. І звичайно в мінуси можна віднести ціну, адже Thule за замовчуванням не може бути дешевим, але у шведського якості своя ціна, і вона на Thule Revolve багатьом здасться немаленькою. Але якщо вникнути то Thule в цьому напрямку цілиться в ще одного іменитого гравця, компанію Samsonite яка в верхньому ціновому діапазоні, стоїть відразу після luxury-виробника Rimowa.

 • Thule Revolve Carry On Spinner (White)
  12 799 грн
  Thule Revolve Carry On Spinner (White)
  (25954)

  Артикул: TH 3203924 Валіза на колесах Thule Revolve Carry On Spinner (White) - найменша в серії Thule Revolve, всього 33 літра. У подорожі без надійної валізи далеко не заїдеш, Thule Revolve відповідає всім вимогам до дорожніх валіз: довговічність, маневреність, плавність ходу на будь-якому покритті, щоб добігти до стійки реєстрації в аеропорту або подолати пару сходів, поки...

  12 799 грн
 • Thule Revolve Carry On Spinner (Black)
  12 799 грн
  Thule Revolve Carry On Spinner (Black)
  (25990)

  Артикул: TH 3203921 Валіза на колесах Thule Revolve Carry On Spinner (Black) - найменша в серії Thule Revolve, всього 33 літра. У подорожі без надійної валізи далеко не заїдеш, Thule Revolve відповідає всім вимогам до дорожніх валіз: довговічність, маневреність, плавність ходу на будь-якому покритті, щоб добігти до стійки реєстрації в аеропорту або подолати пару сходів, поки...

  12 799 грн
 • Thule Revolve Carry On Spinner (Raven)
  12 799 грн
  Thule Revolve Carry On Spinner (Raven)
  (25962)

  Артикул: TH 3203922 Валіза на колесах Thule Revolve Carry On Spinner (Raven) - найменша в серії Thule Revolve, всього 33 літра. У подорожі без надійної валізи далеко не заїдеш, Thule Revolve відповідає всім вимогам до дорожніх валіз: довговічність, маневреність, плавність ходу на будь-якому покритті, щоб добігти до стійки реєстрації в аеропорту або подолати пару сходів, поки...

  12 799 грн
 • Thule Revolve Carry On Spinner (Blackest Blue)
  12 799 грн
  Thule Revolve Carry On Spinner (Blackest Blue)
  (25958)

  Артикул: TH 3203923 Валіза на колесах Thule Revolve Carry On Spinner (Blackest Blue) - найменша в серії Thule Revolve, всього 33 літра. У подорожі без надійної валізи далеко не заїдеш, Thule Revolve відповідає всім вимогам до дорожніх валіз: довговічність, маневреність, плавність ходу на будь-якому покритті, щоб добігти до стійки реєстрації в аеропорту або подолати пару...

  12 799 грн
 • Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Black)
  13 599 грн
  Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Black)
  (25960)

  Артикул: TH 3203931 Валіза на колесах Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Black) - жорстка (широка версія) валіза на колесах ідеально підходить для відпустки, тривалого відрядження, або іншого подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем.

  13 599 грн
 • Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Raven)
  13 599 грн
  Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Raven)
  (25961)

  Артикул: TH 3203932 Валіза на колесах Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Raven) - жорстка (широка версія) валіза на колесах ідеально підходить для відпустки, тривалого відрядження, або іншого подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем.

  13 599 грн
 • Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Blackest Blue)
  13 599 грн
  Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Blackest Blue)
  (25941)

  Артикул: TH 3203933 Валіза на колесах Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Blackest Blue) - жорстка (широка версія) валіза на колесах ідеально підходить для відпустки, тривалого відрядження, або іншого подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем.

  13 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Blackest Blue)
  15 999 грн
  Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Blackest Blue)
  (25939)

  Артикул: TH 3203943 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Blackest Blue) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  15 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Raven)
  15 999 грн
  Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Raven)
  (25967)

  Артикул: TH 3203942 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Raven) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  15 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Black)
  15 999 грн
  Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Black)
  (25937)

  Артикул: TH 3203941 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Black) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  15 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Blackest Blue)
  17 599 грн
  Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Blackest Blue)
  (25971)

  Артикул: TH 3203953 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 75cm /30" (Blackest Blue) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  17 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Raven)
  17 599 грн
  Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Raven)
  (25940)

  Артикул: TH 3203952 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 75cm /30 "(Raven) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  17 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Black)
  17 599 грн
  Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Black)
  (25956)

  Артикул: TH 3203951 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 75cm /30" (Black) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  17 599 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Thule

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу? 2024-05-24 21:45:30

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу?

Велорюкзак - це спеціальний рюкзак, розроблений для велосипедистів

Читати докладніше
Спортивна сумка чи рюкзак для спортзалу? 2023-11-26 21:32:39

Спортивна сумка чи рюкзак для спортзалу?

Вам потрібна сумка чи рюкзак для тренувань у спортзалі?

Читати докладніше
Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості 2023-11-26 14:47:30

Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості

Велосумки - це необхідний аксесуар для будь-якого велосипедиста

Читати докладніше
Thule Paramount-оновлена серія 2023 року 2023-10-24 21:19:49

Thule Paramount-оновлена серія 2023 року

Ми вже писали про Thule EnRoute 4-е покоління, тепер настав час

Читати докладніше
Thule Epos-автомобільний велобагажник. Новинка 2023р. 2023-04-18 13:32:22

Thule Epos-автомобільний велобагажник. Новинка 2023р.

Компанія Thule представила Thule Epos - найуніверсальніше кріплення для

Читати докладніше
Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат? 2023-02-25 17:20:20

Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат?

Як часто Ви зустрічали слова Bluesign, сертифікат Bluesign тощо. Якщо зустрічали

Читати докладніше
Рюкзаки Thule EnRoute-4-е покоління. Новинка 2023р. 2023-02-25 16:19:53

Рюкзаки Thule EnRoute-4-е покоління. Новинка 2023р.

Thule EnRoute - це серія рюкзаків, що випускаються шведською

Читати докладніше
Thule Aion - нова серія сумок і рюкзаків 2022 року. 2022-07-11 21:40:57

Thule Aion - нова серія сумок і рюкзаків 2022 року.

Thule Aion – універсальна екологічна серія сумок, рюкзаків та ролерів.

Читати докладніше
Thule Tact: рюкзаки з системами захисту 2021-11-02 20:04:28

Thule Tact: рюкзаки з системами захисту

Thule Tact це нова молодіжна серія рюкзаків та сумок розрахованих

Читати докладніше
Thule рюкзаки для походу, вибір і налаштування 2021-02-03 08:14:57

Thule рюкзаки для походу, вибір і налаштування

Рюкзаки Thule вже давно стали частиною міст, не зустріти рюкзак Thule

Читати докладніше
Рюкзаки Thule: шведська історія успіху і перемог 2020-12-15 22:57:50

Рюкзаки Thule: шведська історія успіху і перемог

Рюкзаки та сумки Thule, історія виробника багажників

Читати докладніше
Рюкзаки Thule Campus: Thule Exeo, Thule Indago, Thule Notus 2020-08-18 20:21:24

Рюкзаки Thule Campus: Thule Exeo, Thule Indago, Thule Notus

Шведи з Thule не перестають дивувати, ще навесні в пресу просочилася інформація

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Thule Spira - новая серия сумок для путешествий 2020-02-17 21:45:27

Thule Spira - новая серия сумок для путешествий

Thule Spira - нова серія жіночих сумок для подорожей

Читати докладніше
Сумка для велосипедистів Thule RoundTrip Bike Duffel 55L 2019-10-26 13:36:37

Сумка для велосипедистів Thule RoundTrip Bike Duffel 55L

Сумка для велосипедистов Thule RoundTrip Bike Duffel 55L

Читати докладніше
Рюкзаки та сумки Thule - новинки на сезон 2020 р. 2019-10-26 11:53:02

Рюкзаки та сумки Thule - новинки на сезон 2020 р.

Рюкзаки та сумки Thule Thule Chasm, Thule AllTrail X, Thule Versant, Thule Stir - новинки

Читати докладніше
Thule Chasm - серія сумок для пригод 2019-10-25 22:36:26

Thule Chasm - серія сумок для пригод

Дорожня сумка Thule Chasm створена спеціально для пригод

Читати докладніше
Рюкзак Thule Lithos - для студента і школяра 2019-10-24 12:36:41

Рюкзак Thule Lithos - для студента і школяра

Рюкзаки Thule Lithos позиціонуються як серія рюкзаків для школярів і студентів

Читати докладніше
Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця? 2019-09-19 22:27:49

Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця?

Дуже часто терміни трекінг (trekking), хайкинг (hiking) і бекпекінг (backpacking)

Читати докладніше
Рюкзаки і сумки Thule Crossover 2 - якість на роки 2019-09-08 21:07:19

Рюкзаки і сумки Thule Crossover 2 - якість на роки

Рюкзаки і сумки Thule Crossover 2 - це серія надійних міцних і практичних

Читати докладніше
Thule Revolve-фотоогляд дорожньої валізи 2019-08-14 13:01:03

Thule Revolve-фотоогляд дорожньої валізи

Огляд в деталях валізи на колесах Thule Revolve: особливості та характеристики,

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак Thule: для міста, для життя, для всіх 2019-04-06 21:46:42

Рюкзак Thule: для міста, для життя, для всіх

Рюкзаки Thule Crossover, Crossover 2, Subterra, EnRoute, Vea, Paramount...

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Thule UpTake - рюкзаки-гідратори для BMX 2018-07-11 23:59:53

Thule UpTake - рюкзаки-гідратори для BMX

На відміну від Thule Rail, серія гідраторів Thule UpTake розраховані на пересічного

Читати докладніше
Thule Rail рюкзаки-гідратори для BMX 2018-07-11 23:57:34

Thule Rail рюкзаки-гідратори для BMX

Після успіху Thule Vital, компанія розширює модельний ряд Thule Rail

Читати докладніше
Thule Landmark - рюкзаки для подорожей 2018-07-11 23:52:23

Thule Landmark - рюкзаки для подорожей

Thule Landmark рюкзаки для подорожей: Landmark 40, Landmark 60, Landmark 70

Читати докладніше
Thule Vital рюкзаки-гідратори з трубкою ReTrakt 2018-04-13 22:33:45

Thule Vital рюкзаки-гідратори з трубкою ReTrakt

Thule Vital розроблені професіоналами, та й до того ж завзятими велосипедистами

Читати докладніше
Thule Revolve чемоданы на колесах для путешествий 2018-03-19 22:44:45

Thule Revolve чемоданы на колесах для путешествий

Thule Revolve нова серія жорстких валіз на колесах

Читати докладніше
Thule Accent серія міських рюкзаків 2018-03-17 13:26:39

Thule Accent серія міських рюкзаків

Thule Accent серія міських рюкзаків, новинка 2018 року

Читати докладніше
Thule EnRoute- легандарні рюкзаки в 3-м поколінні 2018-03-17 12:57:07

Thule EnRoute- легандарні рюкзаки в 3-м поколінні

Рюкзак Thule EnRoute вийшов уже в 3 поколінні, а це значить що його успіх

Читати докладніше
Thule Vea - рюкзаки и сумки с отделением для обуви 2017-03-05 11:06:51

Thule Vea - рюкзаки и сумки с отделением для обуви

Thule Vea - серія сумок та рюкзаків, для офісу та спортзалу.

Читати докладніше
Thule Perspektiv - серія сумок та рюкзаків для фото 2016-08-08 23:11:01

Thule Perspektiv - серія сумок та рюкзаків для фото

Thule Perspektiv: серія сумок для фототехніки Зручні та компактні, практичні.

Читати докладніше
Thule Legend GoPro Case - захисний кейс для GoPro 2016-08-08 23:11:01

Thule Legend GoPro Case - захисний кейс для GoPro

Thule Legend GoPro Case захисний кейс для GoPro. Незамінна річ

Читати докладніше