Deuter Cabezon - Нова серія велосумок 2023 року.

Deuter Cabezon - Нова серія велосумок 2023 року.

Сумки Ortlieb

Deuter Cabezon – нова серія водонепроникних велосипедних сумок. Поки що у 2022 році показано лише 3 моделі: на кермо, під сідло та в раму, але не факт, що до моменту виходу у 2023 році не з'явиться ще як мінімум 2 формати: на вилку та на багажник. Deuter Cabezon дуже технологічні сумки для велосипеду, в яких компанія застосувала складні та функціональні рішення. Велосумки, призначені для встановлення на раму, кермо або підсідельний штир, рівномірно розподіляють вагу для кращого балансу та плавності ходу. Ідеально підходять для найдовших пригод на двох колесах.

Deuter Cabezon технічно досконалі сумки для байкпакінгу, створені для мандрівників. З появою гравійних велосипедів зросла зацікавленість у подорожах велосипедом з власним багажем. Завдяки серії водонепроникних велосумок Cabezon компанія deuter продемонструвала витончені та цікаві рішення для мандрівників. Сумки кріпляться на раму, кермо або підсідельний штир, і їхнє призначення - рівномірно розподілити вагу для кращого балансу та плавності руху. Ідеальний варіант для найбільш "диких" автономних подорожей поза межами відомих доріг.
 
Гравійні, лісові стежки, рівнини, або навіть бездоріжжя. Досліджуйте світ поза межами протоптаних доріг. Шукайте пригоди за межами своєї зони комфорту. Оберіть легшу передачу та подорожуйте у своєму власному темпі. Знайомтесь із різними культурами, країнами та навколишнім середовищем. Це лише деякі з переваг самостійних велоподорожей. Але для такої подорожі на гравійному або гірському велосипеді потрібно чимало спорядження: змінний одяг, туристичний пальник, спальний мішок, намет. Велосумки Cabezon від Deuter здатні вмістити все необхідне для вашого міні будинку на колесах. Вони надзвичайно місткі та функціональні.

Збалансоване навантаження та швидкість кріплення
Стратегія байкпакінгу дуже проста: краще мати кілька сумок з рівномірним розподілом ваги, ніж одну велику. Тому серія Cabezon складається з трьох сумок: внутрішньорамна сумка, підсідельна сумка та сумка на кермо. Разом вони забезпечують збалансований розподіл навантаження. Міцні ремені мають застібки на липучках для швидкого регулювання та надійної фіксації. Сумка на кермо поставляється з проставками, які дозволяють встановлювати її на кермо різних типів. Виготовлені з легких матеріалів, сумки також сподобаються тим, хто стежить за загальною вагою спорядження.

Сумка на кермо Cabezon HB 14 (14 літрів, 600 г) та підсідельна сумка Cabezon SB 16 (16 літрів, 580 г) - це справді місткі рішення для зберігання речей. У них достатньо місця для такого спорядження, як легкий спальний мішок або самонадувний килимок. Не повністю завантажені сумки можна стиснути та випустити повітря за допомогою спеціального клапана. Конструкція сумок на кермо та сідло складається з двох частин - кріплення до велосипеда та самої сумки. Такий підхід забезпечує швидке завантаження та розвантаження речей. Під час короткої перерви сумки легко від'єднуються, а ремені кріплення залишаються на велосипеді.   
 
Підсідельна сумка Cabezon FB 4 / Cabezon FB 6 - ідеальне місце для зберігання важких речей, оскільки навантаження знаходиться ближче до центру велосипеда, що важливо для кращої керованості. Внутрішньорамна сумка Cabezon доступна у варіантах з об'ємами 4 та 6-літрів (з вагою 145 або 170 г відповідно). Чотири подвійні липучки забезпечують надійне кріплення до велосипеда.

Вміст сумок захищений від вологи та бруду.
Велосипедні поїздки по бездоріжжю завжди асоціюються з брудом і вологою. Саме тому велосумки Cabezon виготовлені з міцного водонепроникного матеріалу з проклеєними та запаяними швами, й блискавками з гумовим покриттям TPU для додаткового захисту від дощу та бризок. Команда дизайнерів deuter також подбала про безпеку. Всі сумки Cabezon мають світловідбивні деталі для кращої видимості в умовах слабкого освітлення. Як і всі нові продукти deuter з 2020 року, серія Cabezon не містить PFC пластику.

Головні особливості
Водонепроникність:
Зносостійкий матеріал, проклеєні та запаяні шви, застібки-блискавки з водозахисним покриттям, що захищають вміст велосумки від дощу та бризок.
Простий процес кріплення
Міцні ремені на сумці оснащені застібками-липучками для швидкого регулювання та надійної фіксації. Завдяки легким матеріалам сумки підходять і для карбонових велосипедів. До сумок на кермо додаються спеціальні проставки, які дозволяють встановлювати їх на рулі різних типів.
Конструкція, що складається з двох частин
Конструкція сумок на кермо та сідло, що складається з двох частин, дозволяє швидко завантажувати та розвантажувати речі. Під час короткої перерви сумку можна легко від'єднати, а кріплення залишаються на велосипеді.
 
Deuter Cabezon FB 4 технічні характеристики:
Вага: 145 г.
Об’єм: 4 літри
Розміри: 15 / 8 / 40 (В / Ш / Д)

Deuter Cabezon FB 6 технічні характеристики:
Вага: 170 г.
Об’єм: 6 літри
Розміри: 17 / 8 / 46 (В / Ш / Д)

Deuter Cabezon FB 4  і Deuter Cabezon FB 4
Легка, водонепроникна внутрішньорамна сумка для веломандрівників, виготовлена з міцних матеріалів. Має світловідбивні елементи, петлі для додаткового спорядження і велику кишеню на блискавці, через яку є доступ до просторого основного відділення. Чотири подвійні ремені на липучках можна використовувати на рамах різного розміру та діаметру, зокрема на карбонових велосипедах.
 
Deuter Cabezon FB 4  і Deuter Cabezon FB 4 особливості:
Водонепроникність за стандартом IPX2
Світловідбивні елементи
Застібки на липучках підлаштовуються під розмір рами та діаметр труб
Водонепроникна застібка-блискавка для доступу до основного відділення
Петлі для кріплення додаткового спорядження
Чотири подвійні липучки для кріплення
Не містить PFAS пластику
Водонепроникна конструкція
Матеріал: 220D PA PLAIN TPU
* D означає щільність. Це характеризує вагу пряжі. 600D відповідає 600 грамам на 9000 метрів.
* PES означає поліестер. Волокна PES дуже стійкі до розривів і стирання, і майже не вбирають вологу.
* PA - поліамід. Волокна PA надзвичайно міцні та стійкі до стирання. Вони також характеризуються високою еластичністю і низькою вагою.
 
Deuter Cabezon SB 16
Конструкція цієї підсідельної сумки для веломандрівників складається з двох частин: легкої, водонепроникної сумки із застібкою-блискавкою та клапаном для випуску повітря, ременів і петель для кріплення спорядження зверху. А ще - з посиленої основи, яка дозволяє швидко та легко завантажувати та розвантажувати сумку під час коротких перерв на відпочинок, адже її можна від'єднати, а основа з ременями кріплення залишається на велосипеді. Два ремені з пряжками та два ремені з липучками підходять для різних розмірів рам та діаметрів труб.
 
Deuter Cabezon SB 16 особливості:
Світловідбивні елементи
Конструкція з 2 частин: основа, що кріпиться під сідло та сумка
Два ремені з пряжками для кріплення до підсідельного штиря
Підсилене дно сумки
Сумка ролл-топ кріпиться до основи за допомогою пряжок з боків та посередині
Клапан для випуску повітря, щоб стиснути сумку
Водонепроникність за стандартом IPX4
Не містить PFAS пластику

Deuter Cabezon SB 16 технічні характеристики:
Вага: 580 г.
Об’єм: 16 літрів
Розміри: 20 / 55 / 23 (В / Ш / Д)
Матеріал:220D PA PLAIN TPU 600D PES TPU
Стійка до розривів і стирання тканина, що є на 100% водонепроникною завдяки поліуретановому покриттю, а також надзвичайно міцна. Матеріал, що походить від брезенту, ідеально підходить для речових сумок, дна рюкзаків, таких як наш Waldfuchs 14, та інших місць, що піддаються екстремальному механічному навантаженню.
 
Deuter Cabezon HB 14
Конструкція цієї сумки складається з двох частин: легкої, водонепроникної гермосумки з рулонною застібкою з обох боків і системи кріплення, виготовленої з міцних матеріалів. Гермосумка постачається зі стрепами та петлями для кріплення, що полегшує завантаження та розвантаження під час коротких перерв на відпочинок, адже її можна від'єднати, а систему кріплення залишити на велосипеді. Міцні ремені цих велосумок оснащені застібками-липучками для надійної фіксації, а спеціальні проставки дозволяють встановлювати їх на рулі різних типів.
 
Deuter Cabezon HB 14 особливості:
Водонепроникність за стандартом IPX2
Світловідбивні елементи
Застібки на липучках підлаштовуються під розмір рами та діаметр труб
Водонепроникна застібка-блискавка для доступу до основного відділення
Петлі для кріплення додаткового спорядження
Чотири подвійні липучки для кріплення
Не містить PFAS пластику
Водонепроникна конструкція

Deuter Cabezon

Актуальні моделі: рюкзаки Deuter 

Сумки і рюкзаки Deuter доступні в нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) і Покупку Частинами (Монобанк)

 • Deuter Cabezon FB 4
  3 948 грн
  Deuter Cabezon FB 4
  (92852)

  Deuter Cabezon FB 4 - легка водонепроникна велосумка під раму. Призначена для велосипедистів, що подорожують світом, виготовлений з міцних матеріалів, зі світловідбиваючими деталями, петлями для спорядження та великим доступом на блискавці до місткого основного відділення. Чотири подвійні кріпильні ремені на липучках можна використовувати на рамах різних...

  3 948 грн
 • Deuter Cabezon FB 6
  4 242 грн
  Deuter Cabezon FB 6
  (92862)

  Deuter Cabezon FB 6 - легкая, водонепроницаемая велосумка под раму. Предназначена для велосипедистов, путешествующих по миру, изготовленный из прочных материалов, со светоотражающими деталями, петлями для снаряжения и большим доступом на молнии к вместительному основному отделению. Четыре двойных крепежных ремня на липучках можно использовать на рамах...

  4 242 грн
 • Deuter Cabezon HB 14
  4 914 грн
  Deuter Cabezon HB 14
  (92927)

  Deuter Cabezon HB 14 - велосумка на кермо з 2 частин: бази (основи, підвіс) і самого баула. міцних матеріалів з еластичним шнуром та петлями для спорядження нагорі. Робить навантаження та розвантаження швидкого та легкого під час коротких перерв на відпочинок, тому що баул можна від'єднати, поки база (основа, підвіс) залишається на велосипеді. Міцні...

  4 914 грн
 • Deuter Cabezon SB 16
  5 838 грн
  Deuter Cabezon SB 16
  (92985)

  Deuter Cabezon SB 16 - підсідельна велосумка з 2 частин: бази (основи, підвіс) та самої сумки. Двокомпонентна конструкція цієї велосумки для байкерів, що подорожують світом, складається з легкої водонепроникної сумки із застібкою на пряжці та клапаном для випуску повітря, а також прив'язі з банджі-шнуром і петлями для спорядження зверху. Посилена основа,...

  5 838 грн

Ще статті про Deuter

Прогулянковий рюкзак чи рюкзак для хайкінгу 2024-06-28 22:27:41

Прогулянковий рюкзак чи рюкзак для хайкінгу

Хайкінг (hiking) в розумінні європейців і американців - це піші походи по

Читати докладніше
Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу? 2024-05-24 21:45:30

Велорюкзак: як обрати і на що звернути увагу?

Велорюкзак - це спеціальний рюкзак, розроблений для велосипедистів

Читати докладніше
Okoban - що це? І навіщо про це треба знати? 2024-02-19 20:25:43

Okoban - що це? І навіщо про це треба знати?

Okoban - це глобальна система втрачених та знайдених речей

Читати докладніше
Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року. 2023-12-23 16:38:33

Що подарувати чоловікові на Новий Рік? Бренди 2024 року.

Вибір подарунка залежить від переваг та потреб, але сумка або рюкзак

Читати докладніше
Deuter Зразковий - Акція до -50% на рюкзаки і сумки. 2023-12-14 11:17:39

Deuter Зразковий - Акція до -50% на рюкзаки і сумки.

Deuter Зразковий-знижки до 50% на 357 товарів з нашого асортименту.

Читати докладніше
Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості 2023-11-26 14:47:30

Велосумка під раму: плюси, мінуси та особливості

Велосумки - це необхідний аксесуар для будь-якого велосипедиста

Читати докладніше
Deuter Utilion-міський рюкзак. Новинка 2024 року. 2023-09-28 21:24:39

Deuter Utilion-міський рюкзак. Новинка 2024 року.

Deuter Utilion - це серія міських рюкзаків, для тих, хто шукає

Читати докладніше
Deuter Junior Bike-велорюкзак для дітей. Новинка 2024 р. 2023-08-22 22:47:14

Deuter Junior Bike-велорюкзак для дітей. Новинка 2024 р.

Deuter Junior Bike побудований на добре відомому рюкзаку Deuter Junior

Читати докладніше
Deuter Rack Bag - велосипедний кофр.Новинка 2024р. 2023-08-15 22:52:37

Deuter Rack Bag - велосипедний кофр.Новинка 2024р.

Deuter Rack Bag - нова сумка або велосипедний кофр, на багажник

Читати докладніше
Deuter Xberg-велосумка-рюкзак.Новинка 2024р. 2023-08-12 23:01:48

Deuter Xberg-велосумка-рюкзак.Новинка 2024р.

Deuter Xberg-велосумка яка легко перетворюється на рюкзак, і навпаки.

Читати докладніше
Deuter Valbona-нова велосумка.Новинка 2024р. 2023-08-12 22:04:45

Deuter Valbona-нова велосумка.Новинка 2024р.

У 2023 році Deuter представила відразу дві нові серії сумок для велосипеда

Читати докладніше
Deuter Updays-нова серія для Ski Touring. Новинка 2024р. 2023-08-10 23:16:34

Deuter Updays-нова серія для Ski Touring. Новинка 2024р.

Deuter Updays - новий рюкзак Deuter для скітур (Ski Touring). Розрахований

Читати докладніше
Deuter Durascent-рюкзак для альпінізму. Новинка 2023р. 2023-08-10 22:02:03

Deuter Durascent-рюкзак для альпінізму. Новинка 2023р.

Deuter Durascent - новий рюкзак для альпінізму. І хоч він був анонсований

Читати докладніше
Deuter Traick-рюкзак-жилет для бігу. Новинка 2024 року. 2023-08-09 23:08:42

Deuter Traick-рюкзак-жилет для бігу. Новинка 2024 року.

Deuter Traick - ультракомпактний та легкий рюкзак-жилет для трейлраннінгу

Читати докладніше
Deuter Climber для дітей-альпіністів Від 6 років. 2023-03-06 22:19:06

Deuter Climber для дітей-альпіністів Від 6 років.

Deuter Climber – це рюкзак для альпінізму та інших видів

Читати докладніше
Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат? 2023-02-25 17:20:20

Bluesign – що це і для чого? Що означає блакитний квадрат?

Як часто Ви зустрічали слова Bluesign, сертифікат Bluesign тощо. Якщо зустрічали

Читати докладніше
Deuter Giga– юкзак-бестселер з 2009 року 2023-02-22 22:38:40

Deuter Giga– юкзак-бестселер з 2009 року

Deuter Giga - це серія рюкзаків, які виготовляють німецька компанія Deuter

Читати докладніше
Як вибрати чохол від дощу для рюкзака? 2023-02-21 22:19:54

Як вибрати чохол від дощу для рюкзака?

Вибір чохла від дощу для рюкзака залежить від кількох факторів,

Читати докладніше
Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак. Новинка 2023р. 2022-12-18 23:09:26

Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак. Новинка 2023р.

Deuter Jaypack 34+ фоторюкзак для пригод та миттєвої зйомки. Новинка 2023р.

Читати докладніше
Deuter Passway–сумка на пояс. Новинка 2023р. 2022-11-17 20:38:27

Deuter Passway–сумка на пояс. Новинка 2023р.

Поясна сумка Deuter Passway буде представлена у двох розмірах на 2

Читати докладніше
Deuter Vertrail–рюкзак для гір. Новинка 2023р. 2022-11-14 22:11:51

Deuter Vertrail–рюкзак для гір. Новинка 2023р.

Deuter Vertrail – водонепроникний рюкзак для альпіністів, які не бояться

Читати докладніше
Deuter Avengo 1,5 – поясна сумка для міста. Новинка 2023р. 2022-11-07 23:06:52

Deuter Avengo 1,5 – поясна сумка для міста. Новинка 2023р.

Deuter Avengo 1,5 – стильна поясна сумка, яку також можна носити через плече

Читати докладніше
Deuter Shortrail – бігові сумки для trail running 2022-11-06 12:32:54

Deuter Shortrail – бігові сумки для trail running

Deuter Shortrail – це нова серія сумок для trail running, які компанія готується

Читати докладніше
Deuter Innsbruck 22 – рюкзак у стилі 70-х. 2022-08-13 11:20:18

Deuter Innsbruck 22 – рюкзак у стилі 70-х.

Deuter Innsbruck 22 – серія лінійки Deuter Heritage, у стилі 70-х

Читати докладніше
Рюкзак Deuter Wengen - привіт із 80-х 2022-08-12 22:19:56

Рюкзак Deuter Wengen - привіт із 80-х

Deuter Heritage - серія рюкзаків з 70-х (Deuter Innsbruck), 80-х (Deuter Wengen)

Читати докладніше
Deuter Mondego - бюджетні велосумки. Новинка 2023 року. 2022-07-17 00:18:29

Deuter Mondego - бюджетні велосумки. Новинка 2023 року.

Deuter Mondego – це серія бюджетних велосумок для байкпакінгу.

Читати докладніше
Deuter Plamort велорюкзак. Новинка 2023 року 2022-07-14 23:09:36

Deuter Plamort велорюкзак. Новинка 2023 року

Deuter Plamort розширює асортимент велорюкзаків, випускаючи нову серію

Читати докладніше
Deuter Cabezon - Нова серія велосумок 2023 року. 2022-07-14 22:54:33

Deuter Cabezon - Нова серія велосумок 2023 року.

Deuter Cabezon – нова серія водонепроникних велосипедних сумок.

Читати докладніше
Deuter Pulse 5 Pro - новинка 2022 року 2022-07-14 22:21:56

Deuter Pulse 5 Pro - новинка 2022 року

Deuter Pulse 5 Pro – нова поясна сумка Deuter, яка пропонує ще більше місця.

Читати докладніше
Deuter Cotogy – шкільний рюкзак. Новинка 2022! 2022-04-25 19:50:21

Deuter Cotogy – шкільний рюкзак. Новинка 2022!

Deuter як компанія, що поважає себе, має у своєму арсеналі шкільні рюкзаки

Читати докладніше
Deuter Ascender - рюкзак для бігу. Новинка 2022р. 2021-07-04 10:11:00

Deuter Ascender - рюкзак для бігу. Новинка 2022р.

Deuter Ascender - рюкзак для бігу чи трейлраннінгу. Новинка 2022 р.

Читати докладніше
Deuter Amager - універсальний велорюкзак. Новинка 2022 р. 2021-07-03 17:50:30

Deuter Amager - універсальний велорюкзак. Новинка 2022 р.

Deuter Amager - універсальний рюкзак, розрахований в першу чергу

Читати докладніше
Deuter Rotsoord - спортивний велорюкзак. Новинка 2022 г. 2021-07-03 14:06:59

Deuter Rotsoord - спортивний велорюкзак. Новинка 2022 г.

Deuter Rotsoord - рюкзак для активних міських велосипедистів

Читати докладніше
Deuter Mainhattan - сумка для велосипедистів і пішоходів 2021-07-03 12:39:29

Deuter Mainhattan - сумка для велосипедистів і пішоходів

Deuter Mainhattan - універсальна міська велосумка, яку зручно

Читати докладніше
Deuter Weybridge - велосумка на багажник. Новинка 2022 р. 2021-07-03 00:04:53

Deuter Weybridge - велосумка на багажник. Новинка 2022 р.

Deuter Weybridge - нова серія багажних велосипедних сумок

Читати докладніше
Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі 2021-04-27 22:27:41

Deuter Flyt: максимальний захист при мінімальній вазі

Deuter Flyt - нова серія велосипедних рюкзаків, які забезпечують

Читати докладніше
Deuter змінює логотип, якість незмінна! 2021-02-28 22:15:42

Deuter змінює логотип, якість незмінна!

Німецька компанія Deuter з Баварського міста Аугсбург, вирішила змінити логотип

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter - 122 роки якості і успіху 2020-11-04 21:56:07

Рюкзаки Deuter - 122 роки якості і успіху

Рюкзаки та сумки Deuter ось уже 122 роки (з 1898 р) випробовуються

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter используемые материалы 2020-02-13 23:30:41

Рюкзаки Deuter используемые материалы

Рюкзаки Deuter використовувані матеріали при пошитті: нейлон і поліестер

Читати докладніше
Рюкзаки з системою спини - Deuter Alpine System 2020-02-12 18:25:40

Рюкзаки з системою спини - Deuter Alpine System

Рюкзаки Deuter для лижників з сноубордистів з системою підвісу Alpine

Читати докладніше
Deuter Aviant Access Movo - тепер на колесах - NEW2020 2020-01-26 22:55:36

Deuter Aviant Access Movo - тепер на колесах - NEW2020

Нова серія дорожніх сумок Deuter Aviant Duffel Pro Movo і Deuter Aviant Access Movo

Читати докладніше
Поясні сумки Deuter Junior Belt - НОВИНКА 2020-21 2020-01-24 22:02:27

Поясні сумки Deuter Junior Belt - НОВИНКА 2020-21

Поясні сумки Deuter Junior Belt для хлопчика або дівчинки

Читати докладніше
Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul-NEW2020 2020-01-24 11:30:14

Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul-NEW2020

Deuter UP: Deuter UP Stockholm, Deuter UP Sydney, Deuter UP Seoul - новинки 2020

Читати докладніше
Deuter Schmusebar серия рюкзаков для детей от 3-х лет 2020-01-19 21:09:54

Deuter Schmusebar серия рюкзаков для детей от 3-х лет

Deuter Schmusebar серія рюкзаків для дітей від 3-х до 6 років

Читати докладніше
Велорюкзаки Deuter і Deuter Airstripes вибір велосипедистів 2019-11-30 23:03:05

Велорюкзаки Deuter і Deuter Airstripes вибір велосипедистів

Велорюкзаки Deuter і система Deuter Airstripes вибір велосипедистів

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом 2019-11-02 18:18:15

Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом

Рюкзаки Deuter EL - для високих духом і тілом

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще? 2019-10-31 22:38:43

Рюкзаки Deuter і система Deuter Aircontact - чи є краще?

Рюкзаки Deuter с системой спины Deuter Aircontact - есть лучше?

Читати докладніше
Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого? 2019-10-30 23:11:50

Рюкзаки для жінок Deuter SL - що ж в них особливого?

Жіночі рюкзаки для походу Deuter SL - що ж в них особливого?

Читати докладніше
Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия 2019-10-05 23:33:57

Рюкзаки Deuter Aviant (и сумки) - искусство путешествия

Рюкзаки та сумки Deuter Aviant - мистецтво подорожі

Читати докладніше
Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця? 2019-09-19 22:27:49

Трекінг, хайкинг і бекпекінг - а чи є різниця?

Дуже часто терміни трекінг (trekking), хайкинг (hiking) і бекпекінг (backpacking)

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
10 порад для піших прогулянок з дітьми 2019-05-14 22:05:04

10 порад для піших прогулянок з дітьми

Прогулянки гарні в будь-якому віці. Здійснювати піші прогулянки можна до

Читати докладніше
Сумки та рюкзаки Deuter - тепер PFC-free 2019-04-12 23:46:53

Сумки та рюкзаки Deuter - тепер PFC-free

Рюкзаки Deuter - тепер PFC-free, а це значить наша планета стає чистішою

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
Рюкзак Deuter Vista Chap - 16 літрів для міста 2019-01-28 21:47:38

Рюкзак Deuter Vista Chap - 16 літрів для міста

Рюкзак Deuter Vista: в варіаціях Vista Skip, Vista Chap, Vista Spot - відрізняються...

Читати докладніше
Ідеї для подарунка чоловікам 2018-12-24 23:19:18

Ідеї для подарунка чоловікам

Наближається час свят і кожен уже перейнявся який подарунок вибрати коханій людині? Сьогодні ми поговоримо про подарунки для чоловіків

Читати докладніше
Система Deuter Aircomfort 2018-10-19 22:07:19

Система Deuter Aircomfort

Німецький виробник рюкзаків для походів - компанія Deuter відома своїми розробками для всіх видів активностей, компанія з величезним

Читати докладніше
Deuter Walker - завжи і всюди 2018-05-17 22:58:41

Deuter Walker - завжи і всюди

Рюкзаки Deuter Walker - це одна з найбільш бюджетних серії рюкзаків Deuter на сьогоднішній день, якщо уважно придивитися до цієї серії

Читати докладніше
Deuter XV -спортивний стиль 2018-05-17 00:05:12

Deuter XV -спортивний стиль

Німецька компанія Deuter представила нову серію міських рюкзаків Deuter XV, друга назва X-Venture, що натякає що ці рюкзаки універсальне

Читати докладніше
Deuter - зразок бізнесу в 2018 2018-03-08 23:17:01

Deuter - зразок бізнесу в 2018

Соціальна відповідальність Deuter на 360 ° - це не просто віяння моди. Соціальна відповідальність і турбота про навколишнє середовище не є

Читати докладніше
Deuter 2018 - Deuter Futura Pro 2017-07-04 21:17:24

Deuter 2018 - Deuter Futura Pro

Німецька компанія Deuter напередодні сезону 2018 року готова знову здивувати, планка в сегменті туристичних рюкзаків стоїть як ніколи

Читати докладніше