Thule Accent

Thule Accent

У 2018 році компанія Thule (Швеція) готова показати нову серію рюкзаків для "професійних менеджерів" (зі слів компанії) - Thule Accent. Вперше ця серія була показана з 1 по 6 вересня в Берліні - IFA 2017. Як і очікувалося в основу представленої серій Thule Accent лягла персоналізація і якість матеріалів, що в свою чергу відбилося на результатах продажів до обсягу замовлень по всьому світу.

Рюкзаки Thule Accent - це справжнє бізнес-рішення з сучасним дизайном для професіоналів. Захищене зберігання ноутбука і / або планшета, а також кишеня SafeZone для цінних дрібниць гарантують для усіх предметів безпеку і зручність доступу до них. Кишені з організаційними панелями надійно утримують будь-які аксесуари на місці. Прості і чіткі силуети, доповнені зносостійкими матеріалами роблять ці рюкзаки універсальним рішенням як для міста, так і для поїздок. Зручне переміщення по аеропорту, готелю і місту використовуючи наскрізне кріплення на задній панелі рюкзака на висувну ручку валізи. Зручні кишені забезпечують швидкий доступ до важливих особистих речей на ходу, а набивні, з зовнішнім сітчастим покриттям плечові ремені гарантують комфортне перенесення.

Рюкзаки Thule Accent представлені моделями 28 літрів, 23 літра, 20 літрів, а також місткою сумкою-портфелем для ноутбука, яка легко перетворюється в рюкзак, завдяки використанню прихованих лямок. Всі продукти даної лінійки підходять для ноутбуків з діагоналлю до 15,6 дюймів, і мають захисні кишені для техніки, плюс зручний доступ до ноутбука, а також жорсткий панцир SafeZone, за якою можуть бути заховані найцінніші речі.

 • Thule Accent Backpack 20L
  2 999 грн
  Thule Accent Backpack 20L
  2 Рейтинг

  Артикул: TH 3203622 Рюкзак Thule Accent Backpack 20L - міцний туристичний рюкзак для подорожей або відряджень. Він призначений для людей які звикли завжди бути готові до будь-яких пригод, і стандартний набір складається не тільки з ноутбука, але і змінного взуття, куртки, футболки і інших аксесуарів.

  2 999 грн
 • Thule Accent Backpack 23L
  3 299 грн
  Thule Accent Backpack 23L

  Артикул: TH 3203623 Рюкзак Thule Accent Backpack 23L - міцний туристичний рюкзак для подорожей або відряджень. Він призначений для людей які звикли завжди бути готові до будь-яких пригод, і стандартний набір складається не тільки з ноутбука, але і змінного взуття, куртки, футболки і інших аксесуарів.

  3 299 грн
 • Thule Accent Laptop Bag 15.6"
  3 699 грн
  Thule Accent Laptop Bag 15.6"

  Артикул: TH 3203625 Сумка-рюкзак для ноутбука Thule Accent Laptop Bag 15,6 "- універсальна сумка-трансформер, для довгих або не дуже поїздок. Особливо добре цей "трансформер" підійде для тих у кого ноутбук є невід'ємним елементом багажу.

  3 699 грн
 • Thule Accent Backpack 28L
  3 999 грн
  Thule Accent Backpack 28L

  Артикул: TH 3203624 Рюкзак Thule Accent Backpack 28L - міцний туристичний рюкзак для подорожей або відряджень на кілька днів. Він призначений для людей які звикли завжди бути готові до будь-яких пригод, і стандартний набір складається не тільки з ноутбука, але і змінного взуття, куртки, футболки і інших аксесуарів.

  3 999 грн