Thule EnRoute- легандарні рюкзаки в 3-м поколінні

Thule EnRoute- легандарні рюкзаки в 3-м поколінні

Рюкзак Thule EnRoute вийшов уже в 3 поколінні, а це значить що його успіх підтверджений і доведений часом. 3-е покоління цього рюкзака було показано у вересні на 57-я міжнародній виставці споживчої електроніки IFA 2017, яка проходила в Берліні. Саме там Thule в сусідстві зі стендами з LG, Garmin, Samsung, Asus, Sony показала свою оновлену серію міських рюкзаків, які до речі вже добралися і до України.

Серія рюкзаків EnRoute від Thule створена для щоденного використання день у день. Вони ідеально підійдуть для походів на роботу або в університет, а також для активних користувачів що суміщають рух на велосипеді з пішими прогулянками. У Thule EnRoute 3-го покоління все кишені і відсіки продумані так, щоб гарантувати максимально швидкий доступ до речей щоб було зручно покласти, зручно діставати.

Рюкзаки Thule EnRoute 3-го покоління, особливості:
- Відділення для ноутбуку з м'якою підкладкою і планшетів.
- Головне відділення закривається клапаном на блискавці, який додатково фіксується пряжками, для збереження ваших речей (модель на 20 літрів).
- Подвійний доступ до ноутбука і планшета, через основне відділення або бічну блискавку (модель на 20 літрів).
- М'яка кишеню для телефону або окулярі в клапані рюкзака, щоб потрібні речі завжди були під рукою.
- У внутрішніх сітчастих кишенях невеликі предмети будуть надійно захищені, а дістати їх буде дуже легко.
- Потаємні стропи на передній панелі для кріплення додаткового спорядження або аксесуарів.
- У сітчастій боковій кишені зручно зберігати пляшку з водою.
- Завдяки системі регулювання ременів зайві ремінці надійно закріплюються і не заважають.
- М'яка задня панель з вентиляційним каналом забезпечує комфорт.
- Надійна фірмова сумочна фурнітура.
- Додаткові пуллери на бігунках блискавок, для зручного відкриття, наприклад взимку в рукавичках.
- Великий (60%) периметр відкриття, для зручного розміщення / вилучення габаритних речей (модель на 20 літрів).
- Продумана секція органайзера для кабелів, ручок, мишки та інших дрібниць.
 
У рюкзаках Thule EnRoute 3-го покоління поєднується сучасний стиль і інтегровані в нього аутдор деталі, такі як наприклад потаємні стропи для кріплення додаткового спорядження. Рюкзак EnRoute прекрасний баланс між спортивним і стриманим дизайном, а контрастні кольори виділяють в натовпі. Нагрудний ремінь допоможе розподілити навантаження (модель на 23 літра), канал повітряного потоку не дасть спині намокнути і забезпечити вентиляцію та приплив повітря, L-подібний доступ в рюкзак дозволить швидко знайти необхідне, а безліч кишень легко розділить парасольку, ланч, окуляри та інше. Карман для ноутбука дозволить взяти з собою техніку до 15,6 дюймів. Серія EnRoute 3-го покоління представлена ​​рюкзаками 23 літра, 20 літрів і 14 літрів.

 • Thule EnRoute 14L Backpack (Poseidon)
  2 199 грн
  Thule EnRoute 14L Backpack (Poseidon)

  Артикул: TH 3203590 Рюкзак для ноутбука Thule EnRoute 14L Backpack (Poseidon) - мінімалістичний міський рюкзак з відділенням для ноутбуку на 13 дюймів. Найменший у серії Thule EnRoute (en route в перекладі з англійської "в дорозі") але при цьому ідеально підходить для поїздки на роботу або короткої прогулянки. Завдяки вузькій спині відмінно підійде для їзди з рюкзаком на...

  2 199 грн
 • Thule EnRoute 14L Backpack (Black)
  2 199 грн
  Thule EnRoute 14L Backpack (Black)
  2 Рейтинг

  Артикул: TH 3203586 Рюкзак для ноутбука Thule EnRoute 14L Backpack (Black) - мінімалістичний міський рюкзак з відділенням для ноутбуку на 13 дюймів. Найменший у серії Thule EnRoute (en route в перекладі з англійської "в дорозі") але при цьому ідеально підходить для поїздки на роботу або короткої прогулянки. Завдяки вузькій спині відмінно підійде для їзди з рюкзаком на...

  2 199 грн
 • Thule EnRoute 14L Backpack (Teal)
  2 199 грн
  Thule EnRoute 14L Backpack (Teal)

  Артикул: TH 3203589 Рюкзак для ноутбука Thule EnRoute 14L Backpack (Teal) - мінімалістичний міський рюкзак з відділенням для ноутбуку на 13 дюймів. Найменший у серії Thule EnRoute (en route в перекладі з англійської "в дорозі") але при цьому ідеально підходить для поїздки на роботу або короткої прогулянки. Завдяки вузькій спині відмінно підійде для їзди з рюкзаком на...

  2 199 грн
 • Thule EnRoute 14L Backpack (Read Feather)
  2 199 грн
  Thule EnRoute 14L Backpack (Read Feather)

  Артикул: TH 3203587 Рюкзак для ноутбука Thule EnRoute 14L Backpack (Read Feather) - мінімалістичний міський рюкзак з відділенням для ноутбуку на 13 дюймів. Найменший у серії Thule EnRoute (en route в перекладі з англійської "в дорозі") але при цьому ідеально підходить для поїздки на роботу або короткої прогулянки. Завдяки вузькій спині відмінно підійде для їзди з рюкзаком на...

  2 199 грн
 • Thule EnRoute 20L Backpack (Poseidon)
  2 699 грн
  Thule EnRoute 20L Backpack (Poseidon)

  Артикул: TH 3203595 Рюкзак для ноутбуку Thule EnRoute 20L Backpack (Poseidon) - міський рюкзак з подвійним доступом для комп'ютера і планшета: збоку і через основне відділення. Зручна конструкція рюкзака в буквальному сенсі слова полегшує доступ, при цьому він функціонально простий і практичний для щоденного використання.

  2 699 грн
 • Thule EnRoute 20L Backpack (Dark Forest)
  2 699 грн
  Thule EnRoute 20L Backpack (Dark Forest)

  Артикул: TH 3203593 Рюкзак для ноутбуку Thule EnRoute 20L Backpack (Dark Forest) - міський рюкзак з подвійним доступом для комп'ютера і планшета: збоку і через основне відділення. Зручна конструкція рюкзака в буквальному сенсі слова полегшує доступ, при цьому він функціонально простий і практичний для щоденного використання.

  2 699 грн
 • Thule EnRoute 20L Backpack (Black)
  2 699 грн
  Thule EnRoute 20L Backpack (Black)

  Артикул: TH 3203591 Рюкзак для ноутбуку Thule EnRoute 20L Backpack (Black) - міський рюкзак з подвійним доступом для комп'ютера і планшета: збоку і через основне відділення. Зручна конструкція рюкзака в буквальному сенсі слова полегшує доступ, при цьому він функціонально простий і практичний для щоденного використання.

  2 699 грн
 • Thule EnRoute 23L Backpack (Poseidon)
  3 199 грн
  Thule EnRoute 23L Backpack (Poseidon)

  Артикул: TH 3203600 Рюкзак для ноутбука Thule EnRoute 23L Backpack (Poseidon) - 23 літровий "daypack" з продуманою системою кишень і відділень, а також панциром SafeZone для тендітних і важливих речей. Зручна конструкція рюкзака в буквальному сенсі слова полегшує доступ, при цьому він функціонально простий і практичний для щоденного використання.

  3 199 грн
 • Thule EnRoute 23L Backpack (Dark Forest)
  3 199 грн
  Thule EnRoute 23L Backpack (Dark Forest)

  Артикул: TH 3203598 Рюкзак для ноутбука Thule EnRoute 23L Backpack (Dark Forest) - 23 літровий "daypack" з продуманою системою кишень і відділень, а також панциром SafeZone для тендітних і важливих речей. Зручна конструкція рюкзака в буквальному сенсі слова полегшує доступ, при цьому він функціонально простий і практичний для щоденного використання.

  3 199 грн
 • Thule EnRoute 23L Backpack (Red Feather)
  3 199 грн
  Thule EnRoute 23L Backpack (Red Feather)

  Артикул: TH 3203597 Рюкзак для ноутбука Thule EnRoute 23L Backpack (Red Feather) - 23 літровий "daypack" з продуманою системою кишень і відділень, а також панциром SafeZone для тендітних і важливих речей. Зручна конструкція рюкзака в буквальному сенсі слова полегшує доступ, при цьому він функціонально простий і практичний для щоденного використання.

  3 199 грн
 • Thule EnRoute 23L Backpack (Black)
  3 199 грн
  Thule EnRoute 23L Backpack (Black)

  Артикул: TH 3203596 Рюкзак для ноутбука Thule EnRoute 23L Backpack (Black) - 23 літровий "daypack" з продуманою системою кишень і відділень, а також панциром SafeZone для тендітних і важливих речей. Зручна конструкція рюкзака в буквальному сенсі слова полегшує доступ, при цьому він функціонально простий і практичний для щоденного використання.

  3 199 грн