Deuter - зразок бізнесу в 2018

Deuter - зразок бізнесу в 2018

Соціальна відповідальність Deuter на 360 ° - це не просто віяння моди. Соціальна відповідальність і турбота про навколишнє середовище не є для компанії чимось новим, це основоположні принципи роботи компанії протягом десятиліть. У 2015 році Deuter вступив до Співтовариства виробників текстильної промисловості, що об'єднує компанії, відповідально підходять до охорони навколишнього середовища і організації праці на фабриках. Це співтовариство було засноване в Німеччині в 2014 році і об'єднує учасників з різних сфер діяльності - політики, економіки та природоохоронні організації.

Рюкзаки Deuter виготовляються у В'єтнамі фабрикою-партнером «Duke» вже понад 20 років, з фабрикою "Bellmart" в Китаї співпрацює вже понад 10 років в Китаї, і з 2015 року в М'янмі. У Deuter усвідомлено обрали політику проти частої зміни постачальників на догоду одному лише зниження закупівельних цін. З 2011 року залученість в процес організації гідних умов праці на фабриках на регулярній основі перевіряється організацією Fairwear Foundation (FWF). І зусилля Deuter не залишилися непоміченими, компанія була відзначена FWF нагородою ЛІДЕРА в цій області.

Стандарти Deuter.
Крім того, незважаючи на те, що продукція Deuter славиться своєю надійністю - компанія відкрила спеціалізований сервісний центр в штаб-квартирі. Це означає, що клієнти можуть максимально продовжити радість від використання продукції навіть через багато років з моменту покупки рюкзаків і спальників. Також, з 2008 року Deuter є партнером системи Bluesign® і доклала значних зусиль для створення безпечного для навколишнього середовища виробництва і матеріалів. Це надзвичайно складне завдання, з огляду на, що Deuter виробляє високотехнологічну продукцію, часто складається з більш ніж 200 окремих елементів. На сьогоднішній день, 100% партнерів компанії є членами системи Bluesign®. Компанія постійно працює над збільшенням частки матеріалів, використовуваних у виробництві, сертифікованих Bluesign®. Збереження тваринного світу також вкрай важливо для Deuter. Пух, який компанія використовує при виробництві спорядження, сертифікований за стандартом Responsible Down Standard.

Мета співпраці - використовувати експертизу нашої команди професіоналів текстильної промисловості для прогресу в області питань процесу організації праці, економіки та охорони довкілля.

Deuter - образец бизнеса в 2018

Спільнота виробників текстильної промисловості дозволяє компанії бути максимально залученими в процес організації праці в країнах-виробниках, одночасно ставлячи перед собою завдання з охорони навколишнього середовища. У той же час, Спільнота дозволяє добиватися цілей, які були б не під силу самотужки. Спільно з партнерами по спільноті Deuter допомагає реалізовувати такі складні проекти, як глибокий аналіз і модифікація всього ланцюга поставок. Поодинці Deuter було б значно складніше, або неможливо вирішувати такі завдання з відчутним ефектом. Вимоги, поставлені в рамках таких проектів, можуть враховуватися на урядовому рівні в країні-виробнику. Спільнота виробників текстильної промисловості - молода організація. Його учасники повинні представити стратегію подальшого розвитку в 2017 році. Починаючи з 2018 року учасники повинні на регулярній основі надавати звіт про виконану роботу та сприяти висвітленню результатів діяльності Товариства.