Рюкзаки-гідратори Thule Vital

Рюкзаки-гідратори Thule Vital

Знаючи про любов шведської компанії Thule до велосипедів ,було б дивно щоб у компанії не було справжніх велосипедних рюкзаків з гідраторами. Компанія вирішила заповнити цю прогалину запропонувавши відразу 3 моделі гідраторів на 3л, 6л і 8 л. Гідратори Thule розроблені професійними інженерами, та й до того ж завзятими велосипедистами, для справжніх любителів гірських велосипедів. З рюкзаками-гідраторами Thule Vital Вам буде легко підтримувати водний баланс, не відчуваючи дискомфорту, також в рюкзак поміститься ще пару необхідних речей, щоб спокійно провести день в сідлі.

Рюкзаки-гідратори Thule Vital особливості
- Можливість пити, не використовуючи рук.
- Легка і зручна конструкція для максимальної функціональності.
- Кишені, якими зручно користуватися на ходу.
- Додаткове відділення для одягу, інструментів і продуктів.
- Надійні петлі для кріплення насосів для амортизаторів і шин.

Грунтуючись на багаторічному досвіді створення товарів для велопуподорожей, Thule представила широкий асортимент гідраторів, які допоможуть отримати максимум з кожної поїздки на гірському велосипеді. Будь то невелика прогулянка, розрахована на пару годин, або довгий заїзд на весь день, для вас знайдеться гідратор відповідного розміру, щоб ви залишалися бадьорими і готовими до будь-яких несподіванок. Спеціальна конструкція з низьким центром ваги і оптимальним розподілом ваги покращує можливості управління велосипедом і знижує м'язову напругу, допомагаючи довше залишатися в сідлі.

Завдяки гнучкій трубці Thule ReTrakt ви можете пити, не відриваючи рук від керма, економити енергію і заповнювати втрату рідини, не сповільнюючись ні на хвилину. Завдяки унікальній конструкції з магнітами трубка автоматично повертається на місце в проміжку між ковтками і залишається там, поки не знадобиться. Кожен рюкзак обладнаний ємністю HydraPak, щоб ви могли відновити сили і показати максимальний результат. Просто виберіть відповідний літраж і вирушайте в дорогу.

Тільки уявіть: у вас за спиною є все необхідне, але наявний вантаж не відтягує плечі. Завдяки низькому центру тяжіння, оптимальному розподілу ваги і легким, пропускаючим повітря матеріалам, протестованим як в лабораторних, так і в польових умовах, наші гідратори забезпечують максимальний комфорт в будь-якому кліматі. Ви можете скласти їжу, одяг і інструменти в відділення для речей і з легкістю діставати потрібну зі спеціальних кишень прямо на ходу. Так що збирайтеся - і тисніть на педалі. Ми подбали, щоб вам було зручно.

 • Thule Vital 3L (Obsidian)
  2 719 грн
  Thule Vital 3L (Obsidian)

  Артикул: TH 3203637 Рюкзак-гідратор Thule Vital 3L (Obsidian) - найменший в серіі, розроблений нашими професійними інженерами, та й до того ж завзятими велосипедистами, для справжніх любителів гірських велосипедів. З цим гідратором Вам буде легко підтримувати водний баланс, не відчуваючи дискомфорту, також в рюкзак поміститься ще пару необхідних речей, щоб спокійно провести...

  2 719 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Vital 3L (Moroccan)
  2 719 грн
  Thule Vital 3L (Moroccan)

  Артикул: TH 3203638 Рюкзак-гідратор Thule Vital 3L (Moroccan) - найменший в серіі, розроблений нашими професійними інженерами, та й до того ж завзятими велосипедистами, для справжніх любителів гірських велосипедів. З цим гідратором Вам буде легко підтримувати водний баланс, не відчуваючи дискомфорту, також в рюкзак поміститься ще пару необхідних речей, щоб спокійно провести...

  2 719 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Vital 6L (Obsidian)
  3 261 грн
  Thule Vital 6L (Obsidian)

  Артикул: TH 3203639 Рюкзак-гідратор Thule Vital 6L (Obsidian) - розроблений нашими професійними інженерами, та й до того ж завзятими велосипедистами, для справжніх любителів гірських велосипедів. З цим гідратором Вам буде легко підтримувати водний баланс, не відчуваючи дискомфорту, також в рюкзак поміститься ще пару необхідних речей, щоб спокійно провести день в сідлі.

  3 261 грн
 • Thule Vital 6L (Moroccan)
  3 261 грн
  Thule Vital 6L (Moroccan)

  Артикул: TH 3203640 Рюкзак-гідратор Thule Vital 6L (Moroccan) - розроблений нашими професійними інженерами, та й до того ж завзятими велосипедистами, для справжніх любителів гірських велосипедів. З цим гідратором Вам буде легко підтримувати водний баланс, не відчуваючи дискомфорту, також в рюкзак поміститься ще пару необхідних речей, щоб спокійно провести день в сідлі.

  3 261 грн
 • Thule Vital 8L (Moroccan)
  3 807 грн
  Thule Vital 8L (Moroccan)

  Артикул: TH 3203642 Рюкзак-гідратор Thule Vital 8L (Moroccan) - розроблений нашими професійними інженерами, та й до того ж завзятими велосипедистами, для справжніх любителів гірських велосипедів. З цим гідратором Вам буде легко підтримувати водний баланс, не відчуваючи дискомфорту, також в рюкзак поміститься ще пару необхідних речей, щоб спокійно провести день в сідлі.

  3 807 грн
 • Thule Vital 8L (Obsidian)
  3 807 грн
  Thule Vital 8L (Obsidian)

  Артикул: TH 3203641 Рюкзак-гідратор Thule Vital 8L (Obsidian) - розроблений нашими професійними інженерами, та й до того ж завзятими велосипедистами, для справжніх любителів гірських велосипедів. З цим гідратором Вам буде легко підтримувати водний баланс, не відчуваючи дискомфорту, також в рюкзак поміститься ще пару необхідних речей, щоб спокійно провести день в сідлі.

  3 807 грн