Thule Perspektiv

Thule Perspektiv

Thule Perspektiv багато-форматна серія гладких і аеродинамічно правильних сумок які створені спеціально для гострих відчуттів у всіх куточках земної кулі.Thule Perspektiv використовує за основу багатовікові традиції скандинавських народів, які відсікали все зайве, і залишили лише найнеобхідніше як в одязі так і сумках, не забуваючи при цьому про належну якость і практичность.

Серія Thule Perspektiv розроблена, так щоб дозволити фотографам використовувати їх камери і фотоапарати з мінімальною затримкою, звести до мінімуму час на розгортання і зловити саме той вдалий кадр. Основна ідея серії - це стати частиною самого фотографа, коли тебе не відволікають зайві кишені, або звисають ремені і стропи.
"Як і любителі активного відпочинку, фотографи самі визнали відсутність хороших рішень на ринку і ми побачили можливість зробити щось дійсно унікальне", говорить Jeff Warde, директор по маркетингу в Thule.

Thule Perspektiv складається з шести різних сумок для фото, все мають різний розмір і спосіб носіння: Thule Perspektiv Backpack, Thule Perspektiv Daypack, Thule Perspektiv Messenger Bag, Thule Perspektiv Top Loaders (medium and large) і Thule Perspektiv Action Sport Camera Case. Функціональні особливості кожної сумки гарантують відмінну погодостійкість, а надійно прошиті шви з привареними і проклеєними місцями гарантують водонепроникність, там де інші проявляють свої недоліки, також в серії використовується одна з найкращих водонепроникних блискавок YKK RCPU. Всі сумки Perspektiv від Thule мають кишені для швидкого доступу до вмісту, власну малу вагу і для комфорту при перенесенні, мають ергономічну форму і регульований плечовий і (а деякі) ремінь з регулюванням на стегнах. Також кожна сумка в цій серії має захисний кейс SafeZone який, додатково захищає тендітні і оптичних елементи, як то об'єктиви, або фотоапарати в зібраному вигляді.

 • Thule Perspektiv Action Camera Case
  1 299 грн
  Thule Perspektiv Action Camera Case
  2 Рейтинг

  Артикул: TPGP101 Thule Perspektiv Action Camera Case-універсальний кейс-роллтоп, для дрібниць по суті і важливих деталей за змістом до яких можна сміливо віднести екшн-камери і їх аксесуари таких брендів як GoPro, Contour і Sony.

  1 299 грн
 • Thule Perspektiv Daypack
  3 748 грн
  Thule Perspektiv Daypack

  Артикул: TH 3201675 Рюкзак для фото Thule Perspektiv Daypack - одна з останній розробок компанії, входить в серію фотосумок Thule Perspektiv. Серія Thule Perspektiv розроблена, так щоб дозволити фотографам використовувати їх камери і фотоапарати з мінімальною затримкою, звести до мінімуму час на розгортання і зловити саме той вдалий кадр.

  3 748 грн
  Відсутній
  Докладніше