Валіза на колесах Thule Revolve

Валіза на колесах Thule Revolve

Валіза Thule

Шведська компанія Thule представила нову серію жорстких валіз на колесах (ролерів) - Thule Revolve. Шведський бренд відомий своєю прихильністю до функціональності і довговічності, а також інтуїтивної зручності і простоті використання. Особливо цікаво як буде побудовано Thule Revolve знаючи про те, що компанія спеціалізується на твердих в кейсах-багажниках для автомобілів. До сих пір компанія випускала тільки м'які і напівтверді рюкзаки і сумки, тому особливо цікаво подивитися на ці валізи виходячи з досвіду компанії в автомобільних багажниках.

Як і належить нові жорсткі валізи Thule Revolve будуть зроблені з 100% полікарбонату, без додавання переробленого пластику і інших похідних матеріалів, застосування такого рішення тільки позитивно позначилося на якості. На додаток до міцного і легкого корпусу з полікарбонату, в конструкції валіз, будуть застосовані кутові захисні накладки, жорстка рама і посилена передня панель. Використані деталі склеюються і механічно фіксуються без порушення естетики, в загальному скандинавському стилі.

Особливо варто звернути увагу на те, як Thule проводить тестування і перевірку валіз, спочатку валізу наповнюють багажем і кидають на кожен з восьми кутів щоб перевірити наявність тріщин і вм'ятин. Також наповнені валізи перевіряють в промислових сушарках, для того щоб імітувати падіння з конвеєрних стрічок. Крім того валізи додатково перевіряють в умовах високих і низьких температур, а також в умовах високої вологості, щоб перевірити як добре він впоратися з екстремальних погодних умовах. Додатково перевіряють ручку на відривання, а також колеса валізи, імітуючи жорстоке поводження з валізою. Варто врахувати Thule перевіряє і порівнює не тільки свої валізи, а й валізи конкурентів щоб гарантувати максимальну якість полікарбонату, у підтвердити що використовуваний матеріал - краще і надійніше, ніж у конкурентів.

Крім міцного полікарбонату в конструкції жорстких валіз Thule, передбачено 8 колісна (чотири по два парних коліщатка) несиметрична система: великі задні і менші передні колеса. Великі задні колеса дозволяють легше переміщатися по пересіченій місцевості, наприклад вулиця з бруківкою, високі бордюри або сходинки, а маленькі колеса дозволяють збільшити корисний об’єм для вашого багажу. Таким чином використовуючи валізи Revolve від Thule з несиметричними колесами, ви отримуєте зручну валізу для подорожей з продуманою і оптимізованою системою коліс. Колеса валізи виготовлені з полікарбонату, пластика ABS і покриті термопластичною гумою, така комбінація матеріалів забезпечує м'який, плавний і майже беззвучний хід.Також в валізах передбачені телескопічні, висувні ручки.

Що ж стосується безпеки в конструкції валіз передбачена внутрішня рамка (бортик) яка захищає доступ до речей, навіть якщо блискавка буде проколота. До слова, в цих валізах передбачена фірмова застібка блискавка YKK (Японія), остання розробка японської компанії яка має максимальний захист від проколювання. Тим хто хоче купити валізу на колесах Thule Revolve, доведеться трохи почекати, в роздрібних магазинах вони з'являться не раніше лютого 2019 року. Вибрати сумку на колесах Thule Revolve можна буде виходячи з 4 розмірів: Thule Revolve Global Carry-On 55cm / 22 ", Thule Revolve Wide-body Carry-On 55cm / 22", Thule Revolve Luggage 68cm / 27 ", і Thule Revolve Luggage 75cm / 30 ".

 • Thule Revolve Carry On Spinner (White)
  13 999 грн
  Thule Revolve Carry On Spinner (White)

  Артикул: TH 3203924 Валіза на колесах Thule Revolve Carry On Spinner (White) - найменша в серії Thule Revolve, всього 33 літра. У подорожі без надійної валізи далеко не заїдеш, Thule Revolve відповідає всім вимогам до дорожніх валіз: довговічність, маневреність, плавність ходу на будь-якому покритті, щоб добігти до стійки реєстрації в аеропорту або подолати пару сходів, поки...

  13 999 грн
 • Thule Revolve Carry On Spinner (Black)
  13 999 грн
  Thule Revolve Carry On Spinner (Black)

  Артикул: TH 3203921 Валіза на колесах Thule Revolve Carry On Spinner (Black) - найменша в серії Thule Revolve, всього 33 літра. У подорожі без надійної валізи далеко не заїдеш, Thule Revolve відповідає всім вимогам до дорожніх валіз: довговічність, маневреність, плавність ходу на будь-якому покритті, щоб добігти до стійки реєстрації в аеропорту або подолати пару сходів, поки...

  13 999 грн
 • Thule Revolve Carry On Spinner (Raven)
  13 999 грн
  Thule Revolve Carry On Spinner (Raven)

  Артикул: TH 3203922 Валіза на колесах Thule Revolve Carry On Spinner (Raven) - найменша в серії Thule Revolve, всього 33 літра. У подорожі без надійної валізи далеко не заїдеш, Thule Revolve відповідає всім вимогам до дорожніх валіз: довговічність, маневреність, плавність ходу на будь-якому покритті, щоб добігти до стійки реєстрації в аеропорту або подолати пару сходів, поки...

  13 999 грн
 • Thule Revolve Carry On Spinner (Blackest Blue)
  13 999 грн
  Thule Revolve Carry On Spinner (Blackest Blue)

  Артикул: TH 3203923 Валіза на колесах Thule Revolve Carry On Spinner (Blackest Blue) - найменша в серії Thule Revolve, всього 33 літра. У подорожі без надійної валізи далеко не заїдеш, Thule Revolve відповідає всім вимогам до дорожніх валіз: довговічність, маневреність, плавність ходу на будь-якому покритті, щоб добігти до стійки реєстрації в аеропорту або подолати пару...

  13 999 грн
 • Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Black)
  15 099 грн
  Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Black)

  Артикул: TH 3203931 Валіза на колесах Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Black) - жорстка (широка версія) валіза на колесах ідеально підходить для відпустки, тривалого відрядження, або іншого подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем.

  15 099 грн
 • Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Raven)
  15 099 грн
  Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Raven)

  Артикул: TH 3203932 Валіза на колесах Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Raven) - жорстка (широка версія) валіза на колесах ідеально підходить для відпустки, тривалого відрядження, або іншого подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем.

  15 099 грн
 • Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Blackest Blue)
  15 099 грн
  Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Blackest Blue)

  Артикул: TH 3203933 Валіза на колесах Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner (Blackest Blue) - жорстка (широка версія) валіза на колесах ідеально підходить для відпустки, тривалого відрядження, або іншого подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем.

  15 099 грн
 • Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Blackest Blue)
  17 499 грн
  Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Blackest Blue)

  Артикул: TH 3203943 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Blackest Blue) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  17 499 грн
 • Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Raven)
  17 499 грн
  Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Raven)

  Артикул: TH 3203942 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Raven) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  17 499 грн
 • Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Black)
  17 499 грн
  Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Black)

  Артикул: TH 3203941 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 68cm/27" (Black) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  17 499 грн
 • Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Blackest Blue)
  19 299 грн
  Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Blackest Blue)

  Артикул: TH 3203953 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 75cm /30" (Blackest Blue) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  19 299 грн
 • Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Raven)
  19 299 грн
  Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Raven)

  Артикул: TH 3203952 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 75cm /30 "(Raven) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  19 299 грн
 • Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Black)
  19 299 грн
  Thule Revolve Spinner 75cm/30" (Black)

  Артикул: TH 3203951 Валіза на колесах Thule Revolve Spinner 75cm /30" (Black) - жорстка дорожня валізу для сім'ї. Вона відмінно підійде для відпустки, тривалого відрядження, або іншої подорожі де важливо подорожувати і не ускладнювати відпочинок багажем, завдяки легкій і зручній конструкції з ним впорається навіть жінка.

  19 299 грн