Thule рюкзаки для походу, вибір і налаштування

Thule рюкзаки для походу, вибір і налаштування

Сумки Ortlieb

Рюкзаки Thule вже давно стали частиною міст, не зустріти рюкзак Thule в місті майже неможливо. Люди вибирають рюкзак Thule за практичність і зручність, якість і універсальність. Але є у Thule ще одна категорія рюкзаків з'явилася зовсім недавно - це похідні рюкзаки. У цю категорію входять серії:
- Thule Stir - серія для походів або прогулянок по горах.
- Thule AllTrail - універсальні рюкзаки, підходять для всіх видів активного відпочинку.
- Thule Capstone - одноденні походи, на півдня або похід з ночівлею.
- Thule Versant - серія для походів тривалістю 3-5 днів.
- Thule Guidepost - для подорожей на вихідні чи на весь тиждень.
- Thule Landmark - це радше не похідний, а для тих хто подорожує з рюкзаком а не валізою.

Погодьтеся асортимент великий, а як ще в цьому всьому розібратися і при цьому підібрати рюкзак під свої розміри. Наш магазин ProBag спільно з експертами Thule підготував найдетальнішу рекомендацію як вибрати рюкзак для походу Thule. Приступимо.

Thule рюкзаки для похода


Підгонка рюкзака під ваше тіло. Вимірювання довжини спини.
Чому важливо знати довжину вашої спини? Найважливішим фактором, який слід враховувати при покупці рюкзака, є відстань від підстави вашої шиї до верхньої точки тазової кістки. Якщо перейти на наукову мову - це відстань від верхньої точки вашого подвздошного гребеня до хребця С7. Який би вантаж ви не переносили, вам потрібен рюкзак, який зручно сидить на вашому тілі. А для визначення, який рюкзак вам більше підходить, потрібно знати не ваш зріст, а довжину вашої спини.

Як вимірювати довжину спини.
Нахиліть голову вперед, і нащупайте саму виступаючу кістку в підставі вашої шиї. Це ваш хребець C7 або верхня частина вашої спіни. Покладіть руки на стегна, щоб вказівні пальці знаходилися на лінії верхньої точки тазової кістки і вказували на ваш пупок, а великі пальці вказували в сторону хребта. Проведіть уявну лінію між вашими великими пальцями руки і простежте за нею до моменту перетину з хребтом. Це і буде нижня частина вашої спини. Верхня точка тазової кістки також називається поздовжнім гребнем. Це кістка, яка підтримує вагу вашого рюкзака, коли стегновий ремінь затягується навколо вашого пояса. Встаньте прямо і попросіть іншу людину виміряти відстань від C7 до уявної лінії між великими пальцями рук. Так ви дізнаєтеся довжину своєї спини.

Thule рюкзаки для похода


Вимірювання обхвату стегон.
Чому важливо знати обхват ваших стегон? Коли ви переносите великі вантажі на великі відстані, набагато легше нести вантаж на стегнах, ніж на плечах. Фактично, приблизно 80% ваги рюкзака повинні підтримуватися вашими стегнами. Тому так важливо вибрати правильно сидить на стегновий ремінь.
Як вимірювати обхват стегон.
Візьміть гнучку вимірювальну стрічку, і оберніть її навколо верхньої частини ваших стегон, але не пояса. Це та ж точка, де будуть розташовуватися ваші великі і вказівні пальці при вимірюванні довжини спини.

Підгонка рюкзака під ваше тіло.
Після того як ви визначили довжину спини і обхват стегон і правильно вибрали свій рюкзак, важливо правильно підігнати його під ваше тіло. Для початку звільніть всі ремені на рюкзаку, включаючи стегновий ремінь, і завантажте рюкзак 5-10 кг рівномірно розподіленого вантажу. Потім виконайте такі дії, щоб оптимально підігнати рюкзак під ваше тіло.
1. Тазовий ремінь - надіньте рюкзак на спину і встановіть на стегнах підкладку таким чином, щоб вона розташовувалася приблизно на 3 см вище вашого подвздошного гребеня (верхньої точки тазової кістки). Потім застебніть пряжку і натягніть ремінь. Тепер основна частина ваги вашого рюкзака буде підтримуватися вашим стегновим ременем. Порада по підгонці - відрізок ременя з підкладкою повинен охоплювати і закривати передню частину ваших тазових кісток, але слід залишити мінімум 3 см зазору з кожного боку центральної пряжки на стегновому ремені.

2. Наплічні ремені - після підгонки ременя на стегнах, потягніть вниз і назад ремінці в нижній частині наплічних ременів. Так ви підтягнете рюкзак до вашого тулуба. Місце, де верхня частина наплічних ременів переходить в задню панель, має розташовуватися на 3-5 см нижче плечового суглоба.

3. Вантажопідйомні ремені - вантажопідйомні ремінці починаються у верхній частині наплічних ременів і з'єднуються з корпусом рюкзака над вашими плечима. Потягніть за ремінці, щоб туго натягнути їх, але постарайтеся не перетягнути їх, інакше з'явиться зазор між вашими плечима і наплічними ременями. Порада по підгонці - у великих рюкзаках вантажопідйомні ремінці в ідеалі повинні розташовуватися під 45-60-градусним кутом до наплічним ременів і корпусу рюкзака. У рюкзаках з об'ємом менше 50 літрів вантажопідйомні ремінці можуть відходити від ваших плечей до рюкзака безпосередньо або під негативним кутом. В такому випадку вони будуть виступати в якості стягаючих ременів.

4. Нагрудний ремінь - нагрудний ремінь розташований між вашими наплічними ременями, його слід встановити в зручному місці на ваших грудях і застебнути пряжку, а потім щільно підтягти його до тіла.

5. Ремені для стабілізації навантаження - деякі великі туристичних рюкзаків Thule оснащуються ременями для стабілізації навантаження, які з'єднують стегновий ремінь з корпусом рюкзака. Для оптимальної стабілізації навантаження підтягніть ремені для стабілізації навантаження вперед до передньої частини тіла.

Thule рюкзаки для похода


Як завантажувати ваш рюкзак.
Правильно завантажений рюкзак відчувається як більш збалансований, стабільний і зручний - так ви зможете вільно насолоджуватися вашим пішим маршрутом. Нижче наведено кілька порад про правильне завантаження вашого рюкзака.
1. Розташовуйте найважчі речі (наприклад, їжу, грубку і воду) в середній частині рюкзака ближче до хребта. Так велика частина ваги рюкзака буде знаходитися ближче до його центру тяжіння і вашого тіла. Якщо упакувати важкі предмети занадто високо, навантаження буде незбалансованою і рюкзак буде похитувати в сторони. Якщо ж покласти їх занадто низько - рюкзак буде відвисати.
2. Більш легкі речі (наприклад, спальні мішки, дощові накидки і одяг) слід розташовувати вище, нижче або позаду важких речей.
3. Дощовики, ліхтарі, легкі закуски і інші «обов'язкові» речі слід розташовувати у верхній частині рюкзака або в його зовнішніх кишенях.

 • Thule AllTrail-X 15L (Obsidian)
  4 399 грн
  Thule AllTrail-X 15L (Obsidian)
  (42451)

  Артикул: TH 3204127 Thule AllTrail-X 15L (Obsidian) - похідний рюкзак із прогумованої тканини. Цей рюкзак ідеально підійде для активного відпочинку, так як володіє всім необхідним: поясною підтримкою, зручним регулюванням висоти лямок зі спини, всілякими кріпленнями і відділеннями.

  4 399 грн
 • Thule AllTrail-X 15L (Nutria)
  4 399 грн
  Thule AllTrail-X 15L (Nutria)
  (41026)

  Артикул: TH 3204128 Thule AllTrail-X 15L (Nutria) - похідний рюкзак із прогумованої тканини. Цей рюкзак ідеально підійде для активного відпочинку, так як володіє всім необхідним: поясною підтримкою, зручним регулюванням висоти лямок зі спини, всілякими кріпленнями і відділеннями.

  4 399 грн
 • Thule AllTrail-X 25L (Nutria)
  5 799 грн
  Thule AllTrail-X 25L (Nutria)
  (41028)

  Артикул: TH 3204131 Thule AllTrail-X 25L (Nutria) - похідний рюкзак із прогумованої тканини. Цей рюкзак ідеально підійде для активного відпочинку, так як володіє всім необхідним: поясною підтримкою, зручним регулюванням висоти лямок зі спини, всілякими кріпленнями і відділеннями.

  5 799 грн
 • Thule AllTrail-X 25L (Obsidian)
  5 799 грн
  Thule AllTrail-X 25L (Obsidian)
  (41027)

  Артикул: TH 3204130 Thule AllTrail-X 25L (Obsidian) - похідний рюкзак із прогумованої тканини. Цей рюкзак ідеально підійде для активного відпочинку, так як володіє всім необхідним: поясною підтримкою, зручним регулюванням висоти лямок зі спини, всілякими кріпленнями і відділеннями.

  5 799 грн
 • Thule AllTrail 35L Men's (Mykonos)
  7 099 грн
  Thule AllTrail 35L Men's (Mykonos)
  (41005)

  Артикул: TH 3203537 Thule AllTrail 35L Men's (Mykonos) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  7 099 грн
 • Thule AllTrail 35L Men's (Garden Green)
  7 099 грн
  Thule AllTrail 35L Men's (Garden Green)
  (41006)

  Артикул: TH 3203538 Thule AllTrail 35L Men's (Garden Green) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  7 099 грн
 • Thule AllTrail-X 35L (Obsidian)
  7 499 грн
  Thule AllTrail-X 35L (Obsidian)
  (41029)

  Артикул: TH 3204133 Thule AllTrail-X 35L (Obsidian) - похідний рюкзак із прогумованої тканини. Цей рюкзак ідеально підійде для активного відпочинку, так як володіє всім необхідним: поясною підтримкою, зручним регулюванням висоти лямок зі спини, всілякими кріпленнями і відділеннями.

  7 499 грн
 • Thule AllTrail-X 35L (Nutria)
  7 499 грн
  Thule AllTrail-X 35L (Nutria)
  (41030)

  Артикул: TH 3204134 Thule AllTrail-X 35L (Nutria) - похідний рюкзак із прогумованої тканини. Цей рюкзак ідеально підійде для активного відпочинку, так як володіє всім необхідним: поясною підтримкою, зручним регулюванням висоти лямок зі спини, всілякими кріпленнями і відділеннями.

  7 499 грн
 • Thule Stir 15L (Roarange)
  1 504 грн
  Thule Stir 15L (Roarange)
  (40980)

  Артикул: TH 211601 Thule Stir 15L (Roarange) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  1 504 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 15L (Fjord)
  1 504 грн
  Thule Stir 15L (Fjord)
  (42429)

  Артикул: TH 211602 Thule Stir 15L (Fjord) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  1 504 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 15L (Dark Shadow)
  1 583 грн
  Thule Stir 15L (Dark Shadow)
  (42521)

  Артикул: TH 3203557 Thule Stir 15L (Dark Shadow) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  1 583 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 15L (Fjord)
  1 583 грн
  Thule Stir 15L (Fjord)
  (42440)

  Артикул: TH 3203559 Thule Stir 15L (Fjord) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  1 583 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 15L (Dark Forest)
  1 583 грн
  Thule Stir 15L (Dark Forest)
  (42522)

  Артикул: TH 3203558 Thule Stir 15L (Dark Forest) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  1 583 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 20L (Fjord)
  2 269 грн
  Thule Stir 20L (Fjord)
  (40979)

  Артикул: TH 211502 Thule Stir 20L (Fjord) - універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту.

  2 269 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 18L (Dark Forest)
  2 375 грн
  Thule Stir 18L (Dark Forest)
  (42520)

  Артикул: TH 3203555 Thule Stir 18L (Dark Forest) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  2 375 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 20L (Dark Forest)
  2 639 грн
  Thule Stir 20L (Dark Forest)
  (42519)

  Артикул: TH 3203552 Thule Stir 20L (Dark Forest) - універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить  для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задач

  2 639 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 20L (Fjord)
  2 639 грн
  Thule Stir 20L (Fjord)
  (41011)

  Артикул: TH 3203553 Thule Stir 20L (Fjord) - універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить  для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  2 639 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 20L (Dark Shadow)
  2 639 грн
  Thule Stir 20L (Dark Shadow)
  (42518)

  Артикул: TH 3203551 Thule Stir 20L (Dark Shadow) - універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить  для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задач

  2 639 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 18L (Dark Shadow)
  2 749 грн
  Thule Stir 18L (Dark Shadow)
  (42439)

  Артикул: TH 3203554 Thule Stir 18L (Dark Shadow) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  2 749 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 18L (Fjord)
  2 968 грн
  Thule Stir 18L (Fjord)
  (41013)

  Артикул: TH 3203556 Thule Stir 18L (Fjord) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  2 968 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 28L Women's (Dark Forest)
  3 165 грн
  Thule Stir 28L Women's (Dark Forest)
  (41009)

  Артикул: TH 3203549 Thule Stir 28L Women's (Dark Forest) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день...

  3 165 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 28L Women's (Fjord)
  3 165 грн
  Thule Stir 28L Women's (Fjord)
  (41010)

  Артикул: TH 3203550 Thule Stir 28L Women's (Fjord) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під...

  3 165 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 28L Men’s (Dark Shadow)
  3 165 грн
  Thule Stir 28L Men’s (Dark Shadow)
  (42516)

  Артикул: TH 3203547 Thule Stir 28L Men’s (Dark Shadow) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і...

  3 165 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 28L Men’s (Dark Forest)
  3 261 грн
  Thule Stir 28L Men’s (Dark Forest)
  (42517)

  Артикул: TH 3203548 Thule Stir 28L Men’s (Dark Forest) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і...

  3 261 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 22L Men's (Atlantic)
  3 298 грн
  Thule Capstone 22L Men's (Atlantic)
  (40993)

  Артикул: TH 225101 Thule Capstone 22L Men's (Atlantic) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  3 298 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 22L Women’s (Atlantic)
  3 298 грн
  Thule Capstone 22L Women’s (Atlantic)
  (41000)

  Артикул: TH 225106 Thule Capstone 22L Women’s (Atlantic) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  3 298 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 35L Women's (Fjord)
  3 429 грн
  Thule Stir 35L Women's (Fjord)
  (42515)

  Артикул: TH 3203546 Thule Stir 35L Women's (Fjord) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під...

  3 429 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 35L Women's (Dark Forest)
  3 429 грн
  Thule Stir 35L Women's (Dark Forest)
  (42514)

  Артикул: TH 3203545 Thule Stir 35L Women's (Dark Forest) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день...

  3 429 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 35L Men’s (Dark Shadow)
  3 533 грн
  Thule Stir 35L Men’s (Dark Shadow)
  (42512)

  Артикул: TH 3203543 Thule Stir 35L Men’s (Dark Shadow) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і...

  3 533 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 35L Men’s (Dark Forest)
  3 533 грн
  Thule Stir 35L Men’s (Dark Forest)
  (42513)

  Артикул: TH 3203544 Thule Stir 35L Men’s (Dark Forest) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і...

  3 533 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 15L (Obsidian/Bluegrass)
  3 599 грн
  Thule AllTrail 15L (Obsidian/Bluegrass)
  (42447)

  Артикул: TH 3203740 Thule AllTrail 15L (Obsidian/Bluegrass) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  3 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 15L (Obsidian/Roarange)
  3 599 грн
  Thule AllTrail 15L (Obsidian/Roarange)
  (42446)

  Артикул: TH 3203739 Thule AllTrail 15L (Obsidian/Roarange) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  3 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 15L (Mykonos)
  3 599 грн
  Thule AllTrail 15L (Mykonos)
  (42448)

  Артикул: TH 3203741 Thule AllTrail 15L (Mykonos) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  3 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 25L Women's (Monarch)
  3 999 грн
  Thule AllTrail 25L Women's (Monarch)
  (42445)

  Артикул: TH 3203738 Thule AllTrail 25L Women's (Monarch) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  3 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 25L Women's (Obsidian)
  3 999 грн
  Thule AllTrail 25L Women's (Obsidian)
  (42444)

  Артикул: TH 3203737 Thule AllTrail 25L Women's (Obsidian) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  3 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 25L Men's (Mykonos)
  3 999 грн
  Thule AllTrail 25L Men's (Mykonos)
  (42442)

  Артикул: TH 3203735 Thule AllTrail 25L Men's (Mykonos) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  3 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 32L Men’s (Slickrock)
  4 288 грн
  Thule Capstone 32L Men’s (Slickrock)
  (40992)

  Артикул: TH 224102 Thule Capstone 32L Men’s (Slickrock) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 288 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 32L Women’s (Atlantic)
  4 288 грн
  Thule Capstone 32L Women’s (Atlantic)
  (40998)

  Артикул: TH 224103 Thule Capstone 32L Women’s (Atlantic) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 288 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 32L Women’s (Deep Teal)
  4 288 грн
  Thule Capstone 32L Women’s (Deep Teal)
  (40999)

  Артикул: TH 224104 Thule Capstone 32L Women’s (Deep Teal) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 288 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 32L Men’s (Atlantic)
  4 288 грн
  Thule Capstone 32L Men’s (Atlantic)
  (42434)

  Артикул: TH 224101 Thule Capstone 32L Men’s (Atlantic) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 288 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 32L Men’s (Obsidian)
  4 288 грн
  Thule Capstone 32L Men’s (Obsidian)
  (42489)

  Артикул: TH 224100 Thule Capstone 32L Men’s (Obsidian) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 288 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 20L (Obsidian)
  4 399 грн
  Thule Stir 20L (Obsidian)
  (41034)

  Артикул: TH 3204091 Thule Stir 20L (Obsidian) - легкий рюкзак, який ідеально підходить для прогулок по горам, походів або відвідувань музичних фестивалів. Як і вся серія Thule Stir цей універсальний рюкзак підходить для використання в міських умовах, хоча насправді, його стихія свіже повітря, а власник любить короткі походи-прогулки в лісі, горах, тощо.

  4 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 18L (Alaska)
  4 399 грн
  Thule Stir 18L (Alaska)
  (41033)

  Артикул: TH 3204090 Thule Stir 18L (Alaska) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  4 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 18L (Wood Thrush)
  4 399 грн
  Thule Stir 18L (Wood Thrush)
  (41032)

  Артикул: TH 3204089 Thule Stir 18L (Wood Thrush) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  4 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 20L (Wood Thrush)
  4 399 грн
  Thule Stir 20L (Wood Thrush)
  (41035)

  Артикул: TH 3204092 Thule Stir 20L (Wood Thrush) - легкий рюкзак, який ідеально підходить для прогулок по горам, походів або відвідувань музичних фестивалів. Як і вся серія Thule Stir цей універсальний рюкзак підходить для використання в міських умовах, хоча насправді, його стихія свіже повітря, а власник любить короткі походи-прогулки в лісі, горах, тощо.

  4 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 20L (Alaska)
  4 399 грн
  Thule Stir 20L (Alaska)
  (41036)

  Артикул: TH 3204093 Thule Stir 20L (Alaska) - легкий рюкзак, який ідеально підходить для прогулок по горам, походів або відвідувань музичних фестивалів. Як і вся серія Thule Stir цей універсальний рюкзак підходить для використання в міських умовах, хоча насправді, його стихія свіже повітря, а власник любить короткі походи-прогулки в лісі, горах, тощо.

  4 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 25L Men's (Garden Green)
  4 399 грн
  Thule AllTrail 25L Men's (Garden Green)
  (42443)

  Артикул: TH 3203736 Thule AllTrail 25L Men's (Garden Green) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  4 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 18L (Obsidian)
  4 399 грн
  Thule Stir 18L (Obsidian)
  (41031)

  Артикул: TH 3204088 Thule Stir 18L (Obsidian) - легкий рюкзак, що ідеально підходить для коротких піших прогулянок, походів в спортзал або за продуктами. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під конкретну задачу.

  4 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 35L Women's (Monarch)
  4 618 грн
  Thule AllTrail 35L Women's (Monarch)
  (41008)

  Артикул: TH 3203540 Thule AllTrail 35L Women's (Monarch) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  4 618 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 25L Men's (Obsidian)
  4 899 грн
  Thule AllTrail 25L Men's (Obsidian)
  (42441)

  Артикул: TH 3203734 Thule AllTrail 25L Men's (Obsidian) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  4 899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 40L Men’s (Obsidian)
  4 948 грн
  Thule Capstone 40L Men’s (Obsidian)
  (40989)

  Артикул: TH 223200 Thule Capstone 40L Men’s (Obsidian) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 948 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 40L Men’s (Atlantic)
  4 948 грн
  Thule Capstone 40L Men’s (Atlantic)
  (40990)

  Артикул: TH 223201 Thule Capstone 40L Men’s (Atlantic) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 948 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 40L Women’s (Atlantic)
  4 948 грн
  Thule Capstone 40L Women’s (Atlantic)
  (40996)

  Артикул: TH 223203 Thule Capstone 40L Women’s (Atlantic) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 948 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 40L Women’s (Deep Teal)
  4 948 грн
  Thule Capstone 40L Women’s (Deep Teal)
  (40997)

  Артикул: TH 223204 Thule Capstone 40L Women’s (Deep Teal) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 948 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 40L Men’s (Slickrock)
  4 948 грн
  Thule Capstone 40L Men’s (Slickrock)
  (42488)

  Артикул: TH 223202 Thule Capstone 40L Men’s (Slickrock) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  4 948 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Men’s (Fjord)
  5 016 грн
  Thule Versant 50L Men’s (Fjord)
  (42482)

  Артикул: TH 211304 Thule Versant 50L Men’s (Fjord) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 016 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Women's (Mazerine)
  5 279 грн
  Thule Versant 50L Women's (Mazerine)
  (42508)

  Артикул: TH 3203572 Thule Versant 50L Women's (Mazerine) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 279 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Women's (Deep Teal)
  5 279 грн
  Thule Versant 50L Women's (Deep Teal)
  (42507)

  Артикул: TH 3203571 Thule Versant 50L Women's (Deep Teal) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 279 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Men’s (Roarange)
  5 279 грн
  Thule Versant 50L Men’s (Roarange)
  (42506)

  Артикул: TH 3203570 Thule Versant 50L Men’s (Roarange) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 279 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Men's (Fjord)
  5 517 грн
  Thule Versant 60L Men's (Fjord)
  (42481)

  Артикул: TH 211204 Thule Versant 60L Men's (Fjord) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 517 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Women's Backpacking Pack (Bing)
  5 517 грн
  Thule Versant 60L Women's Backpacking Pack (Bing)
  (40978)

  Артикул: TH 211203 Thule Versant 60L Women's Backpacking Pack (Bing) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 517 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Men's Backpacking Pack (Bing)
  5 517 грн
  Thule Versant 60L Men's Backpacking Pack (Bing)
  (40976)

  Артикул: TH 211200 Thule Versant 60L Men's Backpacking Pack (Bing) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 517 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Men's Backpacking Pack (Mikado)
  5 528 грн
  Thule Versant 60L Men's Backpacking Pack (Mikado)
  (40977)

  Артикул: TH 211201 Thule Versant 60L Men's Backpacking Pack (Mikado) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 528 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 25L Women's (Obsidian)
  5 599 грн
  Thule Stir 25L Women's (Obsidian)
  (42454)

  Артикул: TH 3204096 Thule Stir 25L Women's (Obsidian) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і...

  5 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 50L Women’s (Deep Teal)
  5 608 грн
  Thule Capstone 50L Women’s (Deep Teal)
  (42494)

  Артикул: TH 223104 Thule Capstone 50L Women's (Deep Teal) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  5 608 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 50L Women’s (Atlantic)
  5 608 грн
  Thule Capstone 50L Women’s (Atlantic)
  (40995)

  Артикул: TH 223103 Thule Capstone 50L Women's (Atlantic) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  5 608 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 50L Men’s (Obsidian)
  5 608 грн
  Thule Capstone 50L Men’s (Obsidian)
  (42432)

  Артикул: TH 223100 Thule Capstone 50L Men’s (Obsidian) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  5 608 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 50L Men’s (Slickrock)
  5 608 грн
  Thule Capstone 50L Men’s (Slickrock)
  (42433)

  Артикул: TH 223102 Thule Capstone 50L Men’s (Slickrock) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  5 608 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Capstone 50L Men’s (Atlantic)
  5 608 грн
  Thule Capstone 50L Men’s (Atlantic)
  (42487)

  Артикул: TH 223101 Thule Capstone 50L Men’s (Atlantic) - рюкзак для денних або легких походів. Рюкзак Thule Capstone має ідеально підігнану систему підвісу, анатомічні лямки і стегновий ремінь, дихаючу задню панель і вбудований чохол від дощу.

  5 608 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Men's (Dark Forest)
  5 805 грн
  Thule Versant 60L Men's (Dark Forest)
  (42501)

  Артикул: TH 3203565 Thule Versant 60L Men's (Dark Forest) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 805 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Men's (Roarange)
  5 805 грн
  Thule Versant 60L Men's (Roarange)
  (42502)

  Артикул: TH 3203566 Thule Versant 60L Men's (Roarange) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 805 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Women's (Deep Teal)
  5 805 грн
  Thule Versant 60L Women's (Deep Teal)
  (42503)

  Артикул: TH 3203567 Thule Versant 60L Women's (Deep Teal) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 805 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Women's (Mazerine)
  5 805 грн
  Thule Versant 60L Women's (Mazerine)
  (42504)

  Артикул: TH 3203568 Thule Versant 60L Women's (Mazerine) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  5 805 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 35L Women's (Obsidian)
  5 999 грн
  Thule AllTrail 35L Women's (Obsidian)
  (42438)

  Артикул: TH 3203539 Thule AllTrail 35L Women's (Obsidian) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  5 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 70L Men’s (Dark Forest)
  6 069 грн
  Thule Versant 70L Men’s (Dark Forest)
  (42497)

  Артикул: TH 3203561 Thule Versant 70L Men’s (Dark Forest) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  6 069 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 70L Women's (Deep Teal)
  6 069 грн
  Thule Versant 70L Women's (Deep Teal)
  (42499)

  Артикул: TH 3203563 Thule Versant 70L Women's (Deep Teal) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  6 069 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 70L Women's (Mazerine)
  6 069 грн
  Thule Versant 70L Women's (Mazerine)
  (42500)

  Артикул: TH 3203564 Thule Versant 70L Women's (Mazerine) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  6 069 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 70L Men’s (Roarange)
  6 069 грн
  Thule Versant 70L Men’s (Roarange)
  (42498)

  Артикул: TH 3203562 Thule Versant 70L Men’s (Roarange) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  6 069 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Men’s (Dark Forest)
  6 079 грн
  Thule Versant 50L Men’s (Dark Forest)
  (42505)

  Артикул: TH 3203569 Thule Versant 50L Men’s (Dark Forest) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  6 079 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 25L Men's (Wood Thrush)
  6 199 грн
  Thule Stir 25L Men's (Wood Thrush)
  (42453)

  Артикул: TH 3204095 Thule Stir 25L Men's (Wood Thrush) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і...

  6 199 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 25L Men's (Obsidian)
  6 199 грн
  Thule Stir 25L Men's (Obsidian)
  (42452)

  Артикул: TH 3204094 Thule Stir 25L Men's (Obsidian) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під...

  6 199 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 25L Women's (Alaska)
  6 199 грн
  Thule Stir 25L Women's (Alaska)
  (42455)

  Артикул: TH 3204097 Thule Stir 25L Women's (Alaska) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під...

  6 199 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 35L Women's (Alaska)
  6 799 грн
  Thule Stir 35L Women's (Alaska)
  (42459)

  Артикул: TH 3204101 Thule Stir 35L Women's (Alaska) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під...

  6 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 35L Women's (Obsidian)
  6 799 грн
  Thule Stir 35L Women's (Obsidian)
  (42458)

  Артикул: TH 3204100 Thule Stir 35L Women's (Obsidian) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і...

  6 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 45L Men's (Mykonos)
  6 799 грн
  Thule AllTrail 45L Men's (Mykonos)
  (42510)

  Артикул: TH 3203532 Thule AllTrail 45L Men's (Mykonos) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  6 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 70L Men’s (Fjord)
  6 999 грн
  Thule Versant 70L Men’s (Fjord)
  (42480)

  Артикул: TH 211105 Thule Versant 70L Men’s (Fjord) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  6 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 35L Men's (Obsidian)
  7 099 грн
  Thule AllTrail 35L Men's (Obsidian)
  (42511)

  Артикул: TH 3203536 Thule AllTrail 35L Men's (Obsidian) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  7 099 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 45L Women's (Monarch)
  7 199 грн
  Thule AllTrail 45L Women's (Monarch)
  (42437)

  Артикул: TH 3203535 Thule AllTrail 45L Women's (Monarch) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  7 199 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 35L Men’s (Wood Thrush)
  7 499 грн
  Thule Stir 35L Men’s (Wood Thrush)
  (42457)

  Артикул: TH 3204099 Thule Stir 35L Men’s (Wood Thrush) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і...

  7 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Stir 35L Men’s (Obsidian)
  7 499 грн
  Thule Stir 35L Men’s (Obsidian)
  (42456)

  Артикул: TH 3204098 Thule Stir 35L Men’s (Obsidian) - легкий місткий рюкзак, який можна використовувати як в місті, так і на маршруті. Цей універсальний рюкзак з легкодоступними кишенями та відділеннями, ідеально підходить для поїздок або пересування по місту. Універсальна серія Thule Stir не має чіткого призначення, це означає, що рюкзак однаково зручний на кожен день і під...

  7 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 45L Men's (Obsidian)
  7 999 грн
  Thule AllTrail 45L Men's (Obsidian)
  (42509)

  Артикул: TH 3203531 Thule AllTrail 45L Men's (Obsidian) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  7 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 45L Women's (Obsidian)
  7 999 грн
  Thule AllTrail 45L Women's (Obsidian)
  (41003)

  Артикул: TH 3203534 Thule AllTrail 45L Women's (Obsidian) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  7 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule AllTrail 45L Men's (Garden Green)
  7 999 грн
  Thule AllTrail 45L Men's (Garden Green)
  (41002)

  Артикул: TH 3203533 Thule AllTrail 45L Men's (Garden Green) - похідний рюкзак. Здатний витримати будь-яку негоду і підходить для всіх видів активного відпочинку. Серія Thule AllTrail існує в різних об'ємах, а також з конструктивними відмінностями для жінок і чоловіків.

  7 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Women's (Aegean)
  8 599 грн
  Thule Versant 50L Women's (Aegean)
  (42470)

  Артикул: TH 3204112 Thule Versant 50L Women's (Aegean) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  8 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Women's (Asphalt)
  8 599 грн
  Thule Versant 50L Women's (Asphalt)
  (42469)

  Артикул: TH 3204111 Thule Versant 50L Women's (Asphalt) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  8 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Men’s (Aegean)
  8 599 грн
  Thule Versant 50L Men’s (Aegean)
  (42468)

  Артикул: TH 3204110 Thule Versant 50L Men’s (Aegean) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  8 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 50L Men’s (Asphalt)
  8 599 грн
  Thule Versant 50L Men’s (Asphalt)
  (42467)

  Артикул: TH 3204109 Thule Versant 50L Men’s (Asphalt) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  8 599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Women's (Asphalt)
  9 499 грн
  Thule Versant 60L Women's (Asphalt)
  (42465)

  Артикул: TH 3204107 Thule Versant 60L Women's (Asphalt) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  9 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Women's (Aegean)
  9 499 грн
  Thule Versant 60L Women's (Aegean)
  (42466)

  Артикул: TH 3204108 Thule Versant 60L Women's (Aegean) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  9 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Men's (Aegean)
  9 499 грн
  Thule Versant 60L Men's (Aegean)
  (42464)

  Артикул: TH 3204106 Thule Versant 60L Men's (Aegean) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  9 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 60L Men's (Asphalt)
  9 499 грн
  Thule Versant 60L Men's (Asphalt)
  (42463)

  Артикул: TH 3204105 Thule Versant 60L Men's (Asphalt) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  9 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 70L Women's (Asphalt)
  9 799 грн
  Thule Versant 70L Women's (Asphalt)
  (42462)

  Артикул: TH 3204104 Thule Versant 70L Women's (Asphalt) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  9 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 70L Men’s (Aegean)
  9 799 грн
  Thule Versant 70L Men’s (Aegean)
  (42461)

  Артикул: TH 3204103 Thule Versant 70L Men’s (Aegean) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  9 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Versant 70L Men’s (Asphalt)
  9 799 грн
  Thule Versant 70L Men’s (Asphalt)
  (42460)

  Артикул: TH 3204102 Thule Versant 70L Men’s (Asphalt) - похідний рюкзак на 3 - 5 днів. Ця модель має додаткові переваги у вигляді регульованого поясного ременя, легкодоступних кишень і верхнього клапана, який трансформується в рюкзак з однією лямкою.

  9 799 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Guidepost 65L Women's (Monument)
  9 999 грн
  Thule Guidepost 65L Women's (Monument)
  (40985)

  Артикул: TH 222202 Thule Guidepost 65L Women's (Monument) - похідний рюкзак, для тривалих подорожей. Рюкзак Thule Guidepost володіє точним регулюванням ременів, поворотним поясним ременем і верхнім клапаном, який трансформується в повсякденний рюкзак.

  9 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Guidepost 75L Women's (Bordeaux)
  10 081 грн
  Thule Guidepost 75L Women's (Bordeaux)
  (40984)

  Артикул: TH 222103 Thule Guidepost 75L Women's (Bordeaux) - похідний рюкзак, для тривалих подорожей. Рюкзак Thule Guidepost володіє точним регулюванням ременів, поворотним поясним ременем і верхнім клапаном, який трансформується в повсякденний рюкзак.

  10 081 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Thule

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу? 2024-05-24 21:45:30

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу?

Велорюкзак - це спеціальний рюкзак, розроблений для велосипедистів

Читати докладніше
Спортивна сумка чи рюкзак для спортзалу? 2023-11-26 21:32:39

Спортивна сумка чи рюкзак для спортзалу?

Вам потрібна сумка чи рюкзак для тренувань у спортзалі?

Читати докладніше
Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості 2023-11-26 14:47:30

Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості

Велосумки - це необхідний аксесуар для будь-якого велосипедиста

Читати докладніше
Thule Paramount-оновлена серія 2023 року 2023-10-24 21:19:49

Thule Paramount-оновлена серія 2023 року

Ми вже писали про Thule EnRoute 4-е покоління, тепер настав час

Читати докладніше
Thule Epos-автомобільний велобагажник. Новинка 2023р. 2023-04-18 13:32:22

Thule Epos-автомобільний велобагажник. Новинка 2023р.

Компанія Thule представила Thule Epos - найуніверсальніше кріплення для

Читати докладніше
Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат? 2023-02-25 17:20:20

Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат?

Як часто Ви зустрічали слова Bluesign, сертифікат Bluesign тощо. Якщо зустрічали

Читати докладніше
Рюкзаки Thule EnRoute-4-е покоління. Новинка 2023р. 2023-02-25 16:19:53

Рюкзаки Thule EnRoute-4-е покоління. Новинка 2023р.

Thule EnRoute - це серія рюкзаків, що випускаються шведською

Читати докладніше
Thule Aion - нова серія сумок і рюкзаків 2022 року. 2022-07-11 21:40:57

Thule Aion - нова серія сумок і рюкзаків 2022 року.

Thule Aion – універсальна екологічна серія сумок, рюкзаків та ролерів.

Читати докладніше
Thule Tact: рюкзаки з системами захисту 2021-11-02 20:04:28

Thule Tact: рюкзаки з системами захисту

Thule Tact це нова молодіжна серія рюкзаків та сумок розрахованих

Читати докладніше
Thule рюкзаки для походу, вибір і налаштування 2021-02-03 08:14:57

Thule рюкзаки для походу, вибір і налаштування

Рюкзаки Thule вже давно стали частиною міст, не зустріти рюкзак Thule

Читати докладніше
Рюкзаки Thule: шведська історія успіху і перемог 2020-12-15 22:57:50

Рюкзаки Thule: шведська історія успіху і перемог

Рюкзаки та сумки Thule, історія виробника багажників

Читати докладніше
Рюкзаки Thule Campus: Thule Exeo, Thule Indago, Thule Notus 2020-08-18 20:21:24

Рюкзаки Thule Campus: Thule Exeo, Thule Indago, Thule Notus

Шведи з Thule не перестають дивувати, ще навесні в пресу просочилася інформація

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Thule Spira - новая серия сумок для путешествий 2020-02-17 21:45:27

Thule Spira - новая серия сумок для путешествий

Thule Spira - нова серія жіночих сумок для подорожей

Читати докладніше
Сумка для велосипедистів Thule RoundTrip Bike Duffel 55L 2019-10-26 13:36:37

Сумка для велосипедистів Thule RoundTrip Bike Duffel 55L

Сумка для велосипедистов Thule RoundTrip Bike Duffel 55L

Читати докладніше
Рюкзаки та сумки Thule - новинки на сезон 2020 р. 2019-10-26 11:53:02

Рюкзаки та сумки Thule - новинки на сезон 2020 р.

Рюкзаки та сумки Thule Thule Chasm, Thule AllTrail X, Thule Versant, Thule Stir - новинки

Читати докладніше
Thule Chasm - серія сумок для пригод 2019-10-25 22:36:26

Thule Chasm - серія сумок для пригод

Дорожня сумка Thule Chasm створена спеціально для пригод

Читати докладніше
Рюкзак Thule Lithos - для студента і школяра 2019-10-24 12:36:41

Рюкзак Thule Lithos - для студента і школяра

Рюкзаки Thule Lithos позиціонуються як серія рюкзаків для школярів і студентів

Читати докладніше
Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця? 2019-09-19 22:27:49

Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця?

Дуже часто терміни трекінг (trekking), хайкинг (hiking) і бекпекінг (backpacking)

Читати докладніше
Рюкзаки і сумки Thule Crossover 2 - якість на роки 2019-09-08 21:07:19

Рюкзаки і сумки Thule Crossover 2 - якість на роки

Рюкзаки і сумки Thule Crossover 2 - це серія надійних міцних і практичних

Читати докладніше
Thule Revolve-фотоогляд дорожньої валізи 2019-08-14 13:01:03

Thule Revolve-фотоогляд дорожньої валізи

Огляд в деталях валізи на колесах Thule Revolve: особливості та характеристики,

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак Thule: для міста, для життя, для всіх 2019-04-06 21:46:42

Рюкзак Thule: для міста, для життя, для всіх

Рюкзаки Thule Crossover, Crossover 2, Subterra, EnRoute, Vea, Paramount...

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Thule UpTake - рюкзаки-гідратори для BMX 2018-07-11 23:59:53

Thule UpTake - рюкзаки-гідратори для BMX

На відміну від Thule Rail, серія гідраторів Thule UpTake розраховані на пересічного

Читати докладніше
Thule Rail рюкзаки-гідратори для BMX 2018-07-11 23:57:34

Thule Rail рюкзаки-гідратори для BMX

Після успіху Thule Vital, компанія розширює модельний ряд Thule Rail

Читати докладніше
Thule Landmark - рюкзаки для подорожей 2018-07-11 23:52:23

Thule Landmark - рюкзаки для подорожей

Thule Landmark рюкзаки для подорожей: Landmark 40, Landmark 60, Landmark 70

Читати докладніше
Thule Vital рюкзаки-гідратори з трубкою ReTrakt 2018-04-13 22:33:45

Thule Vital рюкзаки-гідратори з трубкою ReTrakt

Thule Vital розроблені професіоналами, та й до того ж завзятими велосипедистами

Читати докладніше
Thule Revolve чемоданы на колесах для путешествий 2018-03-19 22:44:45

Thule Revolve чемоданы на колесах для путешествий

Thule Revolve нова серія жорстких валіз на колесах

Читати докладніше
Thule Accent серія міських рюкзаків 2018-03-17 13:26:39

Thule Accent серія міських рюкзаків

Thule Accent серія міських рюкзаків, новинка 2018 року

Читати докладніше
Thule EnRoute- легандарні рюкзаки в 3-м поколінні 2018-03-17 12:57:07

Thule EnRoute- легандарні рюкзаки в 3-м поколінні

Рюкзак Thule EnRoute вийшов уже в 3 поколінні, а це значить що його успіх

Читати докладніше
Thule Vea - рюкзаки и сумки с отделением для обуви 2017-03-05 11:06:51

Thule Vea - рюкзаки и сумки с отделением для обуви

Thule Vea - серія сумок та рюкзаків, для офісу та спортзалу.

Читати докладніше
Thule Perspektiv - серія сумок та рюкзаків для фото 2016-08-08 23:11:01

Thule Perspektiv - серія сумок та рюкзаків для фото

Thule Perspektiv: серія сумок для фототехніки Зручні та компактні, практичні.

Читати докладніше
Thule Legend GoPro Case - захисний кейс для GoPro 2016-08-08 23:11:01

Thule Legend GoPro Case - захисний кейс для GoPro

Thule Legend GoPro Case захисний кейс для GoPro. Незамінна річ

Читати докладніше