Рюкзаки-гідратори Thule Rail

Рюкзаки-гідратори Thule Rail

Після успіху рюкзаків-гідраторів Thule Vital, шведська компанія розширює модельний ряд серією Thule Rail, яка призначена для агресивної їзди на стежках та для ендуро. Серія рюкзаків-гідраторів Thule Rail представлена ​​2 об'ємами: Thule Rail 8L, Thule Rail 12L, а також Thule Rail Pro Hydration Pack 12L.

Рюкзаки-гідратор Thule Rail особливості:
- Непромокаючий матеріал, для збереження особистих речей.
- Безпечний шар Koroyd для захисту хребта (тільки для моделі Thule Rail Pro Hydration Pack 12L).
- Пийте воду, не сповільнюючи темп і не використовуючи руки, за допомогою шлангової системи з магнітом ReTrakt.
- Зручні кишені забезпечують швидкий доступ до продуктів харчування, одягу або інструментів під час поїздки без необхідності зупинятися та знімати рюкзак
- Завдяки низькому центру тяжіння і оптимальному розподілу ваги поліпшується управління велосипедом і зменшується м'язова напруга.
- Пийте воду на коротких або довгих дистанціях з ємності Hydrapak об'ємом 2,5 л.
- Регулюйте розмір рюкзака за рахунок розширюється панелі і вантажного відсіку місткістю до 8 л.
- Максимальний ККД на підйомах і спусках за рахунок легких, вентильованих матеріалів.
- Внутрішня кишеня з блискавкою для ключів та інших дрібних предметів.
- Стабілізація і підвищений комфорт на будь-якій місцевості за рахунок нагрудного і поясного ременя.
- Стяжні стропи для шолома, захисту, іншого.
- Надійна фірмова сумочно фурнітура.
- Додаткові пуллер на бігунках блискавок, для зручного відкриття в рукавичках.

Конструкція Thule Rail продумана таким чином, що вона обволікає (обмотує) тулуб, тим самим мінімізує вібрацію, усуває зайві рухи і тертя під час швидкісного руху, стрибків або на поворотах. З цими гідраторами ви отримуєте миттєвий доступ до питної води завдяки відмовостійкості магнітному шлангу ReTrakt. У комплекті з рюкзаками передбачена резервуар гідратор на 2,5 літра, з запірним клапаном для запобігання витоку і кришка для закривання.

Розвинена система строп і точок фіксації дозволяє легко кріпити шолом, захисні щитки, інше, а продумана система кишень дозволяє легко діставати інструменти, телефон, їжу для перекусу не знімаючи рюкзак зі спини. Загального обсягу Thule Rail 8L або Thule Rail 12L, буде досить для транспортування додаткової їжі одягу та інструментів з мінімальною масою в основному відсіку. Внутрішні кишені на блискавці забезпечують безпечне місце для зберігання телефону, ключів або інших невеликих аксесуарів.

Старша модель Thule Rail 12L Pro оснащена легким, знімним захисним шаром для захисту хребта Koroyd, щоб зменшити вплив на вашу спину.

 • Thule Rail 8L (Obsidian)
  3 429 грн
  Thule Rail 8L (Obsidian)

  Артикул: TH 3203795 Рюкзак-гідратор Thule Rail 8L (Obsidian) - ідеальний запас речей і води для ендуро-гонок. Ця модель рюкзака з гідратором поєднує в собі шланг Thule ReTrakt, надійну посадку і протектор для спини Koroyd.

  3 429 грн
 • Thule Rail 8L (Covert)
  3 429 грн
  Thule Rail 8L (Covert)

  Артикул: TH 3203796 Рюкзак-гідратор Thule Rail 8L (Covert) - ідеальний запас речей і води для ендуро-гонок. Ця модель рюкзака з гідратором поєднує в собі шланг Thule ReTrakt, надійну посадку і протектор для спини Koroyd.

  3 429 грн
 • Thule Гидратор Thule Rail 12L (Obsidian)
  3 959 грн
  Thule Rail 12L (Obsidian)

  Артикул: TH 3203797 Рюкзак-гідратор Thule Rail 12L (Obsidian) - ідеальний запас речей і води для ендуро-гонок. Ця модель рюкзака з гідратором поєднує в собі шланг Thule ReTrakt, надійну посадку і протектор для спини Koroyd.

  3 959 грн
 • Thule Гидратор Thule Rail 12L (Covert)
  3 959 грн
  Thule Rail 12L (Covert)

  Артикул: TH 3203798 Рюкзак-гідратор Thule Rail 12L (Covert) - ідеальний запас речей і води для ендуро-гонок. Ця модель рюкзака з гідратором поєднує в собі шланг Thule ReTrakt, надійну посадку і протектор для спини Koroyd.

  3 959 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Rail 12L Pro (Obsidian)
  5 439 грн
  Thule Rail 12L Pro (Obsidian)

  Артикул: TH 3203799 Рюкзак-гідратор Thule Rail 12L Pro (Obsidian) - ідеальний запас речей і води для ендуро-гонок. Ця модель рюкзака з гідратором поєднує в собі шланг Thule ReTrakt, надійну посадку і протектор для спини Koroyd.

  5 439 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Rail 12L Pro (Covert)
  5 439 грн
  Thule Rail 12L Pro (Covert)

  Артикул: TH 3203800 Рюкзак-гідратор Thule Rail 12L Pro (Covert) - ідеальний запас речей і води для ендуро-гонок. Ця модель рюкзака з гідратором поєднує в собі шланг Thule ReTrakt, надійну посадку і протектор для спини Koroyd.

  5 439 грн